Kaip sužinoti, ar jūsų vaikinas ar vyras yra „Tinder“

Jūsų vaikinas ar vyras gali rodyti ženklus, kad jis kalba su kitomis merginomis ar naudoja pažinčių programą, pvz., „Tinder“.

Tokiu atveju tikriausiai bandysite parengti planą, kaip sužinoti, ar jūsų vaikinas ar vyras yra „Tinder“.

Patikimiausias būdas yra naudoti tokį įrankį kaip šis (spustelėkite, jei norite patikrinti).

Jūs tiesiog įveskite jo vardą ir vietą, kur jis gyvena, ir jis parodys pažinčių svetainių, kuriose jis turi profilį, sąrašą (el. Paštas neprivalomas).

Taip pat yra „Tinder“.

Daugelis draugių ir žmonų naudodamosi šiuo įrankiu ne tik galėjo rasti paslėptus pažinčių profilių profilius, bet ir suprato, kad kai kurios jų santykių metu buvo aktyvios daugelį metų.

Štai kodėl aš rekomenduoju naudoti šį įrankį, nes tai yra patikimiausias būdas sužinoti, ar jis yra „Tinder“.

Dabar pažvelkime į keletą mažiau patikimų būdų sužinoti, ar jis aktyviai veikia „Tinder“.

1 veiksmas: rinkite įrodymus

Pagalvokite apie keletą priežasčių, dėl kurių įtariate, kad jis naudoja „Tinder“. Ar atrodo, kad jis visada kalbasi telefonu su žmonėmis? Ar jūsų santykiuose įvyko pokyčių? Ar jis pastaruoju metu atrodo slapstesnis?

Turėkite omenyje, kad vien vienas iš jų nėra tikras ženklas, kad jis yra „Tinder“. Norėsite ieškoti kelių ženklų, o ne tik vieno.

Pabandykite ieškoti ir modelio. Jei jis slaptas nuolat sukelia santykių problemas, yra tikimybė, kad jis slepia kažką svarbaus.

Rinkdami įrodymus neturėtumėte prisijungti prie savo vaikino telefono ar nieko drastiško. Tiesiog sugalvokite priežasčių, kurios, jūsų manymu, naudoja „Tinder“, sąrašą.

Jei negalite sugalvoti kelių priežasčių, kurios, jūsų manymu, yra „Tinder“, galbūt laikas atsitraukti ir įvertinti situaciją. Ar iš nieko kuriate problemą?

Šis vaizdo įrašas pateikia pagrindinę informaciją ir gali padėti:

2 žingsnis: Apsvarstykite galimybes

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių jūsų vaikinas gali pasiekti programą. Tai nereiškia, kad tai gerai, tačiau reikia galvoti apie šias priežastis.

Kai kurie vaikinai tikrai mėgsta slinkti ir žiūrėti į kitas merginas. Priklausomai nuo jūsų santykių, jums tai gali būti nepatogu. Tai taip pat gali skirtis pagal tai, kiek jis naudojasi programa, ar jis bendrauja su kitomis merginomis.

Jis taip pat galėjo tiesiog turėti savo telefone esančią programą nuo tada, kai jiedu susitikinėjote. Galbūt jis tiesiog niekada jo neištrynė, bet nenaudoja.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad kai kurie žmonės ištrins programą, bet ne savo profilį. Jei turite pagrindo manyti, kad jūsų vaikino paskyra vis dar aktyvi, tai nereiškia, kad jis tikrai ja naudojasi. Galbūt jis nebuvo atsijungęs, bet ištrynė programą.

Galbūt jis jį naudoja dėl kitų priežasčių. Galvoti apie kitas priežastis, kodėl jūsų vaikinas naudojasi „Tinder“, gali būti keblu, tačiau vėliau gali būti prasmingiau. Kaip žmonės, mes ne visada darome logiškiausius dalykus.

3 žingsnis: venkite niurnėti savo vaikino ar vyro

Jei jūs ir jūsų draugas leidžiate vienas kitam telefonus, galite lengvai pamatyti, kokias programas jis naudoja. Tai yra geras būdas pastebėti, ar programa pirmiausia yra jo telefone.

Deja, jei jis turi ką slėpti, jis neketina jūsų taip lengvai leisti į savo telefoną. Kai kurios merginos nusprendžia šnipinėti ir įsilaužti į savo vaikino telefoną. Tai nėra gerai. Tai potencialiai gali nutraukti jūsų santykius. Kai kurie žmonės mano, kad šis niurnėjimas yra paskutinis santykių lašas.

Yra ir kitų būdų gauti informaciją, o ne šnipinėti savo vaikiną. Jei jis neleidžia prisijungti prie jo telefono, neturėtumėte jame būti.

Ypač neturėtumėte būti jo telefone, kai jis išeina iš kambario. Jei jis paliko jį ant sofos eidamas į tualetą, jūs neturite leidimo į jį įsilaužti.

Jei jis sužinos, kad naudojatės jo telefonu, jis negalės jumis pasitikėti. Tai reikš, kad nė vienas iš jūsų nepasitiki vienas kitu, o tai akivaizdžiai sunki padėtis.

4 žingsnis: Paprašykite draugo ieškoti

Tai nebūtinai turėtų būti jūsų pirmasis žingsnis. Tai šiek tiek ekstremalu, bet to gali prireikti. Pirmiausia turėtumėte paprašyti artimiausių draugų, kurie naudojasi „Tinder“, kad nepastebėtų jūsų vaikino.

Dėl „Tinder“ veikimo tai gali užtrukti. Geriausia būtų paprašyti draugo, kuris jau aktyviai naudojasi „Tinder“, kad nepastebėtų jūsų vaikino. Jiems nereikia jo specialiai ieškoti, bet tiesiog praneškite, jei jie jį ten ras.

Turėtumėte vengti draugų prašyti naudoti „Tinder“, kad tik rastumėte savo vaikiną. Tai ypač aktualu, jei jūsų draugas palaiko ryšius su kuo nors. Nenorite išardyti šių dviejų!

Galbūt jūs ir jūsų draugai gali sudaryti susitarimą, kuriame sakoma, kad visi pasakysite vienas kitam, jei „Tinder“ rasite savo vaikinus. Žinoma, tuo metu ieškos tik vieniši draugai. Vis dėlto tai gali būti naudinga.

Kai turėsite įrodymų, parodykite juos savo vaikinui. Stenkitės tai padaryti taip, kad jo neišprovokuotumėte ir nepradėtumėte kovos. A

5 žingsnis: venkite netolygumo

Jei manote, kad jūsų vaikinas naudojasi „Tinder“ kalbėdamasis su kitomis merginomis ir apgaudinėdamas jus, tai nereiškia, kad turite leidimą daryti tą patį.

Keršto priemonės ilgainiui pateks tik į blogesnę vietą. Jūs abu būsite kalti dėl apgaulės, nepaisant sąlygų.

Geriau likti neutraliam ir nepriimti jo prastų veiksmų į savo rankas.

Apsvarstykite šią situaciją: manote, kad jūsų vaikinas naudoja „Tinder“, todėl susikurkite savo sąskaitą. Jis sužino apie jūsų sąskaitą, o tai sukelia ginčą. Kai apie tai kalbėsite, sužinosite, kad jis nenaudojo „Tinder“ ir prieš kelis mėnesius pamiršo ištrinti programą.

Na, dabar jūsų padėtis sunki. Panašu, kad klystate ir jūsų vaikinas gali net apkaltinti jus apgavyste.

Sukūrę savo „Tinder“ paskyrą, taip pat galite susigundyti apgauti savo vaikiną. Jei jau esate suirzęs dėl jo, tikimybė apgauti gali būti didesnė. Tai gali padaryti papildomos žalos jūsų santykiams. A

6 žingsnis: įsidėkite į jo batus

Visada verta apsvarstyti, ką jūsų vaikinas gali išgyventi. Tai neleidžia jam gerai naudotis „Tinder“ kalbėtis su kitomis merginomis. Tai paprasčiausiai padės suprasti, kas vyksta.

Galvodami apie jo jausmus, stenkitės nedaryti jokių išvadų. Naudinga pagalvoti apie tai, kaip jūsų vaikinas gali jaustis, tačiau turėtumėte vengti prielaidų.

Pabandykite pagalvoti apie tai, kaip jaučiasi jūsų vaikinas. Kodėl jis gali naudoti „Tinder“? Ar jis vienišas? Ar jūsų santykiai geri?

Iš ten galite pabandyti suformuoti galimas emocijas, kurias jis gali patirti. Tai gali padėti jums išsamiau ir konkrečiau suprasti situaciją.

Jei pagalvosite, kaip jaustumėtės šioje konkrečioje situacijoje, galite kažkur nuvykti. Gal jaustumėtės kalta ar liūdna. Galbūt jūs bandytumėte rasti sprendimą.

Tai nereiškia, kad jis tikrai taip jaučiasi, tačiau šios spėlionės gali jums padėti vėliau aptarti situaciją.

Empatija yra būtina santykiuose, nesvarbu, ar susiduriate su iššūkiais, ar ne. Praktikuojant tai gali būti didelis skirtumas tarp jūsų bendravimo ir sutarimo.

7 žingsnis: Pasikalbėkite su juo apie tai

Tai gali būti sunku aptarti, bet tai bus verta. Pabandykite rasti laiką, kai jūsų tema nėra pernelyg įkaitusi.

Paprasčiausiai atsisėskite su juo ir paklauskite jo. Paaiškinkite jam, kodėl esate susirūpinęs, ir galbūt net pateikite įrodymus, kuriuos sugalvojote.

Jei atrodo, kad jis ginasi ar pyksta, įsitikinkite, kad atsitraukėte. Nenorite pabloginti situacijos ar pykdyti jo ant jūsų.

Kalbėdami su savo vyru ar vaikinu, pabandykite priimti sprendimus atsižvelgdami į jo asmenybę ir atsakymus. Jei jis atrodo piktas, turėtumėte atsitraukti. Jei jis atrodo įskaudintas, būkite švelnus savo žodžiais.

Svarbu vengti pernelyg stipriai, tarsi kaltintumėte jį. Pabandykite rasti būdų, kaip su juo pasikalbėti, nesupykdami.

Stenkitės būti supratingi, kol kalbate su juo. Jūs nežinote, kaip jis jaučiasi dėl situacijos.

Kai jūs einate į diskusiją šaukdami ir kaltindami, jūs pasirenkate grubų pokalbį. Geriausia nuo pat pradžių likti neutraliam ir viską išlaikyti kuo ramiau.

Išvada

Ar jums patiko šis sąrašas? Jei taip, būtinai perduokite jį draugui arba palikite komentarą žemiau.

Kad jūsų santykiai būtų geri, svarbu sužinoti apie jūsų vaikiną, kuris galbūt yra „Tinder“. Tai būtina padaryti neinvaziniu būdu, kad jūsų vaikino privatumas būtų apsaugotas.

Išsiaiškinę „Tinder“ situaciją, būtinai nustatykite ribas, kad išvengtumėte tokių problemų kaip ši. Tai bus geriausia ilgalaikė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More