Kaip rasti svečių dienoraščių rašymo galimybes

Virtualiems padėjėjams yra tiek daug nuostabių svečių tinklaraščių kūrimo galimybių. Tačiau daugelis virtualių asistentų vis dar nenaudoja svečių tinklaraščių kaip bendros rinkodaros strategijos. Jie ne tik nepraleidžia daugybės privalumų, kuriuos gali atnešti, bet ir potencialiai slepiasi nuo potencialių klientų.

Yra daugybė privalumų, kuriuos galite gauti iš svečių dienoraščių. Tai apima atgalinių nuorodų į savo svetainę kūrimą, srauto pritraukimą, ekspoziciją ir prisistatymą naujai auditorijai. Taip pat puiku kurti savo rašymo patirtį ir parodyti savo žinias.

Svečių dienoraščiai turi būti jūsų bendro verslo rinkodaros plano dalis, todėl mes ieškosime būdų, kaip galite rasti svečių tinklaraščių rašymo galimybes šiandieniniame tinklaraštyje.

[If however, you’d also like some help creating a marketing plan, check out our article on Does a Virtual Assistant Need a Marketing Plan?]

Pažvelkite į tinklaraščius savo idealioje nišoje

Pradėkite žiūrėdami į kitus savo nišos tinklaraščius. Pagalvokite apie tas svetaines, kuriose lankosi jūsų idealūs klientai. Nemokamos nišos taip pat gali gerai veikti, tik įsitikinkite, kad svetainė yra aktuali jūsų auditorijai ir yra tokia, kuri galbūt būtų suinteresuota dalytis naudingu turiniu su savo skaitytojais.

Nebijokite didelių svetainių, kai ieškote svečių dienoraščių galimybių

Kalbėdami apie svečių dienoraščius, daugelis pirmokų vengs labiau žinomų svetainių. Taip, jiems gali būti sunku būti pastebėtiems, tačiau jei jūs siūlote naudingą, aktualų ir gerai parašytą turinį, jie lygiai taip pat linkę pasakyti „taip“ jūsų svečių tinklaraščių prašymui. Ieškokite ženklų, kad jie priima svečius tinklaraštininkus; jie gali turėti specialų puslapį, skirtą tiems, kurie ieško žiniasklaidos ir svečių tinklaraščių rašymo galimybių, arba jie gali suteikti jums kontaktinę informaciją dažnai užduodamuose klausimuose ir (arba) apie puslapius.

Klauskite savo tinklo

Nustebsite, kiek jūsų esamų kontaktų norėtų, kad parašytumėte jiems svečių dienoraščio įrašą! Pagalvokite apie visus jau turimus verslo kontaktus – kitus VA, verslo draugus, „LinkedIn“ kontaktus, taip pat esamus ir buvusius klientus.

Pasinaudokite socialinės žiniasklaidos galia

Dažnai galite rasti svečių tinklaraščių rašymo galimybes, paskelbtas skirtingose ​​socialinės žiniasklaidos svetainėse. „Twitter“ puikiai tinka paieškai – tiesiog ieškokite pagal raktinį žodį ir po jo pridėkite „svečių įrašas“. Taip pat yra įvairių grupių, kuriose esate dalis. Daugelis verslo grupių turi specialias gaires, skirtas svečių dienoraščių rašymo galimybėms, tačiau, jei jų nėra, atlikite greitą paiešką grupėje.

Konkurentų tyrimai

Kadangi tiek daug verslo įmonių ieško tinklaraščių rašymo galimybių, suprantama, kad jau yra ir daug svečių tinklaraščių! Tai gera žinia – nes tai reiškia, kad galite pamatyti, kur kiti jau yra paskelbę svečių tinklaraščius, ir patys kreiptis į tas vietas! „Ubersuggest“ yra gera priemonė tam. Tiesiog atlikite savo konkurentų paiešką, sužinokite, kokias atgalines nuorodas jie eina į savo svetainę, o kurios yra iš jų parašytų tinklaraščių.

[If you need help with carrying out your competitor research, check out this article on Staying at the Forefront of the VA Marketplace, as it also includes a download for competitor analysis.]

Klauskite „Google“

Tai lengva atlikti a Google paieška svečių dienoraščių galimybėms ir galite atlikti keletą paieškų. Tai apima jūsų raktinio žodžio įvedimą, po kurio seka kiekvienas iš jų:

  • Svečio įrašas
  • Svečių dienoraštis
  • Parašyta
  • Svečio įrašo gairės
  • Tapkite bendradarbiu
  • Pateikti turinį

Pasinaudokite „Medium“

Nors tai nėra tik svečių dienoraščių rašymas, leidyba Vidutinis yra būdas susieti nuorodas į savo svetainę. Tai taip pat leidžia jums išplėsti savo žinias ir padidinti srautą. Peržiūrėkite Neilo Patelio straipsnį Mediumas rinkodaros specialistams, išsami informacija apie tai, kaip pritaikyti turinį „Medium“.

Jei abejojate, tiesiog paklauskite!

Galiausiai, jei radote svetainę, kuri yra puikus šaltinis jūsų idealiems klientams, tiesiog paklauskite, ar jie priima svečių tinklaraščius. Ne visose svetainėse reklamuojamos tinklaraščių rašymo galimybės svečiuose ir daugelis tikriausiai negalvojo apie jų naudojimą.

Svečių dienoraščių galimybės yra gausios, jei norite ten save išleisti. Tačiau labai svarbu sukurti gerą svečių tinklaraščių kūrimo strategiją, jei tikrai norite optimizuoti turimas galimybes.

Jei norite daugiau sužinoti apie svečių dienoraščius, peržiūrėkite šį tinklaraščio įrašą Jeffo Bullaso svetainėje: Kaip pradėti rašyti svečių dienoraščius, kai esate visiškai nežinomas. Neilas Patelis taip pat turi puikų vadovą šia tema: Pagrindinis svečių dienoraščių vadovas. Bet didžiausia mano šiandienos tinklaraščio žinutė yra tiesiog pradėti. Vadovaukitės aukščiau pateiktais patarimais, kad rastumėte tinkamas svečių dienoraščių kūrimo galimybes – tada tiesiog pasinaudokite tuo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More