Kaip rasti produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje

Ar jau prisijungėte prie „Target“ partnerių programos? Jei ką tik užsiregistravote ir gavote patvirtinimą, tada taip! Bet jūs tikriausiai klausiate savęs, kur gi čia. Štai klausimas, kurį iš savo kolegų dukterinių bendrovių gaunu daugiausiai: kaip galite rasti savo produktų nuorodas „Target“ filialų informacijos suvestinėje?

Šis straipsnis bus trumpas ir mielas mokymas, parodantis „Target“ filialams, kur rasti jų filialų nuorodas informacijos suvestinėje ir kaip juos susieti su tinklaraščio įrašais (kad iš tikrųjų galėtumėte sudaryti komisinius)!

Priimkime tai …


Kur rasti produkto nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


KAIP PRISIJUNGTI Į TIKSLO SUSIJUSIĄ PROGRAMĄ

Jei jus domina prisijungimas prie „Target“ partnerių programos, tai greitai ir lengvai pritaikoma! Galite užsiregistruoti čia. „Target“ filialų programa yra programos dalis Poveikio spindulys tinklo. Tai tiesiog reiškia, kad prisijungsite prie tinklo, valdančio kelias įmones ir jų dukterines įmones. Jūs taip pat turėsite galimybę prisijungti prie daugelio kitų kompanijų per šį tinklą, taigi tai naudinga.

Per dvi darbo dienas buvau patvirtintas „Target“ filialų programai, tačiau, kai kreipiausi, rašiau tinklaraštį maždaug metus. Duokite jiems kelias dienas, kol jie susisieks su jumis, ir jei pirmą kartą atsisakote, net neprakaituokite. Tiesiog toliau didinkite savo svetainės lankomumą ir vėl kreipkitės po kelių mėnesių.

Jei dar nesinaudojote filialų rinkodara, čia galite peržiūrėti mano pinigų uždirbimo filialų vadovą.

JŪSŲ TIKSLO SUSIJATE PRIEKINIS VALDYMAS

Kai būsite patvirtinti ir gausite savo prisijungimo informaciją, prisijungsite per „Impact Radius“ tinklo pagrindinį puslapį čia. „Target“ informacijos suvestinė atrodys maždaug taip:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Galėsite pamatyti savo pardavimo momentinę nuotrauką, paprastas skelbimų parinktis, nukreipimo puslapio parinktis ir dar daugiau.

KAIP RASTI PRODUKTŲ NUORODAS JŪSŲ PRIEKINĖJE

Yra daugiau nei vienas būdas rodyti tikslines reklamas jūsų tinklaraštyje, tačiau dažniausiai tinklaraštininkai jomis dalijasi naudodamiesi filialų nuorodomis savo tinklaraščio straipsniuose.

Norėdami rasti atskirų produktų nuorodų, kurias norite reklamuoti savo auditorijai, atlikite šiuos kelis veiksmus.

„Target“ filialo informacijos suvestinėje spustelėkite ADS viršuje puslapio viduryje ir pasirinkite PRODUKTAI iš išskleidžiamojo meniu. Tai atrodys taip:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Produkto puslapyje įveskite produkto pavadinimą į paieškos laukelį ir paspauskite „Ieškoti“. Žemiau pateiktame paveikslėlyje naudojau „Skip Hop“ vystyklų krepšį. Pabandyk Būk specifiškas apie jūsų ieškomus produktus, kitaip turėsite per daug puslapių, kad galėtumėte ieškoti. Jūsų paieškos rezultatai atrodys taip:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Radę norimą reklamuoti produktą, dešinėje dešinėje spustelėsite nuorodą GAUTI KODĄ. Tai atrodys taip:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Kai spustelėsite nuorodą, kad gautumėte filialo kodą, pasirodys naujas langas su dviem parinktimis. Galite nukopijuoti faktinį kodą arba produkto URL. Tai atrodys taip:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Paimkite kodą arba produkto nuorodą ir pereikite prie savo tinklaraščio straipsnio. Jei naudojatės „WordPress .org“, eikite į savo įrašų redagavimo priemonę ir įklijuokite nuorodą į straipsnį ten, kur norite, kad ji būtų rodoma jūsų skaitytojui. Esu įsitikinęs, kad ji yra labai panaši kiekvienoje tinklaraščių platformoje, nuorodą įklijuosite taip pat, kaip ir bet kurią kitą nuorodą. „WordPress“ pridėsite tokią nuorodą:


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Jei įklijuosite kodą, o ne nuorodą, dešiniajame kampe virš teksto redaktoriaus pereisite į parinktį TEKSTAS ir įvesite kodą į savo straipsnį.


Kaip rasti savo produktų nuorodas tikslinių partnerių informacijos suvestinėje


Užbaikite savo straipsnį, paspauskite „Publish“ ir viskas gerai!

Dabar savo tinklaraštyje turite tiesioginių partnerių nuorodų, o kai kas nors spustelės vieną iš šių nuorodų ir įsigys pirkinį, uždirbsite komisinį mokestį.

Gana saldus!

Tikiuosi, kad ši maža pamoka jums buvo naudinga! Jei tai padarėte, skirkite šiek tiek laiko ir pasidalykite su savo tinklaraštininkais socialiniuose tinkluose arba savo tinklaraštyje. Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More