„Silverwood“ bilietai – kur įsigyti „Silverwood“ bilietus su nuolaida

Dalintis yra rūpestinga!

Ar ketinate aplankyti Silverwoodą? Mes turime visą jums reikalingą informaciją apie „Silverwood“ bilietus – kur gauti geriausias nuolaidų bilietų kainas į šį pramogų parką!

kaip rasti nuolaidų bilietus į Silverwood

„Silverwood“ bilietai – „Silverwood“ bilietai su nuolaida 2021 m

Ieškote „Silverwood“ nuolaidų bilietų? „Silverwood“ siūlo daugybę pinigų taupymo galimybių, kurios padės sutaupyti atostogų metu. Toliau pateikėme įprastas šio sezono kainas, kad būtų galima sužinoti, tačiau šiek tiek suplanavus, nėra pagrindo mokėti visos kainos, kad apsilankytumėte Silverwoode.

„Silverwood“ dabar veikia 2021 m. Sezonui, o „Boulder Beach“ atidaromas memorialiniame savaitgalyje, 2021 m. Atrodo, kad Silverwood RV parkas taip pat dabar veikia.

Būtinai peržiūrėkite mūsų įrašus:

„Silver Rapids“ vandens parkas

Prieš išvykdami būtinai patikrinkite jų socialinio atstumo planą (tai yra nuo 2020 m., Tačiau panašu, kad jis vis tiek galiotų, kiek žinome – atnaujinsime, jei sužinosime daugiau dabartinės informacijos).

Įprastos kainos bilietai:

(2021 kainos prie vartų)

Bendras priėmimas – 69 arba 103 USD (2 dienų įėjimas); 40 USD (po 16 val.)

Jaunimo (3–7 metų) / senjorų bilietai – 40 USD (arba 62 USD už 2 dienų priėmimą)

2 metų ir jaunesni vaikai – Laisvas

Nuolaidų sezono abonementas:

Ankstyvas paukščių sezono abonementas – Nebėra jokių ankstyvų paukščių sezono abonementų, tačiau patikrinkite jų siūlomus sezono abonementus. Jie turi „Auksinį pasą“, leidžiantį bilieto turėtojui už kiekvieną apsilankymą parvežti 2 žmones.

„Silverwood“ bilietai su nuolaida:

Pirkite internetinį rezervacijos bilietą: Pirkdami bilietus internetu, galite gauti šias nuolaidas:

Internetu įsigyti bilietai:

1 dienos bilietas suaugusiems – 59 USD
1 dienos vaiko bilietas – 36 USD (nuo 3 iki 7 metų)
1 dienos senjoro bilietas – 36 USD

Šis bilietas galioja pasirinktą rezervacijos datą. Tačiau datą galite pakeisti iki 16 val., Jei yra laisvų bilietų. Be to, turėsite papildomą saugumą, jei grąžinate pinigus iki 16 val. Rezervacijos dieną, jei jūsų bilietas nebus naudojamas.

Kelių dienų abonementas: Jei norite aplankyti „Silverwood“ ilgiau nei 2 dienas, geriausia yra įsigyti geriausių kainų kelių dienų bilietą jų internetinėmis kainomis.

(Patikrinkite mūsų apžvalga apie „Silverwood“ čia jei niekada nebuvote ir domitės, kiek dienų aplankyti).

Būdai, kaip rasti „Silverwood“ bilietus su nuolaida:

Norėdami sutaupyti dar daugiau, pirmiausia patikrinkite „Silverwood“ pasiūlymų puslapisir pasirinkite mėnesį, kurį planuojate keliauti. Yra daugybė galimybių tokiu būdu sutaupyti, jei galite būti lankstūs nurodydami datas.

Taip pat rekomenduoju užsiregistruoti „Silverwood“ naujienlaiškis. Kiekvieną mėnesį jie jums atsiųs kuponus, o kartais yra netgi reklamos kodų. Jūs taip pat galite sekti juos „Facebook“, nes jie visą sezoną išleidžia keletą bilietų dovanų, kurias galite įvesti, kad laimėtumėte nemokamus „Silverwood“ bilietus!

Daugiau nuolaidų bilietų parinkčių:

(Tai yra 2021 m. Pasiūlymai)

Apsilankymas ne sezono metu (pavasarį ar rudenį) – Jei lankysitės pavasarį, bilietų kainos gali būti žymiai pigesnės (patikrinkite datas ir kainas tam laikotarpiui 2021 m. Kovo mėn.). Taip pat pavasarį, taip pat rudenį, yra keletas nuolaidų dienų, kurių kainos yra mažesnės.

Dėl Pavyzdžiui, yra nemokamų dienų vaikams, mamos ir tėčiai būna laisvos dienos ir pan. Žiūrėkite žemiau visą tvarkaraštį.

Apsistokite Silverwood stovyklavietėje – Jie siūlo nuolaidas tiems, kurie apsistoja Silverwood RV ir kempinge. Šiuos bilietus galite nusipirkti iš bendros parduotuvės stovyklavietėje.

Apsvarstykite galimybę planuoti kelionę su draugais ir šeima. Jei galite pritraukti kelias šeimas, galite gauti grupės nuolaidą (mažiausiai 15 žmonių). Kai turite vaikų, dažnai reikia tik 3–4 šeimų, kad pasiektumėte tą minimalų skaičių. Jūs ne tik gausite bilietus su nuolaida perkant kaip grupė, bet ir siūlysite savitarnos pusryčius už viską, ką galite valgyti, už vos 9,99 USD / asmeniui (labai daug parke).

Policijos, priešgaisrinės ar karinės pajėgos gali gauti nuolaidą už vartus (reikalingas asmens tapatybės dokumentas). Jie kainuoja 57 USD už suaugusiųjų bilietą.

„Silverwood Costco“ bilietai su nuolaida – Panašu, kad „Costco“ neparduos nuolaidų „Silverwood“ bilietų, kuriuos anksčiau vykdavo ankstesniais metais. Praneškite mums, jei sužinosite ką nors kita arba jei rasite „Costco Silverwood“ bilietus.

Suplanuokite kelionę aplink specialias nuolaidų dienas – „Silverwood“ siūlo įvairias akcijas viso sezono metu. Kartais galite nusipirkti vieną bilietą, gauti vieną nemokamą ar kitas nuolaidas.

Darbdavių nuolaidos – Būtinai pasitarkite su savo darbdaviu, ar jie siūlo specialius „Silverwood“ nuolaidų kodus, kuriuos gaus daugelis Šiaurės vakarų darbdavių!

„Silverwood“ reklamos kredito kodai – Galite ieškoti „Google“ „Silverwood“ reklamos kredito kodų, todėl dažnai yra daugybė kainuojančių 10 USD.

Įsigykite vėliau dienos bilietus. Galite patekti nuo 16 val. uždaryti tik už 40 USD (palyginti su 69 USD už visos dienos bilietą, nusipirktą anksčiau laiko). Šis sandoris paprastai prasideda birželį ir yra prasmingiausias apsilankant savaitgaliais, kai valandos ilgesnės. Jei norite patekti į abu parkus, pirmiausia būtinai eikite į vandens parką (nes jis uždaromas anksčiau, 19 val.). Tada galėsite nuvykti į pramogų parką, kuris vasaros savaitgalio dienomis (penktadieniais ir šeštadieniais) bus atidarytas iki 22 val., Taigi, lankydamiesi tomis dienomis, parke už tą kainą gausite 6 valandas.

Nuolaidų dienos:

Peržiūrėkite jų pasiūlymų puslapį, norėdami suplanuoti kelionę per vieną iš nuolaidų dienų!

Štai šios nuolaidos dienos, ateinančios šią vasarą, 2020 m .:

„Silverwood“ jubiliejaus išpardavimas – 2021 m. Gegužės 1 ir 2 d. – švenčiant „Silverwood“ atidarymą 1988 m., Kiekvienas žmogus įsigyja 19,88 USD / asmeniui per dieną perkant internetu ar prie priekinių vartų

Motinos diena – 2021 m. Gegužės 8 ir 9 d. Mama gaus nemokamą įėjimą, kai bus sumokėta dar bent 1 visa kaina. Įsigykite bilietą prie vartų arba internetu. Visi kiti gaus specialią 42 USD kainą ir 25 USD jaunimui (3-7 m.) / Senjorams

Vaikų savaitgalis – 2021 m. Gegužės 15–16 d. – už kiekvieną įsigytą bendrą bilietą 1 jaunimas (3-7 metų amžiaus) gaus nemokamą bilietą į Silverwood. Kiekvienas taip pat gaus specialią 42 USD ir 25 USD kainą jaunimui / senjorams. Pirkite internetu, kad sutaupytumėte daugiau

Sveikatos priežiūros darbuotojų savaitgalis – 2021 m. Gegužės 22–23 d. Visi gydytojai, slaugytojai ir sveikatos priežiūros darbuotojai (reikalingi asmens dokumentai) gaus nemokamą įėjimą į parką, o jų artimiausi šeimos nariai (sutuoktinis ir vaikai) gaus nuolaidą.

Amerikos herojų savaitgalis – 2021 m. Gegužės 29, 30 ir 31 d. Visiems kariškiams, veteranams, policijos pareigūnams, ugniagesiams ir EMS (asmens tapatybės pažymėjimas reikalingas visiems) bus nemokamas įėjimas į parką, o artimiausiems jų šeimos nariams (sutuoktiniui ir vaikams) bus taikoma nuolaida. perkant bilietus prie vartų.

Tėvo dienos savaitgalis – 2021 m. Birželio 19 ir 20 d. Tėtis gauna nemokamą įėjimą, įsigijęs bent 1 pilnos kainos kainą, nusipirk bilietus internetu arba prie priekinių vartų.

„Toyota“ antradieniais – 2021 m. Liepos 13 ir 20 d. Jei vairuojate „Toyota“ transporto priemonę, nemokamai pateksite, kai iš bet kurio „Inland Empire“ regioninio „Toyota“ pardavėjo atnešite priėmimo kuponą. Atvykę į Silverwood, kuponą turi patvirtinti automobilių stovėjimo aikštelės prižiūrėtojas.

„Coaster Classic Car Show“ – Jei turite klasikinį automobilį ir norite juo pademonstruoti bei gauti nuolaidų bilietus į „Silverwood“, eikite į „Silverwood“ darbo dienos savaitgalį (2021 m. Rugsėjo 4 ir 5 d.). Dalyvaudami automobilių parodoje dalyvavimo mokesčiai yra 20 USD už vieną dieną arba 35 USD už 2 dienas. Su jūsų dalyvavimu automobilių parodoje kiekvienas vairuotojas ir 1 keleivis gaus NEMOKAMĄ įėjimą į „Silverwood“ ar „Boulder Beach“ vandens parką (tai sutaupys iki 169 USD).

Senelių savaitgalis – 2021 m. Rugsėjo 11 ir 12 d. Seneliai įsigys anūko bilietą nemokamai. Vienas bilietas vienam seneliui.

Bendruomenės įvertinimo savaitgaliai – Konkrečiomis rugsėjo mėnesio dienomis (tik rugsėjo 11–26 d., Tik savaitgaliais) prie priekinių vartų galite gauti nuolaidas bendriems bilietams už 42 USD (8–64 m.) Ir 25 USD jaunimui / senjorams (3-7 ir 65 m.) Plius 4 USD iš kiekvieno bendro bilieto ir 1 USD už kiekvieną jaunimo / vyresnio amžiaus bilietą bus skirti padėti vietiniams maisto bankams šioje srityje.

Galbūt jus taip pat domina mūsų „Disneilendo pasiūlymų“ puslapis su daugybe patarimų, kaip sutaupyti Disneilendo bilietuose, viešbučiuose ir dar daugiau!

„Silverwood“ bilietai su nuolaida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More