Kaip rasti savo amžinus namus

Ar norite rasti savo amžinai namus? Per ateinančius penkerius metus 1 iš 3 namų ūkių planuoja persikelti į kitus namus. Remiantis neseniai atliktu JAV gyventojų surašymo biuro tyrimu, 48% persikėlusių žmonių tai padarė dėl su būstu susijusių priežasčių. Nuodugniau pažvelgus į kai kurias iš šių su būstu susijusių priežasčių, greitai paaiškėja, kad yra daugybė būdų, kaip sukurti amžinai namus iš turimų namų, nereikia judėti.

Koks lengviausias būdas likti vietoje ir vis tiek susikurti savo svajonių namus? Naudodamiesi technologijomis ir net keliais įsilaužimais galite sutaupyti laiko ir pinigų ir savo esamus namus paversti oaze, apie kurią visada svajojote.

Kodėl žmonės juda

Taigi, kokios yra priežastys, kodėl žmonės norėjo persikelti? Pagrindinė tema buvo apie buvimą arčiau šeimos, 30,3% žmonių nurodė priežastį „šeima“. Šiai žmonių grupei greičiausiai priklauso vyresnio amžiaus suaugusieji, kurių vaikai išėjo iš namų, sukurdami bendrą „tuščio lizdo“ jausmą. Tėvai nori būti arčiau, kad palaikytų ryšį su savo vaikais ir galbūt anūkais, ir atvirkščiai.

Kita dažnai nurodoma priežastis yra ta, kad žmonės nori persikelti į energiją taupančius namus. Kai kurie žmonės pirko namus, kurie buvo pastatyti 70-aisiais, 60-aisiais, 50-aisiais ar anksčiau, todėl jie nebuvo kuriami atsižvelgiant į šiuolaikinius kodeksus. Jie tikrai nebuvo sukurti atsižvelgiant į šiuolaikines technologijas.

Mažinimas buvo kita didelė tendencija. Žmonės labiau nei bet kada jaučia, kad namai, kuriuos jie šiuo metu turi, yra per daug jiems ar jų šeimai, todėl vienintelis akivaizdus sprendimas yra persikraustyti. Kitame to spektro gale yra daugiau vietos poreikis. Augant šeimoms, žmonėms lengva atsidurti situacijose, kai jiems paprasčiausiai nebėra vietos!

Tačiau kraustymasis gali būti didžiulis ir įtemptas vargas. Greitai tai gali brangiai kainuoti laiko, pinigų ir gerovės prasme. Užuot galvoję už namų ribų, norėjome sugalvoti būdų, kaip įveikti šiuos bendruosius iššūkius ir sukurti amžinai namus ten, kur esate šiandien.

Geresnių namų sprendimų paieška

Ryšiai

Persikėlimas arčiau šeimos iš tikrųjų yra ryšio klausimas. Tai yra labiausiai susijusi visuomenė istorijoje, todėl turėtume stabtelėti ir apsvarstyti, ar fizinis artumas išspręs problemą, ar galbūt šiuolaikinių prisijungimo būdų naudojimas yra geresnis kompromisas, taupantis jūsų laiką ir palengvinantis stresą. Jei ieškote naujų namų, kurie būtų arčiau šeimos, apsvarstykite galimybę investuoti į būdus palaikyti ryšį su šeima, kad ir kur būtumėte. Yra daugybė būdų, kaip kreiptis į technologijas, kad išlaikytume savo šeimas artimas.

Priimkite gerąsias socialinės žiniasklaidos dalis. „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir „SnapChat“ gali būti bauginančios vietos, tačiau daugumą šių platformų galima konvertuoti ir į grupes artimiesiems. Kažkas panašaus į „Tik šeimai“ skirtą „Facebook“ grupę yra puikus būdas visiems užsiregistruoti. Šeimos nariai kiekvieną dieną gali skelbti nuotraukas ir istorijas, todėl niekada nepajunti, kaip tau trūksta daikto!

Yra keletas aparatūros parinkčių, kurios patenka į judėjimą „Išmanusis namai“. Kažkas panašaus į „Nucleus“ išmaniųjų namų domofonų sistemą yra puikus būdas akimirksniu susisiekti su šeima, kad ir kur jie būtų. Įrenginius galima susieti visoje šalyje ir išmaniuosiuose telefonuose. Tai puikus sprendimas ir vyresniems šeimos nariams; Močiutė gali pamatyti, ką šiandien dirbo jos anūkai, ar net prireikus iškviesti pagalbą!

Energija

Amžinų namų radimas

Mūsų namų maitinimas gali būti iššūkis. Sunku sekti viską, kuo kasdien tikimės savo namo. Bet paprastai kalbant, tokius dalykus galima suskirstyti į dvi kategorijas: temperatūrą ir elektrą. Persikėlimas į namus, kurie buvo pastatyti taip, kad būtų efektyvus energijos vartojimas šiose dviejose srityse, tikrai yra sprendimas, tačiau yra daugybė būdų, kaip paveikti šias sritis, nereikalaus iš šaknų!

Kada paskutinį kartą žiūrėjote į savo šildymo ir aušinimo kanalus? Dažnai būna, kad šios sistemos nėra tinkamai izoliuotos, ypač kalbant apie mansardas ir išleidžiamas nuskaitymo erdves. Tinkamai uždarius šias jungtis, galima sutaupyti daug pinigų komunalinėms paslaugoms. Be to, nedvejodami laikykite uždarytas angas patalpose, kurių aktyviai nenaudojate. Lygiai taip pat kaip išjungdami šviesą, taip pat galite uždaryti ventiliacijos angą. Tai užtikrina, kad šiluma yra ten, kur norite, ir mažiau apkraunate sistemą.

Elektra yra lengva vieta efektyvumui padidinti. Jei galite, pabandykite įsitikinti, kad visi jūsų prietaisai yra pažymėti „Energy Star“ ženklu. Pavyzdžiui, perėjimas prie „Energy Star“ šaldytuvo gali padėti sutaupyti 70 USD per metus. Tai viršija 1 000 USD per numatomą prietaiso tarnavimo laiką. Padauginkite tai iš kelių prietaisų ir sutaupysite nemažai pinigų.

Be abejo, lemputės taip pat yra pagrindinis veiksnys, padedantis jūsų amžiniems namams efektyviau naudoti energiją. 25% elektros sąnaudų tenka namų apšvietimui. Perėjimas prie šviesos diodų yra geras pirmasis žingsnis. Šviesos diodų lemputės veikia nuo 1/3 iki 1/30 tradicinių lempučių galios ir tarnauja iki 10 kartų ilgiau.

Mažinti

Kartais žmonėms atrodo, kad jiems tiesiog per daug vietos. Jei jūsų name gyveno didelė šeima, bet jos jau nėra, galite atsidurti tokioje situacijoje, kai jūs tikrai turite per didelį namą ir turite mažinti namus.

Tačiau daug kartų noras sumažinti yra iš tikrųjų poreikis deklaruoti. Lengva jausti, kad turime per daug „vietos“, kur sunkiau pripažinti, kad turime daug „daiktų“. Paprasčiausias išpardavimas kieme ar nepageidaujamų daiktų paaukojimas gali būti puikus būdas nuversti savo namus. Jei ieškote ekstremalesnio deklamavimo metodo, pasikonsultuokite su meistru Marie Kondo knygoje „Kibirkšties džiaugsmas“. Palengvinkite jausmą, kad reikia „sumažinti“ ir paverskite savo namus vieta, kurios neįsivaizduojate palikdami.

Padidinti

Prieš įsipareigodami judėti, įsitikinkite, kad išnaudojote visas dabartines galimybes, kai reikia padidinti. Be aukščiau pateikto patarimo, yra tiek daug namų saugojimo įsilaužimų, kurie gali padaryti kambarius, kurie jaučiasi visiškai, į kambarius, kuriuose yra vietos! Svarbu atsiminti, kad „vertikalus“ yra jūsų draugas. Bet kuriuo metu galite naudoti vertikalų paviršių. Namo sienos, sienos spintelių viduje, viskas vertikali. Montuojamos dėžės, krepšeliai, lentynos ar dar kas nors, ką galite sugalvoti, kad daiktai būtų pakelti nuo grindų, yra raktas į jūsų namų atidarymą. Nustebtumėte, kiek galite laikyti vertikaliuose saugojimo sprendimuose.

Jūs netgi galite nuspręsti baigti rūsį, palėpės erdvę ar net pridėti visiškai naują priestatą savo namuose. Nors šie variantai gali būti brangūs ir daug laiko reikalaujantys, jie gali būti puikus sprendimas, padedantis lengviau apsispręsti ar likti vietoje.

Žinoma, sprendimas persikelti gali būti tiesiog pats geriausias, tačiau svarbu pirmiausia kūrybiškai pagalvoti apie visus būdus, kuriais galėtumėte savo „kol kas“ namus paversti amžinai namais. O kaip tu? Ar kada nors išvengėte žingsnio, pateikdamas kitokį sprendimą?

Papildomi namų pirkimo patarimai

Kaip namų pirkėjai randa namus Kevin Vitali

10 namų klaidingų nuomonių pirkimas iš Kyle’o Hiscocko

Jei radote šį straipsnį apie tai, kaip amžinai jūsų namai yra naudingi, prašome socialiai pasidalinti juo, kad ir kiti galėtų pasinaudoti šia informacija. ~ Anita ~

Patarimai, kaip rasti savo amžinus namus

Apie nekilnojamojo turto agentą Anitą Clark

Anita Clark šiame tinklaraštyje parašė 605 įrašus.

pateikė Anita Clark Anita yra gyvenamoji nekilnojamojo turto agentė Warner Robins Džordžijoje, turinti „Coldwell Banker Access Realty“ (478) 953-8595, padedanti pirkėjams ir pardavėjams išspręsti visus su nekilnojamuoju turtu susijusius klausimus savo „Warner Robins“ tinklaraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More