Kaip rasti savo stiliaus asmenybę ir rengtis kaip sau

Jūsų asmeninis stilius

Žr. Toliau pateiktus stiliaus aprašymus, kur įvertinote geriausiai. Tai suteiks jums atspirties tašką, kad geriau suprastumėte savo asmeninį stilių. Sujunkite labiausiai jus rezonuojančius aspektus, kad susidarytumėte savo asmeninį stiliaus aprašymą.

A – natūralus / atsipalaidavęs

Jums svarbiausia jaustis patogiai apsirengus, o jūsų švelnus pobūdis linkęs į laisvalaikio aprangą. Paprastos linijos ir dizainai yra jūsų pageidaujami pasirinkimai, palyginti su viskuo, kas yra pernelyg išsami ar nemaloni. Laikydamiesi šio nerūpestingo požiūrio, esate linkę pirkti tik lengvus, skalbiamus ir dėvimus drabužius. Jums labiau patinka tokie audiniai kaip džinsinis audinys, medvilninis trikotažas ir lengvi mezginiai. Juvelyrinių dirbinių pasirinkimas atspindi jūsų minimalią išvaizdą, o avalynėje esate linkę dėvėti pagrindinius ir patvarius aksesuarus, taip pat orientuotus į patogumą.

B – klasikinis / tradicinis

Jus traukia rafinuoti drabužiai ir neįvertinti aksesuarai, pirmenybę teikiate investicijoms į kokybiškus audinius ir nesenstančius stilius, o ne šokinėdami tendencijas. Jūs turite gana oficialią spintą ir visada atrodote išblizginta ir sujungta. Derantis ir suderintas išvaizda yra jūsų pirmenybė prieš tuos, kuriuose yra paryškintų spalvų ir spaudinių. Jūsų papuošalų ir aksesuarų pasirinkimas nėra perdėtas ir papildo jūsų aprangą, nebūdamas pagrindinis taškas.

C – meninis / kūrybinis

Jūsų apsirengimo būdas yra novatoriškas ir individualistiškas, o dabartinės tendencijos ar tradicinės taisyklės jūsų neveikia per daug. Pasirenkate drabužius, kad atspindėtumėte savo asmenybę ir sudėtumėte unikalius ir įdomius drabužius su daiktais, įsigytais iš įvairių šaltinių. Skirtingos spalvos, tekstūros ir atspaudai užpildo jūsų drabužių spintą, o juvelyrinių dirbinių kolekcija yra drąsus, o avalynė ir aksesuarai – paprastai.

D – Dramatiškas / Edgy

Dėvėti naujausią madą pirmenybė teikiama patogumui, o jūs esate pasirengęs suteikti daugumai naujų tendencijų. Tai reiškia, kad jūsų drabužių spinta susideda iš daugybės skirtingų stilių ir vienkartinių detalių, paruoštų pareikšti. Jūsų išvaizda yra stulbinanti ir gerai apgalvota su pridėtomis detalėmis, suteikiančiomis jūsų išvaizdos apdailą, ar tai būtų drąsi lūpų spalva, ar akį traukiantis batas. Savo komplimentų išvaizdą pagiriate papuošalais ir aksesuarais, pagamintais iš blizgančio metalo apdailos, arba drąsiais vienetiniais nešiojamais meno kūriniais.

E – romantiškas / moteriškas

Jūs turite švelnią išvaizdą ir dažniausiai mėgstate tekančius siluetus ir prislopintas spalvas. Jūsų drabužių pasirinkimas yra gražus ir jums patinka moteriškos detalės, tokios kaip lankai, raukiniai, klostės ir nėriniai. Net ir naudodamiesi paprastesniais stiliais, greičiausiai juos pasirinksite gražiomis spalvomis arba dekoratyvinėmis detalėmis, ir niekada negalėsite praeiti pro gėlių piešinį. Jūsų avalynė ir aksesuarai yra subtilūs ir minimalūs – tarp jūsų segtukų yra puikūs karoliai ir baleto buteliai.

F – viliojantis / seksualus

Jūs mėgstate padaryti įėjimą ir mėgstate ryškias spalvas bei spaudinius, kad išsiskirtumėte iš minios. Jūs paprastai demonstruojate savo kūną figūrą apsikabinančiais siluetais ir mokate dirbti panirusią iškirptę ir trumpus apvadus. Jūs norite dėvėti kulnus, kai tik galite, ir maksimaliai išnaudoti aksesuarus, kaip dar vieną būdą suteikti savo išvaizdai intrigos ir flirto. Jūs tikriausiai skiriate daug laiko ir pastangų asmeniniam viliojimui, visada pateikdami savo draugams naujausius grožio patarimus.

G – modernus / prašmatnus

Skiriate laiko ir pastangų tam, kad atrodytumėte, ir jums patinka aksesuarai, kartais daugiau išleidžiate krepšiams ir batams, nei bet kam kitam savo drabužių spintoje. Jūs tikriausiai eksperimentavote su daugeliu pagrindinių stilių ir, kol stebite tendencijas, paprastai apsiperkate atsargiai ir nepirkite tokios tendencijos, kuri negerbtų jūsų esamos spintos. Jūs linkę vengti ryškių spalvų ir rinktis tono išvaizdos toną. Jūsų papuošalų pasirinkimas atspindi šį minimalų požiūrį, pateikdamas pareiškimą su vienu aksesuaru arba subalansuodamas kai kuriuos subtilesnius kūrinius.

Jei jaučiatės kūrybingi ir norite vizualizuoti savo individualų stilių, „Pinterest“ yra puikus internetinis įrankis, įkvepiantis ir palengvinantis virtualų iškarpų albumą. Priešingu atveju galite pasirinkti labiau praktinį požiūrį, iškirpti žurnalus ir atsispausdinti jūsų stilių atspindinčius vaizdus, ​​kad sukurtumėte realaus gyvenimo iškarpų albumą, koliažą ar lentą. Parodykite jį savo miegamajame arba ant savo spintos durų galinės pusės, todėl visada žengiate į priekį siekdami savo stiliaus asmenybės tikslų. Linksminkitės savo stiliumi ir mėgaukitės savimi kurdami!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More