Vadovas, kaip rasti geriausią ŠVOK rangovą

Ar jums reikalingos oro kondicionavimo ar šildymo paslaugos? Prekybos specialistas, į kurį turite kreiptis, yra ŠVOK rangovas.

ŠVOK reiškia „šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas“. ŠVOK įmonės yra ekspertai, kurie montuoja, remontuoja ir prižiūri oro kondicionavimo ir šildymo komponentus bei sistemas. Jie užtikrina, kad jūsų ŠVOK sistema optimaliai valdo jūsų namo ar pastato temperatūrą.

Surasti patikimą, prieinamą ŠVOK rangovą nebūtinai bus sunku. Jūs neieškote Šventojo Gralio. Vykdykite toliau pateiktus mūsų pasiūlymus ir nustatysite ŠVOK kompaniją, kuri gali būti jūsų keliu ateinančiais metais.

Kaip rasti gerą ŠVOK įmonę

 1. Pradėkite nuo kaimynų, vietinės šeimos ir draugų rekomendacijos. Asmuo, kuriuo pasitikite ir kuris asmeniškai samdė ŠVOK įmonę, greičiausiai pateiks patikimiausią siuntimą. Jų idėja apie prieinamą ir kokybišką paslaugą gali skirtis nuo jūsų, tačiau jų pasiūlymai vis dėlto yra geras atspirties taškas.
 2. Vykdykite užklausą mėgstamiausiame paieškos variklyje. Įveskite „ŠVOK sutartis šalia manęs“Arba„AC remontas šalia manęs“Arba„krosnies remontas šalia manęs“Į paieškos juostą ir pažiūrėkite, kas bus. Turėtumėte pamatyti visų jūsų regiono šildymo ir vėsinimo paslaugų bendrovių sąrašą.
 3. Apsilankykite internetiniuose paslaugų kataloguose, pvz., „Yelp“, „Angie’s List“ ir „The Better Business Bureau“. Ieškokite ŠVOK rangovų savo mieste. Taip pat patikrinkite geltonuosius puslapius – spausdintą knygą arba internetinę platformą.
 4. Daugelis bendruomenių turi „Facebook“ puslapį, kuriame galite paprašyti rekomendacijų. Atminkite, kad „Facebook“ vartotoja Sally labai rekomenduos savo svainį ar vaikystės draugą. Vis tiek turėsite įvertinti jos rekomendaciją.
 5. Eikite į savo vietinę technikos parduotuvę ar namų tobulinimo parduotuvę ir pasilepinkite oro kondicionavimo ir šildymo koridoriuje. Paprašykite kitų pirkėjų rekomendacijų. Jie gali būti uolūs savadarbiai, bet vis tiek gali turėti gerų idėjų.

Kaip patikrinti ŠVOK rangovą

Atlikę pirmiau nurodytus veiksmus ir sukūrę potencialių ŠVOK kandidatų sąrašą, kitas dalykas, kurį reikia padaryti, yra susiaurinti sąrašą iki trijų pavadinimų.

 1. Jei išsamiai neskaitėte rangovų atsiliepimų apie „Angie’s List“, „Yelp“ ar kitas katalogų svetaines, grįžkite atgal ir perskaitykite visų jūsų sąraše esančių bendrovių apžvalgas.
 2. Ieškokite kiekvienos įmonės „Google“ verslo puslapių. Atkreipkite dėmesį, kiek atsiliepimų liko, ir bendrą žvaigždžių reitingą. Tegul tai bus vadovas tikrinant perspektyvas.
 3. Dabar apsilankykite kiekvieno rangovo svetainėse. Ar įmonė yra kokių nors pramonės asociacijų dalis? Ar ji laimėjo kokius nors apdovanojimus? Ar jis priklauso jūsų miesto prekybos rūmams? Kokie sertifikatai pateikiami svetainėje? Bet kuris iš šių turtų pabrėš įmonės kokybę ir profesionalumą.
 4. Pažvelkite į kiekvieno ŠVOK rangovo socialinės žiniasklaidos puslapius. Įmonės, aktyviai dalyvaujančios socialiniuose tinkluose, skelbs atliktų darbų ir laimingų klientų nuotraukas. Tai suteikia jums supratimą apie tai, kaip rangovas užsiima verslu ir kaip jis susijęs su klientais.

Sąrašo susiaurinimas iki trijų

Kitas žingsnis – paimkite savo sąrašą ir susiaurinkite jį iki trijų bendrovių, kurių kiekvienai paskambinsite. Skambučio metu, kalbėdami su gyvu žmogumi, užduosite keletą klausimų.

Atminkite, kad jūsų samdyti technikai greičiausiai atvyks į jūsų namus. Be kita ko, svarbu patvirtinti, kad namuose esantys asmenys bus saugūs šalia ŠVOK techniko.

Kas nutinka per pirmąjį telefono skambutį?

Kalbėdami su įmonės atstovu, pirmiausia pasakykite asmeniui, kurio ieškote geriausia ŠVOK kompanija teikti paslaugas savo namuose (ar versle). Tada pasakykite, kad norite patikrinti keletą dalykų apie įmonę, prieš paskambindami į tarnybinį skambutį ar sąmatinį skambutį.

Patikrinkite įgaliojimus ir saugos priemones

Su įmonės atstovu patvirtinkite:

 • Įmonė turi licencijas ir yra apdrausta
 • Bendrovė užsiima mažiausiai 5 metus
 • Geresnio verslo biuras įmonei suteikė A + reitingą
 • Visi techniniai darbuotojai yra tikrinami fone ir tikrinami nusikaltėlių
 • Visi technikai yra išbandyti vaistais

Nustatykite apsilankymą kintamosios srovės remonto darbams arba kintamosios srovės remonto įvertinimą

Jūsų planuojamas apsilankymas gali būti skirtas tos pačios dienos remonto darbams arba didesnio darbo sąmata. Jums reikalinga paslauga—kintamosios srovės remontas, kintamosios srovės keitimas, naujos krosnies įrengimas, krosnies priežiūra, krosnies remontasir kt. – nustatys, kas vyks vizito metu.

Suplanuokite šį apsilankymą per pirmąjį telefono skambutį, patikrinę įmonės įgaliojimus su atstovu.

Kas nutinka per pirmąjį apsilankymą?

Patvirtinkite technikos tapatybę

Atvykę ŠVOK technologijos ir viso vizito metu atkreipkite dėmesį į detales.

 • Ar technika atėjo laiku?
 • Ar technikas vairavo įmonės sunkvežimį ir dėvėjo įmonės uniformą?
 • Ar technikas parodė savo įgaliojimus ant dirželio ar kitaip parodė juos jums?
 • Ar jo veidas sutapo su įmonės kortelėje esančiu asmens tapatybės dokumentu?

Galite jaustis šiek tiek panašus į detektyvą Hercule’ą Poirot’ą, tačiau nepamirškite, kad šis asmuo atvyks į jūsų namus. Svarbu patikrinti, ar jis dirba jūsų užsakytoje įmonėje.

Užduokite technikui šiuos klausimus

Perskaitykite toliau pateiktus klausimus, tačiau nepamirškite, kad jei „HVAC tech“ atlieka tik nedidelę remonto ar priežiūros užduotį, jums nereikės atsakyti į daugumą klausimų.

Užduokite šiuos klausimus didesniems projektams, pvz., Sistemos diegimui.

 • Ar tvarkote visus leidimus?
 • Ar atliekate rankinius J apkrovos skaičiavimus ir ar galiu juos pamatyti?
 • Ar įsitikinsite, kad mano sistema yra tinkamo dydžio apskaičiuojant J apkrovą?
 • Ar tikrinate, ar ortakiuose nėra nuotėkio?
 • Ar garantuojate savo darbą, ir jei taip, kiek laiko?
 • Ar garantijos yra 100 proc.
 • Ar visos sistemos dalys turi gamintojo garantijas?
 • Ar yra kokių nors garantinių darbų apribojimų?

Supraskite ŠVOK garantijas ir garantijas

Oro kondicionieriai, orlaidės ir šildymo komponentai yra visos didelės ir svarbios jūsų namo ar pastato sistemos dalys. Vien oro kompresorius gali būti brangus, kaip ir krosnis ar oro tvarkytuvas.

Svarbu suprasti naujas garantijas ir garantijas oro kondicionierių montavimas, naujas vėdinimo įrenginių montavimas, naujos krosnies montavimas, krosnies remontas, ŠVOK remontas, ortakių remontasTechnikai kartais daro klaidų (jie yra žmonės), o komponentai kartais sugenda anksčiau laiko. Žinokite savo apsaugas, kad nemokėtumėte už tai, kas yra padengta.

Jei pinigų grąžinimo garantijos yra susijusios su produktais ar darbu, įsitikinkite, kad turite garantijas raštu. Suprasti garantijos apimtį. Po kiek mėnesių ar metų jis baigiasi? Ar atgaunate 100% savo pinigų, ar laikui bėgant procentas sumažėja?

Supraskite ir įrangos garantijas. Visai įrangai turėtų būti suteikiama visiško aprėpties garantija tam tikram metų skaičiui.

Žinokite, ar ŠVOK kompanija apsaugo jūsų turtą nuo žalos montuojant. Pvz., Jei durų rėmas sutrūksta, kai technikos specialistai nešiojasi oro kondicionierių į viršų, ar įmonė sumokės už apdailos remontą? Jei jūsų laminuotos medinės grindys patiria milžinišką įbrėžimą, kai technikos specialistai remontuoja ortakius, ar remontą padengia įmonė?

Užduoti šiuos klausimus nėra paranoja ar neigiamumo pritraukimas. Dengiate savo bazes, jei nutiktų kas nors netikėto.

Supraskite kokią temperatūrą galite tikėtis tiekiant ŠVOK sistemą. Jei lauke yra 105 laipsniai šilumos, ar jūsų oro kondicionavimo įrenginys atvėsins jūsų namus iki 62 laipsnių? Patikrinkite garantijas. ŠVOK įranga turi apribojimų, ir tai nustebina daugelį namų savininkų.

Kokie komponentai yra ŠVOK sistemoje?

Nereikia būti ŠVOK ekspertu, tačiau tai padeda suprasti pagrindinius ŠVOK sistemos komponentus. Šiek tiek žinių padės geriau sekti bet kurį techniką, kuris ateina ir užduoda klausimus ar paaiškina dalykus.

Taip pat pravartu žinoti įdiegtą įrangos prekės ženklą ir modelius, taip pat montavimo ir paskutinės priežiūros datas.

Aušinimo sistema

ŠVOK sistemoje yra įvairių rūšių aušinimo sistemų. Jūs galite turėti oro kondicionieriaus padalijimo sistema, a mini padalijimo sistema, centrinis oro kondicionierius, ortakinis oro kondicionavimas, a šilumos siurblysarba a geoterminio kintamosios srovės vienetas.

Skaldytose arba dviejų dalių oro kondicionavimo sistemose yra vidinis ir lauko įrenginiai. Lauko blokas yra kompresorius su kondensatoriaus ritėmis, ventiliatoriumi ir elektriniais komponentais. Viduje esančiame įrenginyje yra garintuvo ritė, paprastai esanti krosnies viršuje.

Šildymo sistema

Šildymo komponentai skiriasi priklausomai nuo regiono ir pagal pageidavimus. Galite turėti šilumos siurblį, krosnį, geoterminį įrenginį ar katilą. Kuro šaltiniai taip pat skiriasi priklausomai nuo regiono ir pageidavimų ir gali apimti dujas, mazutą, propaną ar elektrą.

Vėdinimo sistema

ŠVOK sistemos ventiliacijos komponentai kontroliuoja namo ar pastato oro kokybę. Ortakių ir oro filtravimo komponentus sudaro sunkiosios vėdinimo sistemos keliamosios dalys.

Laikui bėgant ortakiai viduje purvinami ir gali atsirasti nuotėkių. Ją reikia periodiškai valyti ir patikrinti, ar nėra pažeidimų.

Oro filtravimo sistemos taip pat turėtų būti tikrinami periodiškai. Dvi pagrindinės sistemų rūšys yra mechaninės ir elektroninės. Jie įvairiai filtruoja oro daleles. Mechaninėse sistemose naudojami filtrai, sulaikantys ir sulaikantys teršalus. Elektroninėse sistemose naudojami elektriniai krūviai, kurie teršalus traukia į priešingai įkrautą paviršių.

Žinokite, kokia oro filtravimo sistema aptarnauja jūsų namus ar pastatą. Taip pat veskite įrašus, kada paskutinį kartą buvo patikrinta ir išvalyta oro filtravimo sistema ir ortakiai, kokie remonto darbai (jei buvo) buvo atlikti.

Paskutiniai žodžiai apie jūsų ŠVOK sistemą ir ŠVOK rangovą

Gerbkite savo ŠVOK sistemą už neatsiejamą jos vaidmenį užtikrinant patogią jūsų gyvenimo ir darbo aplinką. Kai tik sugenda bet kuris komponentas, namų savininkai supranta, kokį skirtumą šios sistemos daro. ŠVOK sistemos veikia daugelį metų, jei yra gerai prižiūrimos.

Šiame vadove pateikėme veiksmus, kurių reikia laikytis ieškant patikimo ir prieinamo ŠVOK rangovo. Mes apibūdinome rangovo patikrinimo ir klausimų, kuriuos reikia užduoti, procesą.

Svarbu rasti kokybišką ŠVOK rangovą montavimo ir remonto darbams. Taip pat gerai suplanuoti tą rangovą techninės priežiūros vizitams. Kasmet tikrinama ŠVOK sistema veiks nuosekliai ir tarnaus ilgai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More