Kaip rasti spausdintuvo IP adresą sistemoje „Windows 10“

Ar norite „Windows 10“ rasti spausdintuvo IP adresą nenaudodami komandų eilutės? Sužinokite, kaip rasti spausdintuvo IP adresą „Windows 10“ kompiuteryje.

Kur yra mano spausdintuvo IP adresas?

Kaip rasti spausdintuvo IP adresą „Windows 10“ kompiuteryje?

Jei norite atsakyti į šiuos klausimus, esate tinkamoje vietoje, nes šiandien čia pasidalinsime labai skirtingais būdais rasti spausdintuvo IP adresą „Windows 10“ operacinėje sistemoje.

Visuose tinklo įrenginiuose yra IP adresas, kuris naudojamas tam, kad įrenginys būtų prijungtas prie tinklo. Kaip ir mūsų kompiuteris bei išmanieji telefonai, spausdintuvai taip pat yra su IP adresas, bet kadangi neturime jokios sąsajos, kad galėtume peržiūrėti šio aparatinio įrenginio nustatymus, galų gale manome, kad nebus jokio spausdintuvo susieto IP adreso.

kaip rasti spausdintuvo IP adresą

Kai norite įdiegti spausdintuvą į kitą kompiuterį, jums reikia spausdintuvo IP adreso. Arba, jei turite belaidį spausdintuvą ir negalite gauti spaudinių dėl spausdintuvas neatsako arba spausdintuvas neveikia sistemoje „Windows 10“ tada reikia rasti spausdintuvo IP adresą, kad būtų išspręstos spausdintuvo problemos.

Šiame „Windows 10“ spausdintuvo trikčių šalinimo vadove rasite keletą labai naudingų būdų, kaip rasti spausdintuvo IP adresą „Windows 10“ nešiojamame ar staliniame kompiuteryje.

Kaip rasti spausdintuvo IP adresą sistemoje „Windows 10“

Yra keli skirtingi būdai, kaip rasti spausdintuvo IP adresą savo tinkle. Kartais tai priklauso nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui, kokio tipo spausdintuvą naudojate ir su kokiais tinklo prieigos apribojimais susiduriate.

Čia mes paminėjome keletą aktyviausių jums metodų. Norėdami rasti spausdintuvo IP adresą „Windows 10“ įrenginiuose, galite vadovautis bet kuriuo iš šių nuostabių sprendimų, paaiškintų toliau.

Raskite spausdintuvo IP adresą spausdindami konfigūracijos puslapį

Nesvarbu, ar norite rasti HP spausdintuvo IP adresą, „Canon“ spausdintuvo IP adresą ar „Epson“ spausdintuvo IP adresą, šis metodas daugeliu atvejų turėtų veikti, nes beveik visi šiuolaikiniai spausdintuvai yra su Konfigūracijos puslapis.

Patikrinkite, ar jūsų spausdintuvas taip pat turi, ir leidžia spausdinti konfigūracijos puslapį. Norėdami paprastai išspausdinti spausdintuvo konfigūracijos puslapį, turite laikyti Galia mygtuką aplinkui 5–10 sekundžių.

Nors nustatymai skirtinguose spausdintuvuose skiriasi, parinktį spausdinti konfigūracijos puslapį galite rasti Sistemos meniu. Daugumoje spausdintuvų konfigūracijos puslapį galėsite atsispausdinti spustelėdami Meniu> Informacija> Spausdinimo konfigūracija variantą.

kaip rasti spausdintuvo IP adresą

Iš čia galėsite pamatyti savo spausdintuvo IP adresas kartu su įvairiais kitais dalykais, tokiais kaip bendra informacija, belaidžio ryšio informacija ir daug daugiau.

„Windows 10“ raskite spausdintuvo IP adresą

Jei negalite gauti konfigūracijos puslapio iš savo spausdintuvo arba, jei spausdintuvas neturi ekrano, galite rasti savo kompiuterio pagalbą norėdami rasti spausdintuvo IP adresą. Atlikite toliau nurodytus veiksmus ir sužinokite kaip rasti spausdintuvo IP adresą sistemoje „Windows 10“ PC:

1 žingsnis): Pirmiausia eikite į Pradėti meniu ir įveskite Kontrolės skydelis paieškos laukelyje. Dabar paieškos rezultatuose spustelėkite Kontrolės skydelis galimybė jį atidaryti.

„Windows 10“ valdymo skydelis

2 žingsnis): Ant Kontrolės skydelis lange spustelėkite Peržiūrėkite įrenginius ir spausdintuvus parinktį, esančią Aparatūra ir garsas skyrius.

peržiūrėti įrenginius ir spausdintuvus

3 žingsnis: Čia pamatysite visus spausdintuvus ir kitus įrenginius, kurie yra prijungti prie jūsų „Windows 10“ kompiuterio.

4 žingsnis: Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Spausdintuvas kurio IP adresą norite rasti, tada pasirinkite Spausdintuvo ypatybės variantą.

kaip rasti spausdintuvo IP adresą

5 žingsnis: Ant Spausdintuvo ypatybės dialogo lange eikite į Generolas skirtuką ir pamatysite savo spausdintuvo IP adresas viduje konors Vieta skyrius.

rasti spausdintuvo IP adresą

6 žingsnis: Jei vis tiek negalite rasti spausdintuvo IP adreso, eikite į Uostai skirtuką ir tada pasirinkite prievadą, kuriame įjungtas žymėjimas. Galiausiai spustelėkite Konfigūruoti prievadą variantą.

rasti spausdintuvo IP adresą

7 žingsnis: Dabar tai turėtų parodyti jums Spausdintuvo pavadinimas arba IP adresas spausdintuvo.

rasti spausdintuvo IP adreso langus 10

Taigi galite lengvai sužinoti spausdintuvo IP adresą „Windows 10“ nešiojamuosiuose ar staliniuose kompiuteriuose.

Naudodami maršrutizatoriaus prieigą raskite spausdintuvo IP adresą

Kaip jau minėjome anksčiau, nedaugelis šiuolaikinių spausdintuvų naudoja „WiFi“, kad prisijungtų prie jūsų tinklo. Taigi tuo atveju jūsų spausdintuvas naudoja DHCP (Dinaminis pagrindinio kompiuterio konfigūravimo protokolas) ir jūs turite prieigos prie savo maršrutizatoriaus teises, tada galite lengvai rasti spausdintuvo IP adresą maršruto parinktuvo DHCP būsenos puslapyje.

Štai štai kaip rasti spausdintuvo IP adresą sistemoje „Windows 10“ naudojant maršrutizatoriaus prieigą:

1 žingsnis): Iš pradžių atidarykite bet kurį interneto naršyklė „Windows 10“ kompiuteryje ir įveskite 192.168.1.1 į adreso juostą ir paspauskite Įveskite Raktas.

Svarbi pastaba: Maršrutizatoriaus IP adresas priklauso nuo maršrutizatoriaus įmonės ir prekės ženklų. Taigi, jūsų maršrutizatorius gali turėti kitą IP adresą.

2 žingsnis): Dabar prisijunkite prie savo maršrutizatoriaus Vartotojo vardas ir Slaptažodis.

3 žingsnis: Prisijungę suraskite DHCP kliento lentelė arba ieškokite nuorodos į a DHCP klientų sąrašas pagal Būsena> Vietinis tinklas skyrius.

kaip rasti spausdintuvo IP adresą

4 žingsnis: Dabar atidarykite DHCP kliento lentelė arba klientų sąrašas ir ten turėtų būti nurodytas jūsų spausdintuvo IP adresas.

Daugeliui kompiuterių vartotojų patinka šis spausdintuvo IP adreso radimo būdas pasiekiant maršrutizatoriaus žiniatinklio sąsają. Kokia tavo mintis?

Išvada

Taigi, tai yra trys aktyviausi metodai, kuriuos galite išbandyti rasti spausdintuvo IP adresą „Windows 10“ kompiuteryje bet kada.

Tikimės, kad ši pamoka “Kaip rasti spausdintuvo IP adresą sistemoje „Windows 10““Padėjo jums rasti atsakymą į jūsų klausimą, kur yra mano spausdintuve esantis IP adresas ir daug daugiau.

Jei turite klausimų, kaip rasti HP spausdintuvo IP adresą, kaip rasti „Canon“ spausdintuvo IP adresą arba kaip rasti „Epson“ spausdintuvo IP adresą „Windows 10“ kompiuteryje, praneškite mums naudodami toliau pateiktą komentarų skyrių.

Jums taip pat gali būti įdomu išsiregistruoti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More