Kodėl ir kaip rasti „Adderall“ pakaitalą

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. Spalio 22 d

Friedrichas Nietzsche buvo vokiečių filosofas, poetas ir kritikas, turintis nedraugiško ir melancholiško darbo reputaciją. Per savo gyvenimą jis turėjo daug citatų, tačiau ypač tai susiję su „Adderall“ vartojimu jauniems aukšto lygio atlikėjams visame vakarų pasaulyje.

Tas, kas turi kodėl gyventi, gali pakelti beveik bet kokį būdą.

Adderall ar panašių vaistų vartojimas yra ir filosofinis, ir mokslinis klausimas. Analizuoti, kodėl vartojate „Adderall“, ką tikitės iš to laimėti ir kaip tai veikia jus, yra taip pat svarbu, kaip rasti greitą sprendimą.

Jei slinksite iki šio straipsnio pabaigos, gausite apčiuopiamų „Adderall“ alternatyvų ir „Adderall“ pakaitalą, kurį galėsite nusipirkti norėdami patenkinti savo norą, tačiau jei palaukite ir laikysitės manęs, galite atsakyti į rimtesnius klausimus.

Adderallo „Kodėl“

Nepaisant to, kad milijonai žmonių visame pasaulyje vartoja „Adderall“, daugelis žmonių nežino, kaip tai veikia ar kas tai yra. Aš net turėjau žmonių, kurie kasdien vartoja narkotikus, manęs paklausė „kas yra Adderall?“ praeityje.

Adderall yra mišrių amfetamino druskų derinys, kuris yra psichostimuliatoriai, kurie moduliuoja smegenų regionus atsižvelgiant į dėmesį, dėmesį ir nuotaiką.

Šis vaistas visų pirma vartojamas ADHD gydyti ir maždaug 11% 4–17 metų vaikų šiuo tikslu naudoja Adderall ar kokią nors amfetamino formą. Skaičius išaugo nuo tik 7,8% 2003 m. Ir toliau plinta vis platesnei auditorijai [1].

adderall alternatyvos

Pagaliau pradedame matyti žmones korporacinėje Amerikoje, kurie beveik visą savo vaikystės ir suaugusiųjų gyvenimą naudojo „Adderall“. Daugelis iš jų (galbūt ir jūs patys) stebisi, kodėl jūs vis dar vartojate narkotikus.

Adderall yra veiksminga priemonė. Tai nuolat gerina susikaupimą, susikaupimą, padeda pasirodymui ir tai priverčia žmones jaustis puikiai.

Vis dėlto, norėdami pasiekti visus tuos „Adderall“ privalumus, turite aukotis.

 • „Adderall“ linkęs pakenkti psichiniams, gerai veikiantiems (bet padedantiems silpnai)
 • „Adderall“ žmonėms sunku nustatyti, ar rezultatai geresni, ar blogesni
 • Adderall vartojimas sukelia potencialiai reikšmingų abstinencijos simptomų
 • Sumažina apetitą ir padidina kraujospūdį, širdies plakimą, blogą miego kokybę ir kt.

Nepaisant šalutinių poveikių ir aukų, kurias reikia padaryti, daugybė žmonių užsiregistruoja pirkti „Adderall“ neteisėtai ar pagal receptą. Kodėl reikia aukotis?

Vienas draugas turi frazę, kurią man dažnai sako: „Parodyk man žmogų, kuris bėgioja maratoną, o aš – žmogų, kuris bėgioja nuo kažko.

Daugelis mano sutiktų žmonių, kurie vartoja „Adderall“, tai daro, nes jie pradėjo jaunystėje ir nežino nieko geresnio, arba jų sėkmė ir „pažanga“ reiškia tiek daug, kad jie yra pasirengę padaryti viską, kad tai pasiektų. Daugelis tiesiog stengiasi įtikti savo tėvams, draugėms, viršininkams ir tikrai negalvoja apie savo norus.

Paprastų ar lengvų atsakymų nėra. Aš galiu pateikti tik klausimus, kurie padės jums sužinoti tikrąjį atsakymą. Apsvarstykite šiuos klausimus:

 • Ar naudojatės „Adderall“, kad pabėgtumėte nuo kažko savyje?
 • Ar galite peržiūrėti ir naudoti „Adderall“ tik kaip įrankį ir netapti nuo jo priklausomu?

Tai yra naudingi klausimai, kuriuos reikia užduoti sau, nesvarbu, kokią medžiagą diskutuotumėte, bet netgi kalbėkite apie kažką tokio galingo ir keičiančio dalyko, kaip Adderallas.

Dabar, kai jūs suabejojote, kodėl pirmiausia vartojate „Adderall“, rasime keletą gerų „Adderall“ alternatyvų, kaip jį pakeisti.

Du žingsniai į Adderallo laisvę

Jei rimtai ieškote „Adderall“ alternatyvų, yra du pagrindiniai žingsniai. „Adderall“ yra keturių amfetamino druskų mišinys, kuris yra galingas ir potencialiai sutrikdantis moduliuoja smegenų cheminę medžiagą, vadinamą dopaminu.

Pirmasis žingsnis yra užkirsti kelią didžiuliam jūsų nuotaikos ir laimės kritimui (ty abstinencijos simptomams), o antras žingsnis – rasti alternatyvų, kurios tikrai galėtų padėti.

Nutraukimas ir Adderall šalutinis poveikis

Prieš daugelį mėnesių tūkstančiams skaitytojų išsiuntėme atsiliepimų apklausą apie didžiausias jų problemas. Viena moteris parašė:

Aš vartojau „Adderall“ nuo 8 klasės (dabar 30) ir tikrai kovoju …

Dabar, kai tapo priklausoma, ji stengėsi išlaikyti aukštą darbo ir produktyvumo lygį be narkotikų. Milijonai žmonių susiduria su sudėtingu Adderall nutraukimo simptomų ir ilgalaikio vartojimo šalutinio poveikio iššūkiu.

Jei galvojate apie sustojimą (arba jau sustojote), tada viena žinių dalis padės jums lengviau pereiti:

Adderallas smegenyse sukuria daug dopamino (laimės cheminės medžiagos). Jūsų smegenys nustoja gauti dopamino, nes jų yra tiesiog per daug. Tavo smegenys patiria procesą, vadinamą „žemyn reguliavimu“. Štai keletas natūralių „Adderall“ šios problemos sprendimų:

 • „Mucuna Pruriens“ – po to, kai jūsų smegenys „sumažina dopamino kiekį“, vis daugiau ir daugiau dopamino vartojant problemos neišnyks, tačiau tai gali padėti. Šis natūralus L-DOPA (taigi ir dopamino) šaltinis gali padėti palengvinti jūsų naštą pereinant. ATNAUJINTI: Atsižvelgiant į tolesnius tyrimus ir tyrimus, siūlome L-tiroziną arba (geresnį) N-acetil-L-tiroziną (NALT) padidinti dopaminą, o ne gleivinės pruriens, nes tam tikri fermentiniai veiksmai gali būti nenaudingi ilgą laiką.
 • Rhodiola Rosea – jokiu būdu negalima to išvengti, bet tikriausiai pajusite tam tikrą stresą, kai nustosite naudoti „Adderall“. Rhodiola rosea yra „adaptogenas“, o tai reiškia, kad jis padeda organizmui prisitaikyti prie streso.

Be šių dviejų natūralių nootropinių „Adderall“ alternatyvų, galite užsiimti ir dviem konkrečiomis praktikomis:

 • Prakaitavimas – ar jums patinka bėgioti, užsiimti kovos menais ar žaisti krepšinį, tam tikras prakaitavimas padės išlaikyti sveikas smegenis. Nes fiziniai pratimai išskiria endorfinus ir smegenų chemines medžiagas, kurios yra ypač naudingos, kai dopaminas smegenyse yra reguliuojamas žemyn.
 • Socialiniai užsiėmimai – anekdotiniai duomenys rodo, kad bendravimas po pokalbio po Adderall ir pokalbiai gali būti labai stimuliuojantys ir naudingi. Ryšys su kitais žmonėmis gali sukelti cheminius pokyčius jūsų smegenyse, jei jūs jaučiatės 100% gerai su minia, su kuria bendraujate. Priešingu atveju tai gali būti daugiau našta / nutekėjimas nei parama.

Jei jūsų „Adderall“ šalutinis poveikis yra toks blogas, kad šie pasiūlymai nepadeda, apsvarstykite galimybę kreiptis į gydytoją, tačiau nepamirškite, kad iš pradžių gydytojo pasiūlymai galėjo jus paskatinti.

Veikiančios „Adderall“ alternatyvos

Darant prielaidą, kad jūs jau pasirūpinote savo „Adderall“ abstinencijos simptomais, atėjo laikas sutelkti dėmesį į tai, kad jūsų koncentracija, dėmesys ir kognityviniai gebėjimai patektų į panašią vietą, kur jie kadaise buvo. Nors šiems vaistams taikomi tie patys filosofiniai klausimai, šie Adderall pakaitalai dažniausiai yra mažiau destruktyvūs.

modafinilas

Modafinilas

Vienas dalykas trukdo žmonėms sustabdyti „Adderall“ yra jų darbas. Dauguma mano, kad nustojus vartoti Adderall negalima išlaikyti savo darbo kokybės. Alternatyva, kuri nėra tokia kenksminga, bet panašiai veiksminga, yra modafinilas (taip pat žinomas kaip provigilas).

Tai rekomendavo (atsargiai) tokie žmonės kaip Timas Ferrissas ir Dave’as Asprey’as. Dešimtmečius tai buvo pagrindinė smegenų jėgos gerinimo priemonė, tačiau tik neseniai ji žengė į dėmesio centrą.

Techniškai tariamai modafinilas turėtų būti budrumą skatinantis agentas, kuris nėra tas pats mechanizmas kaip Adderall ar daugelis kitų stimuliatorių (žr. „Modafinil vs. Adderall“). Yra nemažai tyrimų, susijusių su modafinilu, įskaitant du, kurie išsiskyrė mūsų tikslais.

Vieno tyrimo metu modafinilas buvo skiriamas žmonėms, priklausomiems nuo metamfetamino (blogiau nei Adderall), o rezultatai parodė, kad tai gali pagerinti jų pažinimą ir darbinę atmintį [2].

Kito įdomaus tyrimo metu modafinilas kasdien buvo skiriamas kariškiams, kurie dirbo 64 valandas iš eilės (2 naktys be miego) ir nustatė, kad tai gali užkirsti kelią nuotaikos ir protinės veiklos sumažėjimui, panašiai kaip ir didesnėms Adderall dozėms. [3].

Modafinilas yra receptinis vaistas daugelyje pasaulio vietų ir yra stiprus stimuliatorius, neturintis šalutinių poveikių. Ja galima piktnaudžiauti kaip ir bet kuriuo kitu, tačiau bandantiems rasti „Adderall“ pakaitalą, tai gali būti naudinga priemonė.

Yra internetinių „Modafinil“ vaistinių, tokių kaip „Afinil Express“, taip pat galite rasti „vaistinių preparatų“ (kurie yra nootropiniai vaistai, kurie organizme vieną medžiagą paverčia modafinilu), tokių kaip „Armodafinil“ ir „Adrafinil“.

fenilpiracetamas

Fenilpiracetamas

Šis racetamas yra vienas naujausių ir populiariausių šios narkotikų šeimos įsikūnijimų. Nors fenilpiracetamo tyrimų nedaug (palyginti su Adderall ar Modafinil), yra keletas įrodymų ir anekdotinių duomenų, leidžiančių manyti, kad tai gali būti galinga Adderall alternatyva. Tai pirmiausia naudinga dėl šių priežasčių:

 • Stiprus stimuliavimas – olimpinis antidopingo komitetas mano, kad fenilpiracetamas yra toks stimuliuojantis, kad tai yra draudžiama medžiaga [4]… tačiau tai nėra receptinis vaistas, todėl fenilpiracetamą galite įsigyti internetu.
 • Nuotaikos gerinimas – Atsižvelgiant į tai, kad „Adderall“ vartotojai kovoja su savo nuotaika, fenilpiracetamas yra puiki alternatyva nuotaikai gerinti [5].
 • Mechanizmas atrodo saugesnis – fenilpiracetamo veikimo mechanizmas vis dar nežinomas, tačiau dauguma teigia, kad tai padidėjęs kraujo tekėjimas į smegenis. Tai kur kas geriau nei dideli dopamino sprogimai smegenyse.
 • Susikaupimas – tai gali būti ne tokia didelė kaip kai kurių kitų alternatyvų, tačiau šis racetamo darinys tikrai turės koncentracijos ir dėmesio.

Man buvo atliktas smegenų QEEG nuskaitymas iš fenilpiracetamo, kuris parodė, koks jis veiksmingas mano smegenims. Anot neuromokslininko, tai veiksmingai sumažino trukdžius ir padėjo susikaupti (panašiai kaip Adderall). Nors fenilpiracetamas yra labiausiai stimuliuojantis, šeimoje yra ir kitų (mažėjimo tvarka), kurie taip pat stimuliuoja:

 • Fasoracetamas – šis vaistas iš tikrųjų buvo išbandytas vartojant ADHD, todėl yra įrodymų, kad fasoracetamas stimuliuoja.
 • Koluracetamas – veikia per mechanizmus, vadinamus didelio afiniteto cholino pasisavinimu (HACU).
 • Pramiracetamas – nėra puikus skonis, bet gali labai paskatinti.
 • Oksiracetamas / Aniracetamas – mažiau stimuliuojantis, bet tvaresnis (ir gali būti vartojamas po kelias dozes per dieną)
 • Piracetamas – visa tai pradėjęs racetamas, bet mažiausiai stimuliuojantis.

Kava ir efedrinas

Tai tikrai NE rekomendacija derinti kavą ir efedriną, tačiau kai kurie žmonės anekdotiškai tai mini kaip alternatyvą „Adderall“. Nenuvertinkite didelių kofeino ir efedrino keliamų antinksčių.

Daugumai žmonių kofeinas yra gana saugus ir visur paplitęs visame pasaulyje. Tačiau viena problema yra tolerancijos ugdymas.

Efedrinas paveikia dopaminą smegenyse panašiai kaip „Adderall“, kuris be dėmesio ir stimuliacijos suteikia euforijos ir laimės pojūtį.

Jei bandysite bet kurį iš šių būdų, būkite ypač atsargūs, kad išvengtumėte ilgalaikės žalos. Kai kurie labai patyrę nootropinių medžiagų vartotojai rekomenduoja subalansuoti stimuliatorius su kitais elementais, kad būtų išvengta streso ir (arba) širdies problemų.

Tai gali atrodyti taip:

Dozės priklausys nuo jūsų individualaus kūno tipo, tačiau tai yra vienas stimuliuojančio nootropinio kamino, kuris (teoriškai) kovoja su neigiamu šalutiniu poveikiu, pavyzdys.

Be to, atkreipkite dėmesį į maistines medžiagas, kurių turite dietoje. Daugeliui vakarietišką dietą turinčių žmonių gauti pakankamai mikroelementų yra didžiulė problema ir tai gali nusilpti. Tai svarbu „Adderall“ kontekste, nes yra anekdotų žmonių, kurie sako, kad maistinės medžiagos, tokios kaip magnio glicinatas, vitaminas D ar metilfolatas, iš tikrųjų turi tą patį pažintinį poveikį, kokį turi Adderallas. Kai kuriems žmonėms, kenčiantiems nuo mitochondrijų funkcijos, kreatinas ir panašios priemonės taip pat yra naudingos.

Normaliam žmogui tai niekada nebus tiesa. Amfetamino pagrindu pagaminti vaistai, pvz., „Adderall“, yra pernelyg stimuliuojantys, kad būtų galima palyginti su šiomis maistinėmis medžiagomis, tačiau jei jūsų trūksta, o smegenys ir kūnas neturi žaliavos pagrindinėms funkcijoms atlikti, maistinės medžiagos gali būti tinkama vieta pradėti. Vienas iš būdų tai padaryti yra 23andme naudojimas norint sužinoti, ar jums yra genetinis polinkis.

Galiausiai, yra daugybė unikalių mišinių, kurie grobia Adderall meilę (reikia kai kurių!). Daugelis unikalių nootropinių kaminų teigia turintys „Adderall“ galią arba vadina save „natūraliu„ Adderall “. Tai tiesiog netiesa ir bet koks paminėjimas yra rinkodara išimtinai siekiant užsidirbti pinigų.

Kai kurie nootropiniai mišiniai, tokie kaip „Qualia“, yra gana galingi ir turi daug ingredientų, kurie gali būti stimuliuojantys. Yra natūralių …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More