Kaip rasti savo liemenėlės dydį (MTF translyčių / kryžminių drabužių patarimai)

Kaip rasti savo liemenėlės dydį (MTF translyčių / kryžminių drabužių patarimai)

Neįmanoma nesijausti visiškai mergaitiška gražioje liemenėlėje, tačiau faktas yra tas, kad dauguma kryžiuočių ir translyčių moterų dėvi NETIESIOJO dydžio liemenėlę.

Nesijaučia blogai – taip pat 80% moterų, turinčių cislytę (genetinę)!

Dėvėti teisingą liemenėlės dydį yra labai svarbu. Netinkamos netinkamos liemenėlės yra nepatogios ir blogai atrodo po jūsų drabužiais.

Šiame straipsnyje aš jums parodysiu, kaip rasti teisingą liemenėlės dydį, kad galėtumėte pasirinkti geriausią liemenėlę savo moteriškam virsmui.

Kaip nustatyti teisingą liemenėlės dydį – be krūtų formų

Tikslaus liemenėlės dydžio nustatymas prasideda nuo pasirinkimo: ar nešiosite krūtinės formas su liemenėle?

Šiame skyriuje paaiškinsiu, kaip rasti teisingą liemenėlės dydį FAKTINĖMS krūtims (be krūtų formų). Žemiau esančiame skyriuje aš jums parodysiu, kaip rasti teisingą liemenėlės dydį, jei dėvite krūtinės formas.

Yra keli būdai išmatuoti liemenėlės dydį. Štai „Victoria’s Secret“ ir moderniausių liemenėlių gamintojų naudojamas metodas:

liemenėlės dydis

1 žingsnis: išmatuokite savo juostos dydį

Padėkite juostą po rankomis ir pamatuokite krūtinės apimtis tiesiai virš krūtų. Juosta turėtų būti maždaug tokio lygio, kur jūsų liemenėlės dirželiai susitinka su liemenėle.

Šis matavimas yra jūsų juostos dydis. (Pastaba: jei matuojamas nelyginis skaičius, suapvalinkite iki artimiausio lyginio skaičiaus.)

2 žingsnis: Išmatuokite savo krūtinės dydį

Atsistokite aukštai ir išmatuokite visą krūtinės dalį. Matuoklė turi būti lygiagreti grindims ir neturi būti per ankšta ar per laisva.

Tai jūsų BUST DYDIS. (Pastaba: jei matavimas yra tarp colių, suapvalinkite iki artimiausio colio.)

3 žingsnis: Apskaičiuokite puodelio dydį

Atimkite juostos dydį (nuo 1 žingsnio) iš krūtinės dydžio (nuo 2 žingsnio) ir patikrinkite toliau pateiktą diagramą, kad nustatytumėte puodelio dydį:

Jei skirtumas yra: Jūsų taurės dydis yra:
0 ″ -1/2 ″ (1,3 cm) AA
1/2 „- 1” (2,6 cm) A
2 colių (5,1 cm) B
3 colių (7,6 cm) C
4 colių (10,2 cm) D
5 colių (12,7 cm) DD arba E
6 colių (15,2 cm) DDD arba F
7 colių (17,8 cm) G
8 colių (20,3 cm) H
9 ”(22,9 cm)
10 colių (25,4 cm)

Pavyzdžiui, jei jūsų juostos dydis yra 40 colių, o krūtinės dydis – 44 colių, skirtumas yra 4 coliai. Tai padarytumėte D puodelį.

Jūsų liemenėlės dydis yra jūsų juostos dydžio ir puodelio dydžio derinys. (Liemenėlės dydis = juostos dydis + puodelio dydis) Šiuo atveju jūsų liemenėlės dydis būtų 40D.

SVARBU: Šis dydis turėtų būti laikomas pradiniu tašku, nes dydis skiriasi nuo liemenėlės iki liemenėlės. Jei įmanoma, prieš pirkdami išbandykite tikrąją liemenėlę.

Kaip nustatyti teisingą liemenėlės dydį – naudojant krūtų formas

Jei nešiojate krūtų formas, jūsų liemenėlės dydžio nustatymo procesas yra šiek tiek kitoks. Štai kaip tai padaryti:

1 žingsnis: išmatuokite savo juostos dydį

(Pastaba: šios instrukcijos yra tokios pačios kaip ir anksčiau, bet aš jas pakartosiu čia.)

Padėkite juostą po rankomis ir pamatuokite krūtinės apimtis tiesiai virš krūtų. Juosta turėtų būti maždaug tokio lygio, kur jūsų liemenėlės dirželiai susitinka su liemenėle.

Šis matavimas yra jūsų juostos dydis. (Pastaba: jei matuojamas nelyginis skaičius, suapvalinkite iki artimiausio lyginio skaičiaus.)

2 žingsnis: nustatykite savo idealų puodelio dydį

Kitas žingsnis – nustatyti norimo puodelio dydį. Tai turėtų būti proporcingas jūsų kūnui: ne per didelis ir ne per mažas.

Apskritai, kuo didesnis jūsų kūno rėmas, tuo didesnis turėtų būti puodelio dydis.

Štai keletas gairių:

  • Pasirinkite B arba C puodelį, jei turite mažą rėmą.
  • Pasirinkite C arba D taurę, jei turite vidutinį rėmą.
  • Pasirinkite D taurę ar didesnę, jei turite didelį rėmą.

Kai žinosite savo teisingą juostos dydį ir norimą puodelio dydį, galite įsigyti tinkamas liemenėlės ir krūtinės formas.

Lengva, tiesa? 🙂

Rasti tinkančią liemenėlę

senovinių liemenėlių skelbimas

Žinoti teisingą liemenėlės dydį yra vienas dalykas. Tiesą sakant, RASTI, kad liemenėlė yra kita.

Deja, ne visada lengva rasti liemenėles už standartinio dydžio diapazono ribų.

Čia yra keletas svetainių, kuriose yra daugybė liemenėlių dydžių:

  • Barenecessities.com – „Bare Necessities“ siūlo didžiulį liemenėlių pasirinkimą, įskaitant plius dydžio liemenėles su mažesniais puodelių dydžiais. (Puikiai tinka mergaitėms, kurios nenešioja krūtinės.)
  • „HerRoom.com“ – Jos kambarys yra dar viena didelė apatinio trikotažo svetainė, kurioje sunku rasti dydžių. Jie siūlo juostų dydžius iki 58, taigi yra liemenėlė beveik visiems.
  • BiggerBras.com – „BiggerBras.com“ specializuojasi plius dydžio liemenėlių srityje ir turi daug įvairių dydžių puodelių.

Kitas variantas yra įsigyti liemenėlės ilgintuvą. Liemenėlės prailgintojas yra elastingas audinio gabalas, kuris užsikabina ant jūsų liemenėlės nugaros. Tai gali pridėti 1-3 centimetrus prie liemenėlės juostos, todėl tai puikus sprendimas per ankštoms liemenėlėms.

juodas liemenėlės ilgintuvas

Taigi, tu, mergina! Viskas, ką reikia žinoti apie tinkamą liemenėlės dydį.

Kaip visada, norėčiau išgirsti jūsų mintis! Prašau palikti man savo komentarus žemiau. Ir jei turite kokių nors gražių liemenėlės nuotraukų, nepamirškite jų įtraukti!

Meilė,
Liucilija

nuo plokščios iki moteriškos progamos terpėsPS Ieškote natūralaus būdo užpildyti liemenėlę? Patikrinkite Programa „Butas į moterį“ atrasti veiksmingą ir patikrintą požiūrį į vyrų ir moterų krūtų didinimą. Sužinokite daugiau čia!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More