Kaip rasti savo aistrą ir tikslą „Podcast“ serija

Reikalas tas, kad mes taip susipainiojome, kas yra aistra ir tikslas, nenuostabu, kad nesijaučiame aistringi ir gyvename ne pagal savo gyvenimo tikslą.

Šiame epizode aš dalinuosi tiksliai tuo, kaip galite sukurti daugiau aistros savo gyvenime ir pasirinkti tikslą, kuris atitiktų jūsų giliausias vertybes ir norus.

Sveiki atvykę į podcast’ą „Design Your Dream Life“, kur viskas yra apie tai, kaip susikurti savo gyvenimą pagal jūsų sąlygas, o dabar – apie jūsų vedėją Natalie Bacon.

Labas. Tikiuosi, kad iki šiol praleidote nuostabią dieną. Turiu pasakyti, kad šiandien degu. Man patinka geras pirmadienis. Mano pirmadieniai yra ilgiausios mano darbo dienos. Aš tarsi priekinė apkrova savaitės pradžioje. Penktadieniais aš dirbu mažiausiai laiko, o pirmadieniais man tiesiog patinka išgauti našumą ir paprastai pirmas dalykas, kurį darau, yra įrašyti šią tinklalaidę.

Tačiau šiandien daug ryto praleidau sugalvodama procesus, kad galėčiau deleguoti daugiau ir tiesiog turiu pasakyti, kad mylėjau kiekvieną jos minutę. Bet aš taip pat turėjau kai kuriuos augimo skausmus ir žinau, kad tiek daug žmonių, kuriuos pažįstate, man atsiųs el. Laišką ir, pavyzdžiui, tai turi būti malonus atspalvis, ir aš tiesiog noriu jums tai pranešti kiekviename etape, kiekviename sezone gyvenimo yra nauja užduotis, kurią man patinka pavadinti.

Ir dabar turiu savo užduotį išplėsti savo verslą, be kita ko, kitose gyvenimo srityse. Ir žinai, kai tikrai išvalai protą, gali padaryti tai taip smagu. Patinka, kad tai neturi būti toks iššūkis ir tokia neigiama patirtis. Gali būti, kad tai yra tos dienos užduotis. Dabar turiu tiesiog pasakyti, kad „Augink tave“, mano nauja koučingo programa verčia galvą. Jei esate ten, aš tiesiog noriu jums specialiai sušukti, nes manau, kad iš to gaunu tiek daug, kiek jūs man sakote, kad jūs iš jo išeinate, o tai yra labai smagu. Man tai tiesiog taip naudinga. Aš tai myliu labiau, nei net maniau galinti. Norėdamas pamatyti to rezultatus, kuriuos jau turi daugelis studentų, turiu šį el. Laišką, kuriame klausiu naujų narių, kaip sekasi, ir klausiu, kaip jie tai taiko savo gyvenime.

Praėjusią savaitę gavau tiek daug el. Laiškų apie tai, kaip nauji nariai taiko šį turinį ir šį darbą savo gyvenime ir kaip tai keičia jų gyvenimą, ir ne taip, kaip aš kada nors galėjau įsivaizduoti. Ir tai yra jo darbas. Štai kodėl aš tuo labai didžiuojuosi ir buvo be galo smagu, ir tikrai yra tokia garbė tai vadinti savo darbu.

Jei nesate „Grow You“ ir norite kreiptis dėl narystės, mes periodiškai atidarome narystę, tačiau galite patekti į programų sąrašą šiuo adresu: NatalieBacon.com/ application ir užpildykite trumpą penkių minučių paraišką, tada kitą kartą, kai atidarysime narystę, jums bus pranešta ir galėsite prisijungti per kelias dienas nuo to pranešimo. Aš tiesiog turiu pasakyti, kad ir kaip bebūtų naudinga, aš tą dieną kalbėjausi su savo broliu, o jis pasakė, kaip jis kažkam pasakė, kad jo sesuo yra gyvenimo trenerė ir jis yra toks, kaip aš tai sakau, žinok, ne vienas tikrai žino apie ką kalbu.

Lyg labai retai jie tai supranta. Trumpiausias paaiškinimas, kurį jam daviau paaiškinti ateityje, yra tai, kad paprastai terapeutas perkelia jus iš nefunkcionalaus į funkcinį ir gyvenimo trenerį, geras gyvenimo treneris nukels nuo funkcinio iki išskirtinio.

Taigi aš įeinu, kai kalbame apie tikslų nustatymą ir visą tą ateities darbą, nesvarbu, ar tai būtų jūsų verslas, pinigai, santykiai, sveikata, kad ir kokia ji būtų. Hm, ir jam labai patiko ta analogija ir paaiškinimas. Taigi siūlau jums, jei tai naudinga. Žinoma, tai beveik neliečia paviršiaus, ir kiekvienai taisyklei yra išimčių. Bet žinai, daug kartų, kai sakai gyvenimo treneris, žmonės tarsi į tave žiūri juokingai, nebent esi šioje erdvėje. Taigi manau, kad tai tiesiog naudingas būdas paaiškinti, kas tai yra.

Gerai. Šiandien net ne apie tai kalbame. Šiandien mes kalbėsime apie tai, kaip surasti savo aistrą. Tai yra dalykas, kurį tiek daug girdžiu iš studentų. Jie manęs nuolat klausia, kaip sužinoti, kokia yra jų aistra, kaip rasti savo aistrą, kaip specialiai gyventi savo gyvenimą, kaip rasti savo tikslą. Prieš imdamasis visų patarimų, kuriuos turiu jums nustatyti, kokia yra jūsų aistra, labai noriu žengti žingsnį atgal ir pakalbėti apie tai, kodėl apskritai turite aistrą. Taigi daug kartų matau žmonių, norinčių turėti aistrą ir tikslą, kad jie taptų labiau verti. Ir aš noriu jums pasakyti, kad aistra nepadaro jūsų vertesniu. Jūs esate 100% vertas žmogaus, nesate sugadintas.

Tai tik kažkas sugalvotas. Esate žmogus, turintis minčių, jausmų, veiksmų ir rezultatų. Kad ir ką darytumėte ar nedarytumėte, jūsų vertybė nepasikeičia. Tai absoliuti. Šiuo metu esate visiškas. Taigi jums nereikia uždirbti daugiau pinigų ar gauti geresnį darbą, prarasti svorį ar susitvarkyti su geriausia savo gyvenimo forma, nei susituokti, nei turėti vaikų, nei jūsų namui atsipirkti, arba anksti išeiti į pensiją, arba turite šių tikslų ir svajonių padaryk save vertesnį. Jums nereikia nieko daryti. Tavo gyvenimas neturi atrodyti kaip kažkieno kito idealo versija ar žinai, apie laimę ar kas tai bebūtų. Jūsų vertybė atsiranda ne baigiant dalykus. Tai, ką darai, nėra toks, koks esi, ir tampi ne geresnis žmogus, atlikdamas darbus. Gerai? Labai noriu, kad jūs tai suprastumėte, ypač mano geriausiems mokiniams, kurie daro daugiau dalykų, vykdo daugiau dalykų, jūsų vertybė nepadidėja.

Darydamas daugiau, tu netapsi geresnis. Man patinka analogija ir aš apie tai jau kalbėjau anksčiau, bet tik kaip priminimas apie Tiffany deimantą, tai tarsi rožinis Tiffany deimantas ir, sakykime, verta 15 milijonų dolerių, o kai kurie žmonės tiesiog nesiruošia kaip rožiniai deimantai. Jie turės nuomonę apie tokį deimantą, kaip, ai, aš nelabai mėgstu rausvus deimantus, bet tai nekeičia vertės. Tai nekeičia, ko vertas deimantas. Deimantas yra visiškai vertas 15 milijonų dolerių. Taigi jūs kaip žmogus, aš kaip žmogus, Oprah, kaip žmogus, benamis, kaip žmogus, žmogus, kuris nekelia tikslų, žmogus, kuris tik gyvena, mes visi esame 100% verti žmogaus esamas. Labai svarbu tai suprasti, nes taip dažnai manau, kad mes ieškome savo tikslo ir savo aistros, kad geriau jaustumėmės savo gyvenime, ir ne taip tai veikia.

Ką reikia padaryti, tai apversti. Turite jaustis geriau apie savo gyvenimą ir savo egzistavimą, tada siekti savo aistros ir savo tikslo linksmybėms, nes norite taip išgyventi gyvenimą. Nemanote, kad darydami daugiau ar pasiekdami daugiau, jūs esate geresni nei esate, tiesa? Jūsų vienintelis darbas yra egzistuoti ir tai net neprivaloma, tiesa? Žmonės nusižudo. Nereikalaujama, kad jūs ką nors padarytumėte, kad įvykdytumėte kai kurių darbų sąrašą. Gerai? Taigi nenoriu, kad ieškotumėte aistros ar tikslo, kad jaustumėtės vertesni. Dažniausiai nenoriu, kad taip elgtumėtės ne todėl, kad tai tiesiog netiesa, bet todėl, kad tai neveiks. Ir tu tai žinai. Jei jau išbandėte kelis dalykus ir jums patinka: Na, aš nesijaučiu geriau, tiesa?

Šį klausimą gavau klausdamas „Natalie“ grupėje „Grow You“, kur kažkas sakė: aš nuolat einu į skirtingus darbus ir tiesiog jaučiuosi neišsipildžiusi. Na duh. Ir tai tęsis, nes neišsipildęs yra teisingas jausmas, kurį sukelia tavo mintys. Kažkas už tavęs nesukuria tavo jausmų.

Taigi, kai galvojate apie savo aistrą ir tikslą, noriu, kad pagalvotumėte apie tai, iš kur ateinate ir kodėl norite siekti savo tikslo ir jausti aistrą. Nesiekite jaustis vertesniu. Tai tikrai, tikrai neveiks. Tau nėra nieko blogo, jei neturi tikslo ar aistros. Mes linkę manyti, kad su mumis kažkas negerai ir nereikia nieko daryti. Aš tik noriu, kad jūs pašalintumėte tą spaudimą.

Taigi dvi pagrindinės problemos, kurias matau labiausiai, yra tai, kad žmonės bando užsitarnauti savo vertę ir spaudžia save rasti šį vienintelį savo gyvenimo tikslą ar aistrą. Ir tai yra didžiulės problemos, nes tai neveikia. Nei vienas, nei kitas neveikia. Taigi, kai bandote užsitarnauti savo vertę, galvojate, kad turėtumėte gauti A, kad baigtų studijas, ištekėtų, susilauktų vaikų, sumokėtų skolą, padarytų viską, kas yra, bet tai tiesiog niekada neveikia. Taigi esate vertas toks, koks egzistuojate.

Kai tik pradėsite taip matyti pasaulį, mažiau vertinsite kitus žmones ir save. Ir visa tavo patirtis pasaulyje tiesiog bus geresnė, tiesa? Ir tai bus labiau pagrįsta, ir jūs jausitės geriau. Ir tada jūs galite siekti savo tikslo. Tiesiog žinok, kad kažkas kitas, pasiekęs daugiau, nėra geresnis už tave, o tu nesi geresnis už kitą, nes pasiekei daugiau nei jie. Mes visi esame verti būti čia, todėl pradėję nuo šios vietos galime jaustis visaverčiai ir visaverčiai, tada galime nuspręsti, dėl ko norime jaustis aistringai?

Koks mes norime, kad būtų mūsų tikslas? Kaip mes norime patirti šį gyvenimą, nepriversdami jo ką nors pasakyti apie mus, kaip žmones? Ir taip smagiau. Turiu jums pasakyti, kad taip smagiau ir kai galvojate apie tai antroje problemoje, kylančioje dėl spaudimo sau, norėčiau, kad jūs atleistumėte save nuo tokio spaudimo. Taip gąsdina mintis, kad turi rasti vieną dalyką, vieną aistrą ar vienintelį savo gyvenimo tikslą.

Tarsi girdėjau apie „Ted“ kalbą šia tema. Tai panašu į tai, kad renkiesi specialybę savo gyvenimui, tiesa? Tai tarsi labai bauginantis dalykas, dėl kurio manau, kad manau didelį spaudimą, kai tai galvoju, ir kelia nerimą, kad jei padarysi neteisingai, tau patiks sumaišyti visą savo gyvenimą.

Kai tai darai taip, kas nutinka, tu lieki įstrigęs. Jūs nejudate į priekį ir praleidžiate galimybes. Taigi jis iš tikrųjų veikia visiškai priešingai tam, ką norėtumėte padaryti, ty judėti pirmyn ir rasti savo tikslą. Ir jūs proaktyviai to nedarote likdami įstrigę. Kai kalbu apie aistrą ir tikslą ir iki šio epizodo taško, aš juos lyg ir naudoju pakaitomis, bet noriu, kad apie juos pagalvotum kitaip.

Taigi aistra yra emocija ar jausmas. Aš tuos žodžius vartoju pakaitomis ir aistra, tą jausmą sukuria tai, ką tu galvoji. Taigi, ką jūs ką nors galvojate, tai sukurs emocijas. Ir jei norite pajusti aistrą, turite galvoti mintis, kurios kuria aistrą. Tai darote praktikuodamas mintis, kurios priverčia pajusti aistros emociją.

Taigi pažvelk į savo gyvenimą. Ar yra kažkas, dėl ko jaučiatės aistringai? Teisingai. Pats žinau, kad esu lengvai jaudinamas. Aš daug praktikavau jaudulio emociją. Mano mama yra labai putli ir aš manau, kad aš tai mėgdžiojau, todėl jaučiuosi labai susijaudinusi. Daug. Tas pats su aistra. Aš tiek praktikuoju tą emociją, kad man tai yra antroji prigimtis.

Kita vertus, mano brolis nėra toks. Taigi jis yra akies veido plastikos chirurgas ir patenka į tai, ką pavadinčiau stereotipiniais chirurgo asmenybės bruožais, ir aš tiesiog nematau daug jo sklindančio jaudulio ar aistros. Taigi taip nėra todėl, kad žinote, jog mūsų karjeros keliai skiriasi. Taip yra todėl, kad mums kyla skirtingų minčių, kurios mums sukelia skirtingas emocijas. Taigi aš galėčiau jums pasakyti, kad esu aistringas dėl daugelio dalykų.

Jam abejoju, ar jis tikrai apibūdintų viską, ką daro, kaip apie tai labai aistringai. Taip yra todėl, kad turime įvairių minčių. Taigi noriu jums tiesiog pasiūlyti, kad jei norite rasti savo aistrą, turite praktikuotis jaustis aistringai ir nustoti tikėtis, kad tai bus kažkas už jūsų ribų. Taigi manau, kad tai gali būti kažkas mažo, į kurį jūs tarsi žiūrite į savo gyvenimą ir nusprendžiate, kad norite praktikuoti aistros emociją ir paklausti savo smegenų: Ei, o ką aš šiandien galėčiau jausti? Ar ne? Tai gali būti labai mažai.

Neseniai kasdien ieškojau mažų džiaugsmo akimirkų, tai yra tarsi sėdėti lauke ir išgerti puodelį kavos. Arba kai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More