Kaip rasti pirmuosius dešimt skaitytojų

Visi turi kažkur pradėti.

Knygų skaitytojai panašūs į triušius – kuo daugiau jų turi, tuo greičiau jie dauginasi. Kai nauji gerbėjai atranda jūsų knygą, jie pasakoja savo draugams, pasidalindami jūsų istorija su vis daugiau žmonių. Ir tai puiku, jei turite keletą gerbėjų.

Šiame straipsnyje aš apžvelgsiu keletą būdų, kuriuos galite naudoti norėdami pradėti rutulį, kad įtikintumėte žmones, jog jūsų knygą verta skaityti.

Mes jau aptarėme daugelį šių idėjų anksčiau, bet galvokite apie tai kaip apie vieno langelio principą teikiantį patarimą pradedantiesiems, pateikdami nuorodas į išsamesnius straipsnius, jei kuris nors iš pasiūlymų patraukia jūsų dėmesį.

Nors mes kalbame konkrečiai apie tai, kaip sukurti skaitytojų ratą nuo nulio, visos čia pateikiamos idėjos taip pat tinka ir patyrusiems rašytojams, turintiems gerbėjų būrį. Taigi skaitydami, nesvarbu, kokiu laipteliu jūs einate, pagalvokite, kaip galite panaudoti šias idėjas, ir praneškite mums toliau pateiktose pastabose.

Skaitytojų radimas yra skaičių žaidimas

Ar kada nors girdėjote frazę: „pastatyk ir jie ateis“? Deja, tai ne visada veikia per gerai internete.

Nors internetinė rinkodara puikiai tinka jūsų knygai, nes suteikia galimybę susipažinti su milijonais potencialių pirkėjų, yra tiek daug kitų žmonių, kurie bando pritraukti jų dėmesį, kad jei jūs aktyviai neieškosite auditorijos, niekas negalės rasti jūsų knygos.

Taigi, kaip jūs ieškote auditorijos? Jūs kalbate apie savo knygą kuo daugiau vietų, kuo įvairesniems žmonėms.

Dalintis pradedama namuose

Geriausia vieta pradėti reklamuoti knygą yra žmonėms, kuriuos jau pažįstate. Jūsų esami socialiniai tinklai – jūsų draugai, šeimos nariai ir darbo kolegos – gali parodyti susidomėjimą jūsų rašymu. Šis ratas yra platesnis, nei jūs manote: kažkada paskelbiau kai kuriuos savo darbus „Facebook“ ir senas kolega, kurio nemačiau metų metus, man pasakė, kad jis nori nusipirkti mano knygą.

Akivaizdu, kad bus sunku parduoti savo šeimai – nenorėsite priversti savo didžiosios tetos Agatha pirkti jūsų surinktus kūrinius kietais viršeliais. Taigi pasiūlykite kopijas draugams ir šeimos nariams nemokamai – jie gamina fantastiškas kalėdines ir gimtadienio dovanas net skaitmenine forma.

Apgaulė yra priversti esamus kontaktus pasidalinti knyga su jų draugais. Sukurkite savo knygos „Facebook“ puslapį ir paraginkite savo artimuosius sekti juo. Daugelis mielai suteiks jums šiek tiek nemokamos reklamos.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip įtikinti draugus ir šeimos narius reklamuoti savo knygą kitiems, yra visas straipsnis šia tema, kurį galite perskaityti čia.

Raskite bendraminčių skaitytojų

Gerbėjai internete yra linkę burtis kartu. Forumai, „Facebook“ grupės ir svetainės yra puiki vieta pradėti reklamuoti savo istorijas.

Pažvelkite į internetines bendruomenes, kurios domisi jūsų knygos žanru arba kurioms patinka jus įkvėpusių autorių darbai. Pavyzdžiui, jei jūsų istorija yra „Steampunk“ nuotykių romanas, internete yra daugybė „Steampunk“ grupių, kurios visada ieško naujų knygų, kurias galima perskaityti.

Dalijantis savo darbu su šiomis grupėmis svarbu ne tik prisijungti prie bendruomenės ir nedelsiant paskelbti nuorodas į „Amazon“ puslapį. Niekas nepriims jūsų rimtai, jei akivaizdžiai esate tik dėl pigios reklamos.

Verčiau skirkite laiko įsitraukti į grupę, paskelbkite apie jums patinkančius dalykus, įsitraukite į diskusijas ir, kai tinkamas laikas, pasakokite žmonėms apie savo knygą. Jie bus daug imlesni, jei pasitikės jumis ir jei jūs įrodysite savo vertę bendruomenei.

Daugiau pasiūlymų, kaip bendrauti su esamomis bendruomenėmis, rasite šiame straipsnyje.

Gaukite didelių vardų iš savo pusės

Sukurti stebėtoją nuo nulio gali būti sunku, todėl tai labai padeda, jei nesistengiate to padaryti vieni. Siųskite el. Laiškus ir pranešimus į jūsų perskaitytas svetaines, kurios, jūsų manymu, gali domėtis jūsų knyga, siūlydami interviu. Knygų naujienų svetainės dažnai trokšta šviežio ir originalaus turinio, todėl niekada negalite nuspėti, kokį atsakymą gausite.

Susisiekite su autoriais, kurių darbai jus įkvėpė, ir nukreipkite juos į savo romaną. Jiems gali būti įdomu sužinoti, kaip jie paveikė jūsų knygą, ir jie gali pasirinkti prijungti jūsų romaną prie savo paties.

Prašyti žmonių pagalbos nėra ko prarasti – dauguma žmonių internete yra labai draugiški ir mielai suteiks jums šiek tiek laiko. Be to, būtinai būkite mandagūs ir draugiški, kitaip niekada niekur nepasieksite.

Jei norite daugiau patarimų, kaip įtikinti kitus žmones reklamuoti jūsų knygą, pažiūrėkite čia.

Niekada nepasiduokite skaitytojų paieškoms

Tikriausiai sunkiausia reklamuoti savo knygą yra tai daryti ir toliau, net kai viskas pavyksta ne iš karto. Pradžia gali užtrukti, o pažanga gali būti lėta.

Bet kuo daugiau dirbsite plečiant savo skaitytojų ratą, tuo daugiau sėkmės sulauksite. Dešimt pirmųjų jūsų sekėjų visada bus sunkiausia įgyti: po to, kai sužinosite, kokios technikos jums tinka, viskas vyks vis sparčiau.

Tikimės, kad šie patarimai suteiks jums idėją, nuo ko pradėti. Galiu garantuoti, kad jie veikia, nes tai visos idėjos, kuriomis pasitikėjau pats, kad galėčiau sukurti savo internetinį stebėjimą.

Aš tikrai noriu jums kuo daugiau padėti, taigi, jei turite klausimų apie tai, kaip pradėti, palikite komentarą žemiau ir aš padarysiu viską, kad galėčiau pateikti keletą naudingų patarimų.

Arba, jei esate labiau patyręs rašytojas ir norėtumėte pasidalinti savo sėkmingomis rinkodaros idėjomis, palikite komentarą – mes visi džiaugiamės išgirdę jūsų patarimus.

Ačiū ir sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More