Kaip surasti {ir ko paklausti} GERĄ dubens dugno terapeutą

Apatinė eilutė: Chirurgija nėra jūsų vienintelis pasirinkimas, kai turite diastasis recti, jaučiate, kad makštis krinta, intymumas yra skausmingas arba asmeniškai versle laikote „Poise“ ir kitus kelnaites. Nesvarbu, ar atliekate operaciją, ar ne, tinkamas moterų sveikatos specialistas gali suteikti jums tinkamą reabilitaciją ir tinkamus pratimus, kurie pagerins jūsų judėjimo strategijas ir bendrą rezultatą. Jums visiškai nereikia rinktis tarp chirurginio gydymo ar disfunkcijos priėmimo. Galite pasirinkti susirasti gerą dubens dugno kineziterapeutą, kuris padės jums naršyti chirurgines ir nechirurgines galimybes.

Dubens dugno jungtys - fit2b.com
Vieno iš „Fit2B“ įprastų judesių: dubens dugno jungtys

Nors milijonai moterų susiduria su išsipūtimais ir skausmais „ten apačioje“ ar nutekėjimais, kai jos juokiasi, čiaudėja ar kosėja – deja, manydamos, kad tai visiškai normalu, – tikiuosi, kad jums bus malonu išeiti ir susirasti tobulą PT ar moterų sveikatos kineziterapeutą (kaip jos paskambinę už JAV ribų), kad patenkintumėte jūsų poreikius, kai baigsite skaityti šį straipsnį.

Čia yra vaizdo interviu, kurį turėjau su Kelly Dean, LPT ir „The Tummy Team“ įkūrėja, kuri prisijungė prie manęs pakalbėti apie dubens dugno fizinę terapiją. Jei pažiūrėsite, pamatysite, kaip mes abu manome, kad moterims taip svarbu spręsti pagrindinę savo pagrindo ir dubens dugno problemų priežastį, o ne tik užpildyti ar užpildyti savo problemas, kad jos galėtų bėgti ir slopinti skausmą BE siekdamas sprendimo.

https://www.youtube.com/watch?v=utRcmFEyE_o

Gillian Sukachevin yra dar viena dubens dugno kineziterapeutė ir specialistė, su kuria taip pat bendradarbiavau kurdama saugią kasdienybę „Fit2B“ tiems, kurie susiduria su prolapsu, diastase, išvaržomis, fascijų sukibimais ir kitais su pagrindine jėga susijusiais klausimais. Ji dalyvauja mano privačiame narių forume, kad padėtų atsakyti į klausimus, ir aš myliu jos širdį ir tai, kaip ji tai pasakė:

„Esu kineziterapeutė, dirbanti su dubens dugnu ir mokanti kartu su Kelly Dean naujame„ The Tummy Team “pagrindinės programos aukšte. Prolapsas gali sukelti daug nerimo ir atkalbinėjimo, tačiau yra pagalbos. Aš pati gyvenau su prolapsu.

„Prolapso simptomai yra tai, kad jie nurodo, ką reikia prižiūrėti. Visai kaip skausmas. Tai nėra kažkas, ko negalima ignoruoti. Svarbiausia žinoti, kaip tai valdyti kasdien.

„Esu labai dėkinga, kad Beth įtraukė dubens dugno pratimus į„ Fit2B “. Aš juos visada vadinu dėl prolapso. Nors poilsis yra labai svarbus, nes prolapso simptomai blogėja, kai esame pavargę – ir mums reikia tokios horizontalios padėties, kad mūsų audiniai galėtų pailsėti, – mes taip pat turime judėti, kad maitintume vietovę.

„Man patinka dirbti su moterimis, turinčiomis prolapsą, klinikoje. Aš tiesiog turėjau gimdą rankose. Mes matėme šį kartą ir vėl. Mes taip pat gydome moteris menopauzėje ir po menopauzės, ir daugelis jų problemų kyla dėl prastos pogimdyminės priežiūros. Dabar yra daugiau pagalbos “. – Gillianas Sukachevinas

Keletas naudingų smulkmenų jūsų damai, kai jos krinta

Pirmas, jūs visada esate kvalifikuotas užduoti klausimus ir priimti sprendimus dėl jūsų priežiūros. Jūs turite galimybę pasirinkti ir pasakyti savo gydymą! Nereikia tenkintis atsakymais ir 15 minučių trukmės susitikimais, kurie visai nepadeda ar sukelia brangias {dažnai nereikalingas} operacijas. Gerus terapeutus naujausi tyrimai paskatins atnaujinti pacientų protokolus, o ne tik atsiremti į kolegijos laurus.

Bet KAIP rasti tinkamą terapeutą savo srityje, pvz., Kelly ar Gillianą, kuris tikrai gali jums padėti su geriausiomis ir naujausiomis gydymo galimybėmis?

Šie klausimai yra tai, ko jums reikia užduoti, kai ieškote tobulo PT, kuris atitiktų jūsų poreikius. Jūs esate tas, kuris nustato teisingus atsakymus. Tušti žvilgsniai ir „nežinau“ atsakymai yra nepriimtini. Klausykite ir užsirašykite, tada eikite su klinika, kuri jums patogiausia ir suteikia ramybės bei perspektyvos.

Pažvelkite prieš užsakydami susitikimą:

 • Kur specialistas mokėsi?
 • Ar jie įtraukia saugių pratimų planus į savo programą?
 • Ar bus atliekami vidiniai tyrimai ar gydymas, pavyzdžiui, rando audinio išsiskyrimas?
 • Ar jie tiesiog daro manipuliacijas ir būdus, ar jie taip pat įtraukia reabilitacijos planą?
 • Ar jie turi naujausią informaciją apie diastasis recti ir dubens dugno funkcijos sutrikimus?
 • Ar jie siūlo daugiau nei kegelius, įtvarstytus traškučius ir lentas?
 • Kiek laiko jie praleidžia su kiekvienu klientu?
 • Ar jie sutinka su jūsų draudimo planu? Jei ne, ar jie siūlo nuolaidą grynaisiais arba atideda atsiskaitymą?
 • Ar jie bendradarbiauja ir nukreipia savo klientus į atestuotą sporto trenerį, pavyzdžiui, Beth Jones, tiems klientams, kurie serga depresija, jei jiems neleidžiama bėgti ar kelti svarmenų?

Žinok prieš išvykdamas! Klausimai, kuriuos reikia užduoti prieš pirmą susitikimą:

 • Ar yra kažkas, ko turėčiau stebėti ar vengti nuo dabar iki pirmo paskyrimo?
 • Kas gali tikėtis įvykti per pirmąjį paskyrimą?
 • Kiek kainuos mano pirmasis susitikimas?
 • Jei nesutinkate su mano draudimu ar nesu apdraustas, ar siūlote nuolaidą grynaisiais pinigais, ar galėtumėte išrašyti sąskaitą vėliau, ir aš sumokėsiu dalimis?
 • Ar gerai, jei atsivežu savo partnerį ar draugą?

Kai kurios moterys nueis, nebent turės paguodžiančią ranką, o kai kurios klinikos verčiau ateisite vienos. Kai kurie terapeutai / specialistai / fiziologai įtraukia pratimus, o kiti nurodo tą kūrinį arba prašo apskritai vengti kūno rengybos. Kartais grįžtamuoju ryšiu naudojama dešimtys mašinų, o kiti gali naudoti pirštines su pirštinėmis, kad įvertintų ir atleistų apribojimus.

Svarbiausia yra tai, kad jei atsakymai, kuriuos gausite atsakydami į savo klausimus, JŪS apskritai paliks nepatenkinti ar konfliktiški, JŪS mandagiai baigti pokalbį ir toliau ieškokite tinkamo žmogaus, kuris galėtų patenkinti JŪSŲ poreikius.

Jūs turite būti patogus su tuo, kas dirba jūsų kas-ha, žinoti, ką aš turiu omenyje? Jei negalėsite atsipalaiduoti aukščiau, turėsite problemų atsipalaiduoti žemiau, ir tai sulėtins jūsų gijimą.

Ar „Fit2B“ pilvo saugumas namuose gali padėti pagerinti dubens organų prolapsą?

Jei nereaguojate su savo kineziterapeutu ir per kelias savaites pradėsite matyti kai kuriuos pagrindinius rezultatus, o aukštos kokybės paslaugų teikėjai norės jus pamatyti keletą kartų per 6–10 savaičių, kad suteiktų jums laiko dirbti ir pritaikyti tai, ką jie turi iš pradžių mokė jus, kol jie pridėjo progresavimo sluoksnį, skatinantį jus į kitą funkcijos ir jėgos atkūrimo etapą – vėlgi, jūs turite toliau ieškoti. Tinkamas žmogus žinos, kaip palyginti greitai pateikti metodus, specialiai pritaikytus jūsų konkretiems poreikiams.

Visų pirma, neatsisakykite to. Dubens išsipūtimas, nutekėjimas ir skausmas daro didelę įtaką jūsų gyvenimo kokybei, tačiau tinkama pagalba ir pratimai gali vėl atkurti jūsų funkciją ir pasitikėjimą savimi.

Ir ar galiu tiesiog pasakyti, kad dauguma vaikinų, norėdami išspręsti varpos problemas, pliaukštelėtų bet kokią pinigų sumą? Jei jie drėkina save ir kas nors sako, kad kainuoti kelis PT apsilankymus ir kelis šimtus dolerių tai ištaisyti, jie sakys: „Kur aš galiu prisiregistruoti ?!“ Tuo tarpu tiek daug moterų nėra tikros, ar jų privatininkai yra to paties verti? Nagi, ponios.

Jūsų gyvenimo mylimasis NESAKYS: „Ne, jūsų važiuokle neverta rūpintis“. Jie tarsi suinteresuoti, tiesa? Jūs, būdami funkcionalūs ir be skausmo, palaiminsite ir naudos jiems!

Taigi tai ne tik apie jus ir jūsų pasitikėjimą! Tai jūsų sugebėjimas pasakyti „taip“ žaidimui su vaikais, „ne“ įklotams ir pesoriams, taip – batutams, ne draugėms, kurios sako, kad tai normalu, taip – mylėtis be diskomforto.

Tai galima gydyti. Pradėkite skambinti šiandien. Galbūt mūsų katalogas čia bus gera vieta pradėti?

Įprastos „Fit2B“ programos, padėsiančios saugiai susisiekti su dubens dugnu nuo dabar iki pirmojo PT paskyrimo:

PS Štai mano sesuo prieš kelerius metus vaikščiojo „Cascade Lakes Relay“ estafetėje. Jai tualetinis popierius įstrigo trumpikėse. Ji tai padarė tyčia, kad žmonės eidami juoktųsi. Tai pavyko 😉 Aš tave myliu, Aleta!

Kaip rasti {ir ko paklausti} gerą kineziterapeutą dubens dugne - Fit2B.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More