Kaip rasti TFT ekraną savo programai

Stengiatės rasti tinkamą ekraną? Tai padės suprasti skirtingus dalykus TFT ekranų technologijos galima šiandien. Dabar ne visos laidos yra skirtos vienodoms pakuotėms. Čia pateikiamas trumpas TFT (liesos plėvelės-tranzistoriaus) rūšies aprašymas, parodantis, kad galite susidurti ir kokiose situacijose jie pageidaujami.

Šiame informaciniame biuletenyje galime perskirstyti įprastas TFT ekranų atmainas, susuktus nematinius ir daugiaplanius vertikalius išlyginimus, taip pat ryškumą didinančių filmų efektą.

Kas yra TFT?

TFT reiškia „Thin-Film Transistor“ ir naudojamas kartu su LCD ekranas pagerinti vaizdo kokybę, palyginti su senesnėmis technologijomis. Transistoriai yra įmontuoti pačiame skydelyje, sumažinant skerspjūvį tarp pikselių ir pagerinant vaizdo stabilumą. Kelių laukų TFT LCD sprendimų teikėjas.

TN (susukti nematiniai) ekranai

TN (susukti nematiniai) ekranai yra labiausiai paplitęs TFT ekranas. Diferenciatorius su TN ekranais yra „susuktų“ skystųjų kristalų elektrodų sluoksnių buvimas. Kai naudojama įtampa, jis pasuka elektrodo sluoksnį, kuris įjungia ir išjungia pikselius. Keičiantis įtampos lygiui, keičiasi ir „sukimo“ kiekis kristaluose. „Tvisto“ kiekis lemia, kiek poliarizuotos šviesos praleidžia žiūrovas.

TFT programos:

TFT ekranus šiais laikais galima rasti daugelyje programų – iš mobiliųjų prietaisų, prietaisų, medicinos prietaisų, prietaisų, orlaivių ir, žinoma, kompiuterių vaizduoklių, taip pat televizorių. Plonasluoksnio tranzistoriaus pridėjimas skystųjų kristalų ekrane labai pagerino skystųjų kristalų naudojimą visose rinkos srityse. Pirmaujantis pasaulyje išmaniojo TFT LCD modulio gamintojas. Labiausiai žinoma plonų plėvelių tranzistorių paskirtis yra TFT skystųjų kristalų ekranai – skystųjų kristalų ekranų technologija.

MVA (Multi-Domain Vertical Alignment) rodo

MVA (kelių domenų vertikalaus išlyginimo) ekranai yra VA (vertikalaus išlygiavimo) rodmenų pogrupis. Didesnis terminas „VA rodo“ reiškia, kad skystieji kristalai yra vertikaliai susilyginę su stiklo sluoksniu ir, veikiant įtampai, pereina į statmeną būseną.

„Daugiadomenė“ MVA dalis gaunama iš poliarizuojančio stiklo sluoksnio. MVA ekranuose stiklo sluoksnis turi keteras, kurios sukuria atsitiktinį kristalų išlyginimą. Kai „monodomeniniai“ ekranai turi vienodą visų skystųjų kristalų kampą, „kelių domenų“ ekranai turi skirtingus kampus.

TFT ekrano programų struktūra:

  • Stiklo plokštės
  • Horizontalūs ir vertikalūs poliarizatoriai
  • RGB spalvų kaukė
  • Horizontalios ir vertikalios komandinės eilutės
  • Įtrintas polimero sluoksnis ir tarpikliai
  • Plonos plėvelės tranzistoriai ir priekinis elektrodas
  • Galiniai elektrodai

Kaip veikia TFT skystųjų kristalų ekranai?

Visi TFT LCD ekrano pikseliai yra sukonfigūruoti eilutės ir stulpelio formatu, o kiekvienas „Pixel“ yra pritvirtintas prie amorfinio silicio tranzistoriaus, kuris remiasi tiesiai ant stiklo plokštės. Ši sąranka leidžia kiekvienam pikseliui sutikti su tarifu ir sutaupyti mokestį, net jei ekrano ekranas atnaujinamas, kad būtų sukurta nauja nuotrauka.

Naudojant tokią sąranką, konkretaus pikselio šalis aktyviai prižiūrima, net kai kiti pikseliai įpranta. Štai kodėl TFT skystųjų kristalų ekranai yra laikomi gyvais, o ne pasyviais matricos vaizdais.

TFT LCD ekranas Programos:

TFT skystųjų kristalų ekranų kategorijos pagal pramonės sritis:
Finansinė ir komercinė sistema: Bankomatų bankomatai, bankomatai, investicinės operacijos kioskas ir kt. Atsparus lietimui daugiau nei milijoną kartų ir vis dar tobulas.
Mobilusis telefonas: „Apple“ „iPhone“, „Samsung i8910 HD“, „Motorola Milestone“, „Meizu M8“, „Lenovo O1“ („Ophone“) „Nokia X-6“, „Sony Ericsson The X10“, „HTC Hero“, naudojant talpų ekraną.

Vaistas: Laboratorija ir švari patalpa medicininei priežiūrai, vieno vaisto atpažinimui, medicininei kortelei Tai visiškai už kraujo ir bet kokio cheminio užterštumo poveikio.

Viešoji navigacija: Namų ūkio registravimo užklausų sistema ir navigacijos sistema ir kt.

Mažmeninė ir maitinimo pramonė: Pardavimo automatai, užsakymo sistema, apsipirkimas, bilietų užklausos, palydovinės navigacijos sistema automobilyje. Sumažinkite smūgio ir elektrostatinių trikdžių riziką. Venkite, kad veikimas būtų nutrauktas.

Video žaidimas: Bingas Chrisas, lošimo automatai, vaizdo pokerio automatai ir kt. Prieš vandalizmą, siekiant užtikrinti normalią operaciją.

„Stoneitech“ produktai yra išdėstyti pasauliniame aukščiausios klasės LCD, LCM ir TFT LCD ekrane. Pabandykite kuo geriau patenkinti kliento poreikius. Pagrindiniai produktai yra TN, STN, FSTN LCD ir LCD modulis, COB, COG, TAB, CSTN, TFT Skystųjų kristalų moduliai, pramoniniai ekranų moduliai, elektroniniai, elektroniniai naminių gyvūnėlių, BP aparatai ir kiti produktai, naudojami visais mūsų gyvenimo aspektais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More