Kaip rasti siuvėją, kuriuo galite pasitikėti (ir juos išbandyti)

Norite, kad drabužiai derėtų geriau, tačiau mintis eiti pas siuvėją gąsdina, o jūs nežinote, nuo ko pradėti. Šis įrašas skirtas jums.

Kaip susirasti siuvėją

Daugiau šioje serijoje

Šis vadovas yra straipsnių apie drabužių pakeitimus dalis. Nedvejodami patikrinkite likusias serijas:

O ir jei jaučiatės klastingai, galite sužinoti, kaip apsiūti savo sukneles ir laisvalaikio kelnes.

Šiame vadove tiksliai parodysite, kaip rasti siuvėją šalia namų ar darbo vietos, paskambinkite veterinarijos gydytojui telefonu, tada išbandykite juos atlikdami keletą pagrindinių pakeitimų.

Bet pirmiausia, kodėl turėtumėte pritaikyti drabužius?

Kodėl reikia susirasti siuvėją

„Fit“ yra svarbiausias stiliaus aspektas. Jei tuo netikite, pažiūrėkite į senas mano nuotraukas šiame įraše. Jūs galite pamatyti, kaip aš rengiausi, kol nesupratau tinkamumo svarbos.

Dėvėdami tinkamus drabužius pažodžiui atrodysite aukštesni, plonesni ir dar sportiškesni. Bet jei dėvėsite prastai tinkančius drabužius, atrodysite trumpesni, riebesni ir mažiau kompetentingi, kokie esate iš tikrųjų.

Problema ta, kad vaikinams, pasižymintiems nestandartinėmis konstrukcijomis, labai sunku rasti tinkamų drabužių. Tai beveik neįmanoma trumpesniems džentelmenams!

Žinoma, yra keletas prekių ženklų, kurie gamina drabužius žemiems vyrams, ir jūs visada galite nusipirkti drabužių pagal užsakymą (žinoma, jei turite laiko ir pinigų).

„Enzo“ individualios apžvalgos 1 dalis
Pasirinkimas yra puikus pasirinkimas, jei turite šiek tiek laisvo laiko ir pinigų …

Tačiau dienos pabaigoje geriausias būdas įsitikinti, kad jūsų drabužiai yra tinkami, yra juos pritaikyti.

Jei jūs jau pritaikote drabužius, jums gerai! Žengėte svarbiausią žingsnį, kad gerai apsirengtumėte kasdien.

Jei niekada nebuvote pas siuvėją, viskas gerai. Aš suprantu. Pirmą kartą kreiptis į siuvėją gali būti bauginanti. Jums tikriausiai įdomu:

  • Kaip rasti gerą drabužių siuvėją?
  • Ką aš jiems sakau?
  • Ar turiu žinoti savo matavimus?
  • O jei jie sujauks mano drabužius?
  • Ar tai bus brangu?
  • O jei eikvosi savo pinigus?

Tai visi teisėti rūpesčiai, tačiau pažadu, kad neturite dėl ko jaudintis. Aš išmokysiu jus, kaip susirasti siuvėją, kaip juos „išbandyti“ ir kaip sukurti ilgalaikius santykius.

Pradėkime nuo pradžių …

Siuvėjo radimas

Geriausias būdas susirasti drabužių siuvėją yra – spėjote – naudoti internetą.

Siuvėjas šalia manęs
Ei, „Google“, padaryk mane dailią.

Norėdami pradėti, tiesiog ieškokite „Google“ pagal žodį „siuvėjas + jūsų miesto pavadinimas“. Daugeliui miestų ir miestelių bus daugybė pasirinkimo variantų.

(Jei nematote daug galimybių, išplėskite paiešką įtraukdami cheminius valymo įrenginius. Jie per savaitę dažnai turi kompetentingus siuvėjus.)

Kaip išsirinkti geriausią? Sutelkite dėmesį į šiuos du kriterijus:

  • Atsiliepimai (patikrinkite jų „Google“ ir „Yelp“ atsiliepimus)
  • Vieta (įsitikinkite, kad jie yra netoli jūsų namų ar darbo vietos)

Idealiu atveju jūsų siuvėjas bus mažiau nei 10 minučių nuo jūsų namų ar biuro.

Išbandyti juos

Radę siuvėją su gerais atsiliepimais, esančius netoli jūsų gyvenamosios ar darbo vietos, paimkite telefoną ir paskambinkite jiems.

Įsitikinkite, kad jie bus atidaryti, kai planuojate užsukti, ir užduokite jiems šį klausimą:

Noriu susisegti džinsus ir norėčiau pasilikti originalų apsiuvą. Ar gali tai padaryti?

Jei jie sako „ne“ arba nesupranta klausimo, raskite kitą siuvėją. Tai puikus būdas išfiltruoti nepatyrusius siuvėjus, kurie iš tikrųjų nežino, ką daro.

Apvadas yra papildomas audinio gabalas, užlenktas ant džinsų kojos. Kiekvienas drabužių siuvėjas, kuris vertas jūsų laiko, supras, kad džinsai atrodo daug geriau su originaliu kraštu.

Džinsų originalus apvadas
Kairysis = netikras apvadas, dešinysis = originalus apvadas

Didelė tikimybė, kad kam paskambinsite, pasakys gali apsiūti savo džinsus ir išlaikyti originalų apsiuvą, jokių problemų.

Paklauskite, ar jums reikia susitikimo. Jei taip, padarykite vieną. Jei ne, praneškite jiems, kada norite užsukti (šis pirmasis apsilankymas užtruks ne ilgiau kaip 15–20 minučių).

1 testas: įsigykite keletą kelnių

Jūsų potencialus siuvėjas gali būti išlaikęs pirminę peržiūrą, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte patikėti visą savo drabužių spintą. Jūs vis dar jaučiate juos.

Pasiimkite džinsus ir (arba) kelnes (suknelių kelnes), kurios jums per ilgos. Dėvėkite batus, kuriuos paprastai dėvite su tomis kelnėmis.

Brockas prie siuvėjo
PATARIMAS: Jei jums kelnės apsiūtos, atsineškite batus, kuriuos greičiausiai nešiosite su tomis kelnėmis.

Jei jums reikia atsinešti dvi skirtingas poras batų – vieną džinsams ir vieną kelnėms – tai visiškai puiku.

Jums nereikia žinoti jokių konkrečių išmatavimų, tačiau turėtumėte turėti idėją, kaip norite, kad kelnės nutrūktų.

Peržiūrėkite šį „Primer Magazine“ kelnių tinkamumo vadovą. Jūs netgi galite išsaugoti šias nuotraukas ir parodyti savo siuvėjui:

Suknelės kelnės nutrūksta

Kelnių pertraukų diagrama

Paaiškinkite, kokio tipo pertraukos jums labiau patinka (man labiau patinka ne suknelių kelnių pertrauka ir džinsų ketvirčio pertrauka).

Stovi natūraliai

Siuvėjas paprašys atsistoti tiesiai prieš veidrodį, kol jie matuos tave. Nepamirškite stovėti natūraliai.

Gerai, jei šiuo metu jautiesi šiek tiek nejaukiai, ypač jei stebi kiti klientai. Nesijaudink dėl to. Pabandykite apsimesti, kad esate kažkoks turtingas verslo magnatas, kuris savo viršutiniame aukšte įrengtame kabinete yra pritaikytas užsakomam smokingui.

Seano Connery kostiumo montavimas

Arba apsimeskite, kad esate Seanas Connery, kuris tinka jūsų kitam Bondo brūkštelėjimui.

Suprantu, kad tai gali būti sunku. Jūsų siuvėjas tikriausiai nėra senas italų džentelmenas, o jūsų vietinis sauso valymo įrenginys tikriausiai nėra išklotas raudonmedžio lentynomis, pilnomis odomis įrištų knygų ir dekanizuoto viskio.

Bet esmė ta, kad turėtumėte pabandyti mėgautis šio amžiaus senumo (ir iš esmės pamiršta) džentelmenų apeigomis.

Siuvėjas sulankstys jūsų kelnes iki, jų nuomone, geriausio ilgio. Jei norite, kad jie būtų trumpesni, pasakykite jiems.

Neišsigąskite ir nesidrovėkite. Aš pastebėjau, kad dauguma siuvėjų yra konservatyvūs, kai kalbama apie ilgį. Jei nekalbėsite, galų gale gausite kelnes, kurios vis dar yra šiek tiek per ilgos jūsų skoniui.

Jie gali nesutikti su jūsų pageidavimais, tačiau jie neįsižeis ir ateis mokytis ir prisiminti, kas jums patinka. Pasitikėkite manimi šiuo!

Paklauskite, kiek tai kainuos (turėtų būti 10–20 USD), ir pažiūrėkite, ar galite sumokėti, kai pasiimsite kelnes. Tai turėtų trukti tik kelias dienas.

2 testas: įsigykite marškinėlius

Tarkime, kad kelnės pasirodė puikios. Dabar atėjo laikas padidinti ante. Raskite per liemenyje ir (arba) rankovėse per gausius suknelių marškinėlius.

Grįžkite pas tą patį siuvėją ir pasakykite, kad norite, kad marškiniai būtų „paimti“, kad būtų patogesni. Jei neturite marškinių, kuriems reikia lieknėti, pabandykite sutrumpinti rankoves.

Marškinių pakeitimai kainuoja
Yra daugybė būdų, kaip marškinius galima pakeisti, tačiau bandant naują siuvėją svarbu pradėti nuo kažko pagrindinio (pvz., Pasiimti marškinius).

Vėlgi, jie privers jus atsistoti ant mažos platformos priešais veidrodį, kol prisegs jūsų marškinius. Įsitikinkite, kad jie taip pat daro rankoves (jei jie yra maišeliai).

Tai tikriausiai kainuos nuo 15 iki 25 USD, priklausomai nuo to, kur gyvenate. Tai taip pat turėtų užtrukti tik kelias dienas.

Puoselėk santykius

Sveikinimai! Dabar jūs turite savo siuvėją. Jei jie gerai dirbo su jūsų kelnėmis ir marškiniais, turėtumėte jaustis klausdami apie sudėtingesnius pakeitimus, pavyzdžiui, sutrumpindami kostiumo švarko rankoves.

Jei jie gerai dirbo su kelnėmis, bet sutraukė marškinius, turėsite tęsti paiešką.

Siuvėjo apžvalga „Yelp“
Jei jūsų siuvėjas gerai dirbo, palikite 5 žvaigždučių apžvalgą „Yelp“ ir „Google“. Jie tai pastebės ir netgi gali suteikti jums lengvatinį režimą!

Nenustebkite, jei galų gale pas jus bus daugiau nei vienas siuvėjas. Turiu tris, į kuriuos einu reguliariai. Vienas yra greitas, patogus ir pigus. Aš einu pas juos dėl pagrindinių dalykų, tokių kaip kelnių apsiuvimas ar diržo kilpų nuėmimas.

Kita mano siuvimo reikmėms tenkinti – per ilgų rankovių sutrumpinimas, siaurėjančios kelnės ir kt.

Trečiasis yra kostiumų meistras, pas kurį einu tik dėl didelės kostiumų ir striukių operacijos. Jie brangesni (teisingai), ir aš jų nevarginčiau dėl pagrindinių pakeitimų.

Nepamirškite užmegzti tvirtų santykių su savo siuvėju (-ais). Palikite jiems puikių atsiliepimų „Yelp“ ir „Google“ bei rekomenduokite juos draugams ir bendradarbiams.

Po kurio laiko jie netgi gali suteikti jums nuolaidų ar kartais nemokamą sausą valymą, kad galėtumėte pasakyti „ačiū“ už pakartotinį verslą ir reklamą.

Šią savaitę raskite siuvėją

Taigi šią savaitę aš jums metu iššūkį įsipareigoti apsikabinti kelnes. Tai gali tiesiog pakeisti jūsų gyvenimą.

Turite kitų klausimų? Palikite komentarą žemiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More