Kaip rasti pigius skrydžius

Vienas iš klausimų, kuriuos man dažnai užduoda, yra kaip rasti pigius skrydžius. Keliauti su biudžetu yra daug lengviau, nei jūs manote! Viskas susiję su planavimu. Suplanuokite tiek, kiek galite iš anksto, ir atidarykite akis dėl sandorių.

Kai esi ruošiasi kelionei, vienas iš svarbiausių ir brangiausių aspektų yra pigių skrydžių paieška. Norėdami padėti jums ir išlaikyti savo piniginę sunkią, aš sudariau sąrašą, kuris parodys, kaip rasti pigius skrydžius beveik į kiekvieną paskirties vietą visame pasaulyje.

Lėktuvo sparnas skrydžio metu.

Kelionės yra vienas iš labiausiai džiuginančių ir išlaisvinančių dalykų, kuriuos padarys kiekvienas iš mūsų gyvenime. Tai laikas, kai tiek daug sužinai apie save ir aplinkinį pasaulį. Visi mano geriausi prisiminimai iš gyvenimo iki šiol liko užsienyje!

Raskite pigiausią dieną skristi

Surasti tinkamą skrydžio dieną yra labai svarbu, kai ieškote pigių skrydžių. Per daugelį metų pasikeitė tai, kad nebėra tos stebuklingos dienos, kai kainos skęstų ir būtų galima rasti neįtikėtinų skrydžių pasiūlymų. Dauguma dalykų, kuriuos girdite apie pigias dienas, yra mitas, kuris ir toliau yra perdirbamas. Štai tiesa:

 • Antradienis nebėra pigiausia savaitės diena įsigyti lėktuvų bilietus
 • Nėra jokių įrodymų, patvirtinančių inkognito apsipirkimą norint gauti pigesnius pasiūlymus
 • Negalite nuspėti oro linijų kainų – šios svetainės tik spėja

Geriausia išvykimo datos pasirinkimo strategija yra viso mėnesio vizualumas ir tendencijų skirtukų stebėjimas. Apsvarstykite ir atostogas, metų laikus ir kitus veiksnius, kurie lemia kainų kilimą ir kritimą. Taip pat galite naudoti programą ar panašią svetainę Momondo, „Skyscanner“, Baidarė, Kivi, Bunkeris arba „Google“ skrydžiai gauti kainų kalendorių. Iš ten galite pasirinkti geriausią laiką skristi.

Galų gale visada bus pavogta kokia nors paskirties vieta. Jei esate lankstus, kur ir kada norite eiti, visada rasite pigiausią skrydžio dieną.

Žmogus, stovintis prieš tvarkaraštį lentoje oro uoste

„Checkout Budget Airlines“

Pigios avialinijos gali būti puikus prieinamas būdas keliauti. Jei nuspręsite skristi į biudžetinę aviakompaniją, būtinai patikrinkite smulkų bilieto ženklą (aš visada pamirštu ir užstrigau dėl papildomų mokesčių, oi). Kartais jums reikės iš anksto atsispausdinti bilietą arba sumokėti papildomai už registruotą bagažą. Be to, dar kartą patikrinkite savo krepšių dydį, kad įsitikintumėte, jog jie atitinka reikalavimus.

Biudžetinėms oro linijoms taip pat viskas vienais metais vis geriau. Pavyzdžiui, „Norwegian Airlines“ vykdo tolimus skrydžius už išskirtinai pigius mokesčius. „AirAsia“ visus metus turi neįtikėtinus sandorius tarp Australijos ir Pietryčių Azijos, o jūs mokate tik už tai, ko jums reikia.

Štai keletas geriausių biudžeto aviakompanijų visame pasaulyje:

Kanada

 • „Flair Airlines“
 • „Jetlines“
 • Swoop
 • Porteris
 • „Air Canada Rouge“
 • „Air Transat“

Jungtinės Valstijos

 • Pasienis
 • „Spirit Airlines“
 • Pietvakariai
 • „JetBlue“
 • Aliaska Airlines

Azija

 • „AirAsia“
 • Tigerair
 • Scoot
 • „Hong Kong Express“
 • Persikų oras
 • „Nok Air“
 • Vanilės oras
 • „Jetstar“
 • Jeju

Europa

 • „Ryanair“
 • „Easyjet“
 • Eurowings
 • „Norwegian Air“
 • „Wizz Air“
 • Flybe

Australija ir Naujoji Zelandija

„Pro“ patarimas: Visada pridėkite bilieto kainą ir visus priedus, pvz., Bagažą, vietą ir maistą, kad įsitikintumėte, jog biudžetinio skrydžio kaina yra mažesnė nei didesnio vežėjo. Kartais nustebsite!

Taip pat nenorite pamiršti apie vietines oro linijas. Kartais oro linijos iš atokių vietovių nėra įtrauktos į populiarias kelionių svetaines. Tačiau daugelis jų turi itin prieinamas lėktuvų bilietus. Du pavyzdžiai būtų „LADE Air“ iš Argentinos, vykstantis į Patagoniją, arba „Hawk Air“ iš Vakarų Kanados.

Ruošiasi pakilti lėktuvo vidus.

Ar skrydžio budėjimo režimu pigiau?

Taip! Žmonės dažnai atšaukia skrydžius paskutinę minutę arba praleidžia skrydžius. Skraidymas budėjimo režimu gali labai sumažinti skrydžio kainą! Patikrinkite ir pažiūrėkite, ar kas nors, ką žinote, turi budėjimo kortelę, kurią galite paimti. Net jei praleidote skrydį, jie pateks į vėlesnį, kuris yra nuostabus, jei neprieštarausite papildomam kelionės laikui.

Reikia nepamiršti, kad budėti budėjimo režimu yra daug lengviau, jei keliaujate tik su rankiniu bagažu. Tai sumažina tikimybę paslysti ar pamesti registruotą bagažą.

Venkite savo įprastos naršyklės

Ar kada nors ieškojote skrydžio ir atnaujinote puslapį, kad pamatytumėte, kaip jūsų kainos kyla? Tai yra įprasta skrydžių svetainių praktika, kuri veikia įdėjus į jūsų naršyklę slapuką, kol jūs ieškote skrydžio.

Tai reiškia, kad jie gali stebėti, ar konkretaus skrydžio ieškote pakartotinai.

Kai ieškosite, jie pakels kainą, kad atrodytų, kad bilietų kainos kyla ir jūs perkate greičiau. Norėdami to išvengti, naršyklėje naudokite inkognito langą, VPN ar ištrinkite savo istoriją ir talpyklą tarp skrydžių tikrinimo.

Užimta atvykimo ir išvykimo salė oro uoste su skrydžio lenta

Patikrinkite socialinę žiniasklaidą

Pastaruoju metu oro linijos teikia skrydžių pasiūlymus įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose, kad padidintų srautą į savo svetaines. Nepamirškite stebėti socialinių tinklų (Facebook, „Instagram“, „Twitter“ir „Pinterest“), nes šie skrydžių pasiūlymai paprastai vyksta labai greitai. Anksčiau socialiniuose tinkluose mačiau, kad skrydžiai iš Niujorko į Atėnus kainuoja 250 USD. Iš esmės vagystė!

Taip pat galbūt norėsite užsiregistruoti į kelionių paieškos sistemų ir oro linijų adresų sąrašus, kad gautumėte paskutinės minutės nuolaidų bilietų ar specialių pasiūlymų atnaujinimus. Nors tai gali užblokuoti gautuosius, tai užtikrina, kad svajonių vietai nepraleisite kažko nuostabaus.

Štai keletas svetainių su puikiais kelionių pasiūlymais:

Pirkite tinkamu laiku

Idealus laikas įsigyti skrydį yra maždaug prieš 6 savaites. Šiuo metu kainos vėl nukris žemiau vidurkio, kol vėl bus kuriamos atsarginės kopijos. Tai yra laikotarpis, kurį man visada sekėsi užsakant skrydžius!

Skrydžių kompanijos taip pat mėgsta atnaujinti skrydžių kainas kiekvieną savaitę antradienio popietėmis. Oro linijos pirmadienį patikrins skrydžių pasiūlą ir paklausą, o antradienio popietę – iš naujo. Vis dėlto pastaruoju metu oro linijos keičia kainas, sekmadienį ir antradienį. Paprastai kainos per ketvirtadienį ar penktadienį ir toliau pasiekė savaitės aukštumas.

Taip pat galite pasinaudoti pardavimo sezonais, pvz., Vasaros pabaigos, „juodojo penktadienio“ ir „flash“ pasiūlymais per tam tikras šventes. Vėlgi, tai apie jūsų sezono ir švenčių sezono tyrimus.

Taip pat galite patikrinti tokias svetaines kaip „Booking.com“ ir „Hotels.com“, kad sužinotumėte, kada viešbučiai mažina kainas, nes tai paprastai reiškia, kad skrydžiai taip pat bus šiek tiek pigesni!

Lėktuvo vidus pigiu skrydžiu.

Skriskite anksti

Absoliutus geriausias laikas skristi yra anksti ryte (kava yra greitas šio sprendimo būdas). Kainos paprastai nukrenta žemiau vidurkio, nes žmonės dažniausiai nenori, kad galėtų pabusti anksti ryte, kad spėtų į savo skrydžius. Priešingai, „raudonų akių“ skrydžiai yra pigesni nei skrydžiai dienos metu, nes aviakompanijos turi ribotus maršrutus ir skrydžius.

Jei turite tolimą skrydį, tai esminiai skrydžio palydovo patarimai įsitikinsite, kad turite puikų skrydį!

Jungtiniai skrydžiai yra jūsų draugas

Sujungę skrydžius galite sutaupyti rimtų pinigų, jei norite skirti šiek tiek daugiau laiko kelionėms. Kai skrisite kur nors, kur reikalingas persėdimas, pasinaudokite tuo. Yra keletas priežasčių, kodėl tiesioginis skraidymas ne visada yra geriausias būdas rasti pigius skrydžius.

Pirma, jei užsisakote maršrutą su kelių dienų pertraukomis, iš esmės gausite kelias paskirties vietas už vienos kelionės kainą. Pavyzdžiui, jei vykstate į Australiją ir turite tarpinę stotelę Taivane ar Japonijoje, galite išnaudoti tiek laiko, kad apžiūrėtumėte didmiestį.

Antra, jungiamieji skrydžiai yra mažiau varginantys nei vienas 24 valandų skrydis. Jūs ne tik atsistojate ir ištiesiate kojas, bet ir galite rinktis, ar naudotis holais, restoranais ir kitais patogumais pasaulinės klasės oro uostuose. Pavyzdžiui, tarpinė stotelė „Changi“ savaime jausis kaip atostogos.

Kai kurios svetainės, pvz „AirWander“, „Kiwi“, „Google“ skrydžiai ir „Skyscanner“ gali padėti įsilaužti į jūsų kelionės planus, kad gautumėte ilgesnį laiką ir pigius skrydžius.

Žvelgiant pro lėktuvo langą į saulėlydį

Naudokite „Tarpoints“ (arba kitus taškus ir mylių)

Jei esate verslo klasės gerbėjas, „Starpoints“ yra jūsų draugas. Galite įsigyti taškų ir gauti nuolaidas verslo klasei tokiose oro linijose kaip „Japan Airlines“. Peržiūrėkite šį patogų naudojimo vadovą Tarpiniai taškai pigiems verslo klasės skrydžiams čia!

Bet ką daryti, jei neturite Tarpoints? Nesijaudink! Šis patarimas vis tiek gali būti taikomas jums. Dauguma pigių avialinijų ir net didžiųjų oro vežėjų turi atlygio sistemą.

Jūsų kreditinė kortelė netgi gali sutapti su myliomis, kurias galite išpirkti už bilietus su nuolaida. Priklausomai nuo įmonės, teikiančios kreditinę kortelę, galite gauti tik didžiulę prisijungimo premiją, kuri prilygsta keliems nemokamiems bilietams.

Pavyzdžiui, „Southwest“ (Amerikos vežėjas) turi kreditinę kortelę, kuri suteikia 40 000 taškų, kai išleidžiate 1 000 USD – tai lengva, jei daug keliaujate.

Nors tūkstančių dolerių išleidimas gali atrodyti pernelyg didelis, pagalvojus apie tai, kad naudojote kortelę kelionėms ir kelionėms, jums beveik visiškai kompensuojama.

Oro uoste kostiumuotas vyras stebi kylantį lėktuvą

Ieškokite bilietų kita valiuta

Jei gyvenate kur nors pasaulyje su didele valiuta, pavyzdžiui, Skandinavijoje, ir ieškote skrydžių JAV, galite ieškoti lėktuvų bilietų naudodami silpnesnę valiutą.

Tai reiškia, kad jūs galite gauti tą patį bilietą už tą patį skrydį toje pačioje vietoje, bet už šimtus dolerių pigiau, tiesiog įsigydami kita valiuta.

Tačiau šis patarimas ne visada tiks. Bet jei jums rūpi bilieto kaina ir atrodo, kad nėra kitų galimybių sumažinti kainą, pabandykite pakeisti valiutą. Niekada nežinai!

Premijų rezervavimo patarimai

 1. Žvelgdami į skrydžio variantus, atkreipkite dėmesį į vieno bilieto kainą, o ne į bendrą bilietų, kurių jums prireiks. Kartais pastebėsite, kad rezervuoti vieną skrydį ir vieną vietą yra geriau, nei pirkti urmu. Kita vertus, kai kurios paskirties vietos, ypač tos, kurios turi persėdimą, gali suteikti unikalių kelionių nulaužimų keliems sustojimams ir atviriems skrydžiams.
 2. Jei užsisakote vietinius skrydžius, geriausias laikas užsisakyti yra trys mėnesiai. Tarptautiniuose skrydžiuose pastebimas žymiai mažesnis kainų svyravimas, ypač kai paklausa maža, tačiau tokiu atveju paskutiniai mėnesiai yra trys mėnesiai. Atminkite, kad retai pasitaikys laikas, kai artėjant skrydžio dienai aviakompanija sumažins kainas. Jei žinote, kur ir kada einate, nelaukite, kol nusipirksite.
 3. Praėjus 24 valandoms po užsakymo, dar kartą patikrinkite skrydžio kainas. Jei jų sumažėjo, paskambinkite į savo oro linijų bendrovę ir paprašykite grąžinti bilietą ir pereiti prie pigesnio kainų varianto. Jie beveik visada tai leis.

Prisekite tai savo kelionių lentoje vėliau:

Lėktuvo vaizdas su perskaitomu teksto perdanga "kaip rasti pigius skrydžius"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More