Kaip rasti ryklio dantis Folly Beach, SC

Kai kurie žmonės mano, kad vienintelis būdas kada nors rasti ryklio dantį yra lipti į ryklio burną, tačiau yra daug lengvesnių ir mažiau pavojingų būdų, kurie bus naudingi tiek dantų ieškotojui, tiek rykliui. Norėdami gauti didžiausią sėkmės galimybę, turite žinoti, kada ir kur rasti ryklio dantis ir kaip juos atpažinti. Atoslūgis visada yra geriausias laikas rasti ryklio dantis Folly paplūdimyje. Paieškokite kranto liniją iškart po potvynio potvynio ir nuosėdų. Šis šlapias smėlis yra viena iš geriausių vietų ryklio dantims rasti, nors yra atvejų, kai banglentė radinį greitai nuneša, kol dantų ieškotojas gali jį suimti.

Ankstyvas rytas yra optimaliausias dienos taškas norint pradėti dantų medžioklės misiją, nes paplūdimyje bus mažiau žmonių; ir jei jūs galite suktis darbo dieną dar geriau. Kitas tinkamas laikas rasti ryklio dantis yra po audrų, nes nepalankus oras atneša daugiau nuolaužų į krantą ir pasislenka aplink smėlį, todėl gali atsirasti daugiau dantų. Nors „kur“ gali svyruoti pagal daugybę kintamųjų, keli ryklių medžiotojai internetiniuose forumuose paskelbė, kad jie smogė ryklio danties auksui į pietus nuo Folly paplūdimio prieplaukos tarp uolų polių ir pusiaukelėje tarp kopų ir vandens.

Pradedančiojo ryklio dantų ieškotojui danties atkabinimas iš apvalkalu padengto smėlio gali atrodyti neįmanoma, tačiau gudrybė yra žinoti, ko ieškoti. Vienas iš geriausių būdų atpažinti ryklio dantis yra ieškoti tam tikrų kampų ir formų smėlyje. Suakmenėję dantys yra juodai juodi, trikampiai ir beveik išblizginti. Kai saulė pataiko į juos, jie žiba smėlyje. Jūs patirsite savo dalį nusivylimo, kai atskleisite sulaužytus lukštus ir kartais buteliuką, o ne dantį, tačiau tai yra gera praktika pradedantiesiems.

Jei radinys atrodo dantis, patikrinkite, ar jis yra sulaužomas. Kaip ir žmogaus dantys, taip ir suakmenėję ryklio dantys yra nepaprastai patvarūs (nebent juos dulkina plaktukas ar kitas bukas instrumentas). Jei daiktas nėra lengvai sulaužomas, primena trikampius ryklio dantis ir turi sutirštėjusį pagrindą, greičiausiai radinys buvo sėkmingas. Kartais nuskanavus vien smėlio paviršių, danties neatsiras, todėl visada galite atsinešti tokių įrankių kaip kastuvas, mentele ar kibiras smėlio nuėmimui, o kiaurasamtis ar koštuvas – nuosėdoms persiųsti palei vandens liniją.

„Folly“ dantys kyla iš įvairių skirtingų ryklių, įskaitant smėlio tigrą, citriną, bulių, tigrą ir rifus. Norėdami sužinoti rūšį, kreipkitės į mūsų ryklio dantų identifikavimo vadovą. „Folly Beach“ dantys gali būti nuo nagų iki suaugusio piršto. Tačiau kai kuriose vietovėse retkarčiais galima rasti daug didesnių dantų, tokių kaip priešistorinis Megalodonas (kurio vardas reiškia „milžiniškas dantis“) – užgesęs ryklys, gyvenęs vandenynuose prieš milijonus metų.

Tik nepamirškite būti kantrūs, nes panašiai kaip laukinių gyvūnų stebėjimui, medžiojant ryklio dantis reikia atkaklumo. Jei vis tiek sugalvosite tuščiomis rankomis, vienas iš geriausių praktikos būdų yra nusipirkti dantį iš suvenyrų parduotuvės ir padėti į smėlį. Tai suteikia dantų ieškotojams galimybę sužinoti, kaip dantys atrodo smėlyje, ir juos tampa lengva pastebėti.

Bet jei šis metodas taip pat nepavyksta, nusipirktą suvenyrinį dantį įdėkite į kišenę ir perduokite kaip autentišką radinį. Niekas nežinos skirtumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More