Kaip rasti savo Mojo

Draugė man išsiuntė žinutę vieną dieną po to, kai aš jai pasirodžiau sapne. Ji paklausė, koks geriausias būdas gydyti žmones. Aš jai pasakiau: „Viskas apie tavo mojo“. Ji norėjo sužinoti, ar galėčiau tai paaiškinti.

Ne gydantis dalykas. Mojo dalykas.

Kai išleidau savo pirmąją knygą, keletas draugų, kurie mokė gydymo, buvo pakviesti kalbėti konferencijoje. Mane taip pat pakvietė, bet aš negalėjau eiti. Turėjau dirbti.

Konferencija, kurios praleidau, buvo tik pradžia. Mano draugai netrukus pradėjo keliauti po šalį, kalbėti daugiau konferencijų, o aš likau namuose.

Aš džiaugiausi dėl jų. Jie mokė pažangiausių dalykų, kuriuos bažnyčiai reikėjo išgirsti. Vis dėlto negalėjau savęs šiek tiek apgailestauti.

Vieną dieną bendravau su Šventąja Dvasia. Aš jam uždaviau nepatogų klausimą: „Kada aš turėsiu mano galimybė? “

„Ar tai tas ko tu nori?” Jis atsakė.

„Nežinau. Aš niekada to nebandžiau “.

Nesijaučiau, kad keliaujančio ministro gyvenimas yra skirtas man. Man buvo 30 metų mediko karjeroje, ir viską mesti, kad galėčiau kalbėti konferencijos grandinėje, atrodė kiek impulsyvu. Ir buvo mokėtinos sąskaitos.

Bet vis tiek jaučiausi … nepastebėta.

Buvo ir knygų, kurias galima parašyti. Taigi visą laiką galvojau apie rašymą.

Neilgai trukus po to mano žmona sapnavo. Joje ji nuėjo nusipirkti eglutės ir atsidūrė CS Lewiso tėvų namuose. Jie turėjo parduodamą medį ir viską jai papasakojo. Tada jie pasakojo jai apie ką nors kita, kas buvo parduodama.

Tai buvo jų sūnaus rašomasis stalas. Stalas ir eglutė buvo parduodami už tą pačią kainą. Bet ji galėjo nusipirkti tik vieną. Ji nepirko nė vieno iš jų.

Kai ji pasakojo apie sapną, iškart supratau rašomojo stalo simboliką, bet ne eglutę. Tas apreiškimas atsirado vėliau.

Aš toliau dirbau greitosios pagalbos automobilyje ir spėjau parašyti dar porą knygų. Mano draugai toliau kalbėjo konferencijose ir bažnyčios susirinkimuose. Tada vieną dieną man buvo suteikta galimybė.

Konferencija, kurioje kalbėjau, buvo puiki vieta tokiems kaip aš. Tai buvo maža. Ten buvo daugybė draugų. Mane supa brandūs pranašai, su kuriais galėčiau pasidalinti platforma. Susirinkimas buvo tobulas kitu būdu.

Ten buvo kažkas, kas labiau pažengė dovanodamas ir noriai tarnaudavo auditorijai. Steve’as Harmonas savaitgalį praleido melsdamasis ir pranašaudamas žmones ir išlaisvindamas juos iš demonų. Tai leido man laiko pabendrauti su draugais. Arčiausiai bet kokios tikros „tarnystės“ buvau pabuvęs su Steve, kol jis dirbo savo mojo.

Po poros mėnesių manęs paprašė kalbėti bažnyčioje kitoje šalies dalyje. Klebonas sakė, kad pastaruoju metu ten kalbėjo daugybė žinomų ministrų, ir jis manė, kad man tinka. Aš paklausiau, ko iš manęs tikimasi. Jis paaiškino, kad pateiksiu porą pranešimų, melsiuosi žmonių, kad jie pasveiktų, pasakysiu pranašiškus žodžius ir eisiu su gražiu honoraru.

Užtruko maždaug 10 sekundžių, kol supratau, kad nesu suinteresuotas tai daryti.

Dievo vyrai neturėtų sakyti tokių dalykų. Tačiau paskutinis dalykas, kurį noriu praleisti savaitgalį, skristi per šalį, valandų valandas kalbėtis ir tada stovėti priešais žmonių, kuriems reikia maldos ir Dievo žodžio, eilės.

Ne tai, kad man nepatinka susitikimai. Man patinka būti šlovėje ir matyti stebuklingą. Nėra taip, kad man nepatiktų žmonės. Aš esu ekstravertas visomis šio žodžio prasmėmis. Man patinka melstis už žmones, nors kartais tai gali būti emociškai pribloškianti ir fiziškai varginanti. (Praėjo trys dienos, kol atsigavau po paskutinio posėdžio, kuriame tarnavau.)

Manau, kad problema yra mano mojo sutrikimas, atsirandantis keliaujant.

Kiekvieną kartą, kai su žmona lipu į lėktuvą, daiktams susikrauti reikia pusės dienos. Atvykę turime įsigyti išsinuomotą automobilį, paskui skubėti nusiprausti ir apsirengti, tada rasti kelią į vietą, kurioje dar niekada nebuvo. Po trijų ar keturių valandų išvargę grįžtame į viešbutį. Miegame kelias valandas, tada keliamės ir darome viską iš naujo.

Man patinka keliauti savo malonumui. Bet aš negalėjau įsivaizduoti, kad gyvenčiau pusę savo gyvenimo iš lagamino. Eiti į susitikimus. Melstis už nepažįstamus žmones. Kiekvieną vakarą eidavau miegoti išsekęs. Žinodamas, kad rytoj turiu pasigauti kitą lėktuvą. O ar turiu laiko pakeliui į oro uostą, norėdamas paimti kavos puodelį?

Problema ta, kad man patinka mano kasdienybė ir negaliu jos laikytis būdamas kelyje.

Daugeliu dienų atsibundu kada tik noriu. Kartais tai būna 2:05 val. Kitu metu 9:23. Pirmoji darbo tvarka yra kavos gaminimas. Jei Denise atsitiks, aš užteks dviems. Jei būsiu nusiteikęs, gaminsiu pusryčius. Mes kalbamės. Stebime saulėtekį. Mes klausomės paukščių palmėse ir mėgaujamės vaizdu pro mūsų valgomojo langą. Patikrinu savo elektroninį paštą, matau, kaip parduodamos knygos, ir išnešiu šiukšliadėžę. Tada einu į darbą.

Daugeliu dienų sėdžiu prie rašomojo stalo su puodeliu kavos ir dirbu prie knygos. Aš galbūt rašau naują istoriją, tyrinėju antgamtinį dalyką arba taisau rankraštį. Tai kasdienybė. Bet tai mano rutina. Ir aš nuo to priklausoma. Nėra nieko, kas man labiau patinka, kaip rašymas. Net ne lašinių ar kavos.

Mes visi su Dievu susiduriame skirtingais būdais. Aš tai darau daugiausia rašydamas. Kai rašau, tarsi Dievas sėdėtų šalia manęs. Aš užduodu Jam klausimus ir jis dalijasi mintimis. Sėdžiu prie savo kompiuterio ir diktuoju mūsų pokalbius. Tai kaip aš jį pažinau ir kaip jis mano likimą. Tai mano mojo. Ir jei tai svarbu, tai mano garbinimo metodas.

Būti rašytoju tai nėra prašmatnus gyvenimas. Nėra pakylos. Jokių ryškių šviesų. Tai ne viskas blizgučiai ir blizga kaip eglutė. Tai patogu. Ir jei atsitiktinai esate rašytojas, ten rasite savo mojo.

Dievas žinojo, kad manęs neišskyrė būti keliaujančiu ministru. Taigi jis man davė žmoną, kuri tikėjo, kad galiu būti rašytoja. Ir jis davė jai svajonę.

Jei turėčiau patarimų, tai būtų poilsis žinant, kad Dievas turi jums unikalų planą. Unikalus likimas. Tavo likimas neatrodo toks, kokį Jis turi kam nors kitam. Kai pamatai, kad kažkas daro savo dalyką, nepavydėk. Būk laimingas. Jie rado savo mojo. Jei kas nors bandys jums įteikti likimą, kuris netinka, nepirkite jo. Dievo planas jums yra kur kas geresnis. Laikykitės patogaus daikto. Daiktas, kuris jums tinka kaip pirštinė. Kai rasite, sužinosite. Kol to nepadarysite, klauskite ir ieškokite. Jūsų mojo ten ieško jūsų.

Susijęs:
Savo dieviško likimo radimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More