Kaip rasti siuvimo grupes šalia manęs • Viržių rankų darbo

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų, pažymėtų *. Perskaitykite visą informaciją čia

Man patinka naudoti šiuos patarimus, norint rasti siuvimo grupes šalia savęs. Susitikime su žmonėmis, siuvančiais akis į akį, yra kažkas tokio ypatingo!

Vienas nuostabiausių dalykų, susijusių su siuvimu, yra tai, kad jis suartina įvairaus amžiaus ir kilmės žmones. Mes dalijamės ypatinga meile siuvimui, kūrybai, modeliams ir audiniams. Išbandžiau daugybę įvairių būdų, kaip rasti siuvimo grupes šalia savęs, ir tikiuosi, kad vienas iš jų padės jums rasti virtualų siuvėjo draugą ar ne!

siuvo grupes šalia manęs

Raskite siuvimo grupes šalia manęs

siuvimo gildija

Ieškokite Amerikos siuvimo gildijos, kad rastumėte skyrių šalia savęs. Jūs turite mokėti metinį mokestį, bet jūs galite patekti į vietinę gildiją ir apskritai. Amerikos siuvimo gildijoje yra daugybė išteklių!

Jei nėra vietinių siuvimo gildijos skyrių, galite pagalvoti apie skyriaus atidarymą savo mieste. Taip pat galite ieškoti antklodžių gildijų ir sužinoti, ar kas nors iš tų grupių norėtų turėti atskirą grupinę siuvimo grupę.

vietinė audinių parduotuvė

siūti naktį su draugais

Vietinė audinių parduotuvė yra puiki vieta susirasti siuvančių žmonių. Galite lankyti pamokas, kad susitiktumėte su kitais besimokančiais žmonėmis. Galite paprašyti savininkų, kada bus kitas renginys, kad galėtumėte dalyvauti ir susitikti su kitais siuvėjais.

Jei tai yra antklodžių audinių parduotuvė, vis dar gali apsilankyti drabužių siuvėjai, todėl vis tiek turėtumėte suteikti jai galimybę.

Susipažinkite internete naudodamiesi socialine žiniasklaida

siuva grupes mano rajone

Puiki vieta pradėti yra prisijungus prie šių puikių siuvančių „Facebook“ grupių. Yra vieta, kur sutikau daugumą savo internetinių siuvimo draugų. Taip pat turiu daug draugų, kuriuos sutikau iš „Instagram“.

Man patinka tai, ką „Love to Sew Podcast“ rekomendavo ieškant siuvimo grupių. Jie sako, kad savo vietai naudokite žymą su grotelėmis. Pradėkite rašydami miestą, apskritį, valstiją, provinciją ar šalį (priklausomai nuo dydžio) ir tada įveskite „siuva“. Pvz., Galite naudoti #utahsews arba #slcsews. Jums gali tekti šiek tiek ieškoti, kad rastumėte šalia savęs, bet bent jau tai vieta, kur pradėti.

Taip pat yra Virtuali siuvimo gildija, prie kurios galima prisijungti. „Virtuali siuvimo gildija“ internete yra daugybė išteklių, ir tai gali padėti susipažinti su šalia esančiu žmogumi.

Susipažink keliaudamas

siuvimo susitikimas

Jei daug keliaujate, galite ieškoti vietovės, į kurią keliaujate, žymos, kad surastumėte kitų siuvančių žmonių. Galite apsilankyti audinių parduotuvėse ir sužinoti, ar kažkas vyksta.

Galbūt jūs susitinkate tik vieną kartą, bet tai puikus būdas susitikti su kitais siuvančiais žmonėmis!

konferencijas

siuvimo konferencija

Ieškokite vietinių siuvimo ar amatų konferencijų! Dalyvaukite siuvimo pamokose ir susitikite su mokytojais bei mokiniais. Kai kurie iš jų privalo gyventi jūs. Yra daug žmonių, kurie lankosi konferencijose, todėl tai šiek tiek pribloškia.

Dalyvavau konferencijose ir mokiau konferencijose, ir man labai patiko pažinti visus dalyvius. Aš daugelis jų vis dar esu draugai asmeniškai, o kai kurie yra mano draugai internete, nes mes negyvename šalia vienas kito.

tinklaraščio konferencija

Jei rasite siuvimo grupę, naudojančią vieną iš šių patarimų, norėčiau apie tai sužinoti! Prašau pasidalinti ja socialiniuose tinkluose su grotažyme #heatherhandmade ir pažymėk mane!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More