Kaip rasti vestuvines dainas „Pandora“

raskite vestuvių dainas „Pandora“

Pastaraisiais metais rasti vestuvių dainų tapo daug lengviau naudojant skaitmeninę muziką. Viena populiariausių šių dienų interneto radijo stočių yra „Pandora“. Apskaičiuota, kad 2016 m. Liepos mėn. „Pandora“ turėjo 250 milijonų vartotojų ir daugiau nei 78 milijonus aktyvių vartotojų per mėnesį. Bet kaip jūs galite panaudoti „Pandora“ ieškodami vestuvių dainų?

Perskaitykite kitus susijusius straipsnius:

„Pandora“ turi daugiau nei 1 milijoną dainų iš daugiau nei 100 000 atlikėjų. Dainos ir atlikėjai parenkami rankomis. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl mes mėgstame „Pandorą“ ieškodami vestuvių dainų. Mums reikia tam tikro populiariausių dainų filtravimo. Mes gyvename pagal teoriją: „Blogiausia daina, grota vestuvėse, yra ta, kurios niekas nežino“.

Pirma – sukurkite sąskaitą.

Jūs turite galimybę susikurti nemokamą „Pandora“ paskyrą ir esate priverstas matyti ir klausytis skelbimų. Galite pereiti prie mėnesinio plano už 4,99 USD. Kokie kiti mokamo abonemento pranašumai? Na, daugiau praleidžia dainų ir mažiau skirtų skelbimų, kad būtų galima klausytis skelbimų. Jei esate didelis vartotojas, prenumerata yra verta savo kišenės išlaidų.

be skelbimų pandora

Gerai, jei dar to nepadarėte – eikite registruotis. DABAR! Muzikos ieškojimas iš tikrųjų yra FUN!

Kitas – „Pandora“ naudojimas.

Apsimeskime, kad esate prisijungę prie savo „Pandora“ paskyros. Pirmiausia į laukelį „+ Kurti stotį“ norėsite įtraukti atlikėją, mėgstamą muzikos stilių ar mėgstamą muzikos erą. Jį galite rasti viršutiniame kairiajame puslapio kampe ir atrodyti taip:

sukurti stotį

Kai grosite savo stotį, turite keletą galimybių. Jei telefonas suskamba ir norite pristabdyti stotį, galite. Tada paleiskite jį iš naujo, kai baigsite telefono skambutį.

Nemėgsta dainos, galite ją praleisti. Tačiau per valandą leidžiama praleisti tik šešis kartus (nebent turite mokamą versiją).

Dainos praleidimas gerokai skiriasi nuo parinkčių „Patinka“ ir „Patinka“. Nykščių parinktis pakeis jūsų stoties algoritmą ir jūsų dainų pasirinkimo būdą. Mes rekomenduojame visiškai nenaudoti nykščių, ieškodami vestuvių dainų. Nykščių teorija yra ta, kad „Pandora“ sumažins jūsų grojaraščio dainų pasirinkimo galimybes. Nenorime apriboti jokių dainų, kol esame tyrinėjimo režime. Kita vertus, nykštys veikia taip pat. Pandora ras panašių dainų. Galite naudoti šią parinktį, tačiau taupiai naudosite tik savo mėgstamiausius, pvz., 10 populiariausių dainų.

Meniu

Puikios vestuvių dainos „Pandora“ stotys

Geriausias patarimas, kurį galime jums suteikti pridedant stotis, yra sukurti stotis dainų pavadinimai. Tai pateiks tiksliausius dainų pasiūlymus dėl muzikos, kurią norite groti per savo vestuves.

Kiti stoties variantai …

Ar jums patinka tam tikros epochos muzika? Tiesiog įveskite erą į langelį „Kurti stotį“, kad pridėtumėte jį prie savo profilio. Pavyzdžiai: 70, 80 ir 90. Jei norite ištirti tam tikrų metų, pvz., 2015 ir 2016, dainas, įveskite metus į laukelį „Kurti stotį“.

Ar jums patinka konkretus muzikos stilius? Įveskite muzikos stilių į laukelį „Kurti stotį“. Pavyzdžiai: „Country“, „Rock“, „Indie“ ir „R&B“.

Dabar savo profilyje turėtumėte turėti grojaraščius pagal epochą ir muzikos stilius. Tai padės „Pandora“ pritaikyti algoritmą prie jums labiau susijusių dainų.

Čia yra viso dydžio grojančios muzikos ir šalia dainos informacijos pasirinktų stočių ekrano kopija.

dainų grojimo stotys

Vestuvių dainų stotys

Čia pateikiamas sąrašas iš mūsų mėgstamiausių stočių, kaip rasti vestuvių dainas, kurių galbūt dar negirdėjote prieš tyrinėdami.

  • „Pop Love Songs Radio“
  • Šiandieninis „Suaugusiųjų hitų“ radijas
  • Šiandienos „Hits Radio“
  • Šalies meilės dainų radijas
  • Šiandieninis „Christian Hits Radio“
  • 90-ieji, 2000-ieji, šių dienų hitų santykis
  • Vestuvių dainų radijas

Surasti panašius menininkus

Ar jums patinka konkretus atlikėjas ir jo muzikos stilius, bet norite rasti panašių atlikėjų ir dainų? Puikus to pavyzdys yra mūsų meilė „Piano Guys“. Pridėjome vieną „Piano Guys“ stotį, o „Pandora“ grojo panašius atlikėjus. Tai buvo puikus būdas sukurti pasirinktą „happy hour“ grojaraštį tokioms dainoms, kaip muzikos stilius.

Jei nuolat girdite tas pačias dainas, taip pat galite pridėti įvairovės stotyje. Žr. Žemiau pateiktą ekrano kopiją.

pridėti įvairovės

Tyrinėdami vestuvių dainas sistemoje „Pandora“, galite pasirinkti daugybę dainų, atsižvelgdami į savo muzikos nuostatas. Jei jau turite gerai sukurtą „Pandora“ paskyrą, galite apsvarstyti galimybę sukurti naują paskyrą el. Paštu, skirtame vestuvėms. Tai neleis „Pandorai“ palikti atlikėjų pagal ankstesnį nykštį aukštyn / žemyn ir dainos praleidimą. Tai puikus būdas pradėti nuo nulio.


Vestuvių dainų idėjos pristatomos kas mėnesį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More