Persikėlimas į Grand Rapids? Kaip rasti apylinkes, gydytojus, mokyklas ir dar daugiau

Patarimai persikėlimui į Grand Rapids ir Vakarų Mičiganas

Persikėlimas į naujus namus yra daug darbo, kad ir kaip toli jis būtų. Jei keliatės į naują miestą, tai dar labiau pribloškia.

Jei keliaujate į Grand Rapids rajoną, mes sudarėme galutinį sąrašą, kuris padės jums naršyti naujojoje bendruomenėje. Nuo jūsų rajonų iki mokyklų, vietų, kur galima žaisti, ar lankytinų restoranų.

Su tinkama pagalba judėti su šeima gali būti paprasčiau

Ar jūsų šeima persikelia į Grand Rapids? Nesvarbu, ar keliaujate į kitą miestą Vakarų Mičigane, ar atvykstate iš valstijos, įsikuriate nauja kaimynystė yra daug darbo!

Jei bandote rasti jums tinkantį rajoną, naudokitės mūsų parankia žvalgybinė kelionė.

Kaip tėvai, kurie visi kažkuriuo metu persikėlė į Grand Rapids, mūsų komanda susirinko naudingos informacijos ir šaltinių jums šiame puslapyje.

Mes esame čia, kad padėtume kad jūsų judėjimas būtų sklandus kaip įmanoma, todėl pažiūrėkite ir pasidalykite šiuo puslapiu su draugais, kurie taip pat yra judantys.

berniukas žaidžia ratais GRCM
Grand Rapids vaikų muziejus

Kurią kaimynystę mylėsite labiausiai?

„Grand Rapids“ apylinkėse yra daugybė žinių apie bendruomenes

Yra daug skirtingos bendruomenės aplink Grand Rapids. Ar tau patinka gyvenantys mieste ir vaikščiojantys mikrorajonai? Patikrinkite, ką reikia padaryti Grand Rapids miestas ir artimi rajonai.

Ežero mylėtojai rasite didelių išteklių Ežero pakrantės sritis (Grand Haven, Olandija, Muskegon, Zeeland).

Rožinio piliakalnio ežero diena
Rožinio piliakalnio natūrali vietovė – Grand Haven

Nesvarbu, ar tai Ados centro žavesys ar grožis Nendrės ežeras Rytų Grand Rapidse yra daug ką mylėti rajonuose į rytus nuo GR.

„Cascade Township Park“ yra mergaičių sūpynės
Kaskados miestelio parkas

Surasti tyliau, priemiesčio rajone viename iš mūsų 18 priemiesčio bendruomenės. Palengvinkite savo namų medžioklę ir sužinokite daugiau apie šias GR apsuptas miegamojo bendruomenes: Į šiaurės rytus, Šiaurės vakarai, Pietryčių, Vakarai.

Mažo miestelio gyvenimas tai vis dar tik a trumpas važiavimas atokiau nuo Grand Rapids patogumų gausu pietvakarių Grand Rapids (Vajomingas, Bairono centras, Veilandas, Dorras).

Bibliotekos grojimo vietose yra Vaizdingo KDL Ruddo vaizdas
Kento rajono bibliotekos Vajomingo filialas

Kur rasti geriausių dalykų Grand Rapids

Kur geriausi restoranai GR? Kur geriausia pediatrai? Kur galėčiau nuvesti savo vaikus žaisti?

Tunelio parko mergaičių paplūdimys

Mėgstamiausi „Grand Rapids“ židinio taškai yra išvardyti mūsų metiniame pranešime „Grandtastic Awards“ vadovas geriausi dokumentai, odontologai ir dar daugiau GR geriausi sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai.

Jei ieškote daugiau suaugusių galimybių linksmybėms, šiame žemėlapyje galite rasti puikių valgių „Date Night“ restoranai ir nuotykius su 101 dienos nakties idėja aplink Grand Rapids.

FCP pediatrai pasižymi mielu kūdikio berniuko atvaizdu

Ir būtinai prisiregistruokite gauti mūsų naujienlaiškį. Tai protingas žvilgsnis į kitas kelias dienas, kuris padės jums planuoti. Trumpas, mielas ir informatyvus.

Raskite informacijos apie mokyklą ir vaikų priežiūros išteklius

Ieškote tinkama mokykla tavo vaikams? Gal norite rasti patirtimi paremta programa arba kalbos panardinimas variantą. Patikrinkite mūsų išsamus mokyklų vadovas, su informacija apie beveik kiekvieną Kento ir Otavos grafystės mokyklą.

Grand-Rapids-School-Guide-for-West-Mičiganas-GRKIDS

Ikimokyklinukų tėvai mylės mus „Grand Rapids“ ikimokyklinio ugdymo vadovas.

Neleiskite, kad vaiko priežiūros paslaugos jus jaudintų. Mūsų Vaikų priežiūra vadovas padės jums rasti tinkamas savo šeimai.

Ar girdėjote apiePasirinkimo mokyklos? “ Sužinokite daugiau mūsų Tėvų vadovas į pasirinktas mokyklas Didžiajame Grand Rapids

Įdomios vietos vaikams ir šeimoms, kur galima žaisti ir mokytis Didžiojoje Grand Rapidse

„Grand Rapids“ turi daug vietų vaikams žaisti uždarose patalpose. Pažiūrėkite, kas yra mūsų Vidaus žaidimų vadovas.

„Rebounderz Feature Image Hunt“ kabo ant nindzių kurso
Rebounderz

Jums taip pat patiks sužinoti apie populiariausi parkai aplink Grand Rapids ir visus šaunius vaikams tinkamus pėsčiųjų takus.

Ar jūsų vaikai nori išmokti groti instrumentu ar lankyti šokių pamokas? Išsiaiškinti kur rasti Muzikos, šokio, meno ir teatro užsiėmimai vaikams.

Kaip patinka gyventi Grand Rapids?

Jei skaitote šį įrašą ir ruošiasi judėti į Vakarų Mičiganą nuo lauke „kumštinę“, apie kurią tikriausiai norite sužinoti daugiau kas tai yra tikrai patinka čia gyventi.

Būtinai perskaitykite mūsų informacinę medžiagą Šeimos perkėlimo vadovas informacijos apie tai, koks yra gyvenimas Vakarų Mičigane, apima ir keistenybės, ir karūnos brangenybės!

„Grand Rapids“ perkėlimo vadovo funkcijos vaizdas

Sveiki atvykę į „Grand Rapids“ – nekantraujame jus geriau pažinti.

Jei dar to nepadarėte, būtinai „pamėgkite“ mūsų „Facebook“ puslapis ir atsiųskite mums žinutę, kad galėtume „susitikti“ su jumis. Sveiki!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kokia nauda katilas oras vanduo namuose ir darbo vietoje?

Katilas oras vanduo yra pažangus šildymo ir karšto vandens tiekimo sistema, kurią galima įdiegti tiek namuose, tiek darbo vietoje. Ši sistema naudoja oro šildytuvą, kad generuotų šilumą, ir šilumokaičius, kad šilumą pervedžiotų į vandenį. Tai modernus būdas pasirūpinti šiluma ir karštuoju vandeniu, o čia yra keletas priežasčių, kodėl katilas oras vanduo gali būti naudingas jūsų […]

Read More
Patarimai

Kaip kasti urvą?

Urvų kasimas yra veikla, kuri gali būti reikalinga įvairiose situacijose, nuo žemės darbų sodininkystėje iki projektų statyboje. Tai svarbus procesas, kurio reikia atlikti atidžiai ir saugiai. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius žingsnius ir patarimus, kaip kasti urvą. Pasiruošimas ir Saugumas Kasimo Procesas Papildomi Patarimai Kasimas urvo yra procesas, kuriam reikia atsargumo ir planavimo. Laikykitės saugumo taisyklių, […]

Read More
Patarimai

Belaidės kameros panaudojimas

Belaidės kameros (arba IP kameros) yra modernios technologinės priemonės, kurios gali būti naudojamos įvairiais tikslais, nuo saugumo užtikrinimo iki stebėsenos. Šiame straipsnyje aptarsime, kur ir kaip naudojamos belaidės kameros: 1. Namų Apsauga: 2. Verslo Saugumas: 3. Viešbučių ir Nakvynės Įstaigos: 4. Prekybos Centrai ir Parduotuvės: 5. Žemės Ūkis ir Sodo Priežiūra: 6. Eismo Stebėsenos Sistemose: […]

Read More