Kaip rasti savo dekoravimo stilių

Kaip rasti savo dekoravimo stilių Ar klausiate savęs: „Koks mano dekoravimo stilius“? Šis įrašas su linksma viktorina padės jums sužinoti, kaip rasti savo dekoravimo stilių, kad galėtumėte pradėti kurti prasmingus namus, kuriuos mylite.

Koks jūsų dekoravimo stilius? Tikėtina, kad jei nusileidote čia, vis tiek bandote tai išsiaiškinti ir kaip apskritai papuošti savo namus. Neabejotinai gali būti sunku sužinoti, kaip rasti dekoravimo stilių, kai yra tiek daug stiliaus tipų ir išteklių, kad galėtumėte pasakyti, kokie jie yra.

Kaip rasti savo dekoravimo stilių Kotedžo stiliaus valgomasis su Benjamino Moore'o Kendall anglies sienomis ir baltomis lentomis.

Kaip rasti savo dekoravimo stilių

Mūsų stilių lemia mūsų patirtis, kultūra, asmenybės mūsų šeimoje ir pagrindiniame lygyje paprastos nuostatos. Tai gali suformuoti emociją, kaip mes jaučiamės savo namuose, net nesąmoningai. Šiame įraše pasidalinau visomis kitomis savo priežastimis, kodėl svarbu žinoti jūsų dekoravimo stilių!

Kaip rasti savo dekoravimo stilių Pajūrio kotedžo pagrindinis miegamasis su natūraliais elementais.

Vargu ar turite vieną stilių

Ilgą laiką man taip pat buvo sunku klasifikuoti savo stilių. Galų gale aš tiesiog išradau savo. Reikalas tas, kad aš iš tikrųjų netikiu, kad dauguma žmonių bet kurioje gyvenimo dalyje patenka į vieną tvarkingą mažą kategoriją, o interjero dekoravimo stilius nėra išimtis. Šiuo metu nenorėčiau savęs įtraukti į „Farmhouse“, nepalikdamas durų kitiems stiliams. Mano dekoras visada buvo mišinys, ir greičiausiai jūsų taip pat yra!

Štai kodėl, jei baigsite viktoriną, pridėtą prie šio pranešimo, mano šeši dizaino archetipai bus šiek tiek laisvesni nei klasikinio stiliaus apibrėžimai. Kai kurie dalykai sutampa, o kai kurie dalykai tiks, o kiti – ne. Aš patariu imtis to, kas tinka jums, kas jums patinka, o likusius palikti. Tai tik mano interpretacija ir daugiausia dėl savo malonumo.

Apskritai, šis įrašas yra skirtas jums kaip gairė, kai pradedate rasti savo dekoravimo stilių. Kaip visada, mano pagrindinis patarimas bus užpildyti savo namus tuo, kas jums patinka, kas yra prasminga ir kas jus džiugina.

Kotedžo stiliaus neutralus šeimos kambarys

5 žingsniai, padėsiantys rasti dekoravimo stilių

 1. Atlikite vizualinę „Brainstorm“

  Didelė tikimybė, kad jau turite „Pinterest“ lentą, pagamintą iš dekoro, prie kurio jus traukia. Jei to nepadarėte, rekomenduočiau sukurti! Dar nebandykite laikytis tam tikro stiliaus. Tiesiog prisekite tai, kas jums patinka, ir mes grįšime prie jo vėliau. Tai yra vizualinė idėjų versija!

 2. Pažvelkite į savo namus ir į tai, ką jau turite.

  Ką tu myli? Sudarykite jau turimų daiktų kolekciją, apibrėžiančią jūsų stilių. Jei dar nieko neturite, nesijaudinkite! Tiesiog praleiskite šį žingsnį.
  Taip pat galite tai pakeisti. Ką turite, kas jums nebepatinka ar neatitinka jūsų stiliaus? Nėra jokios priežasties pasilikti daiktus, kurių rodymas jums nebetinka. Taip kaupiasi netvarka! Arba paaukok, arba parduok.
  Premija yra ta, kad jei parduodate savo dekorą, galite panaudoti lėšas pirkdami naujus daiktus, kurie tinka jūsų stiliui.

 3. Apsvarstykite dabartinę ir norimą atmosferą

  Kaip jaučiasi jūsų namai? Kaip norite, kad tai jaustų sau ir kitiems? Ar jaučiasi šilta ir svetinga? Kietas ir minimalistinis? Nustatykite dabartinę nuotaiką ir norimą jūsų erdvės nuotaiką.

 4. Patikrinkite savo spintą

  Kartais lengviau išsiaiškinti namų dekoro stilių, žiūrint į drabužius, kuriuos pasirenkate. Tai man buvo ypač naudinga renkantis viso namo spalvų paletę (daugiau apie šį žingsnį vėliau!). Aš linkęs traukti į paprastą neutralių, mėlynų ir žalių klasiką. Spėk, kaip man patinka dekoruoti?

 5. Raskite bendrąsias gijas

  Jūs turite visus kūrinius, dabar atėjo laikas juos sujungti! Ar yra tam tikra spalva ar tekstūra, kuri išsiskiria? Ar daugumoje nuotraukų yra tiesios linijos ar kreivės? Ar vietos yra minimalios, ar yra daugiau „daiktų“? Apskritai žiūrite į bendrą vaizdą ir bandote išsiaiškinti, kas jums patinka. Tikrai nereikia duoti jai vardo, kol žinai, ko sieki.

Papuošti parankinius

Kotedžo stiliaus balta virtuvė ir pusryčiai

Kas toliau?

Kitas žingsnis, kurį rekomenduoju atlikti, atlikite toliau pateiktą viktoriną „Kaip rasti dekoravimo stilių“, jei to dar nepadarėte! Tai suteiks jums idėjų apie stilius, kurie gali sudaryti jūsų unikalų skonį ir stilių. O ir nepamirškite pasidalinti savo rezultatais su manimi „Instagram“, nes man patinka girdėti iš jūsų!

Kaip rasti savo dekoravimo stilių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More