Manikiūro nauda

Tiems, kurie nežino, manikiūras ir pedikiūras dažnai priskiriami „palepinimo” kategorijai. Nors nagų tvarkymas dažnai būna labai malonus, yra keletas svarių priežasčių, kodėl tai turėtų būti daugiau nei tik retkarčiais pasitaikanti prabanga. Reguliarios investicijos į manikiūrą ir pedikiūrą iš tikrųjų turi daugybę privalumų, jei naudojama tinkamos manikiūro priemonės .

Sveiki nagai

Manikiūro ar pedikiūro metu jūsų nagai giliai išvalomi, taip pat užtikrinama puiki jų išvaizda. Tai svarbi teigiamos nagų sveikatos dalis, nes tiek mūsų rankos, tiek pėdos kasdien daug ką patiria. Reguliarus manikiūras ir pedikiūras užtikrina negyvų įgūdžių ląstelių pašalinimą, o tai yra esminė dalis, skatinanti naujų odos ląstelių augimą. Naujos odos ląstelės yra labai svarbios, kad nagai būtų stiprūs ir sveiki. Reguliarus manikiūras ir pedikiūras taip pat padeda užtikrinti, kad jūsų nagai nebūtų prastos būklės, pavyzdžiui, kad jų nekamuotų grybelinės infekcijos. Jei norite nuolat saugoti savo nagų sveikatą, manikiūras ir pedikiūras atlieka svarbų vaidmenį.

Kraujotaka

Atliekant manikiūrą ar pedikiūrą paprastai atliekamas rankų arba pėdų (arba abiejų) masažas. Masažas yra greitas ir veiksmingas būdas suaktyvinti kraujotaką, kuri žiemos mėnesiais gali būti ypač lėta ir vangi. Dėl prastos kraujotakos rankos ar pėdos gali būti šaltos, nutirpti, patinti ar skaudėti sąnarius. Masažo poveikis – suintensyvinti kraujo tekėjimą visame kūne, kad pagerėtų sąnarių judrumas ir sumažėtų patinimas bei skausmas.

Rankų būklė

Mūsų rankos ir pėdos gali būti veikiamos gana atšiaurios aplinkos ir patirties. Nesvarbu, ar tai būtų vaikščiojimas ilgus atstumus nepatogiais batais, ar ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, sniego ir ledo, atlaikymas, lengva pamiršti, kad šioms mūsų kūno dalims taip pat reikia tam tikros priežiūros ir dėmesio. Reguliariai planuodami manikiūro ir pedikiūro procedūras užtikrinsite, kad nagai būtų geros būklės, o rankų ir kojų oda – prižiūrėta ir švelni. Tai gali padėti išvengti įvairių problemų, pradedant rankų plaštakų įtrūkimais ir baigiant skausmingais pėdų nuospaudomis.

Stresas

Manikiūras ir pedikiūras neįtikėtinai atpalaiduoja. Tai ne tik palaimingas masažo poveikis, bet ir puikus būdas skirti laiko tik sau. Nesvarbu, ar jums reikia laiko pamąstyti, ar norite paskaityti, ar tiesiog pasėdėti su kava, kol jums daromi nagai, ši patirtis suteikia daugybę galimybių atsitraukti kelioms minutėms nuo įtempto gyvenimo, prisėsti ir atsipalaiduoti. Be to, nagų priežiūros poveikis tiek estetikos, tiek pasitenkinimo prasme gali padėti gerai jaustis dar ilgai po vizito.

Tai tik keletas reguliarių manikiūro ir pedikiūro procedūrų privalumų – tai daug daugiau nei tik puikus rezultatas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Labiausiai lankomos kapinės pasaulyje

Labiausiai lankomos kapinės pasaulyje, į kurias atvyksta daugiausia tarptautinių turistų, yra Paryžiuje, Prancūzijoje. Jos vadinasi Père-Lachaise Šaltinis Šis 110 hektarų ploto parkas yra šiaurės rytinėje miesto dalyje. Tai didžiausios Paryžiaus kapinės, kuriose yra daugiau kaip 70 000 kapų. Jos taip pat yra vienos gražiausių – ir turi labai įdomią istoriją. Kapinės buvo atidarytos 1804 m. […]

Read More
Patarimai

Metalo skonis

  Ar tavo burnos skonis kaip senų centų? Disgeuzija, jūsų skonio pojūčio pokytis, gali būti įvairių medicininių problemų šalutinis poveikis. Ir „metalinė burna“, dažnas disgeuzijos pasireiškimas, yra dažnesnis, nei jūs manote. Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. […]

Read More
Patarimai

Kaip išvalyti nešvarų antkapį ar kapus

Jei jūsų mylimas žmogus ilsisi kapinėse, tikriausiai norėsite pasirūpinti jo kapaviete. Viena iš svarbiausių kapo priežiūros dalių – užtikrinti, kad antkapis būtų švarus. Jei pastebėsite, kad jis tampa nešvarus, norėsite imtis priemonių, kad jis vėl būtų švarus ir gražus. Įsitikinkite, kad naudojate tinkamus valymo produktus, skirtus plaunamo akmens tipui. Įvertinkite, ar reikia valyti. Pirmiausia turėtumėte […]

Read More