Santuoka namuose: kaip rasti laiko pasimatymui su vyru

Mes su vyru vedę beveik 20 metų. Kitą rudenį savo 20-metį švęsime kelione į Italiją. Mes jau išsirikiavome mano tėvus pasilikti čia su vaikais savo namuose. Mes taip pat saugosime atsarginius sėdėjusius, jei kas nors nutiks ne taip ir jiems reikės pagalbos, arba tuo atveju, jei juos reikės atšaukti paskutinę akimirką. Mes karštai meldžiamės, kad nieko panašaus neatsitiktų ir kad viskas gerai klostytųsi, kad ši kelionė įvyktų! Dar niekada nieko panašaus nepadarėme ir tikrai nesame išvykę dviejų savaičių iš savo šalies, tik mudviejų.

Galite užduoti klausimą, Jei esate namų mokykla, tokia kaip mūsų, kaip pavyksta rasti laiko atostogoms? O gal jums įdomu, kaip mes sutaupėme pinigų mokydami 5 vaikus namuose! Pastaroji yra daugiau mano vyro teritorija, tačiau atsakymas į pirmąjį yra būti tyčinis. Jei datas nenurodysime prioritetu, tada jos neįvyks reguliariai.

Buvo daug lengviau rasti vieną laiką su vyru, kai buvome naujai susituokę ir net po to, kai į paveikslą pateko du pirmieji vaikai. Mes niekada negyvenome tame pačiame mieste, kuriame gyveno nei tėvai, nei kiti šeimos nariai, tačiau gyvenome pakankamai arti, kad kartais paliktų vaikus savaitgaliui. Per tuos metus mes taip pat užmezgėme puikias draugystes, todėl dažnai gyvenime turėjome keletą patikimų žmonių, su kuriais jautėmės patogiai palikdami savo vaikus. Tai leido mums kartu ir čia praleisti kelias valandas, kad pamatytume filmą ar patrauktume vakarienę. Tačiau dar visai neseniai mes neskyrėme laiko pasimatymams. Tai visada buvo gana atsitiktinė. Mes visada girdėjome, kad gera mintis pasimatyti su savo sutuoktiniu, tačiau niekada to nebuvome nustatę kaip prioriteto.

Mes su vyru dalyvaujame santuokos tarnystėje mūsų bažnyčioje. Šioje klasėje nuo Jimmy Evansas apie santuoką uoloje, mes sužinojome apie prioritetą ir užsiėmimą, ribų nustatymą, vaikų auklėjimą, sveiką elgesį su savo tėvais, finansinius klausimus, seksą ir bendravimą, santykius su Dievu ir dar daugiau! Vienas iš dalykų, kurį nusprendėme per savaitės diskusiją per mūsų savaitės susitikimą, buvo tai, kad po visų šių metų mes vienas kitam sieksime susitikimų. Mes vis tiek kiekvieną savaitę jau turėjome laiko skirti pamokai. Mes taip pat jau turėjome auklę, išrikiuotą mūsų jaunesniems vaikams, nes mūsų vyresniam vaikui dabar yra 16 metų ir jis gali keletą valandų tvarkyti daiktus. Mes jam mokame po keletą dolerių kiekvieną savaitę, ir jis džiaugiasi galėdamas būti atsakingas. Tai naudinga!

Taigi, kokius žingsnius galite atlikti, kad būtumėte tikri, kad randate laiko pasimatymui su sutuoktiniu? Išbandykite šiuos!

  1. Mėgaukitės pasimatymo naktimi. Jei neturite patikimo šeimos nario ar kitos galimybės, kad kažkas galėtų likti namuose su vaikais, vis tiek galite suplanuoti datą. Tai gali pareikalauti šiek tiek kūrybiškumo. Tačiau kelios idėjos yra: pasimėgaukite iškylos vakariene rūsyje, išbandykite gražią muziką ir šokius, mėgaukitės žvaigždžių vakaru savo kieme arba žiūrėkite filmą ir kartu mėgaukitės kava ir desertu.
  2. Paklauskite draugo, ar galite pasiskolinti jos auklę (ar paauglį sūnų ar dukrą). Rimtai. Tai gali skambėti šiek tiek kvailai, bet mes neseniai tai padarėme. Vykdydami santuokos tarnystę, kurioje dalyvaujame, kiekvieną savaitę susitinkame su nedidele 3–4 porų grupe. Sesijos metu mes gana gerai susipažįstame. Tai puikus būdas susirasti naujų draugų ir sukurti atskaitomybės grupę. Diskutavome apie poreikį turėti naują auklėtoją, nes mūsų bažnyčia vidurinės mokyklos pamainas perkelia į sekmadienio vakarą, tai yra tą pačią naktį, kai mūsų santuokos grupė visada susitinka. Viena iš porų minėjo, kad jos vyras randa studentų … jis dirba su vietinio universiteto sporto komandomis ir pažįsta daug jaunų žmonių … ir ji juos „veterinarija“, todėl jie turi nemažą galimų sėdinčiųjų sąrašą. Neseniai mes paprašėme savo draugės vardo ir galų gale paprašėme pasilikti dvi jauniausias mūsų mergaites. Ji atliko pasakišką darbą, net plaudama indus, kol mes nebuvome, o mūsų merginos ją mylėjo! Mes jau suplanavome, kad ji ateis pas juos į svarbią pasimatymo naktį sausio mėnesį, be to, ji yra išrikiuota kiekvieną savaitę ateiti per kitą santuokos tarnystės sesiją. Ar ši parinktis jums tinka?
  3. Prašykite šeimos nario. Kaip jau minėjau anksčiau, nuo tada, kai buvome susituokę, niekada negyvenome tame pačiame mieste, kaip ir nė vienas iš mūsų šeimos narių. Mes negalėjome reguliariai pasirinkti šios galimybės. Žinau, kad ne visi santykiai šeimoje yra geri, bet jei jūsų, pabandykite. Daugelis senelių, tetų ir dėdžių, pusbrolių ar brolių ir seserų būtų sujaudinti praleisdami keletą valandų su jaunesniais savo išplėstinės šeimos nariais, kol jūs išsisuksite su vyru.
  4. Barteris su draugu. Jei žinau mamas, tada žinau, kad yra daugybė kitų, kurie yra toje pačioje situacijoje kaip ir jūs. Gali būti sunku rasti kokybiškų vaikų priežiūros paslaugų teikėjų. Mes norime ir turime žinoti, kad mūsų vaikai yra saugūs, mylimi ir gerai prižiūrimi, kai nesame su jais. Kodėl nepasiekus artimo draugo pakaitomis stebėti vienas kito vaikus? Gal galite išeiti sekmadienio vakarais, o ji su vyru – šeštadienio vakarais. Galite pasirinkti eiti į jos namus arba paprašyti, kad ji atvestų visus savo vaikus pas jus, ar kokį kitą derinį, kuris jums labiausiai tinka. Kiekviena pora ne tik galės kokybiškai praleisti laiką, bet ir jūsų vaikai taip pat suartės!

Ar esate viena iš palaimintųjų žmonų, kuri reguliariai naudojasi proga praleisti laiką tik su vyru? Labai norėčiau išgirsti, kaip tu tai darai! Jūsų idėjos padės mums visiems mamoms šiek tiek praleisti laiką su savo vyrais ir grįžti namo atsinaujinusios ir pasirengusios vėl pasinerti į savo vaikus!

Jums taip pat gali patikti šie straipsniai!

Miela namų mokykla: kaip mylėti savo vyrą mokantis namuose

3 paprasti būdai, kaip sustiprinti namų mokyklų santuoką

3 būdai, kaip pasirinkti džiaugsmą kasdieniame namų mokykloje

10 paprastų būdų išmokyti vaikus mylėti

Trys karštų namų santuokų paslaptys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More