Kaip rasti tikrąją meilę ir kas jus sulaiko »GoDates

kaip rasti meilę

Meilė yra sudėtinga ir skausminga, tačiau tuo pačiu ir graži, ji priverčia įskaudinti kaip nieką kitą žemėje ir akies mirksniu gali nušluoti nuo kojų laimės, kurios dar niekad nejautei. Kai kurie žmonės visą gyvenimą bando išsiaiškinti, kaip rasti tikrąją meilę, o kiti atsisako po pirmo bandymo.

Yra meilė, kurią gali jausti tiesiog susitikęs su kuo nors, kai į juos žiūri drugeliai, ir meilė, kurią turi praleidęs visą gyvenimą su kuo nors. Jūsų pirmasis tinkamas sutriuškinimas buvo meilė, kokią jūs tada žinojote, galbūt tai nėra įbrėžimas to, ką jaučiat suaugęs ilgalaikiuose santykiuose, bet tai buvo viskas, ką žinojote apie meilę.

Kaip rasti tikrą meilę?

Man viskas – laikas. Nesu iš tų, kurie tiki meile iš pirmo žvilgsnio. Aišku, tu gali pataikyti iš karto arba gali būti visiškai susižavėjęs nuo pirmojo pokalbio, tačiau tikroji meilė reikalauja laiko. Turite kartu išgyventi dalykus, tiek gerus, tiek blogus, ir išbandyti savo santykius, kad žinotumėte, ar tikrai esate tokie.

Laikas yra svarbus ne tik ta prasme, kad skiriate laiko pažinimui ir santykių augimui, bet ir skiriame laiko meilės radimui. Jei mes einame jo ieškoti, mes daug labiau linkę sugadinti savo širdį arba labai norime tai patirti, mes matome žmones, ko iš tikrųjų nėra. Kantrybė yra dorybė, ir galų gale tai, ko ieškote, pasieks jus, bet jūs turite būti atviri.

Meilė nėra tokia, kokia, jūsų manymu, yra

Galite pagalvoti, kad „jūsų tipas ant popieriaus“ yra aukštas, tamsus ir gražus, puikūs santykiai su savo šeima ir galingas darbas, tačiau toks mąstymas yra tik apribojimas. Kai pirmą kartą sutikau savo vaikiną, jis nebuvo mano tipo, aš visada buvau su tamsiaplauke tatuiruotais vaikinais su kostiumais, o Clintas iš pradžių yra šviesiaplaukis.

Akivaizdu, kad buvo tam tikras fizinis potraukis, bet jei mane atbaidytų dėl to, kad jis neturėjo rankovės tatuiruotės arba dėl to, kad jis buvo „tiesiog stalius“, o ne aukštas skraidantis verslininkas, aš niekada nebūčiau laiminguose santykiuose, kuriuose dabar esu . Turite pažvelgti ne tik į tai, kas yra žmogus, bet ir apsvarstyti, kuo jis galėtų tapti.

Aš esu labai skirtingas 19-os metų mergaitės, kuri buvau, kai sutikau savo vaikiną, ir jis taip pat. Jei tada žiūrėtume vienas į kitą nominalia verte, o ne tuo, kuo galėtume tapti asmenimis, nė vienas iš mūsų nebūtų matę ateities kartu. Buvau studentas, o dabar turiu sėkmingą karjerą viešųjų ryšių srityje. Jis dirbo staliu ir dabar užsiima savo verslu. Žmonės auga ir keičiasi, o ne ieško viso paketo, pažvelk į tai, kokį potencialą jie turi.

Tai veda mane prie to, kad svarbu turėti savo gyvenimą ir suprasti, kas esate žmogus ir ko tikitės iš meilės.

Pirmiausia mylėk save

Asmeniškai aš matau daug tiesos sakinyje „tu negali rasti meilės, kol nemyli savęs“, galbūt gali atrasti meilės rūšį arba užmegzti santykius, vedančius į meilę, bet tu randi tik tikroji ir tyra emocija, kai jums patogu savo oda. Dalis to yra todėl, kad ieškant meilės lengva pamiršti, kas tu iš tikrųjų esi ir kas tave džiugina, bet ir todėl, kad mylėdamas save supranti savo vertę.

Jei ilgus metus ieškojai meilės ir suklupi, kas gali būti, lengva pamesti save ir pažeminti savo standartus, nes tu to labai nori. Tai nelaimės receptas, kur kas labiau tikėtina, kad rasite ką nors tikro būdami ištikimi tam, kas esate.

Išmokite paleisti

Dalis savo vertės žinojimo yra ir blogos patirties, nutikusios jums praeityje, atsisakymas. Žinojau, kad norint, kad mano santykiai veiktų, turiu atsisakyti savo pasitikėjimo problemų iš praeities santykių. Jei to nepadarysite, tai gali padaryti meilę beveik neįmanoma. Arba dar blogiau, galite rasti, bet pamesti.

Taip, įsimylėjimo metu galite susižeisti, bet norint jį tikrai surasti, turite sugebėti viską paleisti ir įsimylėti, taip stipriai kristi, kad skaudu. Dalis meilės yra pasitikėjimas kuo nors iš visos širdies, kad nepakenktų – ir tai baisi mintis.

Tam tikru mastu tai yra nevaldomas jausmas, kupinas aistros ir emocijų, tačiau meilę aš taip pat vertinu kaip savotišką verslo sandorį. Jūs abu prisiimate susitarimą mylėti ir gerbti vienas kitą ir pasitikite jais, kad nepakenktumėte. Susirinkote norėdami pasidalinti prisiminimais ir palaikyti vienas kitą, nesvarbu, ar tai geri, ar blogi laikai, ar sutinkate, savo ypatingu būdu praleisti savo gyvenimą kartu.

Kol nenorite eiti į kompromisus, pažvelgti už trūkumų ir meilės viskuo, ką turite, tuo pačiu prisimindami savo vertę, galite rasti meilės ar susižavėjimo tipą, tačiau to sunkiai pasiekiamo „filmo meilės“, kuri trunka visą gyvenimą, nebus galima pasiekti.

Laura dieną yra viešųjų ryšių konsultantė, o naktimis – santykių tinklaraštininkė. Ji yra trejus metus giliai įgyta santykiuose, kurie buvo kupini posūkių, įskaitant pastaruoju metu tapusią žingsnio mama! Ji gali būti tik ankstyva dvidešimtmetė, bet turi daug pasakojamų istorijų. Galite peržiūrėti jos tinklaraštį Tai ne aš, tai jūs!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More