Kaip rasti svečių dienoraščių rašymo galimybes

Virtualiems padėjėjams yra tiek daug nuostabių svečių tinklaraščių kūrimo galimybių. Tačiau daugelis virtualių asistentų vis dar nenaudoja svečių tinklaraščių kaip bendros rinkodaros strategijos. Jie ne tik nepraleidžia daugybės privalumų, kuriuos gali atnešti, bet ir potencialiai slepiasi nuo potencialių klientų.

Yra daugybė privalumų, kuriuos galite gauti iš svečių dienoraščių. Tai apima atgalinių nuorodų į savo svetainę kūrimą, srauto pritraukimą, ekspoziciją ir prisistatymą naujai auditorijai. Taip pat puiku kurti savo rašymo patirtį ir parodyti savo žinias.

Svečių dienoraščiai turi būti jūsų bendro verslo rinkodaros plano dalis, todėl mes ieškosime būdų, kaip galite rasti svečių tinklaraščių rašymo galimybes šiandieniniame tinklaraštyje.

[If however, you’d also like some help creating a marketing plan, check out our article on Does a Virtual Assistant Need a Marketing Plan?]

Pažvelkite į tinklaraščius savo idealioje nišoje

Pradėkite žiūrėdami į kitus savo nišos tinklaraščius. Pagalvokite apie tas svetaines, kuriose lankosi jūsų idealūs klientai. Nemokamos nišos taip pat gali gerai veikti, tik įsitikinkite, kad svetainė yra aktuali jūsų auditorijai ir yra tokia, kuri galbūt būtų suinteresuota dalytis naudingu turiniu su savo skaitytojais.

Nebijokite didelių svetainių, kai ieškote svečių dienoraščių galimybių

Kalbėdami apie svečių dienoraščius, daugelis pirmokų vengs labiau žinomų svetainių. Taip, jiems gali būti sunku būti pastebėtiems, tačiau jei jūs siūlote naudingą, aktualų ir gerai parašytą turinį, jie lygiai taip pat linkę pasakyti „taip“ jūsų svečių tinklaraščių prašymui. Ieškokite ženklų, kad jie priima svečius tinklaraštininkus; jie gali turėti specialų puslapį, skirtą tiems, kurie ieško žiniasklaidos ir svečių tinklaraščių rašymo galimybių, arba jie gali suteikti jums kontaktinę informaciją dažnai užduodamuose klausimuose ir (arba) apie puslapius.

Klauskite savo tinklo

Nustebsite, kiek jūsų esamų kontaktų norėtų, kad parašytumėte jiems svečių dienoraščio įrašą! Pagalvokite apie visus jau turimus verslo kontaktus – kitus VA, verslo draugus, „LinkedIn“ kontaktus, taip pat esamus ir buvusius klientus.

Pasinaudokite socialinės žiniasklaidos galia

Dažnai galite rasti svečių tinklaraščių rašymo galimybes, paskelbtas skirtingose ​​socialinės žiniasklaidos svetainėse. „Twitter“ puikiai tinka paieškai – tiesiog ieškokite pagal raktinį žodį ir po jo pridėkite „svečių įrašas“. Taip pat yra įvairių grupių, kuriose esate dalis. Daugelis verslo grupių turi specialias gaires, skirtas svečių dienoraščių rašymo galimybėms, tačiau, jei jų nėra, atlikite greitą paiešką grupėje.

Konkurentų tyrimai

Kadangi tiek daug verslo įmonių ieško tinklaraščių rašymo galimybių, suprantama, kad jau yra ir daug svečių tinklaraščių! Tai gera žinia – nes tai reiškia, kad galite pamatyti, kur kiti jau yra paskelbę svečių tinklaraščius, ir patys kreiptis į tas vietas! „Ubersuggest“ yra gera priemonė tam. Tiesiog atlikite savo konkurentų paiešką, sužinokite, kokias atgalines nuorodas jie eina į savo svetainę, o kurios yra iš jų parašytų tinklaraščių.

[If you need help with carrying out your competitor research, check out this article on Staying at the Forefront of the VA Marketplace, as it also includes a download for competitor analysis.]

Klauskite „Google“

Tai lengva atlikti a Google paieška svečių dienoraščių galimybėms ir galite atlikti keletą paieškų. Tai apima jūsų raktinio žodžio įvedimą, po kurio seka kiekvienas iš jų:

  • Svečio įrašas
  • Svečių dienoraštis
  • Parašyta
  • Svečio įrašo gairės
  • Tapkite bendradarbiu
  • Pateikti turinį

Pasinaudokite „Medium“

Nors tai nėra tik svečių dienoraščių rašymas, leidyba Vidutinis yra būdas susieti nuorodas į savo svetainę. Tai taip pat leidžia jums išplėsti savo žinias ir padidinti srautą. Peržiūrėkite Neilo Patelio straipsnį Mediumas rinkodaros specialistams, išsami informacija apie tai, kaip pritaikyti turinį „Medium“.

Jei abejojate, tiesiog paklauskite!

Galiausiai, jei radote svetainę, kuri yra puikus šaltinis jūsų idealiems klientams, tiesiog paklauskite, ar jie priima svečių tinklaraščius. Ne visose svetainėse reklamuojamos tinklaraščių rašymo galimybės svečiuose ir daugelis tikriausiai negalvojo apie jų naudojimą.

Svečių dienoraščių galimybės yra gausios, jei norite ten save išleisti. Tačiau labai svarbu sukurti gerą svečių tinklaraščių kūrimo strategiją, jei tikrai norite optimizuoti turimas galimybes.

Jei norite daugiau sužinoti apie svečių dienoraščius, peržiūrėkite šį tinklaraščio įrašą Jeffo Bullaso svetainėje: Kaip pradėti rašyti svečių dienoraščius, kai esate visiškai nežinomas. Neilas Patelis taip pat turi puikų vadovą šia tema: Pagrindinis svečių dienoraščių vadovas. Bet didžiausia mano šiandienos tinklaraščio žinutė yra tiesiog pradėti. Vadovaukitės aukščiau pateiktais patarimais, kad rastumėte tinkamas svečių dienoraščių kūrimo galimybes – tada tiesiog pasinaudokite tuo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More