Kaip rasti vestuvines dainas „Pandora“

raskite vestuvių dainas „Pandora“

Pastaraisiais metais rasti vestuvių dainų tapo daug lengviau naudojant skaitmeninę muziką. Viena populiariausių šių dienų interneto radijo stočių yra „Pandora“. Apskaičiuota, kad 2016 m. Liepos mėn. „Pandora“ turėjo 250 milijonų vartotojų ir daugiau nei 78 milijonus aktyvių vartotojų per mėnesį. Bet kaip jūs galite panaudoti „Pandora“ ieškodami vestuvių dainų?

Perskaitykite kitus susijusius straipsnius:

„Pandora“ turi daugiau nei 1 milijoną dainų iš daugiau nei 100 000 atlikėjų. Dainos ir atlikėjai parenkami rankomis. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl mes mėgstame „Pandorą“ ieškodami vestuvių dainų. Mums reikia tam tikro populiariausių dainų filtravimo. Mes gyvename pagal teoriją: „Blogiausia daina, grota vestuvėse, yra ta, kurios niekas nežino“.

Pirma – sukurkite sąskaitą.

Jūs turite galimybę susikurti nemokamą „Pandora“ paskyrą ir esate priverstas matyti ir klausytis skelbimų. Galite pereiti prie mėnesinio plano už 4,99 USD. Kokie kiti mokamo abonemento pranašumai? Na, daugiau praleidžia dainų ir mažiau skirtų skelbimų, kad būtų galima klausytis skelbimų. Jei esate didelis vartotojas, prenumerata yra verta savo kišenės išlaidų.

be skelbimų pandora

Gerai, jei dar to nepadarėte – eikite registruotis. DABAR! Muzikos ieškojimas iš tikrųjų yra FUN!

Kitas – „Pandora“ naudojimas.

Apsimeskime, kad esate prisijungę prie savo „Pandora“ paskyros. Pirmiausia į laukelį „+ Kurti stotį“ norėsite įtraukti atlikėją, mėgstamą muzikos stilių ar mėgstamą muzikos erą. Jį galite rasti viršutiniame kairiajame puslapio kampe ir atrodyti taip:

sukurti stotį

Kai grosite savo stotį, turite keletą galimybių. Jei telefonas suskamba ir norite pristabdyti stotį, galite. Tada paleiskite jį iš naujo, kai baigsite telefono skambutį.

Nemėgsta dainos, galite ją praleisti. Tačiau per valandą leidžiama praleisti tik šešis kartus (nebent turite mokamą versiją).

Dainos praleidimas gerokai skiriasi nuo parinkčių „Patinka“ ir „Patinka“. Nykščių parinktis pakeis jūsų stoties algoritmą ir jūsų dainų pasirinkimo būdą. Mes rekomenduojame visiškai nenaudoti nykščių, ieškodami vestuvių dainų. Nykščių teorija yra ta, kad „Pandora“ sumažins jūsų grojaraščio dainų pasirinkimo galimybes. Nenorime apriboti jokių dainų, kol esame tyrinėjimo režime. Kita vertus, nykštys veikia taip pat. Pandora ras panašių dainų. Galite naudoti šią parinktį, tačiau taupiai naudosite tik savo mėgstamiausius, pvz., 10 populiariausių dainų.

Meniu

Puikios vestuvių dainos „Pandora“ stotys

Geriausias patarimas, kurį galime jums suteikti pridedant stotis, yra sukurti stotis dainų pavadinimai. Tai pateiks tiksliausius dainų pasiūlymus dėl muzikos, kurią norite groti per savo vestuves.

Kiti stoties variantai …

Ar jums patinka tam tikros epochos muzika? Tiesiog įveskite erą į langelį „Kurti stotį“, kad pridėtumėte jį prie savo profilio. Pavyzdžiai: 70, 80 ir 90. Jei norite ištirti tam tikrų metų, pvz., 2015 ir 2016, dainas, įveskite metus į laukelį „Kurti stotį“.

Ar jums patinka konkretus muzikos stilius? Įveskite muzikos stilių į laukelį „Kurti stotį“. Pavyzdžiai: „Country“, „Rock“, „Indie“ ir „R&B“.

Dabar savo profilyje turėtumėte turėti grojaraščius pagal epochą ir muzikos stilius. Tai padės „Pandora“ pritaikyti algoritmą prie jums labiau susijusių dainų.

Čia yra viso dydžio grojančios muzikos ir šalia dainos informacijos pasirinktų stočių ekrano kopija.

dainų grojimo stotys

Vestuvių dainų stotys

Čia pateikiamas sąrašas iš mūsų mėgstamiausių stočių, kaip rasti vestuvių dainas, kurių galbūt dar negirdėjote prieš tyrinėdami.

  • „Pop Love Songs Radio“
  • Šiandieninis „Suaugusiųjų hitų“ radijas
  • Šiandienos „Hits Radio“
  • Šalies meilės dainų radijas
  • Šiandieninis „Christian Hits Radio“
  • 90-ieji, 2000-ieji, šių dienų hitų santykis
  • Vestuvių dainų radijas

Surasti panašius menininkus

Ar jums patinka konkretus atlikėjas ir jo muzikos stilius, bet norite rasti panašių atlikėjų ir dainų? Puikus to pavyzdys yra mūsų meilė „Piano Guys“. Pridėjome vieną „Piano Guys“ stotį, o „Pandora“ grojo panašius atlikėjus. Tai buvo puikus būdas sukurti pasirinktą „happy hour“ grojaraštį tokioms dainoms, kaip muzikos stilius.

Jei nuolat girdite tas pačias dainas, taip pat galite pridėti įvairovės stotyje. Žr. Žemiau pateiktą ekrano kopiją.

pridėti įvairovės

Tyrinėdami vestuvių dainas sistemoje „Pandora“, galite pasirinkti daugybę dainų, atsižvelgdami į savo muzikos nuostatas. Jei jau turite gerai sukurtą „Pandora“ paskyrą, galite apsvarstyti galimybę sukurti naują paskyrą el. Paštu, skirtame vestuvėms. Tai neleis „Pandorai“ palikti atlikėjų pagal ankstesnį nykštį aukštyn / žemyn ir dainos praleidimą. Tai puikus būdas pradėti nuo nulio.


Vestuvių dainų idėjos pristatomos kas mėnesį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More