Kaip rasti puikių savo rinkodaros agentūros laisvai samdomų vertėjų

Vadovaukitės mano patarimais, kad rastumėte puikių savo agentūros laisvai samdomų vertėjų!

Vadovaukitės mano patarimais, kad rastumėte puikių savo agentūros laisvai samdomų vertėjų!

Puikūs budintys laisvai samdomi vertėjai gali padaryti didžiulį pokytį jūsų agentūrai – jie yra šalia, kai jums jų reikia, o ne ten (ir nesiskaito už jus), kai jums jų nereikia.

Kyla klausimas: kaip tu rasti puikūs laisvai samdomi darbuotojai?

Aš samdžiau laisvai samdomus darbuotojus agentūrose ir „Sakas & Company“ bei patariu savo klientams verbuoti laisvai samdomus darbuotojus jų agentūrose. Iš šios patirties aš tai identifikavau penki laisvai samdomų darbuotojų verbavimo žingsniai kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis:

 1. Apibrėžkite vaidmenį ir savo biudžetą.
 2. Klauskite savo tinklo pasiūlymų.
 3. Jei reikia, internete raskite papildomų kandidatų.
 4. Patikrinkite laisvai samdomų vertėjų kandidatus, kad pamatytumėte, kas yra rungtynės.
 5. Gauti juos pagal sutartį ir judėti pirmyn.

Geriausia, jei norite tai padaryti prieš tai jums reikia kažkieno skubiai. Aš rekomenduoju pastatyti „stabilų” laisvai samdomų darbuotojų—Daugumai agentūrų tai yra ~ 3–5 žmonės kiekviename vaidmenyje (pvz., Reklamos autorius, kūrėjas, SEO analitikas, PPC analitikas, skaitmeninis strategas ir kt.).

Idėja yra ta, kad kai jums reikia pagalbos, bent jau vienas žmonių bus prieinami. Neturi taip pat daugelis budinčių žmonių, nes jei samdote žmones kartą per metus ar du, jie nėra investuojami į jūsų sėkmę, nes jūs ne į juos.

Atidžiau pažvelkime į kiekvieną iš žingsnių, kaip rasti puikų laisvai samdomą agentūrą savo agentūrai.

1) Apibrėžkite vaidmenį ir savo biudžetą

Jei ne aiškus pareigybės aprašymas, tai bent jau nustatyti jums reikalingus įgūdžius ir savybes. Kodėl? Tai leidžia lengviau rasti reikiamą žmogų.

Pavyzdžiui, jūs žinote, kad jums reikia dizainerio, bet ar jums reikia gamybos dizainerio ar konceptualaus dizainerio?

O galbūt žinote, kad jums reikia samdyti projekto vadovą ar socialinės žiniasklaidos specialistą, bet ką anksčiau įrašų įrašas ar tau reikia? Ar jie bendrauja su klientais, ar dirba visiškai už kadro?

Biudžetas yra svarbus—žinant savo biudžetą, galima pagerinti jūsų pasamdytos kokybės ir patirties lygį. Dažnai gaunate tai, už ką mokate.

Jei jūsų biudžetas yra minimalus, jums gali tekti į užsienį kreiptis į laisvai samdomus darbuotojus, įsikūrusius tose šalyse, kuriose yra mažos pragyvenimo išlaidos – ten, kur jų valandos ar projekto tarifai jums pigūs, bet jiems – nemažai.

2) Klauskite savo tinklo pasiūlymų

Manau, kad geriausi laisvai samdomi darbuotojai yra linkę dalyvauti asmeniniai siuntimai.

Kodėl? Kadangi kažkas, kuo pasitikite, juos rekomendavo, o laisvai samdomi darbuotojai turi papildomą paskatą gerai dirbti – jie nenori atrodyti blogai juos rekomendavusiam bendram pažįstamam.

Persiuntimai greičiausiai grąžins jūsų el. Paštą, ypač kai jie yra paklausūs vaidmenys, pvz., Žiniatinklio ar programų mobiliesiems kūrėjai. Geriau išgirsti greitą pranešimą „Atsiprašau, aš užsakytas trims mėnesiams“, nei atsakymo.

PATARIMAS: Sukurkite nukreipimo puslapį su informacija apie laisvai samdomų darbuotojų poziciją. Tai palengvina žmonių bendrinimą socialiniuose tinkluose ir el. Paštu – sunkiau tai padaryti, kai informacija apie darbą pateikiama tik el. Laiške, „LinkedIn“ pranešime ar „Word“ dokumente. Atlikite tai visiems savo darbo skelbimams – bendrinami (ir paieškos indeksuojami) nukreipimo puslapiai yra jūsų draugas.

3) Suraskite papildomų kandidatų internete

Jei negalite rasti reikalingų laisvai samdomų vertėjų per asmeninius siuntimus, turėsite ieškoti internete. Tam turite tris galimybes – laisvai samdomų katalogų, „LinkedIn“ ir bendrosios paieškos.

Laisvai samdomi katalogai

Laisvai samdomi katalogai gali būti tinkami, jei ieškote ko nors iš biudžeto asortimentą ir neturi nurodytų laidų. Daugumoje yra a reitingų sistema o kai kurie netgi leidžia stebėti laisvai samdomo darbuotojo kompiuterio ekraną, kol jie dirba už jus.

Kai kurios parinktys abėcėlės tvarka:

 • Aiškumas (daugiausia dėmesio skiriama minutės pagalbos telefonu pagalba, tačiau galite atlikti geras rungtynes ​​dirbdami ilgesnį laiką)
 • „Craigslist“ (ne katalogas, bet geras būdas rasti neapdorotų laisvai samdomų klientų, ypač jei jums reikia kažkokio vietinio asmens … tačiau nėra įvertinimų)
 • Fiverr (prekyvietėje daugiausia dėmesio skiriama greitai vykstantiems, apibrėžtos apimties projektams)
 • „FlexJobs“ (pasiruoškite savo Agentūra patikrinta kaip būsima nuomos įmonė)
 • „FreeeUp“ (iš anksto patikrinti 85 ir daugiau įgūdžių kategorijų kandidatai)
 • Hubstaffo talentas (laisvai samdomų vertėjų ir mažų agentūrų katalogas … ir jie nesikerta!)
 • Mavenas (konsultantų derinimo paslauga)
 • Upworkas (didelė turgavietė – anksčiau „Elance-oDesk“)

Laisvai samdomi „LinkedIn“

Atlikite Išplėstinė paieška pagal raktinius žodžius, pagal kuriuos taikote. Galite sutelkti dėmesį į savo geografinę sritį arba visus, esančius tam tikru atstumu.

Dauguma laisvai samdomų vertėjų pamini savo specialybės sritis, o tai padeda nuspręsti, ar kreiptis. Tu taip pat gali atlikite pradinę paiešką įtraukdami pirmojo ir antrojo lygio kontaktusžmonėms, kuriuos arba pažįstate (ir galbūt nesupratote, kad esate laisvai samdomi), ir žmonėms, su kuriais galite susipažinti.

Jei neturite aukščiausios „LinkedIn“ narystės, kad galėtumėte siųsti „InMail“ pranešimą, atsižvelkite į tai, kad dauguma laisvai samdomų darbuotojų nurodo kontaktinį el. Pašto adresą ir (arba) savo laisvai samdomą svetainę.

Jei laisvai samdomas darbuotojas neturi svetainės, tai paprastai reiškia, kad jie neaktyviai sutelkia dėmesį į savo laisvai samdomą darbą. Tai gali būti gera (tai nėra kritinės pajamos, todėl jie paprastai ima mažesnę kainą nei rinkos kaina) arba bloga (pirmenybė teikiama jų dienos darbui, o jūs po darbo valandų juos vejate).

Ieškoma per „Google“

Aktyvūs laisvai samdomi vertėjai dažniausiai turi svetaines, kuriose rodomas portfelis, klientų atsiliepimai ir kita informacija, padedanti nuspręsti, ar jie atitinka. Todėl juos galite rasti per paiešką.

Turėdamas tokią svetainę, gali nebūti sandorio šalininku. Kai kurie geriausi mano pažįstami laisvai samdomi vertėjai turi vidutiniškas svetaines, nes jie dirba tiek daug klientų.

Kai ieškote laisvai samdomų vertėjų, naudokite „Google“, apsvarstykite raktinius žodžius, susijusius su jūsų pramonės sritimi. Jei bet kur ieškote žmonių, taip pat galite rasti žmonių, kurie gali atsitrenkti į žemę.

4) Patikrinkite kandidatus, kas yra rungtis

Surasti laisvai samdomą darbuotoją yra lengviau. Įsitikinkite, kad radote puiku laisvai samdomas darbuotojas yra sunkesnis, ypač jei jie neatsiuntė persiuntimo.

Svarbiausia yra atlikti patikrinimo procesą– norėsite pritaikyti procesą savo agentūrai.

Padarykite interviu, kaip pradinę situaciją. Kaip nuodugniai? Tai priklauso nuo to, kiek jūs priklausote nuo jų, kad atliktumėte darbus. Būkite atsargesni, jei jie susisieks su klientu. Tikriausiai taip pat turėtumėte patikrinti nuorodas, ypač jei jas nedelsdami ketinate įtraukti į kliento atsiskaitomą projektą.

Būtinai valdykite jų lūkesčius dėl laiko juostos– ar jūs samdote konkretų, būsimą projektą, ar kuriate savo laisvai samdomų darbuotojų arklidę būsimam TBD darbui?

Leiskite jiems atlikti nedidelę, mokamą, bandomąją užduotį

Prieš pradėdamas juos atlikti apmokestinamą ar kitaip laiko atžvilgiu reikalingą darbą, rekomenduoju atlikti bandomąjį bandymą. Tai yra, paprašykite jų padaryti mažas, mokamas, nekritiškas projektas pamatyti, kaip jiems sekasi.

Aš rekomenduoju turėti standartinių užduočių rinkinį, po vieną kiekvienam vaidmeniuiGalbūt tai yra CSS kūrimas iš PSD dalies, PPC paskyros raktinių žodžių tyrimas arba projekto plano sudarymas iš pardavimo pasiūlymo.

Atlikus „standartinę“ užduotį, lengviau palyginti kelis kandidatus vienu metu arba laikui bėgant. Pamatysite, kam sekasi gerai, o kam blogai. Galite stebėti apyvartos laiką, tolesnius klausimus ir kokybę.

Kaip jau minėjau aukščiau, norite sukurti savo „stabilų“ laisvai samdomų vertėjų darbą prieš tai jums jų reikia. Bandomųjų užduočių kaina yra nedidelė palyginti su kažkieno įtraukimu į kliento projektą ir supratimu, kad pasirinkai siaubingai.

5) Gaukite laisvai samdomą darbuotoją pagal sutartį ir judėkite pirmyn

Pasiruošę judėti į priekį? Gaukite juos pagal sutartį. Dar neturite laisvai samdomų darbuotojų (ar rangovo) sutarties? Gaukite vieną, kol jums to nereikės.

Sutartyje bus nurodytas jų tarifas, tačiau negarantuojamas konkretus darbo krūvis. Būtinai įtraukite susitarimą dėl informacijos neatskleidimo (NDA) ir geriausiu atveju – neprašymo (nepagrįsto brakonieriavimo). Dėl konkretaus patarimo kreipkitės į advokatą.

Kaip pastebėjau aukščiau, būtinai valdykite jų lūkesčius dėl jūsų poreikių. Neskubėkite kam nors lipti, tik pasakykite: „Mes jums paskambinsime, kai jums prireiks“. Tai padarę pastebėsite, kad žmonės nenori dirbti su jūsų agentūra.

Jūsų agentūros santrauka

Nepamirškite susisteminti proceso, nuspręskite, ką galite sau leisti, pirmiausia ieškokite siuntimų ir veterinarijos gydytojams atlikite nekritinį darbą, prieš juos metant į kliento projektą.

Ir planuoti iš anksto. Vadovaukitės šiais laisvai samdomų darbuotojų samdymo patarimais dabar ir pasijusite geriau, kai sudarysite naują sutartį ar gausite didelę kainą, nes jau turėsite žmonių, kurie gali atlikti šį darbą!

Klausimas: Kaip radote geriausius savo agentūros laisvai samdomus darbuotojus?

Vaizdo kreditas: „Freelancer“ stalo nuotrauka, kurią sukūrė Markus Spiske, per „Creative Commons“

Paverskite savo skaitmeninės agentūros galvos skausmą pelnu.

Prisijunkite prie daugiau nei 2000 agentūrų lyderių ir gaukite mano straipsnius du kartus per savaitę tiesiai į jūsų pašto dėžutę!

Sužinokite patarimų, kaip išplėsti savo agentūrą, ir gaukite mano el. Knygos kopiją, Ne tik didinkite logotipą, nemokamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More