Kaip rasti savo liemenėlės dydį (MTF translyčių / kryžminių drabužių patarimai)

Kaip rasti savo liemenėlės dydį (MTF translyčių / kryžminių drabužių patarimai)

Neįmanoma nesijausti visiškai mergaitiška gražioje liemenėlėje, tačiau faktas yra tas, kad dauguma kryžiuočių ir translyčių moterų dėvi NETIESIOJO dydžio liemenėlę.

Nesijaučia blogai – taip pat 80% moterų, turinčių cislytę (genetinę)!

Dėvėti teisingą liemenėlės dydį yra labai svarbu. Netinkamos netinkamos liemenėlės yra nepatogios ir blogai atrodo po jūsų drabužiais.

Šiame straipsnyje aš jums parodysiu, kaip rasti teisingą liemenėlės dydį, kad galėtumėte pasirinkti geriausią liemenėlę savo moteriškam virsmui.

Kaip nustatyti teisingą liemenėlės dydį – be krūtų formų

Tikslaus liemenėlės dydžio nustatymas prasideda nuo pasirinkimo: ar nešiosite krūtinės formas su liemenėle?

Šiame skyriuje paaiškinsiu, kaip rasti teisingą liemenėlės dydį FAKTINĖMS krūtims (be krūtų formų). Žemiau esančiame skyriuje aš jums parodysiu, kaip rasti teisingą liemenėlės dydį, jei dėvite krūtinės formas.

Yra keli būdai išmatuoti liemenėlės dydį. Štai „Victoria’s Secret“ ir moderniausių liemenėlių gamintojų naudojamas metodas:

liemenėlės dydis

1 žingsnis: išmatuokite savo juostos dydį

Padėkite juostą po rankomis ir pamatuokite krūtinės apimtis tiesiai virš krūtų. Juosta turėtų būti maždaug tokio lygio, kur jūsų liemenėlės dirželiai susitinka su liemenėle.

Šis matavimas yra jūsų juostos dydis. (Pastaba: jei matuojamas nelyginis skaičius, suapvalinkite iki artimiausio lyginio skaičiaus.)

2 žingsnis: Išmatuokite savo krūtinės dydį

Atsistokite aukštai ir išmatuokite visą krūtinės dalį. Matuoklė turi būti lygiagreti grindims ir neturi būti per ankšta ar per laisva.

Tai jūsų BUST DYDIS. (Pastaba: jei matavimas yra tarp colių, suapvalinkite iki artimiausio colio.)

3 žingsnis: Apskaičiuokite puodelio dydį

Atimkite juostos dydį (nuo 1 žingsnio) iš krūtinės dydžio (nuo 2 žingsnio) ir patikrinkite toliau pateiktą diagramą, kad nustatytumėte puodelio dydį:

Jei skirtumas yra: Jūsų taurės dydis yra:
0 ″ -1/2 ″ (1,3 cm) AA
1/2 „- 1” (2,6 cm) A
2 colių (5,1 cm) B
3 colių (7,6 cm) C
4 colių (10,2 cm) D
5 colių (12,7 cm) DD arba E
6 colių (15,2 cm) DDD arba F
7 colių (17,8 cm) G
8 colių (20,3 cm) H
9 ”(22,9 cm)
10 colių (25,4 cm)

Pavyzdžiui, jei jūsų juostos dydis yra 40 colių, o krūtinės dydis – 44 colių, skirtumas yra 4 coliai. Tai padarytumėte D puodelį.

Jūsų liemenėlės dydis yra jūsų juostos dydžio ir puodelio dydžio derinys. (Liemenėlės dydis = juostos dydis + puodelio dydis) Šiuo atveju jūsų liemenėlės dydis būtų 40D.

SVARBU: Šis dydis turėtų būti laikomas pradiniu tašku, nes dydis skiriasi nuo liemenėlės iki liemenėlės. Jei įmanoma, prieš pirkdami išbandykite tikrąją liemenėlę.

Kaip nustatyti teisingą liemenėlės dydį – naudojant krūtų formas

Jei nešiojate krūtų formas, jūsų liemenėlės dydžio nustatymo procesas yra šiek tiek kitoks. Štai kaip tai padaryti:

1 žingsnis: išmatuokite savo juostos dydį

(Pastaba: šios instrukcijos yra tokios pačios kaip ir anksčiau, bet aš jas pakartosiu čia.)

Padėkite juostą po rankomis ir pamatuokite krūtinės apimtis tiesiai virš krūtų. Juosta turėtų būti maždaug tokio lygio, kur jūsų liemenėlės dirželiai susitinka su liemenėle.

Šis matavimas yra jūsų juostos dydis. (Pastaba: jei matuojamas nelyginis skaičius, suapvalinkite iki artimiausio lyginio skaičiaus.)

2 žingsnis: nustatykite savo idealų puodelio dydį

Kitas žingsnis – nustatyti norimo puodelio dydį. Tai turėtų būti proporcingas jūsų kūnui: ne per didelis ir ne per mažas.

Apskritai, kuo didesnis jūsų kūno rėmas, tuo didesnis turėtų būti puodelio dydis.

Štai keletas gairių:

  • Pasirinkite B arba C puodelį, jei turite mažą rėmą.
  • Pasirinkite C arba D taurę, jei turite vidutinį rėmą.
  • Pasirinkite D taurę ar didesnę, jei turite didelį rėmą.

Kai žinosite savo teisingą juostos dydį ir norimą puodelio dydį, galite įsigyti tinkamas liemenėlės ir krūtinės formas.

Lengva, tiesa? 🙂

Rasti tinkančią liemenėlę

senovinių liemenėlių skelbimas

Žinoti teisingą liemenėlės dydį yra vienas dalykas. Tiesą sakant, RASTI, kad liemenėlė yra kita.

Deja, ne visada lengva rasti liemenėles už standartinio dydžio diapazono ribų.

Čia yra keletas svetainių, kuriose yra daugybė liemenėlių dydžių:

  • Barenecessities.com – „Bare Necessities“ siūlo didžiulį liemenėlių pasirinkimą, įskaitant plius dydžio liemenėles su mažesniais puodelių dydžiais. (Puikiai tinka mergaitėms, kurios nenešioja krūtinės.)
  • „HerRoom.com“ – Jos kambarys yra dar viena didelė apatinio trikotažo svetainė, kurioje sunku rasti dydžių. Jie siūlo juostų dydžius iki 58, taigi yra liemenėlė beveik visiems.
  • BiggerBras.com – „BiggerBras.com“ specializuojasi plius dydžio liemenėlių srityje ir turi daug įvairių dydžių puodelių.

Kitas variantas yra įsigyti liemenėlės ilgintuvą. Liemenėlės prailgintojas yra elastingas audinio gabalas, kuris užsikabina ant jūsų liemenėlės nugaros. Tai gali pridėti 1-3 centimetrus prie liemenėlės juostos, todėl tai puikus sprendimas per ankštoms liemenėlėms.

juodas liemenėlės ilgintuvas

Taigi, tu, mergina! Viskas, ką reikia žinoti apie tinkamą liemenėlės dydį.

Kaip visada, norėčiau išgirsti jūsų mintis! Prašau palikti man savo komentarus žemiau. Ir jei turite kokių nors gražių liemenėlės nuotraukų, nepamirškite jų įtraukti!

Meilė,
Liucilija

nuo plokščios iki moteriškos progamos terpėsPS Ieškote natūralaus būdo užpildyti liemenėlę? Patikrinkite Programa „Butas į moterį“ atrasti veiksmingą ir patikrintą požiūrį į vyrų ir moterų krūtų didinimą. Sužinokite daugiau čia!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More