Kaip rasti vietos mažų namų bendruomenes

Būti mažu namo savininku yra puiku, bet kartais jis gali tapti šiek tiek vienišas. „Normalūs“ žmonės dažnai į tave žiūri kaip į beprotį, kai pasakai jiems savo gyvenamąją vietą, todėl nenuostabu, kad daugelis mažų namų gyventojų nori, jog turėtų panašių draugų.

Kaip bebūtų malonu, jūs ne visi tikėtina, kad susidursite su mažu namu jūsų vietiniame bare, vien dėl to, kad mažas namų judėjimas šiuo metu yra toks mažas.

Jei norite susitikti su žmonėmis, kurie taip pat gyvena jūsų vietovėje, turėsite aktyviai jų ieškoti. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip tai padaryti.

Ekrano kadras 2015-01-27, 15.20.08

Asmeniniai požiūriai

Seminarai

Mažų namų statybų dirbtuvės yra puiki vieta susitikti su žmonėmis, besidominčiais mažais namukais, ir jie turi papildomų privalumų, nes yra tikrai įdomūs ir informatyvūs.

Deja, šie seminarai gali kainuoti gana brangiai ir jie nėra rengiami kiekviename mieste ar net kiekvienoje valstijoje, tačiau verta pasidomėti, ar netoliese jų nėra.

Verta paleisti paprastą „Google“ paiešką pagal „mažų namų dirbtuvės + jūsų vieta“, tačiau čia galite rasti keletą mažų namų dirbtuvių tiekėjų:

Susitikti.com

Jei dar nežinote, „Meetup.com“ yra portalas, padedantis žmonėms susitikti su panašiais žmonėmis savo rajone. Grupės naudoja svetainę norėdami rasti narius ir koordinuoti įvykius.

Galite arba ieškoti esamos mažytės namų bendruomenės svetainėje, arba sukurti grupę tikėdamiesi, kad kiti žmonės pamatys jūsų grupę ir norės prisijungti. Tada galite suorganizuoti susitikimus savo rajone.

„Tiny House“ konferencija ir kiti renginiai

Kartais vienoje vietoje susirenka daugybė mažų namų entuziastų, todėl daug lengviau susirasti naujų draugų! „Mažųjų namų“ konferencija yra vienas iš tokių renginių. Jis rengiamas kiekvieną balandį Portlande ir pritraukia bendruomenės narius iš toli ir plačiai.

Norėdami išgirsti apie kitus mažus namų renginius, verta patikrinti „TinyHouseCommunity.com“ kalendorių arba patikti jų „Facebook“ puslapyje.

Internetiniai metodai

„TinyHouseCommunity“.com

TinyHouseCommunity.com yra internetinis centras mažų namų judėjimo nariams. Čia pateikiama naudinga informacija, padedanti susieti mažų namų savininkus su kitais mažų namų savininkais, statybininkais ir bendruomenėmis, įskaitant:

Tai būtų puiki vieta pradėti, pamatyti, kas yra jūsų rajone ir kokie seminarai vyksta netoliese.

Mažyčio namo žemėlapis

„Tiny House Map“ yra dar viena tikrai naudinga svetainė. Tai interaktyvus žemėlapis, kurį galite naudoti ieškodami statybininkų, nuomojamų namų, parduodamų namų, atvirų durų, žmonių, socialinių renginių ir dirbtuvių. Tai paprasčiausias būdas pradėti mažų naminių žmonių paieškas jūsų rajone.

Internetiniai forumai

Yra nemažai internetinių forumų, skirtų mažyčiam namų judėjimui. Gali būti įmanoma užmegzti draugystę su kai kuriais mažais namų gyventojais jūsų rajone arba net pradėti ir surengti reguliarų susitikimą su kitais svetainės vartotojais.

Keli nedideli namų forumai, kuriuos reikia išbandyti:

„Facebook“ grupės

„Facebook“ grupės ir puslapiai yra dar vienas būdas susitikti su žmonėmis mažų namų judėjime. Dalyvaudami šiose internetinėse bendruomenėse, jūs patys susipažinsite su kitais mažyčiais namų gyventojais. Iš ten tiesiog reikia surengti susitikimą ar susisiekti su bet kokiais nariais, kurie gyvena šalia jūsų.

Štai keletas „Facebook“ grupių ir puslapių, kuriuos rekomenduočiau išbandyti pirmiausia:

Kur jūs sutikote kitų mažų namų žmonių?

Šiame sąraše pateikiamos kelios geros vietos pradėti, bet kur galėtumėte pasiūlyti kitiems skaitytojams ieškoti mažų namų bendrijų šalia jų? Ar yra kokių nors svetainių ar katalogų, kurie jums pasirodė ypač naudingi?

Mažytė namo bendruomenė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More