Kaip rasti SLP

Jei manote, kad jūsų vaikui reikalinga apžiūra ar kalbos kalbos patologo įvertinimas, yra keli skirtingi būdai, kaip jo ieškoti.

Kaip rasti federaliniu būdu finansuojamas programas:

Federalinių programų ir finansavimo dėka yra programų ir paslaugų, kurias gali įsigyti visi Jungtinių Valstijų vaikai (tiems, kurie turi teisę į tai teisę) nuo gimimo iki 21 metų amžiaus. Jie yra Asmenų su negalia švietimo įstatymas (IDEA). Šias programas ir paslaugas galite įsigyti NEMOKAMAI, jei jūsų vaikas yra tinkamas, todėl raginu jus ištirti šias programas, jei manote, kad jūsų vaikui gali prireikti bet kokių intervencijų.

Tiesiai iš IDEA svetainės:

„Neįgaliųjų švietimo įstatymas (IDEA) yra įstatymas, užtikrinantis paslaugas neįgaliems vaikams visoje šalyje. IDEA reguliuoja, kaip valstybės ir valstybinės agentūros teikia ankstyvos intervencijos, specialiojo švietimo ir susijusias paslaugas daugiau nei 6,5 milijonui tinkamų kūdikių, mažų vaikų, vaikų ir jaunuolių su negalia.

Kūdikiai ir kūdikiai su negalia (gimimo 2 metai) ir jų šeimos gauna ankstyvosios intervencijos paslaugas pagal IDEA C dalį. Vaikai ir jaunimas (3–21 metų amžiaus) gauna specialųjį ugdymą ir susijusias paslaugas pagal IDEA B dalį. “(Http: // idea. ed.gov/)

Gimė trims: Nors tikslios programos skirtingose ​​valstybėse skiriasi, vaikai nuo gimimo iki trijų paprastai matomi per tam tikrą rūšį ankstyva intervencija (EI) programa (Idėjos C dalis: apie tai galite perskaityti ČIA). Jei nerimaujate dėl vaiko raidos, pirmiausia galite pasikalbėti su vaiko pediatru, kuris gali nukreipti jus į atitinkamas programas jūsų vietovėje. Taip pat galite apsilankyti savo valstijos tinklalapyje, kur rasite informacijos apie tai, kaip gauti vertinimą ir kokias paslaugas reikia per IDEA C dalį. Jūsų vaikas gali gauti paslaugas pagal IDEA C dalį per savo trečiąjį gimtadienį. Paslaugos yra aprašytos ir dokumentuotos per individualizuotą šeimos paslaugų planą (IFSP). Tai panašu į šeimos ir paslaugų teikėjų sutartį, kurioje, be kita ko, nurodoma, koks yra dabartinis vaiko išsivystymo lygis, tikslai, kuriuos vaikas turi pasiekti per tam tikrą laiką, ir paslaugos / programos, kurios padės kad vaikas pasiektų tuos tikslus.

Nuo trejų iki 21 metų: Kai jūsų vaikui sukaks treji (ir per dvidešimt pirmuosius metus), jis galės naudotis bet kokiomis būtinomis paslaugomis per IDEA B dalį. Šias paslaugas (išskyrus kai kurias išimtis) teikia mokyklos rajonas, kuriame gyvenate. Paprastai tai pasakytina ir apie ikimokyklinio amžiaus vaikus (3–5 m.), Neatsižvelgiant į tai, ar vaikas lanko rajono ikimokyklinio ugdymo programą, taip pat jauniems 18–21 m. (Kadangi programos skiriasi pagal valstijas, turėsite susisiekti su vietine valstybe ar mokyklos rajonu, kad galėtumėte pasiteirauti apie šias paslaugas, tačiau nepaisant to, kas jas teikia, jūsų vaikas turi teisę į jas, jei jis / ji atitinka tinkamumo kriterijus). Šios paslaugos teikiamos pagal individualizuotą švietimo planą (angl. Individualized Education Plan, IEP), kuris yra panašus, bet skiriasi nuo IFSP, naudojamo 3 gimimo metu. Daugiau apie IDEA B dalį galite perskaityti ČIA.

Kaip rasti privatų kalbos patologą:

Galbūt norite papildyti paslaugas, kurias vaikas jau gauna per IDEA. O gal jūsų vaikas neatitiko tų paslaugų. Arba galbūt jūs tiesiog nenorite teikti paslaugų per IDEA. Nepriklausomai nuo jūsų asmeninių priežasčių, jūs visada galite, kad jūsų vaikas būtų įvertintas logopedo, kuris dirba privačiai arba dirba privačioje ar nevalstybinėje agentūroje. Štai keletas būdų, kaip jį rasti:

  • Patikrinkite Amerikos kalbos ir kalbos klausos asociacijos (ASHA) internetinę duomenų bazę apie jūsų regiono SLP. Šią duomenų bazę galite pasiekti ČIA.
  • Paklauskite savo pediatro. Jie dažnai turės vietinių paslaugų teikėjų sąrašą
  • Klauskite savo vietinio mokyklos rajono specialiojo ugdymo skyriaus. Jie taip pat dažnai turės privačių paslaugų teikėjų sąrašą.
  • Dalis mamyčių grupės ar mamyčių sąrašas? Klauskite aplink rekomendacijų.
  • Gyveni netoli universiteto? Paskambinkite ir sužinokite, ar jie turi Kalbos ir klausos / komunikacijos sutrikimų kliniką. Čia magistrantai, turintys komunikacijos sutrikimų, teikia vertinimus ir terapiją už minimalias išlaidas (o kartais ir NEMOKAMĄ), prižiūrimi profesoriaus.
  • „Google“ ar „White Pages“ ieškokite kalbos-kalbos patologo ar logopedijos

Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More