Kaip rasti SLP

Jei manote, kad jūsų vaikui reikalinga apžiūra ar kalbos kalbos patologo įvertinimas, yra keli skirtingi būdai, kaip jo ieškoti.

Kaip rasti federaliniu būdu finansuojamas programas:

Federalinių programų ir finansavimo dėka yra programų ir paslaugų, kurias gali įsigyti visi Jungtinių Valstijų vaikai (tiems, kurie turi teisę į tai teisę) nuo gimimo iki 21 metų amžiaus. Jie yra Asmenų su negalia švietimo įstatymas (IDEA). Šias programas ir paslaugas galite įsigyti NEMOKAMAI, jei jūsų vaikas yra tinkamas, todėl raginu jus ištirti šias programas, jei manote, kad jūsų vaikui gali prireikti bet kokių intervencijų.

Tiesiai iš IDEA svetainės:

„Neįgaliųjų švietimo įstatymas (IDEA) yra įstatymas, užtikrinantis paslaugas neįgaliems vaikams visoje šalyje. IDEA reguliuoja, kaip valstybės ir valstybinės agentūros teikia ankstyvos intervencijos, specialiojo švietimo ir susijusias paslaugas daugiau nei 6,5 milijonui tinkamų kūdikių, mažų vaikų, vaikų ir jaunuolių su negalia.

Kūdikiai ir kūdikiai su negalia (gimimo 2 metai) ir jų šeimos gauna ankstyvosios intervencijos paslaugas pagal IDEA C dalį. Vaikai ir jaunimas (3–21 metų amžiaus) gauna specialųjį ugdymą ir susijusias paslaugas pagal IDEA B dalį. “(Http: // idea. ed.gov/)

Gimė trims: Nors tikslios programos skirtingose ​​valstybėse skiriasi, vaikai nuo gimimo iki trijų paprastai matomi per tam tikrą rūšį ankstyva intervencija (EI) programa (Idėjos C dalis: apie tai galite perskaityti ČIA). Jei nerimaujate dėl vaiko raidos, pirmiausia galite pasikalbėti su vaiko pediatru, kuris gali nukreipti jus į atitinkamas programas jūsų vietovėje. Taip pat galite apsilankyti savo valstijos tinklalapyje, kur rasite informacijos apie tai, kaip gauti vertinimą ir kokias paslaugas reikia per IDEA C dalį. Jūsų vaikas gali gauti paslaugas pagal IDEA C dalį per savo trečiąjį gimtadienį. Paslaugos yra aprašytos ir dokumentuotos per individualizuotą šeimos paslaugų planą (IFSP). Tai panašu į šeimos ir paslaugų teikėjų sutartį, kurioje, be kita ko, nurodoma, koks yra dabartinis vaiko išsivystymo lygis, tikslai, kuriuos vaikas turi pasiekti per tam tikrą laiką, ir paslaugos / programos, kurios padės kad vaikas pasiektų tuos tikslus.

Nuo trejų iki 21 metų: Kai jūsų vaikui sukaks treji (ir per dvidešimt pirmuosius metus), jis galės naudotis bet kokiomis būtinomis paslaugomis per IDEA B dalį. Šias paslaugas (išskyrus kai kurias išimtis) teikia mokyklos rajonas, kuriame gyvenate. Paprastai tai pasakytina ir apie ikimokyklinio amžiaus vaikus (3–5 m.), Neatsižvelgiant į tai, ar vaikas lanko rajono ikimokyklinio ugdymo programą, taip pat jauniems 18–21 m. (Kadangi programos skiriasi pagal valstijas, turėsite susisiekti su vietine valstybe ar mokyklos rajonu, kad galėtumėte pasiteirauti apie šias paslaugas, tačiau nepaisant to, kas jas teikia, jūsų vaikas turi teisę į jas, jei jis / ji atitinka tinkamumo kriterijus). Šios paslaugos teikiamos pagal individualizuotą švietimo planą (angl. Individualized Education Plan, IEP), kuris yra panašus, bet skiriasi nuo IFSP, naudojamo 3 gimimo metu. Daugiau apie IDEA B dalį galite perskaityti ČIA.

Kaip rasti privatų kalbos patologą:

Galbūt norite papildyti paslaugas, kurias vaikas jau gauna per IDEA. O gal jūsų vaikas neatitiko tų paslaugų. Arba galbūt jūs tiesiog nenorite teikti paslaugų per IDEA. Nepriklausomai nuo jūsų asmeninių priežasčių, jūs visada galite, kad jūsų vaikas būtų įvertintas logopedo, kuris dirba privačiai arba dirba privačioje ar nevalstybinėje agentūroje. Štai keletas būdų, kaip jį rasti:

  • Patikrinkite Amerikos kalbos ir kalbos klausos asociacijos (ASHA) internetinę duomenų bazę apie jūsų regiono SLP. Šią duomenų bazę galite pasiekti ČIA.
  • Paklauskite savo pediatro. Jie dažnai turės vietinių paslaugų teikėjų sąrašą
  • Klauskite savo vietinio mokyklos rajono specialiojo ugdymo skyriaus. Jie taip pat dažnai turės privačių paslaugų teikėjų sąrašą.
  • Dalis mamyčių grupės ar mamyčių sąrašas? Klauskite aplink rekomendacijų.
  • Gyveni netoli universiteto? Paskambinkite ir sužinokite, ar jie turi Kalbos ir klausos / komunikacijos sutrikimų kliniką. Čia magistrantai, turintys komunikacijos sutrikimų, teikia vertinimus ir terapiją už minimalias išlaidas (o kartais ir NEMOKAMĄ), prižiūrimi profesoriaus.
  • „Google“ ar „White Pages“ ieškokite kalbos-kalbos patologo ar logopedijos

Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More