Kaip rasti viltį beviltiškoje situacijoje

(Šiame įraše yra filialų nuorodų, t. Y. Jei spustelėsite ir įsigysite pirkinį, aš galiu gauti komisinį mokestį (jums papildomai nemokant).

Ar kada jautėtės beviltiška? Ar jūs kada nors ilgėjotės džiaugsmo, bet atrodė, kad tai ne tik jūsų ranka? Ar kada susimąstėte, kokį vaidmenį atliekate priimdami ramybę, džiaugsmą ir viltį savo kasdieniam gyvenimui? Tada leisk man supažindinti jus su mano miela drauge Lauren Gaskill. Šiandien ji dalijasi liudijimu, kad yra toje pačioje vietoje ir kaip įveikė.

~~

Kaip rasti viltį beviltiškoje situacijoje

pateikė Lauren Gaskill

Ši situacija yra beviltiška. Kas aš juokauju … Aš beviltiška. Visiškai beviltiška.

Karštos ašaros tekėjo mano veidu, kai išėjau iš gydytojo kabineto, ir, kai jos pateko į burną, galėjau paragauti karčios druskos.

– Ar jai viskas gerai? „Vargšas. Tiesiog pažvelk į ją. Ji netvarka “. „Įdomu, kas jai negerai …“

Visur aplink mane aidėjo pašnibždos, bet aš žiūrėjau į asfaltą po kojomis. Neieškojau niekieno kito gailesčio – tiesiog norėjau grįžti namo. Drebančiomis rankomis atidariau automobilio dureles, įkišau raktus į uždegimą ir papurtau Adelei “Sveiki“, Kad nuskandinčiau mano raudą.

Pirmas nerimas. Tada depresija. Dabar jungiamojo audinio sutrikimas ir degeneracinė sąnarių liga?

O Viešpatie, kas dar gali man blogai pasitaikyti?

Aš verkiau, meldžiausi ir maldavau išgydyti bei išlaisvinti, bet nė vienas neatėjo. Taigi su kiekviena diena mano tikėjimas, viltis ir džiaugsmas mažėjo, nes mano sveikata vis prastėjo prieš akis.

Negaliu pasakyti tikslios akimirkos, kai tai įvyko, bet kažkur pakeliui pametiau viltį, kurią kadaise turėjau Kristuje.

Tikėjimo ir vilties palaikymas gali būti kova, kai dėl mūsų aplinkybių jaučiamės, kad gyvenimas yra beviltiškas.

Man su tuo beviltiškumo jausmu atėjo lėtas ir tylus mano pačios širdies sukietėjimas. Nėra taip, kad vieną rytą pabudau ir iškart pasijutau šalta, liūdna ir karti pasaulio atžvilgiu. Nenorėjau, kad mano širdis pasidarytų kieta … tai tiesiog įvyko.

Kuo labiau apsigyvenau savo gyvenimo netvarkoje ir kuo labiau pamiršau laikytis Dievo pažadų, tuo sunkiau pasidarė mano širdis ir sunkiau buvo rasti vilties ir džiaugsmo kasdienybėje.

Kai nerimas, depresija ir lėtinis skausmas mane suluošino, nustojau ieškoti gėrio žmonėse ir situacijose. Kadangi gyvenimas man nusivylė po nusivylimo, nustojau tikėtis, kad viskas susitvarkys. Užuot sutelkęs dėmesį į tai, kas bus gerai, aš sutelkiau dėmesį į tai, kas gali būti negerai. Kai gyvenimas nepagerėjo, aš pasinėriau į savo atvirumą.

Įdomu, ar kada nors jautėtės panašiai.

Rasti viltį beviltiškoje situacijoje

Jau beveik treji metai, kai išbėgau iš tos gydytojo kabineto. Per tuos trejus metus susidūriau su nerimo ir gilios depresijos sezonais. Galvojau, ar dar kada nors patirsiu džiaugsmą. Bet šlovingai užvaldžiusia Dievo malone aš taip pat radau tikėjimo, vilties ir amžino džiaugsmo, kurio aplinkybės niekada neatims.

Kas pasikeitė, klausiate jūs?

Aš pasiekiau Jėzų.

Viduryje siautėjančios jūros, tapusios mano gyvenimu, aš pakėliau akis ir supratau, kad skęstu po paviršiumi. Nežinojau, kaip į savo gyvenimą sugrąžinsiu viltį, tikėjimą ir džiaugsmą, bet žinojau, kad jei nepasieksiu pagalbos, mano gyvenimas tikrai liks beviltiškas. Taigi vėl pradėjau skaityti Bibliją. Aš pradėjau prašyti Dievo pakeisti mano širdį.

„Padėk man pasitikėti tavimi, Viešpatie. Duok man tikėjimo pasitikėti tuo, ką sako tavo žodis. Duok man vilties pamatyti daugiau nei mano aplinkybės ir džiaugsmas, kai paprasčiausiai žinojau, kad visada esi su manimi ir man. Padėk man, Jėzau. Prašau. Padėk man.”

Vėl ir vėl meldžiausi šių žodžių, pasiryžusi pagaliau pradėti matyti už kovos ribų – nueiti nuo beviltiško gyvenimo tamsos ir į vilties alsuojančios ateities šviesą. Prisipažinsiu, kai kuriomis dienomis atrodė, kad žengiau vieną žingsnį į priekį ir du žingsnius atgal (gėris žino, kad kartais vis dar taip jaučiuosi šioje tikėjimo kelionėje), tačiau, kai atvėriau širdį geresnio rytojaus galimybei, Dievas ėmė transformuoti mano protą, širdį ir sielą.

Ar šiandien viltis, tikėjimas ir džiaugsmas jaučiasi nepasiekiami?

Mielieji, neprarask širdies. Imkitės drąsos. Kreipkitės į Jėzų. Laikykis Jo žodžio ir to, kas gera. Nustumkite tamsą ir pasirinkite, kad išvystumėte ne tik kovą. Ieškoti pagalbos. Paprašykite Dievo, ko jums reikia.

Aš žinau, kad bangos aplink jus gali atrodyti baisios, bet jūs neketinate jose paskęsti. Ne, vienintelis dalykas, kurio Dievas nori, kad paskęstum, yra Jo meilė, kai tu pasineri giliau į drąsų tikėjimą Juo.

Jeremija 29:13 „Jūs ieškosite manęs ir rasite mane, kai ieškosite manęs visa širdimi“.

Jeremija 29:13 „Jūs ieškosite manęs ir rasite mane, kai ieškosite manęs visa širdimi“.  # Biblijos eilutė # Raštas # skatinimas # tikėjimas

***

Lauren Gaskill, knygos „Ji rado džiaugsmą“ autorė, pranešėja ir įkūrėja

Lauren Gaskill ragina moteris gilintis į tikėjimą ir gyventi džiaugsme, nepaisant gyvenimo aplinkybių. Ji yra atsidavusi žmona ir kailių mama Reese, kurią pavadino pagal savo mėgstamus saldainius – žemės riešutų sviesto puodelius. Pirmoji jos knyga Į gilumą: nardymas į drąsaus tikėjimo gyvenimą išleidžia šį rudenį.

Lauren taip pat yra Ji rado džiaugsmą, šalies mastu vykstanti tarnystė, skatinanti moteris atrasti autentišką džiaugsmą Jėzuje, nuosekliai juo gyventi ir gausiai dovanoti. Jūs galite prisijungti prie Lauren ir kitų garsių kalbėtojų, kad vakarieniautumėte maistu, bendryste ir linksmybėmis nacionaliniame etape Ji surado „Joy Ladies Night Out“ turą, šį rudenį atvyksiantis į aštuonis miestus.

Ar kada jautėtės beviltiška?  Ar jūs kada nors ilgėjotės džiaugsmo, bet jis atrodė visai neužčiuopiamas?  Galite susigrąžinti savo viltį.  # viltis # depresija # nerimas # krikščionybė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More