Patarimai, kaip įsivažiuoti su nauju automobiliu

Ką tik gavote savo svajonių automobilio raktelius. Jis ką tik išvažiavo iš salono ir jūs negalite sulaukti, kada galėsite spustelėti pedalą ir pasivažinėti juo ilgai ir greitai. Bet palaukite! Ar tai teisinga?

Visi automobilių gamintojai, išskyrus vokiečius, pataria iš karto po naujo automobilio įsigijimo neskubėti ir neskubėti. Taip yra todėl, kad egzistuoja vadinamasis įsibėgėjimo laikotarpis. Kaip ir visos kitos mašinos, automobiliai taip pat turi judančių dalių, kurioms reikia šiek tiek laiko ir kilometrų, kad būtų optimaliai sureguliuotos ir sklandžiai veiktų. Pavyzdžiui, stūmoklio žiedai, guoliai ir cilindrai turi tolygiai susidėvėti, kad automobilis pradėtų veikti taip, kaip iš tikrųjų turėtų. Panašiai ir padangoms, transmisijoms bei stabdžiams taip pat reikia laiko nusistovėti.

Naujų automobilių padangos


Visiškai naujų automobilių padangoms reikia laiko, kad sukurtų reikiamą sukibimą su kelio danga. Todėl prieš važiuodami dideliu greičiu būtinai švelniai apkraukite padangas.
Automobilio įsibėgėjimą galite pradėti laikydamiesi greičio ir sūkių skaičiaus apribojimų, nurodytų automobilio naudojimo instrukcijoje. Benzininių automobilių gamintojai paprastai prašo neviršyti 2 500-2 700 apsisukimų per minutę ir stengtis neviršyti 80 km/val. greičio, bent jau pirmuosius 1 000-1 200 km. Kai kilometražo skaitiklyje bus įveikta 1 200 km riba, galėsite padidinti sūkius iki 3 000-3 200 aps/min ir galbūt pasiekti 100-110 km/val. greitį.
Automobiliams su dyzeliniais varikliais pirmuosius 1 000 km sūkių dažnį reikia laikyti dar mažesnį, tarkime, iki 2 000 aps/min. Vėliau kitus 500-700 km automobilį galite sukti iki 2800 aps/min. Taip pat stenkitės kontroliuoti greitį. Bent jau pirmuosius 1 000 km neviršykite 100 km/val. greičio.

Laikykitės greičio apribojimų

Venkite per greito greitėjimo ir per stipraus stabdymo, kol tai įmanoma. Tikros avarinės situacijos atveju, žinoma, galite daryti bet kurį iš šių veiksmų. Stenkitės kuo sklandžiau perjungti pavaras rekomenduojamame sūkių diapazone. Taip pat siūlome nesiimti tolimų kelionių, kol automobilis nėra įvažiavęs. Idealiu atveju taip pat prašytume jūsų vengti įstrigti spūstyse, tačiau, atsižvelgiant į Indijos scenarijų, tai per ilgas šansas. Net ir tokiu atveju siūlome su automobiliu elgtis kuo švelniau.
Dauguma gamintojų taip pat rekomenduoja keisti automobilio alyvą po 1000-1200 km, nes į alyvos rezervuarą gali patekti metalo drožlių. Taigi tada yra tikimybė, kad gali būti pažeistas ir variklis.

DALYKAI, KURIŲ NEGALIMA DARYTI VAŽIUOJANT

  • >> Nesukite automobilio be reikalo
  • >> Nepriverskite variklio dirbti intensyviau. Pavyzdžiui, per anksti perjungdami pavaras
  • >> Smarkiai greitėjant ir smarkiai stabdant. To reikia vengti bet kokia kaina
  • >> Automobilyje nelaikykite nereikalingo krovinio, pvz., žurnalų krūvos, be reikalo laikomo sunkaus bagažo ir pan.

SKLANDUS PAVARŲ PERJUNGIMAS

Stenkitės, kad pavarų perjungimas būtų kuo sklandesnis. Skirtinguose automobiliuose yra skirtingos apsukų juostos, skirtos pavaroms perjungti. Stenkitės bent jau pirmuosius 1 500 km važiuodami laikytis tos pačios. Stiprus naujojo variklio apsukų didinimas gali pakenkti automobiliui. Jei turite parktronikai padės

Ar esate pasiruošę pastatyti savo BMW?

Ar esate pasiruošę pastatyti savo BMW? Tiesiog spustelėkite Auto PDC (automatinė parkavimo atstumo kontrolė) ir leiskite BMW technologijoms dirbti už jus. Pažangi BMW PDC perims valdymą ir gerokai palengvins parkavimą, tačiau vairuotojas turėtų ir toliau dalyvauti šiame procese. Būtina tikrinti progresą tikrinant galinio vaizdo monitorių, galinio vaizdo veidrodėlį ir šoninius veidrodėlius.

BMW PDC naudoja stabdžių, vairo ir pagreičio valdiklius, kad saugiai palengvintų parkavimąsi į stovėjimo vietą. Sukurtas valdyti įprastą ir lygiagretų stovėjimą, PDC įspės vairuotoją apie bet kokius aptiktus judesius ar kliūtis. Jei jų aptinkama, parkavimo procesas sustabdomas ir laukiama, kol situacija bus išspręsta.

Akustiniai signalai ir vaizdiniai nurodymai informuoja vairuotoją, kaip elgtis BMW PDC parkavimo procese. Vairuotojas išlieka įtrauktas į visą parkavimo procesą. Sėkmingam parkavimui užtikrinti BMW Auto PDC naudoja tris technologijas: „Driver Assistance Plus 2”, „BMW Driver Assistance Plus” ir „Active Distance Parking Control”.

BMW Auto PDC aktyviai ieško stovėjimo vietos važiuojant mažesniu nei 22 km/val. greičiu. Potencialios stovėjimo vietos aktyviai rodomos BMW valdymo ekrane. BMW Auto PDC apima keletą novatoriškų technologijų, įskaitant „Surround 3D View”, „Daytime Pedestrian Protection”, „Blind Spot Detection”, „Frontal Collision Warning” ir „Speed Limit Info” grįžtamąjį ryšį.

Išbandykite fantastišką BMW parkavimo pagalbos funkciją patys BMW of Springfield. Išbandykite naująjį BMW ir sužinokite apie nuostabiosios BMW Auto PDC galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More