Kaip rasti savo vyrą pažinčių svetainėse 9 paprastais žingsniais

Ar nerimaujate, kad jūsų vyras gali būti aktyvus pažinčių svetainėse?

Ar bijote, kad jis gali eiti jums už nugaros, o jūs bandote jį sugauti ranka ir suradę tikrąją savo sąskaitą šiose svetainėse?

Norėdami pereiti tiesiai prie reikalo, patikimiausias įrankis yra naudoti kažką panašaus į tai (spustelėkite, jei norite tai patikrinti).

Naudodamiesi šiuo įrankiu, tiesiog įveskite jo vardą ir miestą, kuriame gyvenate (taip pat galite įvesti jo el. Pašto adresą, jei tai žinote, nors tai ir neprivaloma).

Priemonė užtruks, kol bus nuskaitytas internetas ir sudarytas pažinčių svetainių, kuriose jis ras jo duomenis, sąrašas.

Įtraukiamos populiariausios pažinčių svetainės.

Tiesą sakant, daugelis žmonų ir draugių nustebo, kad naudodamiesi šia priemone rado ne tik paslėptus sutuoktinių pasimatymų profilius, bet kai kuriais atvejais šie profiliai buvo aktyvūs daugelį metų.

Todėl aš tikrai rekomenduoju naudoti šį tikrintuvą, kad galėtumėte greitai nuskaityti ir rasti bet kokias pažinčių svetaines, kuriose gali būti jūsų vyras.

Kai tai padarysite, pažvelkime į keletą mažiau patikimų būdų surasti savo vyrą pažinčių svetainėse.

Tačiau prieš pradėdami verslą turėčiau jus informuoti, kad mano parašyta priežastis nėra klaidingai suprantama kaip priemonė sugadinti jūsų namus, o kaip priemonė pastatyti juos. Manau, kad tai yra įrodymas ir geresnis bendravimas su vyru.

Kas yra pažinčių svetainės ir kodėl mano vyras turėtų būti ten?

Pažinčių svetainės yra platformos, leidžiančios asmenims skirtingose ​​vietose rasti ir bendrauti tarpusavyje internete, siekiant užmegzti asmeninius, seksualinius ar romantiškus santykius.

Remiantis aukščiau pateiktu apibrėžimu, pažinčių svetainės turėtų būti skirtos asmenims, kurie dar nėra susituokę. Ko tada ieško jūsų vyras? Matote, dažniausiai vedę vyrai prisijungia prie pažinčių programėlių dėl nepasitenkinimo, kurį patiria iš jūsų, savo žmonų, lovoje. Štai kitos priežastys, kodėl vyrai lankosi pažinčių svetainėse

Tai reiškia, kad jei sutikote susirasti savo vyrą pažinčių svetainėje, didžiąją dalį darbų turite atlikti kituose, kad neprarastumėte savo vyro ir santuokos.

Kaip jį rasti pažinčių svetainėse?

Prieš leisdamiesi į šią kelionę turiu priminti, kad turite būti labai protingas ir atsargus, kad nepakliūtumėte šnipinėti. Jei jis kartą jus pagaus, yra tikimybė, kad neturėtumėte antros galimybės atlikti savo tyrimo. Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad sužinotumėte, ar jūsų vyras turi pažinčių paskyrą.

Patikrinkite jo kompiuterio naršyklės istoriją

kavos

Tai turėtų būti jūsų pirmasis patikrinimo punktas, nes tam nereikia techninės patirties. Iš pradžių jums reikės prieigos prie jo sistemos, o dabar turėtumėte jo slaptažodį. Jei nežinote jo slaptažodžio, galite stilingai paklausti apsimetę, kad norite naudoti jo nešiojamąjį kompiuterį darbo tikslais.

Arba jis tai atskleidžia, arba ne. Jei jis neįpareigoja, tai yra daugiau įrodymų, kad jis bando kažką nuo jūsų nutolti. Kai gausite prieigą, turėtumėte pereiti tiesiai į jo naršyklę ar naršykles. Eikite į parinktį ir įrankius, kurie paprastai yra puslapio viršuje. Spustelėjus šį skirtuką, galite rasti istorijos piktogramą, spustelėti ją ir rodyti visas svetaines, kuriose jis neseniai lankėsi.

Peržiūrėkite visas šias svetaines, kuriose būtų bet kurios pažinčių svetainės. Jei nesate toks tikras, galite užsirašyti bet kurią keistą svetainę ir aplankyti ją vėliau. Jei esate tikras, kad svetainė (-ės) yra pažinčių svetainė, tai reiškia, kad jis greičiausiai yra jos narys. Jums vis tiek reikia atlikti tolesnę paiešką, nes jis galbūt ką tik apsilankė svetainėje ir dar netaps jos nariu.

Įveskite naršyklės istorijoje randamos pažinčių svetainės URL

Savo naršyklių istorijoje radę pažinčių svetainę, galite žengti dar vieną žingsnį apsilankę svetainėse. Dažniausiai jums gali prireikti jo prisijungimo informacijos. Bet jei jo slaptažodis jau išsaugotas, jūs esate laimingas žmogus.

Be to, yra tokių svetainių pateiktų įrankių, kurie gali būti naudojami filtruoti paiešką ir padėti susiaurinti vyrą apibūdinant jo rūšį ir dalykus, kurie jam patinka. Tai išryškintų galimybes ir, jei jūsų aprašymas yra teisingas, tarp variantų pamatytumėte savo vyro profilį. Nebent, žinoma, jis užpildė skirtingas detales.

El. Pašto paieška

Tai labai tikras būdas sužinoti, ar jūsų vyras yra pažinčių svetainėse. tačiau turite išsiaiškinti, ar teisėta šnipinėti savo pašto dėžutę turint leidimą. Jei tai yra neteisėta, neperženkite tos ribos iš nevilties. Paleiskite tai arba išbandykite kitas priemones.

Jei tai saugu, tuomet galite peržiūrėti jo pašto dėžutę ar šlamštą. Idėja yra ta, kad norint sėkmingai užbaigti registraciją šiose svetainėse, patikrinimo tikslais reikia darbinio pašto. Taigi, jūs tiesiog turite įdėmiai ir kantriai ieškoti su tuo susijusios žinutės. Jei radote, atidarykite, pamatysite jo vartotojo vardą ir kitą informaciją, kurią galima naudoti jam sekti. Jei nematote tokio el. Laiško, mums gali tekti ieškoti alternatyvos.

Eikite į pažinčių svetainę, į prisijungimo skiltį, į vartotojo vardo / el. Pašto skyrių įterpkite jo el. Pašto adresą ir spustelėkite prisijungti. Jei pasirodys komanda, kurioje sakoma „neteisingas slaptažodis“, tai reiškia, kad jis turi paskyrą. Taip pat galite naudoti piktogramą „pamiršti slaptažodį“, o tai reikštų, kad pranešimas bus išsiųstas į jo paštą. Čia tu turi būti protingas. Jei norite gauti laišką slaptažodžiui iš naujo nustatyti, geriau turėkite su savimi jo telefoną, kad jį būtų galima ištrinti, kai tik jis pasirodys.

Sukurkite pseudo sąskaitą

Jei esate tikras dėl jo vartotojo vardo ar el. Pašto adreso, kitas žingsnis yra jūsų paskyros sukūrimas. Aš tai vadinu „pseudo sąskaita“. Paskyros esmė yra tiksliai sužinoti, ko jūsų vyras ieško tokioje platformoje.

Jūsų profilis turėtų būti to, kas jūsų vyrui tikrai patinka, kopija. Turiu omenyje moterį, kuri yra didžiakrūtė, daili arba tamsi, aukšta ar žema ir pan. Idėja yra sugundyti jį pabendrauti. Tai labai sudėtingas būdas susisiekti su savo vyru. Taigi, jūs turite būti pakankamai protingas, kad nepaliktų jokio supratimo, kad jūsų partneris suprastų, jog esate vienas kitame gale. Kiekviena detalė turi būti abstrakti. Savo profilyje galite ieškoti partnerio patinkančių ir nemėgstamų dalykų ir naudoti juos savo profiliui sukurti

Tuo labiau, jūs turite būti pakankamai atsargūs, kad netaptumėte to, ką bandote išspręsti, auka. Sukurti suklastotą profilį paprastai reiškia sukurti tobulą profilį ir dažniausiai tai pritraukia daugiau žmonių nei tikras profilis. Taigi, tiesiog įsimylėkite, turite tiek daug potencialių piršlių, kurie beldžiasi į duris, turite pakankamai valdyti save, laikydami akis ant kamuolio.

Pasinaudokite stebėjimo programa jo kompiuteryje

kompiuteris

Technologijų dėka dabar galite stebėti, ką daro ar veikia kompiuterio vartotojas, įdiegdami kompiuterio stebėjimo programą. Tam reikia būti labai protingam, nes vienintelis būdas pasiekti optimalų rezultatą yra įsitikinimas, kad tavo vyras neranda programos savo sistemoje. Galite paslėpti jį darbalaukio piktogramose, kažkur viduryje, arba tiesiog paverskite ją fono programa.

Kad jis veiktų, nepamirškite, kad jis turi veikti, o būtent tada kyla sunkumų. Tačiau jis gali būti naudojamas laiškams, pokalbiams, el. Laiškams ir pan. Įrašyti. Jums greičiausiai nekils problemų diegiant programą, nes tam reikia tos pačios procedūros, kurios reikia norint įdiegti kitą programinę įrangą. Jei neturite pagrindinių žinių apie tai, kaip įdiegti programą, galite samdyti IT vaikiną, kad tai atliktumėte.

Šniukštinėdamas aplink savo telefoną

Tai labai paprastas būdas sužinoti tiesą apie savo vyrą. Jums tereikia gauti jo telefoną, pasižvalgyti po internetinių pažinčių programas. Dažniausiai programoms telefone nereikia jokių žurnalų, nes išsami informacija paprastai išsaugoma. Jei nėra programų, galite peržiūrėti jų naršykles ir apsilankyti jo istorijos puslapyje.

Šio metodo sunkumas yra tas, kad jūs neturite būti užkluptas niurnant aplink jo telefoną. Jis sunkiai imsis jūsų. Geriausia būtų mandagiai paprašyti jo telefono, apsimetant skambučiu ar pan. Turite suplanuoti sklandų planą su tinkamu atsakymu. Būtinai žinokite, kaip valdyti jo telefoną, jei ne, skirkite laiko, kad išmoktumėte, kaip elgtis. Taip pat galite peržvelgti jo pašto dėžutę telefone, jei tik nieko nerasite.

Samdyti licencijuotą privatų tyrėją

Tai labai darbštus ir daug efektyvus variantas. Jei negalite padaryti visų aukščiau išvardytų dalykų, galbūt dėl ​​to, kad manote, jog galite būti aplaistytas, patariama pasisamdyti privatų tyrimą. Eikite į registruotą ir profesionalų privatų tyrėją.

Šie asmenys ima tam tikrą pinigų sumą ir, priklausomai nuo to, kokia gera, tai gali būti gana brangi. Jei esate tikri, kad jūsų vyras kažką slepia, tuomet verta to padaryti. jei ne, vėlu grįžti dabar.

Privatūs tyrėjai turi prieigą prie daugiau duomenų bazių ir išteklių, kuriuos jūs kada nors turėtumėte. Jie taip pat gali turėti tai, ko reikia naršymo istorijoms ir el. Laiškams nuskaityti. Nors, galbūt, jie ras pakankamai daug laiko, kad rastų atsakymus, jie tikrai neįsilaužtų į jūsų vyro telefonus ir kompiuterius, nes tai baudžiama įstatymais.

Ieškokite internete galimų profilių

„Google“ galite atlikti atsitiktines paieškas, kad sužinotumėte, ar jūsų vyras yra pažinčių svetainėje. Įveskite jo vardus ar slapyvardžius ir toliau pasiekite rezultatus. Čia jūs ieškote jo profilio pažinčių svetainėse. Dar geriau, jei norite jo ieškoti, galite naudoti jo paveikslėlį. Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kaip ieškoti naudojant jo paveikslėlį

Fizinis susidūrimas

Tai turėtų būti paskutinis dalykas, kurį turėtumėte padaryti. Jei ką nors sužinosite, turite su juo susidurti. Jūs, vaikinai, turėtumėte atsisėsti ir kalbėti apie visą šį klausimą. Jei taip pat neradote jokių užuominų ir vis dar jaučiate, kad jis turi kažką, ką jis slepia nuo jūsų, galbūt jau pats laikas su juo susidurti. Susidūrę turite atsižvelgti į tam tikrus dalykus. Jie įtraukia:

  • Bendraukite su vyru labai ramiai ir garbingai. Negalima šaukti ar niurzgėti ar vadinti jį vardais. Prisimink, kad jis vis dar tavo vyras. Tuo labiau, jei norite, kad jis tęstųsi pokalbyje, turite parodyti jam visą pagarbą. Žiūrėkite tai, kad gautumėte daugiau informacijos.

  • Elgdamasis kaip turėdamas tam tikrų jo dalyvavimo internetinėse pažintyse įrodymų, jis sustiprins jį kalbėti su tavimi, net jei nieko neturi. Nesikreipkite į jį tvirtai. Galite kreiptis į jį sakydami: „brangusis, aš užkliuvau į jūsų nešiojamojo kompiuterio pažinčių svetainę, ar jūs joje dalyvaujate? Aš labai noriu, kad būtum nuoširdus su manimi dėl to “. Tokiu būdu jūs priverčiate jį pasitikėti jumis, ir jis greičiausiai būtų tiesus. Jei jis tai neigia, o jūs turite įrodymų, tiesiog parodykite jam. Jei neturite įrodymų, galite tiesiog užbaigti visa tai ir paprašyti, kad jis neužsiimtų tokiais daiktais. Patarčiau toliau nesikasti.
  • Jei jis pripažįsta, turite nustatyti jo pasinėrimo priežastis, nes tai yra problemos šaltinis. Jei esate priežastis, turite daugiau dirbti, kad jį patenkintumėte seksualiai ar kokia būtų priežastis. Turite prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Praneškite jam, kad jis klydo, jei nepasitikėjo jumis. Jei reikia susitikti su patarėju kartu, nedvejokite. Apskritai turėtumėte išspręsti šią problemą, kad išsaugotumėte santuoką. Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau, kaip elgtis su problema.

AIšvada

Vykdydami aukščiau išvardytus veiksmus turėtumėte būti labai atsargūs, nes nenorite, kad jūsų santuoka būtų labiau suardyta. Įsitikinkite, kad nedarėte nieko neteisėto, ir prisiminkite, kad ir koks būtų rezultatas, jūsų santuoką siekiama išsaugoti. Bendravimas, kaltės pripažinimas ir noras viską sutvarkyti gerai atliktų darbą.

Būčiau dėkingas, jei savo komentarus, klausimus ir atsiliepimus numestumėte toliau pateiktame komentarų laukelyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More