Kaip rasti tinkamą formulę kūdikiui

Kalbant apie naują kūdikį, reikia išsiaiškinti tiek daug dalykų. Jei esate mišinio maitinimo arba kombinuoto maitinimo šeima, išsiaiškinkite kaip rasti tinkamą kūdikio mišinį yra didžiulis sandoris. Mes turime keletą paprastų dalykų, kurių reikia ieškoti, kurie padės surasti kūdikiams skirtą mišinį, kuris geriausiai tinka jūsų šeimai!

Šį įrašą remia „Mirum“, tačiau pareikšta nuomonė yra mano paties.

Su šiais paprastais patarimais sužinokite, kaip rasti tinkamą kūdikiui skirtą mišinį.

KAIP RASTI TEISINGĄ KŪDIKIO FORMULUL

Išsiaiškinkite, ko reikia jūsų kūdikiui.

Gana anksti sužinojome, kad mūsų vaikams geriau sekasi mišinius kūdikiams, skirtus jautriems pilvams. Šiais laikais yra daugybė variantų, todėl nebijokite ištirti, kas jūsų vaikui tinka geriausiai.

Įsitikinkite, kad įsigijote formulę, kuri yra skirta jūsų vaiko amžiaus grupei.

Naujagimio mišinyje yra skirtingi vitaminų ir mineralų kiekiai, nei kūdikių mišiniuose, skirtuose 6 mėnesių kūdikiui ar mažyliui.

Kaip rasti tinkamą mišinį kūdikiui, naudojant miltelius kūdikiams

Paruoštas maitinti skystis, koncentratas ar milteliai?

Kartais pradinis mišinys kūdikiams gali jaustis didžiulis. Yra tiek daug skirtingų formulių tipų, ir tada atrodo, kad kiekvienas jų yra bent trijų skirtingų formų!

Išsiaiškinimas, ar jums reikia skysčio, ar miltelių mišinio, yra labai susijęs su patogumu ir kaina. Per metus maitindami mišinius naudojome abu šiuos produktus, priklausomai nuo to, kam turėjau kuponus ir kas vyko mūsų gyvenime.

Kai „Carrigan“ turėjo RSV, mes naudojome daug paruošto maitinti skysčio, nes aš daug galvojau ir patogumas man buvo svarbiausias dalykas. Bet reguliariai, kasdien pastebėjau, kad miltelių pavidalo kūdikių mišiniai mums labiausiai tinka.

Paprastai tai yra pigiausia, ją lengva pasiimti kelyje ir ji negenda (paruošus mišrius butelius reikia šaldyti, tačiau vien tik milteliai nesugenda). Tam reikia tam tikro pasiruošimo, tačiau tai tikrai gana lengva, todėl tai yra variantas, kuris geriausiai atitiko mūsų poreikius.

„Formula for Comforts“ parduotuvėje „Kroger“

Darbas su jūsų biudžetu.

Jei esate panašus į mane, nenumanėte, kad esate mama, maitinanti mišinius. Darant kombinaciją motinos pienu ir mišiniais, labiausiai tiko mūsų šeima su abiem vaikais, tačiau iš pradžių daug negalvojau apie kūdikių mišinių kainas.

Puikus formulės dalykas yra tai, kad yra tiek daug galimybių! Mūsų laikais atradau, kokie puikūs kūdikių mišiniai kūdikiams yra mityba ir pinigų taupymas!

Turėdami tokius prekės ženklus kaip „Comforts ™ Sensitive®“ kūdikių mišiniai ir „Comforts ™ Advantage®“ kūdikių mišiniai, esantys „Kroger“, galite gauti tobulą mišinį savo vaikui, tuo pačiu ir pasiekdami geriausią pasiūlymą dėl mišinių kūdikiams!

Jei jums įdomu, kaip „Comforts ™“ formulės kaupiasi, palyginti su jums labiau žinomais prekės ženklų pavadinimais, jums nereikia jaudintis! Jie teikia visavertę mitybą, kaip ir pagrindiniai formulės ženklai.

Skirtumas yra kainoje! Galite ilgainiui sutaupyti 400 USD per nacionalinius prekės ženklus!

„Kroger Comforts Formula“ mitybos informacija

Jauskitės užtikrintai dėl savo sprendimo.

Visus kūdikių mišinius kūdikiams reguliuoja FDA, todėl iš tikrųjų viskas, kas tinkama jūsų šeimai. Mano šeimai tai buvo derinys ieškant tinkamo prekės ženklo formulės ir mums patinkančios kainos.

Man nereikėjo jaudintis dėl mūsų formulės mitybos kokybės, nes žinau, kad labiau prieinami prekių ženklai siūlo tokią pačią kokybę, kaip ir pagrindiniai prekės ženklai.

KROGERYJE TAUPANT SU KOMFORTU FORMULĖ

Kai reikia išsiaiškinti, kaip rasti tinkamą kūdikio mišinį, pasitikėkite savo žarnynu. Būkite pasirengę išbandyti keletą variantų ir norėti naudoti parduotuvės prekės ženklą, pvz., „Comforts ™“ formules „Kroger“. Išbandę galite sutaupyti iki 400 USD!

Ne GMO „Comforts ™“ kūdikių mityba yra pritaikyta kūdikiams. DHA ir cholinas padeda palaikyti smegenų vystymąsi. Tai jų artimiausia motinos pieno formulė.

Kūdikių mišiniai „Comforts ™ Sensitive®“ ir kūdikių mišiniai „Comforts ™ Advantage®“ turi 2′-FL HMO, o tai reiškia, kad juose yra prebiotiko, kuris padeda sukurti naudingas imuninei palaikymui skirtas bakterijas, kad jūsų kūdikio imuninė sistema būtų panašesnė į žindomo kūdikio imuninę sistemą. !

„Ibotta“ pasiūlymas „Comforts“ formulei „Kroger“

Jei šiuo metu naudojate kitokio mišinio kūdikiams skirtus mišinius, raginu pasinaudoti puikiu „Ibotta“ pasiūlymu, kad sutaupytumėte dar daugiau pradinių mišinių kūdikiams „Kroger“. Tada pradėkite lyginti ir sužinokite, kaip galite sutaupyti 400 USD, palyginti su žinomais prekių ženklais!

  • Palyginkite „Comforts ™ Advantage®“ su „Similac PRO-ADVANCE®“ mityba
  • Palyginkite „Comforts ™ Sensitivity®“ su „Similac PRO-SENSITIVE®“ mityba

Sutaupysite pinigų, kol gausite maistą, kurio reikia jūsų mažyliui!

Sutaupykite naudodamiesi „Ibotta“!

Užkabinkite dabartinį „Ibotta“ pasiūlymą ir 3 USD nuolaidą vienai „Kroger Comforts Formula“ (bet kokia veislė, 30 fl. Oz. Ar didesnė). Vieną kvitą galite išpirkti iki 2 kartų, kad galėtumėte atsargų kaupti!

Patogus „Formulė“ „Kroger“ loterijose

Krogeris Kūdikių pieno mišinių patogios loterijos

Dalyvaukite savo progoje laimėti 200 USD vertės „Kroger“ dovanų kortelę kaip „Kroger“ kūdikių formulės loterijos dalį!

Įeikite, kad laimėtumėte naudodami žymes #krogercomforts #sweepstakes! Norėdami įeiti, naudokitės žemiau esančiu valdikliu, kad galėtumėte laimėti!

„No Pur Nec 18+“ baigiasi 12/22 Žr. Valdiklį, kuriame rasite taisykles ir tinkamumą.

„Kroger“ kūdikių formulės patogios loterijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More