11 patarimų, kaip vėl rasti įkvėpimo fotografijai

Fotografijos įkvėpimas yra svarbi mūsų gyvenimo dalis, bet ar tikrai viskas? Daugelis fotografų tikisi, kad tai bus produktyvu. Kiti tvirtina, kad jo nereikia nuolat būti. Bet kokiu atveju prarasti įkvėpimą gali būti nemalonu ir atgrasu.

Jei jums trūksta to kūrybinio idėjų srauto, galbūt jums reikia paprastų įprastų pokyčių. Štai keletas patarimų, kurie padėjo daugeliui fotografų klestėti, neatsižvelgiant į jų aplinkybes.

Priežastys, kurių gali sukelti jūsų fotografijos įkvėpimas

Prieš pradėdami ieškoti įkvėpimo, išsiaiškinkite, kodėl jo trūksta. Priežastis gali būti paprastesnė, nei jūs manote! Atlikę keletą savo kasdienybės pakeitimų, galite susigrąžinti savo meninę pusę ir pradėti fotografuoti, kuo didžiuojatės.

1. Jūsų lūkesčiai per dideli

fotografas, sklandantis ore.

Sudarykite savo trumpalaikių tikslų sąrašą. Pabandykite į juos pažvelgti objektyviai. Gali būti per daug. Galbūt iš savęs tikitės per daug, kai to neturėtumėte. Žinoma, nėra nieko blogo būti ambicingam, tačiau pasistenkite būti ir realistai.

Kuo daugiau spaudžiate save, kad būtumėte profesionalus fotografas, tuo mažiau įkvėpimo fotografuoti. Jūs turite skirti laiko suklysti ir augti kaip menininkas. Jei siekiate per aukštai, giliai įkvėpkite ir pradėkite iš naujo. Atlikite kuo daugiau pakeitimų sąraše. Pradėkite nuo vieno ar dviejų tikslų, kad save užginčytumėte, bet motyvuotumėte.

2. Jūs lyginate save su kitais fotografais

fotografas, mokantis naujų būdų, užfiksuodamas vaizdus oloje.

Tai glaudžiai susiję su ankstesniu punktu. Jūsų lūkesčiai gali būti dideli, nes lyginate save su kitais fotografais. Jei taip yra, atminkite, kad kiekvienas eina savo unikaliu keliu. Žmonės linkę dalytis tik svarbiausiais įvykiais. Jūs nežinote, kiek kliūčių teko patirti kitam, kol pasiekė savo tikslų.

Jei negalite nepalyginti savęs su kitais, skirkite laiko socialinei žiniasklaidai. Trumpa pertrauka gali padėti sukurti unikalų fotografavimo stilių. Skirkite laiko fotografijos projektams ir išsiaiškinkite, ko iš tikrųjų norite kaip menininkas. Labai tikėtina, kad pasibaigus pertraukai gausite daug fotografijos įkvėpimo.

3. Gyvenimas užimtas ne fotografijoje

įrengti lauko studiją fotografijos įkvėpimui.

Galite būti ne visą darbo dieną dirbantis fotografas. Jūsų karjera gali būti visiškai nesusijusi su fotografija, arba jūs galite būti užsiėmęs studentas. Užimtas asmeninis gyvenimas gali trukdyti jūsų, kaip fotografo, pažangai. Laimei, yra būdų, kaip tai įveikti.

Norėdami susidoroti su savo įtemptu grafiku, dailės fotografė Alexandra Benetel šeštadienius pavertė fotosesijos dienomis. Kad ir kokia užimta būtų savaitė, ji praleis bent vieną dieną fotografuodamasi savo malonumui. Tai yra geras ilgalaikis sprendimas, kuris gali suteikti nuoseklumo jūsų gyvenime.

4. Jūs pradėjote per didelį projektą

fotografijos įkvėpimo nuoroda į moterį su arkliu.

Yra daugybė fotografijos projektų. Kai kurie iš populiariausių yra:

  • 365 fotografijos projektas – metus turite daryti vieną nuotrauką kiekvieną dieną.
  • 52 savaičių fotografijos projektas – metus turite kas savaitę padaryti vieną nuotrauką.

Tokie projektai reikalauja daug laiko ir dėmesio. Jei neturite vadovo ar mentoriaus, gali būti sunku juos užpildyti. Daugelis fotografų nutraukė savo 365 projektus, nes jie nesuteikė jiems pakankamai įkvėpimo fotografuoti. Dažnai problema buvo planavimo stoka ir nerealūs lūkesčiai.

Jei norite pradėti projektą, pradėkite nuo mažo. Pažadėk sau, kad, pavyzdžiui, nusifotografuosite kartą per dvi savaites. Tai padės atsikratyti nereikalingo spaudimo.

Kaip susigrąžinti fotografijos įkvėpimą

Kai žinosite, kas trukdo įkvėpti, galite pakeisti savo kasdienybę. Net nedidelis kasdienio gyvenimo pokytis gali sukelti kūrybiškesnių idėjų. Štai keletas būdų, kaip galite įkvėpti fotografiją, nespausdami savęs.

5. Pripažinkite, kad jums nereikia visą laiką būti kūrybingiems

atpalaiduojanti baseine plaukiojančios moters nuotrauka

Įkvėpimas ateina ir praeina. Jei nuolat dėl ​​to nerimaujate, tikriausiai visiškai nepajusite įkvėpimo. Pripažinkite, kad jums nereikia įkvėpimo kiekvieną dienos sekundę.

Jei nenorite fotografuoti, neverskite savęs paimti fotoaparato. Kuo labiau gerbsite savo jausmus, tuo lengviau bus įveikti kūrybinį bloką.

Jei norite fotografuoti, bet nežinote nuo ko pradėti be įkvėpimo, sugalvokite rutiną. Pradėkite nedidelį fotografijos projektą. Reguliariai fotografuokite. Labai tikėtina, kad pakeliui rasite įkvepiančių idėjų.

6. Atkreipkite dėmesį į kitus savo gyvenimo interesus

iš arti, kas spalvina raštą

Neįmanoma susikaupti tik dėl vieno dalyko savo gyvenime. Duokite sau laiko atsikvėpti ir mėgautis kitais savo gyvenimo interesais. Ar turite pomėgių, kurie teikia jums džiaugsmo? Sutelkite dėmesį tiek į juos, kiek į fotografiją.

Jei neturite jokių aktyvių pomėgių, pagalvokite apie tai, ką anksčiau mėgote daryti vaikystėje. Ar patraukėte į kokius nors pomėgius? Piešimas, tapyba, rašymas ir kt. Gali suteikti jums reikalingo įkvėpimo.

7. Pamirškite apie kitų žmonių nuomones

įkvepiantis konceptualus moters, gulinčios šalia dviejų citrinų priešais mėlyną foną, kadras

Dažnai mes taip jaudinamės dėl kitų žmonių kritikos, kad visiškai nustojame fotografuoti. Kartais trukdo ne nuomonės, o mūsų baimė būti kritikuojamam. Tai yra dalykas, su kuriuo kartais kovoja net profesionalūs fotografai, todėl nemuškite savęs dėl to.

Norėdami kovoti su šiuo jausmu, praleiskite šiek tiek mažiau laiko socialiniuose tinkluose. Neskaitykite neigiamų komentarų (net jei jie skirti kitiems žmonėms). Fotografuokite sau, o ne kam nors kitam. Pamirškite estetiką, pasekėjus ir simpatijas. Ką daryti tu nori fotografuoti?

8. Išbandykite kitokį fotografijos žanrą

įkvepianti nuotrauka su spalvingu paukščiu, sėdinčiu ant šakos.
Taip pat galite eksperimentuoti su skirtingomis technikomis. Pabandykite naudoti kitą diafragmą. Tai nustatys, kaip aštrūs ar neryškūs jūsų fonai. Labai neryškus fonas gali padaryti jūsų objektą ryškesnį. Tai naudinga tokiuose žanruose kaip laukinė gamta ir portretų fotografija.

Mums visiems kartais reikia pailsėti nuo įprastos tvarkos. Padovanok sau ką nors naujo, ko lauki. Tai gali būti taip paprasta, kaip sužinoti apie kitą fotografijos žanrą. Jei mėgstate fotografuoti gyvūnus, pabandykite fotografuoti peizažus. Atsibodo skaitmeninė fotografija? Įsigykite nebrangią analoginę kamerą ir vietoj jos fotografuokite.

Taip pat galite eksperimentuoti pagal savo žanrą. Pavyzdžiui, jei fotografuojate žmones, įsitraukite į autoportreto fotografiją. Jei fotografuosite laukinius gyvūnus, įsitraukite į naminių gyvūnėlių fotografiją.

autoportreto fotografijos kursai.

Eksperimentai savo žanre gali jus iššaukti ir sujaudinti. Jūs vis tiek turėsite tą pažinimą, bet taip pat galėsite šiek tiek mesti sau iššūkį. Dienos pabaigoje galite suprasti, kad fotografijos iššūkis yra būtent tai, ko jums reikėjo, kad susigrąžintumėte fotografijos įkvėpimą.

9. Pasiskolinkite arba išsinuomokite fotoaparato įrangą

analogiško „Nikon“ fotoaparato vaizdas, atsirėmęs priešais baltą sieną.
Nebijokite skolintis kino kamerų įrangos, net jei nesate susipažinę su žanru. Tai gali padėti tapti kantresniu ir kūrybiškesniu fotografu.

Eksperimentuoti su nauja fotoaparato įranga visada yra smagu. Tai galimybė išeiti iš komforto zonos ir pagerinti fotografavimo stilių.

Jei turite fotografų draugų su fotoaparatais, kurie skiriasi nuo jūsų, pasiskolinkite juos arba galite pasiskolinti iš čia! Fotoaparatas neturi būti pažangus kaip jūsų. Esmė yra tai, kad jūs darote tai, ko nepratote. Tai greičiausiai įvairiais būdais atnaujins jūsų kūrybiškumą.

Jei norite kažko mielesnio, išsinuomokite profesionalią fotoaparato įrangą. Nuomoti yra žymiai pigiau nei investuoti. Jei turite biudžetą, tai yra kitas geriausias jūsų pasirinkimas.

10. Prisijunkite prie palaikančios fotografų grupės

kelionių fotografas fotografuoja kitus fotografus.
Fotografuoti kitus fotografus yra puikus būdas mokytis. Stebėkite, kaip jie fotografuoja. Mokykitės iš jų technikos. Jų procesas gali įkvėpti jus ką nors pakeisti savo darbe į gerąją pusę.

Tinkama fotografijos bendruomenė gali jus pakelti labai įvairiai. Šios grupės, tiek prisijungę, tiek neprisijungę, gali:

  • Paraginkite palikti savo komforto zoną ir išbandyti naujus dalykus
  • Palaikykite jus esant reikalui
  • Iššūkis naujoviškomis fotografijos idėjomis
  • Būkite nuolatinis fotografijos įkvėpimo šaltinis

Prisijunkite prie vietinio fotografijos klubo ar internetinės fotografijos grupės. Dalyvaukite fotografavimo priartinimo susitikimuose. Įsitikinkite, kad esate apsuptas įvairių fotografų. Kuo daugiau menininkų galite atsiremti, tuo saugiau jausitės. Tai neišvengiamai suteiks daugiau galimybių kūrybai.

11. Pasirūpink savimi asmeniniame gyvenime

pertrauka yra puikus būdas rasti įkvėpimo.
Jei nenorite pailsėti nuo fotografijos, nufotografuokite savo kasdienybę. Momentinės nuotraukos gali priminti, kodėl pirmiausia pradėjote fotografuoti. Be to, jie yra puikus būdas užfiksuoti prisiminimus, kurie priešingu atveju būtų pamiršti.

Jei nuolat jaučiatės pavargęs, niekur nerasite įkvėpimo. Kiekvieną dieną būtinai rūpinkitės savimi. Neišsenkite savęs. Paimkite laisvas dienas. Praleiskite laiką su savo artimaisiais, kad pasikrautumėte. Tai gali atrodyti kaip duotybė, tačiau tai yra kažkas, ko pamiršta padaryti dėl savo užimto ​​gyvenimo.

Pradėję rūpintis savimi, iškart pamatysite rezultatus. Tikėtina, kad jausitės mažiau pavargę, o tai greičiausiai paskatins daugiau fotografuoti. Galite jaustis laimingesni, mažiau įtempti ir kūrybiškesni. Idėjos gali tiesiog pradėti sklisti, ir visa tai bus padaryta šiek tiek savimi pasirūpinant.

Jei fotografavimo įkvėpimo trūksta, nesijaudinkite. Keli paprasti pokyčiai jūsų gyvenime gali padaryti didelę įtaką. Nepamirškite skirti laiko, įvertinti savo unikalų stilių ir apsupti save pozityviais asmenimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More