Kaip rasti privačios priklausomybės gydymą

Kad ir koks konfidencialus būtų išieškojimo procesas, visada bus stigma žmonėms, kovojantiems su piktnaudžiavimu narkotikais. Natūralu, kad tai gali priversti žmones skeptiškai pasirinkti, kas jiems iš tikrųjų tinka. Jei nerimaujate dėl to, kad kiti žmonės sužino apie jūsų priklausomybės problemas, čia yra viskas, ką jums reikia žinoti apie gydymo programas ir privatumą prieš priimant sprendimą.

Kas taikoma HIPAA privatumo taisyklėse?

Konfidencialumo apsauga prasideda nuo to momento, kai kreipiatės dėl gydymo. Bet konkrečiau, HIPAA privatumo taisyklės apima:

 • Paklausimai – Kai paskambinate į narkomanijos gydymo įstaigas, kad gautumėte bendrą supratimą apie jų paslaugas ir pasiūlymus.
 • Informacija apie registraciją – Kai užsiregistruojate konkrečiame atkūrimo programos centre.
 • Jūsų tapatybė – Kaip pacientas negali būti atskleistas nei tavo vardas, nei adresas, nei jokia kita kontaktinė informacija.
 • Gydymo centras – Niekas neturi prieigos prie įstaigos, kurioje esate užsiregistravęs, vardo, adreso ar kontaktinės informacijos.

Taisyklės yra tokios griežtos, kad net registracijos komandai neleidžiama tarpusavyje dalytis išsamia jūsų programos informacija. Tiesą sakant, jie pasirašyti konfidencialumo sutartį, kad būtų išvengta bet kokio informacijos pažeidimo.

Ko neapima „HIPAA privatumo taisyklės“?

Kadangi neleidžiama dalintis ar viešai skelbti jokios jūsų informacijos, lieka tik unikalus identifikavimo kodas arba paciento numeris, priskirtas kiekvienai registracijos formai. Kaip ir bet kuris aklas testas, tik šis skaičius naudojamas jūsų programai stebėti. Tai taip pat leidžia vyriausybei atskirti jūsų formą tarp partijos.

Kaip informuoti savo darbdavį

Suprantama, sunku su darbdaviu pasidalinti išsamią informaciją apie priklausomybę. Bet gera žinia ta, kad nereikia. Įstatymai pripažįsta duobes organizacijai pranešti apie jūsų problemas, susijusias su piktnaudžiavimu narkotikais ir alkoholiu. Galite prarasti darbą arba galiausiai sugadinti reputaciją, nes ne visiems tai gali būti gerai.

Tokiu atveju galite gauti licenciją turinčio medicinos specialisto medicininę pažymą pagal Šeimos ir medicinos atostogų įstatymą, kurią galite pateikti darbdaviui. Tai leis jums atostogauti iš darbo dėl medicininių priežasčių, išlaikant privatumą ir neprarandant darbo ar atskleidžiant detales apie jūsų neatvykimą.

Ar draudimo paslaugų teikėjai tai žinos?

Nors draudimo paslaugų teikėjai turės prieigą prie jūsų asmens duomenų tvarkydami draudimo apsaugą, jiems nebus leista jais dalytis su niekuo, įskaitant kitus teikėjus, nebent jūs sutinkate tam raštu. Ir jie turi laikytis, nes jei bus nustatyta, kad jie pažeidžia privatumo įstatymą, jie gali būti nubausti už informacijos pažeidimą, o įmonė gali būti net uždaryta.

Kada programos gali atskleisti jūsų informaciją?

Priklausomybių programų centrai informaciją gali atskleisti tik tada, kai sutinkate su tuo raštu. Tai gali būti reikalinga mokėjimo ir gydymo tikslais. Net tada jūs visiškai kontroliuojate savo informaciją, nes galite bet kada panorėję atšaukti sutikimą, kad niekas negalėtų piktnaudžiauti jūsų leidimu.

Ką apima sutikimo forma?

 • Programos institucijos pavadinimas arba paskirtis
 • Organizacijos, kuriai reikia prieigos prie informacijos, vardas ir pavardė
 • Organizacijos, kuriai atskleidžiama, pavadinimas
 • Paciento vardas ir pavardė
 • Atskleidimo tikslas
 • Kiek ir kokią informaciją norite atskleisti?
 • Paciento ar globėjo parašas
 • Sutikimo pasirašymo data
 • Pareiškimas, kad sutikimą galima bet kada atšaukti (išskyrus tuos atvejus, kai programa jau jį veikė)
 • Data, įvykis ar sąlyga, nuo kurios sutikimas pasibaigs, jei nebus atšauktas

Taisyklės išimtys

Pasirašyti sutikimo formos nereikės, jei pacientas:

 • yra nepilnametis
 • dėl kokių nors priežasčių negali duoti sutikimo
 • gali pakenkti sau
 • yra nurodęs teismas
 • padaro nusikaltimą dėl išieškojimo centro turto

Iš esmės ir bet kuriuo kitu atveju jūsų informaciją visada saugo įstatymai.

Kaip rasti atkūrimo centrą, kuris apsaugo privatumą

Negalite pasveikti ir gyventi geriau, jei jums nepatinka šis procesas. Privatumas neturėtų būti prabanga, tai yra būtinybė. Štai kaip jūs galite tai rasti.

Viešosios terapijos sesijos paprastai yra pigios arba nemokamos programos. Jie siūlo tik grupinius užsiėmimus, todėl jie yra mažiau konfidencialūs nei privačiai finansuojamos programos.

Kadangi už privataus finansavimo programas mokama tiesiogiai, jų tikslas yra padėti jums tobulėti, nei padaryti programą prieinamą kuo daugiau žmonių.

Be to, privačiai finansuojamuose atkūrimo centruose pacientų ir darbuotojų santykis yra mažas, todėl jums patinka visapusiškas ir nedalomas profesionalų komandos palaikymas.

Kadangi licencijuotas narkomanijos gydymo centras veiks pagal HIPAA privatumo taisykles, jums nereikės pernelyg atidžiai žiūrėti prieš šuolį. Galite užsiregistruoti dalyvauti programoje žinodami, kad esate patikimose rankose.

Jei nenorite, kad žmonės žinotų, kur einate ar buvote, geriau rinkitės gydymo įstaigą, kuri gali būti toli nuo miesto šurmulio. Ir tuo užsiimdami įsitikinkite, kad jūsų centras yra prieinamas, kad jūsų artimieji galėtų ateiti ir aplankyti jus, kai tik įmanoma.

 • Individualizuoti terapijos užsiėmimai

Niekas negali būti labiau privatus, nei turėti individualius užsiėmimus su savo terapeutu. Individualūs terapijos užsiėmimai suteikia jums galimybę atsiverti savo pagrindiniam terapeutui ir atskaitingumo partneriui saugioje erdvėje, nebijant būti teisiamam.

Kadangi suprantame privatumo svarbą, Scottsdale’o atkūrimo centras siūlo jums pritaikytą puikią gyvenamųjų vietų priklausomybės ligų gydymo programą. Mes padedame jums išlaikyti kursą, išlaikydami jus nuo streso ir trukdžių, kad galėtumėte mėgautis geresne emocine ir psichine parama per visą savo sveikimo kelią.

Pakalbėkite su ten buvusiu žmogumi. Pakalbėkite su kuo nors, kas gali padėti. Skotsdeilio atkūrimo centras turi aukščiausią akreditaciją (Jungtinė komisija) ir yra pagrindinis Arizonos reabilitacijos įrenginys nuo 2007 m. Skambinkite 602-346-9142.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More