Nakvynė už mažiau: kaip rasti pigių apgyvendinimo vietų keliaujant

Daugelis žmonių manęs klausė, kokios yra mano paslaptys ieškant pigaus būsto ir nakvynės.

Kaip pavieniui keliautojui, tai yra sunku, nes apgyvendinimas yra pigesnis, kai išlaidas padalini bent su vienu kitu asmeniu.

Negana to, kartais jums tenka mokėti papildomą mokestį tik už nuomą, ypač jei užsisakėte per grupę.

Prie iššūkio prisideda ir tai, kad turiu įžvalgų skonį nakvynėje.

Esu įsitikinęs, kad yra tikrai gražių bendrų kambarių, bet nė viename jų nerasite.

Mažiausiai ten, kur apsistoju, dienos pabaigoje turi būti aklavietė, skirianti mane nuo visų kitų asmenų, ir 4,0 ar aukštesni svečių įvertinimai.

Nepainiokite svečių įvertinimų su žvaigždutėmis – man nereikia apsistoti „Ritz Carlton“ ar kitoje 5 žvaigždučių apgyvendinimo įstaigoje, bet vertinu žinojimą, kad pastarieji svečiai turėjo 5 žvaigždučių patirtį.

SUSIJ P PAŠTAS: KAIP SKRIDŽIU Į AUKKLANDĄ, NAUJĄJĄ ZEMALĄ TIK 38 USD

Štai keletas patarimų, kurie padės jums rasti pigių nakvynės vietų kitai kelionei!

1. Užsiregistruokite kelionių svetainėse su nuolaida

Pusryčiai BnB Kolorade

„Expedia“ siūlo 10% nuolaidą viešbučio kainoms, kaip standartinę praktiką visiems jos nariams.

Negana to, jie palaiko taškų sistemą ir apdovanoja jus, kai nuomojate kuponais ir nuolaidomis.

Jei esate dažnas keliautojas, „Hotels.com“ suteikia jums nemokamą naktį po 10-osios nuomos.

„TripAdvisor“ visada skatina jus užsisakyti jų svetainėje. Pirmoji mano nuoma pas juos sukėlė 50 USD vertės „Amazon“ dovanų kortelę.

Patys lygindami skirtingų svetainių įkainius, galite įsitikinti, kad gaunate ne tik geriausią viešbučių pasiūlymą, bet ir pasinaudojate visomis paskatomis.

Be to, jei galite rasti pageidaujamą rezervavimo svetainę ir likti ištikimas, greičiausiai sulauksite atlygio.

2. Užsisakykite ir sumokėkite iš anksto

Viešbutis Oranjestade, Aruboje

Daugumoje apgyvendinimo įstaigų yra galimybė užsisakyti ir sumokėkite iš anksto, kad sutaupytumėte tam tikrą procentą nuo nakties tarifo.

Naudokitės šia parinktimi taupiai, nes jums paprastai nesiseka, jei jūsų planai pasikeičia, ir aš taip išsamiai tyrinėju viešbučius, kad jei vėliau susidursiu net su viena apžvalga, kurioje užsimenama apie „lovos klaidas“, norėčiau, kad galėčiau tai atšaukti be jokių pasekmių.

Vis dėlto, jei žinote, kad jūsų planai yra akmenyje ir gerai ištyrėte numatytą kelionės tikslą, tai yra puikus būdas anksti užtikrinti greitą intensyvaus eismo vietų greitį.

Aš naudojau šį metodą užsitikrindamas dvi naktis Santorine viešbutyje, iš kurio atsiveria vaizdas į Kalderą, už tik 100 USD per naktį per Memorial Day savaitgalį, palyginti su vidutine nakties kaina 250 USD +.

Jei užsakote per „AirBnB“, neturite kito pasirinkimo, kaip sumokėti iš anksto.

Kiekviena apgyvendinimo įstaiga turi savo atšaukimo ir grąžinimo politiką, todėl prieš užsakymą būtinai perskaitykite puikų spaudinį.

3. Palaukite iki paskutinės minutės

Kuskas viešbutis

Tai gali skambėti prieštaringai, bet išgirsk mane.

Jei nesiseka ir neužtikrinate nakvynės anksti, jūsų geriausias pasirinkimas yra palaukite iki paskutinės minutės, per mėnesį nuo jūsų apsilankymo.

Čia daugybė viešbučių įvertins bet kokią jų turimą atvirą erdvę ir pasiūlys pasiūlymus, kad priviliotų svečius apsistoti pas juos. Juk geriau, jei svečias moka su nuolaida, nei nė vienas svečias nieko nemoka.

Tai ypač pasakytina apie didesni miestai su daugybe viešbučių varžybų, pavyzdžiui, Las Vegase ir Honkonge.

Jei žinote, kad einate į kažkur didelę paklausą ir ribotą vietą, pavyzdžiui, Didįjį kanjoną, vasaros mėnesiais, nerizikuokite šia strategija.

4. Palyginkite viešbučius su privačiomis nuomomis

Parthenono vaizdas iš mano „AirBnb“

Paprastai kruopščiai ieškau viešbučių ir privačių nuomojamų vietų savo paskirties mieste.

Yra keletas privačių nuomos svetainių, tokių kaip „Namų svečiai“, bet aš dažniausiai laikausi „AirBnB“, nes ji yra patogi vartotojui ir man sekėsi jų savybėmis.

Aukščiau pateiktame paveikslėlyje matomas „Acropolis“ vaizdas iš mano „AirBnB“ Atėnuose, 2 kvartalų atstumu nuo Parthenono ir tik 70 USD per naktį per Naujųjų metų savaitę.

Jame buvo labai didelė lova, keltuvas ir netgi naminiai močiutės sausainiai. Jūs negalite to įveikti!

Mano paslaptis užtikrinant sėkmingą „AirBnB“ viešnagę yra užsisakyti pas „SuperHosts“, kai tik įmanoma.

„AirBnB“ rimtai vertina šį pavadinimą ir jį apdovanoja tik šeimininkams, kurie sulaukė aštrių atsiliepimų.

Maža to, jie reguliariai vertina pavadinimą, kad žinotumėte, kur apsistojate, išliko lygus. Kartais pagrindinis kompiuteris bus per didelis, kad būtų pelnęs „SuperHost“ įvertinimą.

Tokiu atveju ieškau bent jau čia jau apsistojusių žmonių apžvalgų ir ne mažiau kaip vidutiniškai 5 žvaigždžių. Tikslas yra rasti pigių nakvynės vietų neaukojant kokybės.

5. Ieškokite kuponų ir nuolaidų kodų

Meteoros uolienos, matomos iš mano viešbučio balkono

Prieš užsisakant kelionių svetainėje ar programoje, patartina atlikite „Google“ paiešką ir sužinokite, ar nuolaida taikoma pirmą kartą vartotojams ar šiuo metu vykdomai reklamai.

Jei norite apsistoti tam tikrame viešbučių tinkle, pasirašyti lojalumo narystę į kurias gali įeiti tokios premijos kaip nemokamas belaidis internetas, pusryčiai ir nemokamas pervežimas į ir iš oro uosto.

Jei pasinaudojote mano patarimais, kaip užsisakyti pigius skrydžius ir turėti kelionės kreditinę kortelę, patikrinkite, ar jūsų kortelė bendradarbiauja su kokiais nors viešbučiais ir siūlo papildomų taškų už jų išleidimą.

Daugelis prekių ženklų taip pat siūlo savo kreditines korteles, leidžiančias gauti naktis nemokamai arba su didele nuolaida.

Atlikus nedidelius tyrimus ir peradresavus lėšas, pigios apgyvendinimo įstaigos gali būti nauja kredito kortelė.

NORITE 40 USD PO PIRMOJO AIRBNB NUOMOS? PASPAUSKITE ČIA!

6. Nebijokite apsistoti daugiau nei vienoje vietoje

Juokinga durų iškaba Barselonos viešbutyje

Taigi jūs turite tą 40 USD kainuojantį „AirBnB“ kuponą ir radote vietą, kurios kaina yra 50 USD per naktį ir iš kurios matyti dienos, tačiau ji prieinama tik vieną naktį.

Ar turėtumėte pasakyti, kad tai pamiršote ir užsisakėte kur nors, galite vietoj to praleisti savo kelionę? Galbūt.

Tai priklauso nuo jūsų tolerancijos nedideliems nepatogumams.

Kartais viena naktis prabangiame nuomos kambaryje už puikią kainą yra verta skausmo, ryte perkeliant savo bagažą kur nors kitur.

Šią strategiją panaudojau atnaujindama kelionę į Barseloną įpusėjus „Yurrban Trafalgar“ viešbučiui (pavaizduota aukščiau) ir, nors atvykimas į kitą viešbutį ir iš jo buvo skaudus, kelionė iškart pakilo.

Jei galite pasiekti nemažai, nebijokite apsistoti daugiau nei vienoje vietoje.

Tikiuosi, kad šie patarimai gali padėti sutaupyti pinigų ir rasti pigių nakvynės vietų. Iki kito karto saugios kelionės!

SUSIJ P PAŠTAS: KAIP PAKUOTI VIENĄ SAVAIT IN Į VIENĄ NEMOKAMĄ KREPŠELĮ

Patinka šis įrašas? Prisekite mane žemiau!

* Šiame įraše yra partnerių nuorodų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More