Kaip rasti siuvimo grupes šalia manęs • Viržių rankų darbo

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų, pažymėtų *. Perskaitykite visą informaciją čia

Man patinka naudoti šiuos patarimus, norint rasti siuvimo grupes šalia savęs. Susitikime su žmonėmis, siuvančiais akis į akį, yra kažkas tokio ypatingo!

Vienas nuostabiausių dalykų, susijusių su siuvimu, yra tai, kad jis suartina įvairaus amžiaus ir kilmės žmones. Mes dalijamės ypatinga meile siuvimui, kūrybai, modeliams ir audiniams. Išbandžiau daugybę įvairių būdų, kaip rasti siuvimo grupes šalia savęs, ir tikiuosi, kad vienas iš jų padės jums rasti virtualų siuvėjo draugą ar ne!

siuvo grupes šalia manęs

Raskite siuvimo grupes šalia manęs

siuvimo gildija

Ieškokite Amerikos siuvimo gildijos, kad rastumėte skyrių šalia savęs. Jūs turite mokėti metinį mokestį, bet jūs galite patekti į vietinę gildiją ir apskritai. Amerikos siuvimo gildijoje yra daugybė išteklių!

Jei nėra vietinių siuvimo gildijos skyrių, galite pagalvoti apie skyriaus atidarymą savo mieste. Taip pat galite ieškoti antklodžių gildijų ir sužinoti, ar kas nors iš tų grupių norėtų turėti atskirą grupinę siuvimo grupę.

vietinė audinių parduotuvė

siūti naktį su draugais

Vietinė audinių parduotuvė yra puiki vieta susirasti siuvančių žmonių. Galite lankyti pamokas, kad susitiktumėte su kitais besimokančiais žmonėmis. Galite paprašyti savininkų, kada bus kitas renginys, kad galėtumėte dalyvauti ir susitikti su kitais siuvėjais.

Jei tai yra antklodžių audinių parduotuvė, vis dar gali apsilankyti drabužių siuvėjai, todėl vis tiek turėtumėte suteikti jai galimybę.

Susipažinkite internete naudodamiesi socialine žiniasklaida

siuva grupes mano rajone

Puiki vieta pradėti yra prisijungus prie šių puikių siuvančių „Facebook“ grupių. Yra vieta, kur sutikau daugumą savo internetinių siuvimo draugų. Taip pat turiu daug draugų, kuriuos sutikau iš „Instagram“.

Man patinka tai, ką „Love to Sew Podcast“ rekomendavo ieškant siuvimo grupių. Jie sako, kad savo vietai naudokite žymą su grotelėmis. Pradėkite rašydami miestą, apskritį, valstiją, provinciją ar šalį (priklausomai nuo dydžio) ir tada įveskite „siuva“. Pvz., Galite naudoti #utahsews arba #slcsews. Jums gali tekti šiek tiek ieškoti, kad rastumėte šalia savęs, bet bent jau tai vieta, kur pradėti.

Taip pat yra Virtuali siuvimo gildija, prie kurios galima prisijungti. „Virtuali siuvimo gildija“ internete yra daugybė išteklių, ir tai gali padėti susipažinti su šalia esančiu žmogumi.

Susipažink keliaudamas

siuvimo susitikimas

Jei daug keliaujate, galite ieškoti vietovės, į kurią keliaujate, žymos, kad surastumėte kitų siuvančių žmonių. Galite apsilankyti audinių parduotuvėse ir sužinoti, ar kažkas vyksta.

Galbūt jūs susitinkate tik vieną kartą, bet tai puikus būdas susitikti su kitais siuvančiais žmonėmis!

konferencijas

siuvimo konferencija

Ieškokite vietinių siuvimo ar amatų konferencijų! Dalyvaukite siuvimo pamokose ir susitikite su mokytojais bei mokiniais. Kai kurie iš jų privalo gyventi jūs. Yra daug žmonių, kurie lankosi konferencijose, todėl tai šiek tiek pribloškia.

Dalyvavau konferencijose ir mokiau konferencijose, ir man labai patiko pažinti visus dalyvius. Aš daugelis jų vis dar esu draugai asmeniškai, o kai kurie yra mano draugai internete, nes mes negyvename šalia vienas kito.

tinklaraščio konferencija

Jei rasite siuvimo grupę, naudojančią vieną iš šių patarimų, norėčiau apie tai sužinoti! Prašau pasidalinti ja socialiniuose tinkluose su grotažyme #heatherhandmade ir pažymėk mane!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More