Štai kaip rasti investavimo idėjų ir iš tikrųjų investuoti

Kaip rasti puikių investavimo idėjų

Aš labai sunkiai dirbau, kad pateikčiau jums turinio apie pinigų taupymą ir uždirbimą, tačiau investuodamas palikau jums šiek tiek šviesos. Nors reguliariai investuoju su pora skirtingų transporto priemonių, nesu investicijų ekspertas (taip pat nepretenduoju į tai). Siekdamas suteikti daugiau informacijos apie investavimą, kreipiausi į draugus, kurie apie tai reguliariai kalba. Supratau, kad tai bus geriau, nei išgirsti kalbantis apie investavimą.

Taigi, be jokių abejonių, čia yra mano geras draugas Josephas Hogue’as, kuris mėgsta kalbėti apie investavimą ir tinklaraščių rašymą. Atimk Juozapą!

Praėjus beveik dešimtmečiui kaip investicijų analitikas, jums pradeda trūkti investavimo idėjų. Daugybė akcijų pradeda atrodyti vienodai, ypač kai akcijų rinka pasiekia naujas aukštumas ir viskas atrodo brangu.

Aš esu ilgalaikis investuotojas, bet kiekvienų metų pradžioje norėčiau savo portfelyje pridėti keletą akcijų. Po metų pabaigos pertvarkymo pridėsiu naujų investicijų ir kompanijų, kurios man patinka, bet galbūt prieš metus nebuvo mano radare.

Šiemet tai nebuvo lengva, o el. Paštu su skaitytojais mano investavimo tinklaraštyje atrodė, kad daugelis kitų investuotojų susiduria su ta pačia problema.

Vieno skaitytojo pastaba padėjo atskleisti tai, kas dabar yra viena iš mano mėgstamiausių internetinių investavimo svetainių, ir mano šaltinis naujų investavimo idėjų paieškai.

Kaip investavimo motyvas keičia investavimo žaidimą

Tinklalapis vadinamas „Motif Investing“, naujesne internetinių investavimo platforma, tačiau turinčia tikrai įdomių funkcijų. Galite pirkti ir parduoti akcijas ar biržoje prekybinius fondus (ETF), kaip ir bet kurį kitą internetinį brokerį, tačiau „Motif“ tai daro su vienu labai svarbiu skirtumu.

„Motif“ galite sukurti fondą aplink akcijų grupę ir nusipirkti visas tos grupės akcijas už vieną komisinį mokestį. Tarkime, kad norite investuoti į naftos ir dujų kompanijų grupę ir turėti 10 akcijų, kurias norėtumėte įsigyti. Grupuojate tas dešimt akcijų į fondą, koreguojate, jei norite pirkti didesnę dalį procentų, o ne kitas, ir tada jas visas įsigykite su vienu sandoriu.

Užuot sumokėję maždaug 100 USD už visų dešimties akcijų pirkimą kitoje svetainėje, už jų pirkimą „Motif“ mokate tik 10 USD. Viename fonde galite sudaryti iki 30 akcijų.

Patikrinkite motyvų investavimą

Kaip rasti investavimo motyvų į motyvą investuoti

Bet tai vis tiek nepadeda mums rasti naujų investavimo idėjų … išskyrus tai, kad svetainė taip pat yra vienas iš mano mėgstamiausių šaltinių ieškant ir geriausių investicijų.

Svetainėje galima peržiūrėti atskirus fondus, vadinamus motyvais, kuriuos sukūrė kiti investuotojai, ir pačią svetainę. Tai reiškia, kad galite ieškoti svetainėje arba ieškoti konkrečių kategorijų ir spustelėti kitų sukurtus fondus. Galite pamatyti kiekvieno fondo turimas akcijas ir jų sekmes nuo fondo sukūrimo.

Tai puikus būdas pamatyti, į ką investuoja kiti žmonės ir kokias akcijas galite įtraukti, kai investuojate į temą.

Raskite puikių investavimo idėjų iš „Motif“

Svetainėje yra šimtai motyvų. Galite investuoti į esamą fondą, keisdami kiekvienos akcijos procentus. Lėšas naudoju tik kaip atspirties tašką norėdamas pasisemti idėjų savo lėšoms.

Kitos priežastys, dėl kurių investuoju į motyvą

Yra daugybė priežasčių, kodėl „Motif Investing“ patinka ne tik kaip idėja investuoti.

Sutaupyti pinigų investuojant yra akivaizdžiausias. Net jei dažnai neparduodate savo akcijų, tikriausiai kelis kartus per metus į jas investuojate naujus pinigus. 30 akcijų turėjimas ir investicijos į kiekvieną tris kartus per metus reiškia 90 sandorių ir daugeliui internetinių brokerių gali lengvai kainuoti 900 USD. „Motif“ galite tiesiog sugrupuoti 30 akcijų ir nusipirkti fondą, kuris kainuoja 30 USD už tris sandorius per metus.

Vienas iš labiausiai nepastebėtų investicijų į „Motif“ pranašumų yra tas, kad jūs ne tiek daug stresuojate dėl atskirų akcijų. Spustelėkite savo portfelį bet kurioje kitoje svetainėje ir akimirksniu pataikysite į akcijas, kurių vertė sumažėjo. Tai leidžia lengvai panikuoti ir parduoti, kaupiant prekybos mokesčius ir dažnai prieš pat kainoms atsigaunant.

Kadangi visos mano akcijos yra suskirstytos į „Motif“ fondus, aš taip nesijaudinu dėl jokios atskiros įmonės. Galite spustelėti fondą ir pamatyti kiekvienos akcijos rezultatus, tačiau bendras fondo rodiklis yra daug sklandesnis. Vienos akcijos pakilimai ir nuosmukiai tampa ne tokie svarbūs, palyginti su laipsnišku visos investicijų grupės didėjimu.

Daugeliui investuotojų toks investavimas be streso yra sveikintinas pokytis, palyginti su euforijos ir panikos pardavimais, kurie pernelyg dažnai praranda pinigus.

Pastaruoju metu, kai nededu savo pinigų į p2p investavimą, aš juos dedu į savo keturis fondus „Motif Investing“. Aš turiu vieną fondą, kuris investuoja į tas pačias bendroves kaip ir Warrenas Buffettas, o kitas fondas skirtas mano mėgstamiausioms investavimo temoms per ateinančius 30 metų. Kitas fondas yra pripildytas puikių dividendų mokėtojų, o paskutiniame – mano visos investicijos į obligacijas ir pensijas. Galite susidėti visas savo akcijas į vieną fondą arba sukurti tiek, kiek norite.

Apie autorių: Josephas Hogue’as, CFA, yra investicijų analitikas ir tinklaraštininkas. Jis valdo šešis tinklaraščius apie asmeninius finansus, investicijas, sutelktinį finansavimą ir sėkmingo namų verslo kūrimą. Jūrų korpuso veteranas, jis turi „Chartered Financial Analyst“ (CFA) paskyrimą ir gyvena su šeima Medelline, Kolumbijoje.

Don

Ar žinote savo kredito balą?

Net jei ir neplanuojate paskolos, geras kredito balas gali turėti įtakos jūsų galimybėms gauti darbą, gyvenamąją vietą ir sutaupyti pinigų, kai tik reikės skolintis. Jei nežinote savo kredito balo, galite nemokamai gauti „Credit Sesame“. Tai 100% nemokama, norint prisiregistruoti nereikia kreditinės kortelės. Jau daugelį metų jį naudoju savo kredito balui stebėti.

Patikrinkite savo rezultatą dabar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More