Kaip rasti savo vietinę viešojo būsto agentūrą ir HUD biurą

Kai išeisite į pensiją, labai svarbi jūsų pensijos sprendimo dalis bus būstas. Jei planuojate naudoti tik socialinę apsaugą arba jūsų pensijų ar pensijų fondas yra labai mažas, gali padėti JAV būsto ir miesto plėtros departamentas (HUD) ir jūsų vietinė valstybinė būsto agentūra. Bet kaip rasti vietinę valstybinę būsto agentūrą ar HUD biurą? Ir kokias paslaugas jie siūlo senjorams? Skaitykite toliau ir sužinokite.

Reikia pagalbos ieškant valstybinio būsto? Leiskite mums padėti jums rasti jūsų vietos agentūros biurus. #PublicHousing #HUD Spustelėkite, kad tweetuotumėte

Kaip rasti savo vietinę viešojo būsto agentūrą

HUD ir jūsų vietinė valstybinė būsto agentūra įvairiais būdais gali padėti rasti ir įsigyti mažas pajamas gaunančių senyvo amžiaus žmonių būstą. Bet pirmiausia, kaip rasti savo vietos valstybinę būsto agentūrą?

Pradėkite nuo to vietinių valstybinių būsto agentūrų katalogas. Pasirinkite savo valstybę iš sąrašo ir spustelėkite „Eiti į šį puslapį“ arba spustelėkite savo valstybę žemėlapyje. Taip pateksite į puslapį, kuriame pateikiamos vietinės valstybinės būsto agentūros pagal miestą ar apskritį. Iš ten galite siųsti el. Laišką arba paskambinti į agentūrą. Sąraše taip pat nurodoma, ar jūsų vietos agentūra tvarko 8 skirsnio „Būsto pasirinkimas“ kuponus, mažos nuomos programas ar abu.

Jūsų vietinė valstybinė būsto agentūra yra kur reikia kreiptis už žemą nuomojamą valstybinį būstą arba „Būsto pasirinkimo“ kuponą. Tik jūsų vietinė agentūra gali jums pasakyti, ar turite teisę į tokią pagalbą.

Kaip rasti savo vietinį HUD biurą

Jei turite bendrų klausimų apie HUD ar jo programas, susisiekite su vietiniu HUD biuru. Čia rasite savo vietinį HUD biurą. Patekę į tą puslapį spustelėkite savo valstijos pavadinimo santrumpą; kad pateksite į informaciją apie HUD lauko biurus jūsų valstijoje. Kai kurios valstybės turi tik vieną vietos biurą; kiti turės kelis biurus. Siųskite el. Laišką arba paskambinkite į artimiausią biurą.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie paramą būstui visa tavo valstija, taip pat galite pradėti nuo šio HUD regionų katalogo. Spustelėkite savo valstybės pavadinimą. Kitame puslapyje galbūt norėsite pasidomėti informacija apie pagalbos nuomą, susisiekimą su vietos biuru ir pokalbį su būsto patarėju.

Kaip rasti konsultavimą būsto klausimais

Jei tikrai nežinote, nuo ko pradėti, galite susisiekti su vienu iš šių būsto patarėjų. Čia rasite HUD patvirtintas būsto konsultavimo agentūras. Vėlgi pasirinkite savo valstybę iš sąrašo arba žemėlapio, kuriame rasite agentūrų sąrašą. Šios agentūros gali būti būsto administracijos, labdaros organizacijos ar kitos ne pelno organizacijos.

Šių agentūrų konsultacijos yra Laisvas už draudimą-prevenciją ir benamių konsultavimą. Kitos paslaugos, tokios kaip nuomos patarimai galėtų mokėti, priklausomai nuo jūsų galimybės mokėti. Tačiau šios agentūros privalo iš anksto informuoti klientus apie savo įkainius ir teikti nemokamas konsultacijas, jei klientai parodo, kad negali sau leisti mokėti.

Kaip rasti daugiau HUD šaltinių

Galiausiai, jei jums labai patinka žemėlapiai, galbūt norėsite išbandyti HUD šaltinis. Šis milžiniškas žemėlapis leidžia šalia jūsų rasti būstą už prieinamą kainą, HUD biurus, vietines valstybines būsto agentūras, benamių išteklius, senyvo amžiaus ir specialiųjų poreikių būstus ar visus aukščiau išvardintus dalykus.

Žemų pajamų būsto mokesčių kredito ypatybės žemėlapyje yra mažas pajamas gaunančių senyvo amžiaus būsto tipas, kurį dažniausiai galite rasti ir susisiekti svetainėje After55.com. Šie objektai gauna mokesčių kreditus už mažesnių pajamų namų ūkių būsto pirkimą, atnaujinimą ar nuomojamo būsto statybą. Daugelis šių objektų yra skirti vyresniems nei 55 metų butams.

Šios mažas pajamas gaunančios senjorų būsto bendruomenės vis dar gali pasiūlyti tokius patogumus kaip skalbyklės ir džiovyklės, pilnai įrengtos virtuvės, pervežimo paslaugos, liftai, fitneso centrai, socialinė veikla, meno ir amatų kambariai. Tačiau jie taip pat siūlo senyvo amžiaus žmonėms už prieinamesnę kainą.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie pajamų gaires, nuomą ir kitas kvalifikacijas, susisiekite su netoliese esančiomis senas būsto bendruomenes šalia jūsų per „After55.com“.

Susijęs straipsnis:

Kaip rasti mažas pajamas gaunantį senjorų būstą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More