Kaip rasti pradinio lygio korektūros darbus internete

Aš tai matau nuolat: žmonės, turintys šurmulio ar aistrų, norintys išsiaiškinti, kaip jie gali užsidirbti pragyvenimui dirbdami namuose. Mano patarimas visada yra tas pats: sužinokite antrinį talentą, išskyrus savo pagrindinę aistrą, ir susitvarkykite geriau net tam, kad tai darydami galėtumėte gauti pajamų.

Ir jei esate A tipo asmenybė, tokia kaip aš, tada pradinio lygio korektūros darbai internete gali būti jūsų alėja.

Darbas pradinio lygio pareigose nebūtinai reiškia, kad dirbtumėte ne visą darbo dieną ar blogai apmokamą darbą; iš tikrųjų darbas nuotoliniu korektoriumi gali būti gana pelningas, ypač jei dirbate šį darbą, be to, kad dirbate kitą, arba tuo atveju, jei turite savo verslą.

Jei esate lipdukas tinkamam gramatikos vartojimui ir galite koreguoti miegodamas, tai gali būti puikus darbas jums! Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip šioje arenoje įgyvendinti naują karjeros vaidmenį.

Nėra korektūros patirties? Jokiu problemu.

Kad būtumėte nuotolinis korektorius, jums tikrai nereikia būti atestuotam – gi, net nereikia būti sertifikuotu daugumoje rašymo funkcijų, kad galėtumėte save vadinti rašytoju!

Ir jūs galite turėti daugiau patirties, nei manote. Ar dirbote administracijos padėjėju ir skaitėte viršininko el. Laiškus? Arba, gal esate naujai iš kolegijos ir turėti savo anglų kalbos kursus dar šviežia jūsų galvoje.

Jei jums tinka šie ar panašūs pavyzdžiai, korektūra gali būti tinkama galimybė karjerai namuose.

Sukurkite savo svetainę ir pradėkite nuo mažų – netgi tokių platformų kaip Fiverr gali būti naudinga tik pradedančiam korektoriui.

Kitos svetainės, kurias galbūt norėsite patikrinti, dažnai siūlo nuotolinį darbą Freelancer.com ir Upworkas (daugiau informacijos apie tai, kaip tai veikia, rasite „Upwork“ apžvalgoje).

Kai įprasti Džo kalba su manimi apie laisvai samdomą darbą, jie paprastai siūlo man apsilankyti „Upwork“ – man gerai pažįstamoje tarnyboje.

Tačiau kadangi esu apmokamas, profesionalus rašytojas daugiau nei 12 metų, jau supratau, kad „Upwork“ man nėra tinkamiausias (nors esu girdėjęs, kad kai kurie laisvai samdomi darbuotojai pragyvena tik iš svetainės – ir tai geras gyvenimo būdas!). Radau, kad tai labiau tinka žmonėms, pradedantiems dirbti kaip laisvai samdomi vertėjai, o tai galėtų puikiai tikti tu, mielas Skaitytojau!

Susiję: NEMOKAMAI seminaras moko jus visus apie pradedant savo interneto apskritai korektūra verslą!

Kur rasti Entry Level Korektūros ir redagavimas Darbas internete

Yra keletas kitų platformų, kurias nuotoliniai, pradinio lygio korektoriai gali įšokti ir pamatyti, ar jie gali pritraukti naujų klientų.

Kai kurie mano mėgstamiausi yra: Raštininko rašymas, Redaguoti greitaiir ProofreadingServices.com. Visi turi konkurencingą atlyginimą ir lanksčias darbo valandas – visų pirma „ProofreadingServices.com“ darbus gali gauti visi, išlaikę 20 minučių paraiškos testą.

Tada, žinoma, yra senamadiškas būdas, tai yra naudoti anksčiau minėtas paslaugas (pvz., „Upwork“ ar „Fiverr“) arba tiesiog naudotis „Craigslist“.

Mano gudrybė naudoti „Craigslist“ ieškant darbo yra ieškoti nuotolinio darbo miestuose, kuriuose yra aukštesnis gyvenimo lygis – tokiuose miestuose kaip San Franciskas, Sietlas, Los Andželas, Niujorkas ir kt.

Net jei gyvenate mažame mieste, jei įmonė San Franciske jums patinka ir mano, kad gauna JAV mažo miestelio darbo užmokesčio tarifus, jie galėtų bent jau atitikti jūsų valandos minimumą ir jaustis, kad gauna labai daug (kol tau atrodo, kad tau mokama tai, ko esi verta!).

Kai kurios iš anksčiau paminėtų įmonių gali teikti pirmenybę patyrusiems korektoriams, tačiau niekada nebijo – todėl mes sukūrėme papildomas įmonių, kurios samdo pradinio lygio korektorius, sąrašas (kad padėtų jums išsiaiškinti, ar tikrai pradedate nuo nulio!):

  • Babbletype – Perskaitykite „Babbletype Review“ – „Babbletype“ komanda ieško angliškai kalbančių žmonių tik transkripcijos redagavimo projektams (tai savaime suprantama daugumai šių kompanijų), tačiau „neieško tobulumo“.
  • Guru – Aš būsiu sąžiningas – guru yra kaip fiverr ar Upwork aikštelė; tai nereiškia, kad joje nėra jokios vertės, nes tikrai yra! Vėlgi, ypač jei dar tik pradedate, tai gali būti gera išeitis, kad jūsų vardas ten atsirastų ir susiformuotų reputacija, kad esate patikimas ir geras tuo, ką darote. Mokėjimas skiriasi priklausomai nuo jūsų pačių įkainių.
  • Iš tikrųjų – Panašiai kaip „LinkedIn“, „Craigslist“ ar bet kurioje kitoje darbo taryboje. Iš tiesų yra užtvindę tie patys darbai, kuriuos matysite aukščiau paminėtuose; tačiau, nors konkurencija gali būti didesnė, vien dėl to, kad tiek daug žmonių naudojasi tokio tipo internetinėmis platformomis ieškodami darbo, tai nereiškia, kad šiose lentose nerandate perspektyvių korektūros darbų. Daug savo nuolatinių klientų dirbu darbo tarybose arba nišomis paremtose socialinės žiniasklaidos grupėse.
  • Žmonės per valandą – Tai dar viena bendro tipo darbo skelbimų svetainė (vėlgi, panašiai kaip „Fiverr“), tačiau kai kuriems darbo ieškantiems žmonėms tai gali pasiteisinti! Tai paleidimo, kad buvo maždaug minutę, todėl jums gali būti suteikta galimybė rasti darbą. Mokėjimas taip pat skiriasi pagal jūsų pačių įkainius.
  • Korektūra Pal – Norėdami dirbti šioje įmonėje, jūs padaryti reikia turėti aukštąjį išsilavinimą, ar būti pagaminti vieną procesą. Tačiau, jūs nebūtinai turite turėti darbo patirtį, kad daugelis korektoriai turi. Interneto svetainės teiginiai, kad redaktoriai gali uždirbti bet kur nuo $ 500 – $ 3,000 per mėnesį.
  • „SmartBrief“ – Ši įmonė dažnai turės laisvai samdomų, nuotolinių kopijų redaktorių galimybes, tačiau jie turi turėti bent trejų metų patirtį. Tačiau bet koks penkerių metų ir jaunesnių patirties lygis laikomas „pradiniu lygiu“, todėl užtruksite trejus metus su druska. Kai kurios įmonės – ypač jei joms sunku rasti gerų žmonių – šiek tiek sulenks savo taisykles, kad į duris patektų vertingas redaktorius. Tai ne visada atsitinka, bet taip gali būti! Redaktorius su SmartBrief padaryti maždaug $ 50,000 per metus (pagal Glassdoor).
  • Gyvenimo patarimai – Ši įmonė redaguoja laisvai samdomų darbuotojų sukurtą turinį. Interneto svetainės pasigirti atlyginimą gaunančių darbuotojų ir visiškai medicininės naudos – taip, tai tikrai pliusas! Jie paprašys atnaujinti, bet ne konkrečios patirties ar išsilavinimo reikalavimai yra paminėti.
  • „Scribbr“ – skaitykite „Scribbr Review“ – Nors šioje svetainėje sakoma, kad jums reikia bakalauro laipsnio ir šiek tiek „akademinių tekstų redagavimo patirties“, atrodo, kad savo akademinių darbų redagavimas kolegijoje gali būti laikomas patirtimi, todėl išbandykite tai tikrai.

Be to, aš visada siūlau susisiekti su „LinkedIn“ žmonėmis, kad gautumėte įžvalgų ir atsiliepimų apie tai, kaip galite įsilieti į šią profesiją.

Suraskite korektorių, kurių karjeros trajektorijomis žavitės, išsiųskite jiems „LinkedIn“ ryšio užklausą ir paklauskite, ar galite skirti 10 minučių išsirinkti jų smegenis. Tinklų kūrimas bet koks pramonė niekada neskauda! Manau, kad prieš galite kelionė ant savo, jums reikia išmokti iš geriausių.

Be to, šie tinklo pokalbiai gali virsti darbo galimybėmis, ypač jei kalbate su sprendimų priėmėju direktoriaus (ar net vadovo) lygiu.

Nebijokite paklausti asmenį jūs kalbėti su, jei jų bendrovė nuomos; žmonės, kaip įdarbinti žmones, jie gali įdėti vardas, pavardė, veido ir balso, todėl neturi būti drovūs!

Norite daugiau dirbti sau kaip korektorius ir uždirbti daugiau pinigų?

Dirbti sau paprastai yra pats pelningiausias būdas, nes galite nustatyti savo tarifus ir ieškoti daugiau mokančių klientų. Tikriausiai uždirbsite daugiau, nei uždirbtumėte, jei internete kreiptumėtės į pradinio lygio korektūros darbus, tokius kaip aukščiau išvardyti.

Jei norite gauti patarimų, kaip pradėti, rekomenduojame peržiūrėti šį nemokamą 45 minučių seminarą, kuriame paaiškinta, kaip pradėti kurti savo laisvai samdomų vertėjų korektūros šurmulį iš namų.

Kaip rasti pradinio lygio korektūros darbus internete.

Iš pradžių paskelbtas vasario 18, 2019 atnaujinti ir pakartotinai gruodžio 11, 2020.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More