Kaip rasti potekstę

Spalvų pasirinkimas – sienų dažai, baldų audiniai ar naujos grindys – gali būti taip keblu ir apmaudu! Spalvų yra ne tik tiek daug, bet parduotuvėje jos atrodo kitaip nei namuose, todėl atrodo, kad jos visada keičiasi. Pridėkite prie to potekstę, o spalvos parinkimo procesas yra dar sudėtingesnis. Puošiant kambarį paprastai lengva rasti tinkamus akmenis, tačiau jei potekstės neveikia, visa spalvų gama gali atrodyti šiek tiek nepakitusi.

Taigi, kaip galite nustatyti spalvų atspalvį? Štai kaip.

TIDBITS & TWINE - Kaip rasti spalvų atspalvį

Prieš pradedant kalbėti apie tai, kaip nustatyti potekstę, svarbu suprasti, kas tai yra! Išskyrus tris pagrindines spalvas (raudoną, geltoną ir mėlyną), visos kitos spalvos gaminamos maišant dvi ar daugiau spalvų. A masstone yra pagrindinė spalva – ta, kuri iš karto matoma. An potekstėkita vertus, yra įmaišyta spalva, kuri gali būti akivaizdžiai matoma arba ne. Pavyzdžiui, mėlyna spalva su šiek tiek geltonos spalvos įmaišyta atrodys kitaip nei mėlyna su šiek tiek žalios spalvos, sumaišyta {samanų žaluma prieš vandens žalumą}. Kai kurių spalvų masonas ir atspalvis yra labai panašūs, o kartais jie gali būti labai skirtingi.

TIDBITS & TWINE-Spalvos-4 atspalvio atpažinimas

1. Palyginkite su kitais atspalviais

Reiškinys, dėl kurio spalvos atrodo skirtingos, atsižvelgiant į tai, prie ko jos yra, vadinamas Vienalaikis kontrastas. Vienas iš būdų nustatyti atspalvį yra padėti spalvą šalia kitų spalvų ir pamatyti, kaip keičiasi jūsų pradinė spalva.

Vienas spalvų palyginimo metodas yra palyginkite pasirinktą spalvą su kitais atspalviais tos pačios spalvos šeimos.

TIDBITS & WINE --- Palyginkite spalvas su kitais atspalviais

Pažvelkime, pavyzdžiui, į mėlyną spalvą. Čia yra žvilgsnis į šviesiai mėlyną dažų ventiliatorių, tačiau jie skiriasi savo atspalviu. Kairieji turi žalsvą, o dešinieji – purpurinį atspalvį, suteikiantį daugiau žvilgsnio. Lyginant skirtingus atspalvius, pustoniai pradeda ryškėti.

2. Palyginkite su kitais atspalviais

Kitas būdas yra palyginkite pasirinktą spalvą su kitais atspalviais. Vienas iš būdų yra palyginti papildomas spalvas. Pavyzdžiui, norėdami sužinoti, ar jūsų mėlyna spalva nėra raudona, palyginkite ją su žalia. Norėdami sužinoti, ar jame yra žalia, palyginkite su raudona. Norėdami sužinoti, ar jis yra geltonas, palyginkite jį su violetine.

Papildoma spalvų schema

Taip pat galite palyginti spalvą su tikra spalva. Kairėje spalva atrodo mėlyna, palyginti su oranžine:

TIDBITS & TWINE --- lyginant atspalvius

Vis dėlto, palyginus su tikra mėlyna spalva, galite pamatyti, kad joje yra šiek tiek žalios spalvos!

TIDBITS & TWINE --- Palyginimas-šešėliai

3. Pažvelkite į tai savo erdvėje

Kadangi spalvas veikia šviesa ir jų aplinka, labai svarbu pažvelgti į spalvas toje erdvėje, kurią ketinate naudoti. Viename kambaryje lengvas atspalvis gali likti nepastebėtas, tačiau kitame – perdėtas ir išsiskirti! Vienintelis būdas tikrai žinoti yra pažvelgti į erdvę, kurią ketinate naudoti, ir įvairiais dienos laikais {kad matytumėte jį visais skirtingais šviesos tipais}

4. Nufotografuokite

Sužinojau, kad ne visų akys yra vienodai jautrios spalvoms. Kai kuriems žmonėms iš tikrųjų sunku pamatyti potekstes, nesvarbu, su kokiomis kitomis spalvomis juos lyginate ar kokia šviesa į juos žiūrite! Vis dėlto netyčia atradau, kad potekstės dažniausiai pasirodo nuotraukose, todėl tiems, kuriems sunku pamatyti potekstes, lengviau jas pastebėti.

Praėjusį savaitgalį su vyru apsipirkome naujų medinių grindų {apie tai vėliau}. Išsirinkome dvi rudas, kurios dienos šviesoje atrodė gražiai ir neutraliai. Vis dėlto grįžęs namo pamačiau problemą! Vienas iš mūsų neutralių grindų turėjo raudoną / violetinį atspalvį ir nesvarbu, kiek į jį žiūrėjo mano vyras, jis tiesiog nematė, ką aš dariau. {Raudona spalva yra ta, kuri neveiks mano namuose.} Tačiau jis atsitiktinai žiūrėjo man per petį, kai aš nufotografavau nuotrauką, ir staiga jis matė būtent tai, ką mačiau aš! Ar galite tai pamatyti čia?

TIDBITS & TWINE-kietmedžio-grindų palyginimas

Taigi, jei kyla abejonių, nusifotografuokite!

Jei kada nors nuėjote į dažų parduotuvę ir susimąstėte, kodėl yra tiek daug pasirinkimų, dabar žinote ir, tikiuosi, dabar žinote, kaip šiek tiek geriau pastebėti potekstę!

Reikia daugiau informacijos apie tinkamos dažų spalvos pasirinkimą! Išbandykite ŠĮ ĮRAŠĄ!

Siuvinėjimai ir špagatai Kaip pasirinkti tobulą dažų spalvą

Tidbitai ir špagatai - parašas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More