Kaip rasti sukauptus protėvio karo tarnybos įrašus

Sudaryti karo tarnybos įrašai yra pagrindiniai jūsų protėvių karinės tarnybos, susijusios su revoliuciniu karu, 1812 m. Karu, Indijos karais, Meksikos karais, pilietiniu karu ir Ispanijos ir Amerikos karu, genealoginiai dokumentai. Ekspertas Michaelas Straussas mums pasakoja, kas juose yra ir kaip juos rasti.

surašė karo tarnybos įrašus

Sudaryti karo tarnybos įrašai (dažnai sutrumpintai kaip CMSR arba CSR) yra įrašai, kurie gali egzistuoti jūsų protėviams, tarnavusiems JAV kariuomenėje nuo Revoliucijos karo iki Filipinų sukilimo ir Ispanijos ir Amerikos karo pabaigos. Šis įrašų rinkinys atspindi savanorių kariuomenę ir neapima įprastų kariuomenės sąrašų. Išskyrus ribotus Revoliucinio karo ir 1812 m. Karo laivyno įrašus, visi kiti kariuomenės padaliniai (įskaitant karinį jūrų laivyną, jūrų pėstininkus ir pajamų išpjaustymo tarnybą) turi savo lygiavertį įrašų rinkinį.

Informacija, kurią galite rasti sudarytuose karo tarnybos įrašuose, labai skiriasi nuo kiekvieno karo laikotarpio. Paprastai juose yra:

 • veterano vardas, vienetas ir tarnybos laikotarpis
 • surinkti / išleisti informaciją
 • reitingas / išsami informacija
 • išsami informacija apie kario karjerą: paaukštinimai, karo belaisvio memorandumai, aukos ir keletas personalo dokumentų, kurie gali apimti įdarbinimo dokumentus ir kitus susijusius dokumentus
 • keliems karo laikotarpiams – fiziniai karių aprašymai, įskaitant vardą, amžių, gimimo vietą, užsiėmimą, ūgį, plaukus, akis ir veido spalvą
Sudarė karo tarnybos įrašus

Jonas H Lemasteris. Nuotrauka mandagumo Michael Strauss.

Jūsų protėvis gali turėti kelis įrašus Sudarytuose karo tarnybos įrašuose. Taip gali atsitikti, jei kareivis tarnavo daugiau nei vienete, arba Johno LeMasterio atveju, jei pilietinio karo metu jis buvo priimtas į dvi skirtingas armijas! Pilietinis karas suskaldė mūsų tautą, patikrindamas visų per šį laiką gyvenusių asmenų lojalumą. Lemasteris konfederaciją pasirinko bent jau iš pradžių, kai 1861 m. Įstojo į 2-ąjį VA pėstininką Čarlstaune, VA. Jis kovojo kartu su savo brigados vadu Thomasu J. Jacksonu, kuris vėliau bus žinomas kaip „Stonewall Jackson“.

Po konfederacijos pralaimėjimo Getisburgo mūšyje jis dezertyravo ir gyveno dabartiniame Vakarų Virdžinijoje esančiame Martinsburge, kur jo registracijos projekte jis buvo įtrauktas į Maištininkų armijos dezertyrą. 1864 m. Su 3-ąja WV kavalerija įstojo į Jungtinių Valstijų armiją ir tarnavo karo laikotarpiui iki 1865 m. Po karo jam buvo paskirta federalinė pensija, neminint buvusios konfederacijos tarnybos.

Čia pateikiami jo konfederacijos ir Sąjungos kariuomenės karinės tarnybos įrašai:

Sudarė karo tarnybos įrašus

Sudarė karo tarnybos įrašus

Sudarė karo tarnybos įrašus

Sudarė karo tarnybos įrašus

Kur rasti sudarytus karo tarnybos įrašus

Galite pasiekti įvairius CMSR indeksus ir vaizdus internete. Čia pateikiamos nuorodos į kolekcijas prenumeratos svetainėse „Fold3“, „Ancestry.com“ ir net porą nemokamoje „FamilySearch.org“ svetainėje:

Sudaryti karo tarnybos įrašai „fold3“:

 • Revoliucinis karas. Sudaryti karo tarnybos įrašai: CT, DE, GA, MD, MA, NH, NJ, NY, NC, PA, RI, SC, VT, VA ir kontinentinių kariuomenių atvaizdai. Genealogai taip pat turėtų ieškoti vietos valstybėje, kur buvo jų protėviai, nes kai kurie milicininkai nėra įtraukti į šiuos įrašus. Revoliucijos karo metu buvo sudaryti papildomi sudaryti Karinių jūrų pajėgų tarnybiniai įrašai, kurie buvo suskirstyti į jūrų laivyno personalą, generolo kvartalą ir generalinių komisarų skyrius. Vienas papildomas CMSR vaizdų rinkinys apėmė Revoliucinio karo tarnybą kartu su įkalinimo kortelėmis.
 • Senieji karai (1784-1811). Po Revoliucijos karo naujai suformuota JAV vyriausybė siekė išlaikyti reguliarią armiją. Tačiau kariai savanoriai, tarnavę 1784-1811 m., Buvo užregistruoti. (Viena iš savanorių pašaukimo priežasčių būtų buvusi 1793 m. Viskio sukilimas.) Visus jų parengtus karo tarnybos įrašo vaizdus galite rasti čia.
 • 1812 m. Karas. Sudaryti CT, DE, DC, GA, IL, IN, KY, LA, MD, MA, MI, MS, MO, NH, NJ, NY, NC, OH, PA, RI, SC, TN karinės tarnybos įrašų indeksai. VT, VA ir Cherokee, Chickasaw, Choctaw, Creek ir Shawanoe indėnai kartu su JAV savanoriais. Pilnos CMSR kopijos yra internete Chickasaw ir Creek indėnams, taip pat vyrams, kurie internetu perka herpeso vaistus Erie ežere ir Misisipėje.
 • Indijos karai. Sudarė įvairių indų karų 1815–1858 metų karo tarnybos įrašų rodykles.
 • Meksikos karas. Sudaryti AL, AR, CA, FL, GA, IL, IN, IA, KY, LA, MD, DC, MA, MI, MS, MO, NJ, NY, NC, OH, PA, SC karinės tarnybos įrašų indeksai. TN, TX, VA, WI ir mormonų batalionas bei Jungtinių Valstijų savanoriai. Pilnos CMSR kopijos yra prieinamos AR, MS, PA, TN, TX ir mormonų batalionui.
 • Civilinis karas. Norėdami ieškoti, spustelėkite čia. Sąjunga: AZ, CA, CO, CT, IL, IN, IA, KS, ME, MA, MI, MN, MO, NH, NJ, NY, OH, PA, RI, VT, WA, WI, JAV indeksai Veteranų savanoriai ir Veteranų rezervo korpusas. Pilnos CMSR kopijos AL, AR, CA, CO, Dakota Territory, DE, DC, FL, GA, KY, LA, MD, MA, MS, MO, NE, NV, NM, NC, OR, TN, TX, UT, VT, VA, WV, JAV spalvoti kariai, Jungtinių Valstijų savanoriai ir 1-asis NY inžinieriai. Konfederatas: internetiniai AL ir VA indeksai. Pilnos CMSR kopijos yra internete AL, AZ, AK, FL, GA, KY, LA, MD, MO, MS, NC, SC, TN, TX, VA, įvairiems, savanoriams, indams ir pareigūnams.
 • Ispanijos Amerikos karas. Sudaryti AL, AR, CA, CO, CT, Dakota Territory, DE, DC, FL, GA, ID, IL, IN, IA, KS, KY, LA, ME, MD, MA, MI, MN karinės tarnybos įrašų rodyklės. , MS, MO, MT, NE, NV, NH, NJ, NY, NC, ND, OH, OK, OR, PA, PR, RI, SC, SD, TN, TX, UT, VT, VA, WA, WV , WI, WY ir JAV savanoriai. Visos CMSR kopijos yra internete FL.

Sudaryti karo tarnybos įrašai adresu Ancestry.com:

 • Revoliucinis karas. Pilnos CT, DE, GA, MD, MA, NH, NJ, NY, NC, PA, RI, SC, VT, VA ir kontinentinės kariuomenės sudėliotų karo tarnybos įrašų kopijos. (Šioje duomenų bazėje dažnai nėra vietos milicijos sąrašo, nes dauguma išvardytų vyrų buvo kontinentinės linijos dalis. Tyrėjai ieško pagal raktinį žodį ar vietą.)
 • Senieji karai. Tų vyrų, kurie tarnavo po Revoliucijos karo ir prieš 1812 m. Karą, aprašytų 1784–1811 metus, Sudarytų karo tarnybos įrašų rodyklė ir išsamūs vaizdai.
 • 1812 m. Karas. Santraukti pavadinimų, valstybės ir karinių vienetų sąrašai iš Sudarytų tarnybos įrašų (be atvaizdų).
 • Indijos karai: Floridos duomenų bazė su vaizdais: apima Floridos karus, Antrojo upelio karą ir Trečiąjį seminolo karą 1835–1858 m.
 • Meksikos karas. Pilnos CMSR kopijos MS, PA, TN, TX ir mormonų batalionui.
 • Civilinis karas: Rodyklės į Sąjungos sudaryti karo tarnybos įrašai ir Konfederatas sudarė karo tarnybos įrašus. Papildomas tarnybinių dokumentų rinkinys yra iš padalinių, kuriuos iškėlė Konfederacijos vyriausybė, o ne iš bet kurios iš valstybių, kurios sudarė konfederaciją; galite peržiūrėti vaizdus ir ieškoti pagal karinį vienetą.
 • Ispanijos Amerikos karas. Sudaryti karo tarnybos įrašų indeksai apima tas pačias geografines sritis kaip „Fold3“. Visos CMSR kopijos yra internete Floridoje.

Nemokami surinkti karo tarnybos įrašai „FamilySearch.org“:

„FamilySearch“ turi mažiau surinktų karo tarnybos įrašų, kuriuose yra vaizdų. Viena pagrindinių kolekcijų apima Revoliucinio karo CMSR kolekcijas, kurių čia ieškant vaizdai suteikia tiesioginę nuorodą į „Fold3“.

Dauguma kitų pagrindinių karo laikotarpių yra nufilmuoti mikrofilmu ir yra prieinami Šeimos istorijos bibliotekoje Solt Leik Sityje, Jutoje. Bibliotekoje esančiuose kompiuteriuose vis dėlto prieiga prie filmo „Fold3“ ir „Ancestry“ yra ne tokia pageidautina. Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie mikrofilmų skolinimo pokyčius Šeimos istorijos bibliotekoje.

Michaelas Straussas prisideda prie Karinių minučių segmento Lisa Louise Cooke genealogijos brangakmenių tinklalaidėje. Neseniai paskelbtoje „211 serijoje“ jis aprašo 20-ojo amžiaus „Compiled karo tarnybos įrašų“ pakaitalą: oficialią karinio personalo bylą. Spustelėkite čia ir klausykite nemokamai!

Atskleidimas: Šiame straipsnyje pateikiamos filialų nuorodos, o Genealogijos brangakmeniai bus kompensuojami, jei įsigysite įsigiję spustelėję šias nuorodas (jums papildomai nemokant). Dėkojame, kad palaikote nemokamą „Genealogy Gems“ tinklalaidę ir tinklaraštį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More