Kaip rasti sukauptus protėvio karo tarnybos įrašus

Sudaryti karo tarnybos įrašai yra pagrindiniai jūsų protėvių karinės tarnybos, susijusios su revoliuciniu karu, 1812 m. Karu, Indijos karais, Meksikos karais, pilietiniu karu ir Ispanijos ir Amerikos karu, genealoginiai dokumentai. Ekspertas Michaelas Straussas mums pasakoja, kas juose yra ir kaip juos rasti.

surašė karo tarnybos įrašus

Sudaryti karo tarnybos įrašai (dažnai sutrumpintai kaip CMSR arba CSR) yra įrašai, kurie gali egzistuoti jūsų protėviams, tarnavusiems JAV kariuomenėje nuo Revoliucijos karo iki Filipinų sukilimo ir Ispanijos ir Amerikos karo pabaigos. Šis įrašų rinkinys atspindi savanorių kariuomenę ir neapima įprastų kariuomenės sąrašų. Išskyrus ribotus Revoliucinio karo ir 1812 m. Karo laivyno įrašus, visi kiti kariuomenės padaliniai (įskaitant karinį jūrų laivyną, jūrų pėstininkus ir pajamų išpjaustymo tarnybą) turi savo lygiavertį įrašų rinkinį.

Informacija, kurią galite rasti sudarytuose karo tarnybos įrašuose, labai skiriasi nuo kiekvieno karo laikotarpio. Paprastai juose yra:

 • veterano vardas, vienetas ir tarnybos laikotarpis
 • surinkti / išleisti informaciją
 • reitingas / išsami informacija
 • išsami informacija apie kario karjerą: paaukštinimai, karo belaisvio memorandumai, aukos ir keletas personalo dokumentų, kurie gali apimti įdarbinimo dokumentus ir kitus susijusius dokumentus
 • keliems karo laikotarpiams – fiziniai karių aprašymai, įskaitant vardą, amžių, gimimo vietą, užsiėmimą, ūgį, plaukus, akis ir veido spalvą
Sudarė karo tarnybos įrašus

Jonas H Lemasteris. Nuotrauka mandagumo Michael Strauss.

Jūsų protėvis gali turėti kelis įrašus Sudarytuose karo tarnybos įrašuose. Taip gali atsitikti, jei kareivis tarnavo daugiau nei vienete, arba Johno LeMasterio atveju, jei pilietinio karo metu jis buvo priimtas į dvi skirtingas armijas! Pilietinis karas suskaldė mūsų tautą, patikrindamas visų per šį laiką gyvenusių asmenų lojalumą. Lemasteris konfederaciją pasirinko bent jau iš pradžių, kai 1861 m. Įstojo į 2-ąjį VA pėstininką Čarlstaune, VA. Jis kovojo kartu su savo brigados vadu Thomasu J. Jacksonu, kuris vėliau bus žinomas kaip „Stonewall Jackson“.

Po konfederacijos pralaimėjimo Getisburgo mūšyje jis dezertyravo ir gyveno dabartiniame Vakarų Virdžinijoje esančiame Martinsburge, kur jo registracijos projekte jis buvo įtrauktas į Maištininkų armijos dezertyrą. 1864 m. Su 3-ąja WV kavalerija įstojo į Jungtinių Valstijų armiją ir tarnavo karo laikotarpiui iki 1865 m. Po karo jam buvo paskirta federalinė pensija, neminint buvusios konfederacijos tarnybos.

Čia pateikiami jo konfederacijos ir Sąjungos kariuomenės karinės tarnybos įrašai:

Sudarė karo tarnybos įrašus

Sudarė karo tarnybos įrašus

Sudarė karo tarnybos įrašus

Sudarė karo tarnybos įrašus

Kur rasti sudarytus karo tarnybos įrašus

Galite pasiekti įvairius CMSR indeksus ir vaizdus internete. Čia pateikiamos nuorodos į kolekcijas prenumeratos svetainėse „Fold3“, „Ancestry.com“ ir net porą nemokamoje „FamilySearch.org“ svetainėje:

Sudaryti karo tarnybos įrašai „fold3“:

 • Revoliucinis karas. Sudaryti karo tarnybos įrašai: CT, DE, GA, MD, MA, NH, NJ, NY, NC, PA, RI, SC, VT, VA ir kontinentinių kariuomenių atvaizdai. Genealogai taip pat turėtų ieškoti vietos valstybėje, kur buvo jų protėviai, nes kai kurie milicininkai nėra įtraukti į šiuos įrašus. Revoliucijos karo metu buvo sudaryti papildomi sudaryti Karinių jūrų pajėgų tarnybiniai įrašai, kurie buvo suskirstyti į jūrų laivyno personalą, generolo kvartalą ir generalinių komisarų skyrius. Vienas papildomas CMSR vaizdų rinkinys apėmė Revoliucinio karo tarnybą kartu su įkalinimo kortelėmis.
 • Senieji karai (1784-1811). Po Revoliucijos karo naujai suformuota JAV vyriausybė siekė išlaikyti reguliarią armiją. Tačiau kariai savanoriai, tarnavę 1784-1811 m., Buvo užregistruoti. (Viena iš savanorių pašaukimo priežasčių būtų buvusi 1793 m. Viskio sukilimas.) Visus jų parengtus karo tarnybos įrašo vaizdus galite rasti čia.
 • 1812 m. Karas. Sudaryti CT, DE, DC, GA, IL, IN, KY, LA, MD, MA, MI, MS, MO, NH, NJ, NY, NC, OH, PA, RI, SC, TN karinės tarnybos įrašų indeksai. VT, VA ir Cherokee, Chickasaw, Choctaw, Creek ir Shawanoe indėnai kartu su JAV savanoriais. Pilnos CMSR kopijos yra internete Chickasaw ir Creek indėnams, taip pat vyrams, kurie internetu perka herpeso vaistus Erie ežere ir Misisipėje.
 • Indijos karai. Sudarė įvairių indų karų 1815–1858 metų karo tarnybos įrašų rodykles.
 • Meksikos karas. Sudaryti AL, AR, CA, FL, GA, IL, IN, IA, KY, LA, MD, DC, MA, MI, MS, MO, NJ, NY, NC, OH, PA, SC karinės tarnybos įrašų indeksai. TN, TX, VA, WI ir mormonų batalionas bei Jungtinių Valstijų savanoriai. Pilnos CMSR kopijos yra prieinamos AR, MS, PA, TN, TX ir mormonų batalionui.
 • Civilinis karas. Norėdami ieškoti, spustelėkite čia. Sąjunga: AZ, CA, CO, CT, IL, IN, IA, KS, ME, MA, MI, MN, MO, NH, NJ, NY, OH, PA, RI, VT, WA, WI, JAV indeksai Veteranų savanoriai ir Veteranų rezervo korpusas. Pilnos CMSR kopijos AL, AR, CA, CO, Dakota Territory, DE, DC, FL, GA, KY, LA, MD, MA, MS, MO, NE, NV, NM, NC, OR, TN, TX, UT, VT, VA, WV, JAV spalvoti kariai, Jungtinių Valstijų savanoriai ir 1-asis NY inžinieriai. Konfederatas: internetiniai AL ir VA indeksai. Pilnos CMSR kopijos yra internete AL, AZ, AK, FL, GA, KY, LA, MD, MO, MS, NC, SC, TN, TX, VA, įvairiems, savanoriams, indams ir pareigūnams.
 • Ispanijos Amerikos karas. Sudaryti AL, AR, CA, CO, CT, Dakota Territory, DE, DC, FL, GA, ID, IL, IN, IA, KS, KY, LA, ME, MD, MA, MI, MN karinės tarnybos įrašų rodyklės. , MS, MO, MT, NE, NV, NH, NJ, NY, NC, ND, OH, OK, OR, PA, PR, RI, SC, SD, TN, TX, UT, VT, VA, WA, WV , WI, WY ir JAV savanoriai. Visos CMSR kopijos yra internete FL.

Sudaryti karo tarnybos įrašai adresu Ancestry.com:

 • Revoliucinis karas. Pilnos CT, DE, GA, MD, MA, NH, NJ, NY, NC, PA, RI, SC, VT, VA ir kontinentinės kariuomenės sudėliotų karo tarnybos įrašų kopijos. (Šioje duomenų bazėje dažnai nėra vietos milicijos sąrašo, nes dauguma išvardytų vyrų buvo kontinentinės linijos dalis. Tyrėjai ieško pagal raktinį žodį ar vietą.)
 • Senieji karai. Tų vyrų, kurie tarnavo po Revoliucijos karo ir prieš 1812 m. Karą, aprašytų 1784–1811 metus, Sudarytų karo tarnybos įrašų rodyklė ir išsamūs vaizdai.
 • 1812 m. Karas. Santraukti pavadinimų, valstybės ir karinių vienetų sąrašai iš Sudarytų tarnybos įrašų (be atvaizdų).
 • Indijos karai: Floridos duomenų bazė su vaizdais: apima Floridos karus, Antrojo upelio karą ir Trečiąjį seminolo karą 1835–1858 m.
 • Meksikos karas. Pilnos CMSR kopijos MS, PA, TN, TX ir mormonų batalionui.
 • Civilinis karas: Rodyklės į Sąjungos sudaryti karo tarnybos įrašai ir Konfederatas sudarė karo tarnybos įrašus. Papildomas tarnybinių dokumentų rinkinys yra iš padalinių, kuriuos iškėlė Konfederacijos vyriausybė, o ne iš bet kurios iš valstybių, kurios sudarė konfederaciją; galite peržiūrėti vaizdus ir ieškoti pagal karinį vienetą.
 • Ispanijos Amerikos karas. Sudaryti karo tarnybos įrašų indeksai apima tas pačias geografines sritis kaip „Fold3“. Visos CMSR kopijos yra internete Floridoje.

Nemokami surinkti karo tarnybos įrašai „FamilySearch.org“:

„FamilySearch“ turi mažiau surinktų karo tarnybos įrašų, kuriuose yra vaizdų. Viena pagrindinių kolekcijų apima Revoliucinio karo CMSR kolekcijas, kurių čia ieškant vaizdai suteikia tiesioginę nuorodą į „Fold3“.

Dauguma kitų pagrindinių karo laikotarpių yra nufilmuoti mikrofilmu ir yra prieinami Šeimos istorijos bibliotekoje Solt Leik Sityje, Jutoje. Bibliotekoje esančiuose kompiuteriuose vis dėlto prieiga prie filmo „Fold3“ ir „Ancestry“ yra ne tokia pageidautina. Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie mikrofilmų skolinimo pokyčius Šeimos istorijos bibliotekoje.

Michaelas Straussas prisideda prie Karinių minučių segmento Lisa Louise Cooke genealogijos brangakmenių tinklalaidėje. Neseniai paskelbtoje „211 serijoje“ jis aprašo 20-ojo amžiaus „Compiled karo tarnybos įrašų“ pakaitalą: oficialią karinio personalo bylą. Spustelėkite čia ir klausykite nemokamai!

Atskleidimas: Šiame straipsnyje pateikiamos filialų nuorodos, o Genealogijos brangakmeniai bus kompensuojami, jei įsigysite įsigiję spustelėję šias nuorodas (jums papildomai nemokant). Dėkojame, kad palaikote nemokamą „Genealogy Gems“ tinklalaidę ir tinklaraštį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More