Kaip rasti savo liemenėlės dydį (MTF translyčių / kryžminių drabužių patarimai)

Kaip rasti savo liemenėlės dydį (MTF translyčių / kryžminių drabužių patarimai)

Neįmanoma nesijausti visiškai mergaitiška gražioje liemenėlėje, tačiau faktas yra tas, kad dauguma kryžiuočių ir translyčių moterų dėvi NETIESIOJO dydžio liemenėlę.

Nesijaučia blogai – taip pat 80% moterų, turinčių cislytę (genetinę)!

Dėvėti teisingą liemenėlės dydį yra labai svarbu. Netinkamos netinkamos liemenėlės yra nepatogios ir blogai atrodo po jūsų drabužiais.

Šiame straipsnyje aš jums parodysiu, kaip rasti teisingą liemenėlės dydį, kad galėtumėte pasirinkti geriausią liemenėlę savo moteriškam virsmui.

Kaip nustatyti teisingą liemenėlės dydį – be krūtų formų

Tikslaus liemenėlės dydžio nustatymas prasideda nuo pasirinkimo: ar nešiosite krūtinės formas su liemenėle?

Šiame skyriuje paaiškinsiu, kaip rasti teisingą liemenėlės dydį FAKTINĖMS krūtims (be krūtų formų). Žemiau esančiame skyriuje aš jums parodysiu, kaip rasti teisingą liemenėlės dydį, jei dėvite krūtinės formas.

Yra keli būdai išmatuoti liemenėlės dydį. Štai „Victoria’s Secret“ ir moderniausių liemenėlių gamintojų naudojamas metodas:

liemenėlės dydis

1 žingsnis: išmatuokite savo juostos dydį

Padėkite juostą po rankomis ir pamatuokite krūtinės apimtis tiesiai virš krūtų. Juosta turėtų būti maždaug tokio lygio, kur jūsų liemenėlės dirželiai susitinka su liemenėle.

Šis matavimas yra jūsų juostos dydis. (Pastaba: jei matuojamas nelyginis skaičius, suapvalinkite iki artimiausio lyginio skaičiaus.)

2 žingsnis: Išmatuokite savo krūtinės dydį

Atsistokite aukštai ir išmatuokite visą krūtinės dalį. Matuoklė turi būti lygiagreti grindims ir neturi būti per ankšta ar per laisva.

Tai jūsų BUST DYDIS. (Pastaba: jei matavimas yra tarp colių, suapvalinkite iki artimiausio colio.)

3 žingsnis: Apskaičiuokite puodelio dydį

Atimkite juostos dydį (nuo 1 žingsnio) iš krūtinės dydžio (nuo 2 žingsnio) ir patikrinkite toliau pateiktą diagramą, kad nustatytumėte puodelio dydį:

Jei skirtumas yra: Jūsų taurės dydis yra:
0 ″ -1/2 ″ (1,3 cm) AA
1/2 „- 1” (2,6 cm) A
2 colių (5,1 cm) B
3 colių (7,6 cm) C
4 colių (10,2 cm) D
5 colių (12,7 cm) DD arba E
6 colių (15,2 cm) DDD arba F
7 colių (17,8 cm) G
8 colių (20,3 cm) H
9 ”(22,9 cm)
10 colių (25,4 cm)

Pavyzdžiui, jei jūsų juostos dydis yra 40 colių, o krūtinės dydis – 44 colių, skirtumas yra 4 coliai. Tai padarytumėte D puodelį.

Jūsų liemenėlės dydis yra jūsų juostos dydžio ir puodelio dydžio derinys. (Liemenėlės dydis = juostos dydis + puodelio dydis) Šiuo atveju jūsų liemenėlės dydis būtų 40D.

SVARBU: Šis dydis turėtų būti laikomas pradiniu tašku, nes dydis skiriasi nuo liemenėlės iki liemenėlės. Jei įmanoma, prieš pirkdami išbandykite tikrąją liemenėlę.

Kaip nustatyti teisingą liemenėlės dydį – naudojant krūtų formas

Jei nešiojate krūtų formas, jūsų liemenėlės dydžio nustatymo procesas yra šiek tiek kitoks. Štai kaip tai padaryti:

1 žingsnis: išmatuokite savo juostos dydį

(Pastaba: šios instrukcijos yra tokios pačios kaip ir anksčiau, bet aš jas pakartosiu čia.)

Padėkite juostą po rankomis ir pamatuokite krūtinės apimtis tiesiai virš krūtų. Juosta turėtų būti maždaug tokio lygio, kur jūsų liemenėlės dirželiai susitinka su liemenėle.

Šis matavimas yra jūsų juostos dydis. (Pastaba: jei matuojamas nelyginis skaičius, suapvalinkite iki artimiausio lyginio skaičiaus.)

2 žingsnis: nustatykite savo idealų puodelio dydį

Kitas žingsnis – nustatyti norimo puodelio dydį. Tai turėtų būti proporcingas jūsų kūnui: ne per didelis ir ne per mažas.

Apskritai, kuo didesnis jūsų kūno rėmas, tuo didesnis turėtų būti puodelio dydis.

Štai keletas gairių:

  • Pasirinkite B arba C puodelį, jei turite mažą rėmą.
  • Pasirinkite C arba D taurę, jei turite vidutinį rėmą.
  • Pasirinkite D taurę ar didesnę, jei turite didelį rėmą.

Kai žinosite savo teisingą juostos dydį ir norimą puodelio dydį, galite įsigyti tinkamas liemenėlės ir krūtinės formas.

Lengva, tiesa? 🙂

Rasti tinkančią liemenėlę

senovinių liemenėlių skelbimas

Žinoti teisingą liemenėlės dydį yra vienas dalykas. Tiesą sakant, RASTI, kad liemenėlė yra kita.

Deja, ne visada lengva rasti liemenėles už standartinio dydžio diapazono ribų.

Čia yra keletas svetainių, kuriose yra daugybė liemenėlių dydžių:

  • Barenecessities.com – „Bare Necessities“ siūlo didžiulį liemenėlių pasirinkimą, įskaitant plius dydžio liemenėles su mažesniais puodelių dydžiais. (Puikiai tinka mergaitėms, kurios nenešioja krūtinės.)
  • „HerRoom.com“ – Jos kambarys yra dar viena didelė apatinio trikotažo svetainė, kurioje sunku rasti dydžių. Jie siūlo juostų dydžius iki 58, taigi yra liemenėlė beveik visiems.
  • BiggerBras.com – „BiggerBras.com“ specializuojasi plius dydžio liemenėlių srityje ir turi daug įvairių dydžių puodelių.

Kitas variantas yra įsigyti liemenėlės ilgintuvą. Liemenėlės prailgintojas yra elastingas audinio gabalas, kuris užsikabina ant jūsų liemenėlės nugaros. Tai gali pridėti 1-3 centimetrus prie liemenėlės juostos, todėl tai puikus sprendimas per ankštoms liemenėlėms.

juodas liemenėlės ilgintuvas

Taigi, tu, mergina! Viskas, ką reikia žinoti apie tinkamą liemenėlės dydį.

Kaip visada, norėčiau išgirsti jūsų mintis! Prašau palikti man savo komentarus žemiau. Ir jei turite kokių nors gražių liemenėlės nuotraukų, nepamirškite jų įtraukti!

Meilė,
Liucilija

nuo plokščios iki moteriškos progamos terpėsPS Ieškote natūralaus būdo užpildyti liemenėlę? Patikrinkite Programa „Butas į moterį“ atrasti veiksmingą ir patikrintą požiūrį į vyrų ir moterų krūtų didinimą. Sužinokite daugiau čia!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More