Patarimai, kaip rasti 3D spausdintuvo mokyklai finansavimą

Šis pranešimas buvo pateiktas jums bendradarbiaujant su „Dremel Education“.
Patarimai, kaip rasti 3D spausdintuvo mokyklai finansavimą

Manęs labai klausia, ar turiu kokių nors rekomendacijų, kur rasti finansavimą 3D spausdintuvui įsigyti klasėje ar mokykloje. Geras ne tik palaiko deramą kainą, bet ir administracija ne visada sutaria dėl tokios ateities technologijos poreikio.

Labai norėčiau išgirsti jūsų atsiliepimus toliau pateiktuose komentaruose, jei turite mums papildomų idėjų! Jei jau turite 3D spausdintuvą, peržiūrėkite mūsų straipsnį apie tai, kaip naudoti 3D spausdintuvą lėšų rinkimui!

Prisiminti – būtinai perskaitykite smulkų kiekvieno finansavimo / loterijos puslapio šriftą, nes juose visos taikomos skirtingos taisyklės! Kai kurios yra skirtos tik valstybinei mokyklai, kai kurios yra konkrečios valstybės ar lygio lygiai ir t.

Čia yra tik keletas galimų dotacijų ir (arba) lėšų rinkimo būdų:

„Best Buy“ bendruomenės parama

Dėžutės švietimui

Amerikos „Honda“ fondas

Klasės novatoriai! „Toshiba Grants“

Donorai Pasirinkite

Lowe’s Toolbox for Education

Dotacija „AIAA“ klasėje

Dotacijos namų depo bendruomenei

Valstybinio ūkio gerų kaimynų švietimo dotacijos

„Verizon“ bendruomenės dotacijos

„Wells Fargo Grants“

Kiti finansavimo šaltiniai:

Klauskite vietinių įmonių! Jūs, vaikinai, tai Didžiulis! Negaliu jums pasakyti, kiek tūkstančių dolerių ir privilegijų mūsų mokykla gavo tik paprašius vietinių įmonių! 100% verta sustoti paklausti! Vietos įmonės tiesiog mėgsta padėti vietinėms mokykloms! Ir paprastai jie džiaugiasi mokesčių aukomis už savo aukas! Yra tiek daug būdų, kaip galite tai padaryti.

Galite užsiregistruoti į lėšų rinkimo vakarą vietiniame restorane. Norėdami paaukoti, galite susisiekti su didele gamykla, kuriai gali būti prieinamos senesnės 3D spausdintuvų versijos. Surenkite karnavalą su vietinių įmonių remiamais prizais.

Pasitarkite su verslo vadovais ir sužinokite, ar jie bendradarbiaus, kad padėtų paaukoti ar sutelkti lėšas jūsų 3D spausdintuvui. Paklauskite savo vietinio banko, jei jie turi kokių nors dotacijų bendruomenėms mokykloms. Kreipkitės į vietinę bendruomenės kolegiją ir sužinokite, ar jie turi 3D spausdintuvų technologijos kontaktų ar išteklių. Nuostabu, ką gali atskleisti, kai skiri šiek tiek laiko ir pradedi klausinėti.

3D klasės spausdintuvo rekomendacija:
„Dremel Idea Build 3D40“ 3D spausdintuvas

Kaip jūs, vaikinai, žinote, esu „Dremel“ švietimo ambasadorė Taigi būk nuoširdus su jumis „Dremel Idea Builder 3D40 3D“ spausdintuvas yra vienintelis, su kuriuo asmeniškai turiu patirties, bet man viskas reikalinga. Esu be galo patenkintas mūsų 3D spausdintuvu ne tik todėl, kad juo naudotis labai paprasta (galite jį ištraukti iš dėžutės ir pradėti spausdinti per mažiau nei 20 minučių, net jei dar nematėte 3D spausdintuvo!), Bet ir todėl, kad jis gali statyk tokius didelius projektus!

„Dremel Idea Build 3D40“ 3D spausdintuvas

Jame yra net jutiklinio ekrano pamoka!

Aš tikrai pagalvojau, kad būsiu šiek tiek su 3D spausdintuvu sutrikusios technologijos – galų gale tai pasirodė kažkaip baisu! Bet ištraukus iš dėžutės, tai buvo tarsi manekeno vadovo skaitymas – jis mane apėmė per visą procesą ir nebuvo didelis dalykas! Net mano 10 metų sūnus naudojasi mūsiškiu visiškai savarankiškai.

Tai išmokė mane tiekti ir supjaustyti giją, jos veikiamą temperatūrą ir viską! Tai netgi parodo, kiek liko projekto, kurį šiuo metu spausdinate!

„Dremel Idea Build 3D40“ 3D spausdintuvas

„Idea Builder 3D40“ parodo, kaip lengvai išlyginti platformą!

Galite spausdinti per „Wi-Fi“, „Ethernet“ arba tiesiog prijungdami USB atmintinę, kaip mums labiau patinka, nes mūsų „Wi-Fi“ ryšys gali būti dėmėtas. Spausdintuvas yra visiškai uždarytas su aiškiomis viršutinėmis ir priekinėmis durelėmis, kurios gali atsidaryti patogumui.

Kaip jau minėjau anksčiau, ji turi labai didelę pagrindo plokštę, kad galėtumėte ant jos pastatyti didelius projektus, nesijaudindami dėl dydžio (10 ”x6” x6.7 ”). Ir jei jūs turite išlyginti statybinę plokštę, jutiklinis ekranas tiksliai nurodo, ką daryti, kad negalėtumėte suklysti!

3D spausdintuvų privalumai mokyklose:

* Gebėjimas tirti organų, kaukolių / kaulų ir egzempliorių skerspjūvius.
* Galimybė atsispausdinti ir naudoti 3D molekules.
* Sukurkite ir atspausdinkite prototipus.
* Galimybė atsispausdinti 3D žemėlapių topografiją.
* Gebėjimas atsispausdinti istorinius artefaktus.
* Dizainas su tiksliais matematikos įgūdžiais.
* Papildykite STEM mokymo programą ir koncepcijas.
* Gebėjimas mokytis nesiseka.
* Realių finansų, verslo ir buvimo verslininku sampratos.

Kai kurie mūsų 3D spausdintuvų projektai:

Pasidalink su draugais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More