Kaip rasti produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje

Ar jau prisijungėte prie „Target“ partnerių programos? Jei ką tik užsiregistravote ir gavote patvirtinimą, tada taip! Bet jūs tikriausiai klausiate savęs, kur gi čia. Štai klausimas, kurį iš savo kolegų dukterinių bendrovių gaunu daugiausiai: kaip galite rasti savo produktų nuorodas „Target“ filialų informacijos suvestinėje?

Šis straipsnis bus trumpas ir mielas mokymas, parodantis „Target“ filialams, kur rasti jų filialų nuorodas informacijos suvestinėje ir kaip juos susieti su tinklaraščio įrašais (kad iš tikrųjų galėtumėte sudaryti komisinius)!

Priimkime tai …


Kur rasti produkto nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


KAIP PRISIJUNGTI Į TIKSLO SUSIJUSIĄ PROGRAMĄ

Jei jus domina prisijungimas prie „Target“ partnerių programos, tai greitai ir lengvai pritaikoma! Galite užsiregistruoti čia. „Target“ filialų programa yra programos dalis Poveikio spindulys tinklo. Tai tiesiog reiškia, kad prisijungsite prie tinklo, valdančio kelias įmones ir jų dukterines įmones. Jūs taip pat turėsite galimybę prisijungti prie daugelio kitų kompanijų per šį tinklą, taigi tai naudinga.

Per dvi darbo dienas buvau patvirtintas „Target“ filialų programai, tačiau, kai kreipiausi, rašiau tinklaraštį maždaug metus. Duokite jiems kelias dienas, kol jie susisieks su jumis, ir jei pirmą kartą atsisakote, net neprakaituokite. Tiesiog toliau didinkite savo svetainės lankomumą ir vėl kreipkitės po kelių mėnesių.

Jei dar nesinaudojote filialų rinkodara, čia galite peržiūrėti mano pinigų uždirbimo filialų vadovą.

JŪSŲ TIKSLO SUSIJATE PRIEKINIS VALDYMAS

Kai būsite patvirtinti ir gausite savo prisijungimo informaciją, prisijungsite per „Impact Radius“ tinklo pagrindinį puslapį čia. „Target“ informacijos suvestinė atrodys maždaug taip:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Galėsite pamatyti savo pardavimo momentinę nuotrauką, paprastas skelbimų parinktis, nukreipimo puslapio parinktis ir dar daugiau.

KAIP RASTI PRODUKTŲ NUORODAS JŪSŲ PRIEKINĖJE

Yra daugiau nei vienas būdas rodyti tikslines reklamas jūsų tinklaraštyje, tačiau dažniausiai tinklaraštininkai jomis dalijasi naudodamiesi filialų nuorodomis savo tinklaraščio straipsniuose.

Norėdami rasti atskirų produktų nuorodų, kurias norite reklamuoti savo auditorijai, atlikite šiuos kelis veiksmus.

„Target“ filialo informacijos suvestinėje spustelėkite ADS viršuje puslapio viduryje ir pasirinkite PRODUKTAI iš išskleidžiamojo meniu. Tai atrodys taip:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Produkto puslapyje įveskite produkto pavadinimą į paieškos laukelį ir paspauskite „Ieškoti“. Žemiau pateiktame paveikslėlyje naudojau „Skip Hop“ vystyklų krepšį. Pabandyk Būk specifiškas apie jūsų ieškomus produktus, kitaip turėsite per daug puslapių, kad galėtumėte ieškoti. Jūsų paieškos rezultatai atrodys taip:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Radę norimą reklamuoti produktą, dešinėje dešinėje spustelėsite nuorodą GAUTI KODĄ. Tai atrodys taip:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Kai spustelėsite nuorodą, kad gautumėte filialo kodą, pasirodys naujas langas su dviem parinktimis. Galite nukopijuoti faktinį kodą arba produkto URL. Tai atrodys taip:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Paimkite kodą arba produkto nuorodą ir pereikite prie savo tinklaraščio straipsnio. Jei naudojatės „WordPress .org“, eikite į savo įrašų redagavimo priemonę ir įklijuokite nuorodą į straipsnį ten, kur norite, kad ji būtų rodoma jūsų skaitytojui. Esu įsitikinęs, kad ji yra labai panaši kiekvienoje tinklaraščių platformoje, nuorodą įklijuosite taip pat, kaip ir bet kurią kitą nuorodą. „WordPress“ pridėsite tokią nuorodą:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Jei įklijuosite kodą, o ne nuorodą, dešiniajame kampe virš teksto redaktoriaus pereisite į parinktį TEKSTAS ir įvesite kodą į savo straipsnį.


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Užbaikite savo straipsnį, paspauskite „Publish“ ir viskas gerai!

Dabar savo tinklaraštyje turite tiesioginių partnerių nuorodų, o kai kas nors spustelės vieną iš šių nuorodų ir įsigys pirkinį, uždirbsite komisinį mokestį.

Gana saldus!

Tikiuosi, kad ši maža pamoka jums buvo naudinga! Jei tai padarėte, skirkite šiek tiek laiko ir pasidalykite su savo tinklaraštininkais socialiniuose tinkluose arba savo tinklaraštyje. Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More