„Ancestry.com“ neatrasti lobiai ir kaip juos rasti

„Ancestry.com“ yra daugybė dažniausiai neatrastų genealoginių lobių, o kai kurių jų niekada nerasite iš paieškos laukelio.

Čia ekspertė Nancy Hendrickson dalijasi keliais mėgstamais lobiais, patarimais, kaip tuos lobius rasti, ir naudingais priminimais, kaip pagerinti jūsų genealogijos tyrimus.

kaip rasti įrašus protėvių metu

(Jūsų patogumui pateikiame nuorodas į įvairius internetinius išteklius, o kai kurie gali būti filialų saitai, už kuriuos mes jums kompensuojame be jokių papildomų išlaidų. Dėkojame už palaikymą.)

Ancestry.com yra „genealogijos gigantas“: vienas iš keturių didžiausių pasaulinių įrašų šaltinių. Nesvarbu, ar užsiprenumeruojate, ar turite nemokamą prieigą per savo vietinę biblioteką ar šeimos istorijos centrą, neturėtumėte praleisti šios svetainės tyrinėjimo dėl savo šeimos istorijos.

Protėviai taip pat yra finansinė investicija. Jei šia svetaine naudojatės gana ilgai, jums gali kilti klausimas, ar iš tikrųjų gausite viską, ką galite, iš daugybės genealoginių įrašų kolekcijų ir daugelio tyrimo įrankių.

Nancy Hendrickson, knygos autorė Neoficialus „Ancestry.com“ vadovas ir Neoficiali „Ancestry.com“ darbaknygė: AHow-To Šeimos medžio paieškos vadovas genealogijos svetainėje Nr. 1 žino svetainę viduje ir išorėje. Šiandien ji dalijasi keturiais puikiais patarimais, kaip pakelti jūsų tyrimus į kitą lygį. Be to, mes pridėjome keletą pavyzdžių ir papildomų dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti. Taigi pradėkime efektyviau naudoti „Ancestry“.

Nancy Henrickson „Ancestry.com“ darbo knygos autorė

Nancy Henrickson, „Neoficialios„ Ancestry.com ““ darbaknygės autorė

1. Patikrinkite, ką išmokote.

Bet kuris įrašas gali būti neteisingas, neišsamus ar netinkamai perskaitytas jūs ar asmens, kurį jį indeksavote. Dar kartą patikrinkite įraše pateiktus teiginius, ieškodami tos pačios informacijos papildomuose šaltiniuose. Būkite atsargūs ir įsitikinkite, kad jūsų šaltiniai negavo informacijos iš to paties asmens ar vietos. Priešingu atveju jie natūraliai pasakys tą patį!

Žinoma, niekas nenori rasti prieštaringos informacijos. Tačiau jūs norite sužinoti, ar kažkas netiksli, kol tai nenukreipia jūsų neteisingu tyrimų keliu.

Geriausia tikrinant faktus iš papildomų šaltinių yra tai, kad kartais randate NAUJOS ar GERESNĖS informacijos, tokios kaip:

  • tėvų vardai,
  • vidurinis vardas, įrodantis raktą į asmens tapatybę,
  • ar laidojimo vieta.

Pavyzdžiui, tarkime, kad protėvio mirties datą galite rasti mirties socialinės apsaugos indekse. Nors tai puikus šaltinis, tuo nesustokite!

Kaip ir bet kuris įrašas, SSDI kartais būna neteisingas, o jame esanti informacija yra tikrai ribota. Naudokitės „Ancestry.com“ Kortelių katalogas norėdami sužinoti, kokie įrašai apie mirtį gali būti to laiko ir vietos svetainėje. Rasite Kortelė Katalogas pagal Paieška pagrindiniame meniu.

Protėvių kortelių katalogas

Protėvių kortelių katalogas

Kairėje pusėje esančiais filtrais galite atlikti norimos vietos mirties įrašus. Atminkite, kad įrašų kolekcijos buvo sukurtos tam tikru geografiniu lygmeniu: išbandykite vietinį, regioninį (pvz., Valstijos ar provincijos), taip pat nacionalinį lygmenį.

Kortelių katalogo paieškos filtrų naudojimas

2. Nekartokite tik to, ką sako kitų žmonių medžiai.

Peržiūrint tą pačią informaciją dar kartą, galima klaidingai suprasti tikslumą. Atminkite, kad septyni skirtingi internetiniai medžiai vienam iš jūsų protėvių nurodo tuos pačius tėvus, dar nereiškia, kad jie yra teisingi tėvai. Tie protėvių vartotojai gali neteisingai cituoti tą patį neteisingą šaltinį, netikrindami informacijos!

Dažnai susiduriate su tikėtinais atitikmenimis kitų medžiuose, kai peržiūrite automatizuotas „Ancestry“ užuominas apie „lapus“ arba kai atliekate bendrą vardo paiešką. Kai tai padarysite, tai tiesiog rodo, kad medį verta apžiūrėti. Štai pavyzdys:

Tyrimas apie protėvių užuominas

Pažvelkime į šį pavyzdį atidžiau.

Violetinės rodyklės: Galite pamatyti, kad keli labai specifinės informacijos elementai yra vienodi ant jūsų medžio ir dar vienas.

Raudona rodyklė: Matote prie to asmens profilio pridėtus šaltinius, pvz., Naujienų straipsnio miniatiūros vaizdą. (Atkreipkite dėmesį į skirtumą nuo žemiau pateikto įrašo, tik tuščią profilio vaizdą.) Taip, tikrai norėsite peržiūrėti tą naujienų straipsnį!

Mėlyna rodyklė: Be bet kurio iš aukščiau išvardytų dalykų, jūs taip pat matote specifinę jums nežinomą informaciją.

Šis medžio profilis atrodo pakankamai perspektyvus, todėl jūs, žinoma, galite apsvarstyti galimybę peržiūrėti medžio užuominą ir pridėti ją prie savo. Bet tada negalėsite pamatyti prie to medžio pridėto naujienų straipsnio ar kitų šaltinių.

Vietoj to spustelėkite žymimąjį laukelį, tada spustelėkite medžio pavadinimą, kad pamatytumėte jį ir jo pridėtus šaltinius:

Pasirinkite medį, jei norite jį atidžiau peržiūrėti.

Tada galėsite peržiūrėti naujienų straipsnį kartu su kitais šaltiniais ir įrašais, pridėtais prie šio asmens profilio. Jūs pamatysite ne tik tai, ką tas žmogus galvoja apie jūsų bendrą protėvį, bet ir įrodymus, kodėl ji taip mano.

3. „Ancestry.com“ turi daugiau nei indeksuotų istorinių dokumentų.

Nancy mums primena, kad „Ancestry.com yra fantastiškas šaltinis seniems žemėlapiams, istorijoms, nuotraukoms, paskelbtai apskrities istorijai ir kt. Pavyzdžiui, pažvelgus į senus jų kolekcijų žemėlapius, galima atskleisti tikrąją protėvio kasdienybės prigimtį, sunkumus, keliones ir kt. Ir jūsų galimybė rasti ankstyvuosius Amerikos protėvius apskričių istorijose yra didelė: žmonių buvo mažiau ir apie ankstyvus naujakurius buvo kalbama, net jei šeima nebuvo turtinga ar garsi. “

Štai keletas mėgstamiausių Nancy kolekcijų „Ancestry“:

JAV, Indeksuoti apygardų žemės nuosavybės žemėlapiai, 1860–1918 m

Šioje kolekcijoje yra beveik 7 milijonai įrašų, išgautų iš maždaug 1200 apskričių ir žemės nuosavybės žemėlapių iš visos šalies. Tai indeksuojama pagal nekilnojamojo turto savininkų vardus.

Pagal kolekcijos aprašymą: „Jie taip pat nurodo miestelio ir apskrities ribas ir gali apimti apskrities pareigūnų, žemės savininkų, kai kurių pastatų ir namų nuotraukas“.

Šenandoaho grafystės, Virdžinija - įtrauktos į JAV indeksuotus apygardų žemės nuosavybės žemėlapius, 1860–1918 m

Pavyzdys: Šenandoaho grafystės, Virdžinija – įtrauktos į JAV, Indeksuotų apygardų žemės nuosavybės žemėlapiai, 1860–1918 m.

JAV, apskričių ir regionų istorijos ir atlasai, 1804-1984

Tai yra tik naršoma kolekcija, kurioje yra daugiau nei 2200 apygardų ir regionų istorijų iš Kalifornijos, Ilinojaus, Indianos, Mičigano, Niujorko, Ohajo, Pensilvanijos ir Viskonsino rinkinių.

Iliustruotas istorinis atlasas Manitowoc apygardoje, Viskonsine, 1878 m. JAV, apskrities ir regionų istorijos ir atlasai, 1804-1984 kolekcija

Iliustruotas istorinis atlasas Manitowoc apygardoje, Viskonsine, 1878 m. JAV, apskrities ir regionų istorijos ir atlasai, 1804-1984 kolekcija

Juose rasite istoriją, biografinius eskizus, žemėlapius, verslo pranešimus, statistiką ir gyventojų skaičių, paveikslėlius, pramonės ir verslo aprašymus, ankstyvų atsiskaitymų ir pradininkų, kolegijų ir universitetų istorijas, karo istoriją, geografiją ir daugybę kitų detalių. . “

Priminimas: šioje duomenų bazėje negalima ieškoti pagal protėvio vardą. Verčiau ieškokite vietų ir pradėkite skaityti.

Istoriniai žemės nuosavybės ir informaciniai atlasai, 1507–2000

Žemėlapių ir atlasų rinkinys, kuriame išsamiai aprašyti žemės plotai, apimantys dabartines JAV ir Kanadą, taip pat įvairias kitas pasaulio vietas. Jame yra įvairių žemėlapių ir atlasų, sukurtų skirtingoms sritims ir tikslams, įskaitant žemės nuosavybės atlasus ir žemėlapius iš paukščio skrydžio.

Įsakymo plano įrašai istoriniuose žemės nuosavybės ir informaciniuose atlasuose, 1507–2000 kolekcija protėviuose

Įsakymo plano įrašai istoriniuose žemės nuosavybės ir informaciniuose atlasuose, 1507–2000 kolekcija protėviuose

Žemės nuosavybės atlasuose paprastai nurodomi dabartiniai žemės ir statinių savininkų ar gyventojų vardai.

Kai kuriuose žemėlapiuose vaizduojamos šalys ir platesnės geografinės vietovės, kituose – apskritys, miestai, miesteliai ir mažesnės geografinės vietovės.

4. Išplėskite paiešką kituose „Ancestry“ šaltiniuose internete

„Ancestry“ priklauso daugybė kitų interneto išteklių. Ieškokite ir šių!

Nancy sako: „Tarp jų yra„ Find A Grave “,„ Fold3 “ir„ RootsWeb “, viena iš seniausių internetinių genealogijos bendruomenių. Nepasiduok! Toliau ieškokite informacijos, kurią norite rasti kitose vietose. “

Raskite kapą

„Ancestry.com“ paieškos rezultatuose yra įrašų „Raskite kapą“. Daugelyje jų yra papildomos informacijos apie mirusįjį ir nuorodos į jų artimuosius. Kaip visada, būtinai patvirtinkite informaciją, kurią rasite čia.

Sulenkite3

„Fold3“ yra milijonai JAV karinių įrašų. „Ancestry.com“ abonentai gali atnaujinti savo prenumeratą, įtraukdami „Fold3“ prieigą, arba galite užsiprenumeruoti atskirai.

„RootsWeb“

„RootsWeb“ yra nemokamas ir ilgaamžis šeimos istorijos žiniatinklio šaltinis, kurį dabar prižiūri „Ancestry“.

„Pagrindinis„ RootsWeb.com “tikslas ir funkcija yra sujungti žmones, kad jie galėtų padėti vieni kitiems ir dalytis genealoginiais tyrimais“, – sakoma svetainėje. „Dauguma„ RootsWeb.com “šaltinių yra sukurti tokiems ryšiams palengvinti.“ Galite naudoti „RootsWeb“ įvairiais būdais: ieškokite jo, prisidėkite įrašų, įkelkite savo šeimos medį, paskelbkite savo šeimos pavardes lentoje, kurią kiti gali matyti, ir dar daugiau.

Protėviai pakeitė vieną iš būdų, kaip tradiciškai prisijungti prie „RootsWeb“ vartotojų: pašto adresų sąrašus. Pagal svetainę:

„Nuo 2020 m. Kovo 2 d.„ RootsWeb “pašto adresų sąrašų funkcijos bus nutrauktos. Vartotojai nebegalės siųsti siunčiamų el. Laiškų ar priimti gaunamų el. Laiškų. Be to, administravimo įrankiai nebebus prieinami sąrašų administratoriams, o adresų sąrašai bus perkelti į archyvinę būseną. Administratoriai gali išsaugoti el. Pašto adresus savo sąraše iki kovo 2 d. Po to pašto adresų sąrašų archyvai išliks prieinami ir bus ieškomi „RootsWeb“. Vietoj „RootsWeb“ pašto adresų sąrašų, „Ancestry“ pranešimų lentos yra puiki galimybė užmegzti ryšius su kitais genealogijos bendruomenės nariais. Pranešimų lentos yra nemokamos naudojant registruotą „Ancestry“ paskyrą. “

Nancy Hendrickson knyga

Nancy joje dalijasi dar daugybe protėvių patarimų ir lobių Neoficiali „Ancestry.com“ darbaknygė. Norėdami gauti kuo daugiau naudos iš šios knygos, perskaitykite skyrių apie „Ancestry.com“ katalogo naudojimą. Nancy kataloge atlieka 95% savo tyrimų. Darbaknygė suskirstyta į temas, pavyzdžiui, karinius įrašus, todėl pasirinkite skyrių, kuris atitiktų jūsų dabartinius tikslus. Taip pat svarbu ne tik perskaityti darbaknygę, bet ir atlikti pratimus. Jie moko Nancy mąstymo procesų, kaip ji randa konkrečius atsakymus ar sprendžia tam tikros rūšies problemas. Tada tas pačias sąvokas galite pritaikyti ir savo tyrimams. Nepraleiskite skyriaus apie socialinę istoriją. Štai kur įsigilinsite į kasdienį gyvenimą. Galiausiai pasinaudokite formomis, kurios yra įtrauktos. Jie padės užregistruoti išvadas ir išanalizuoti tai, ko išmokote.

Genealogijos brangakmenių straipsnis

Tik naršomos „Ancestry“ ir kitų genealogijos svetainių kolekcijos kartais laikomos neprieinamomis, tačiau iš tikrųjų tai yra paslėptas lobis. Norėdami perskaityti, spustelėkite čia Kaip rasti ir naršyti neindeksuotus įrašus protėviuose – geresnio naršymo kontrolinis sąrašas. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip pasiekti šias tik naršomas kolekcijas „Ancestry“ ir išplėsti savo šeimos istorijos tyrimus.

geriau naršyti protėvių kontrolinį sąrašą

Perskaitykite šį Lisa Louise Cooke straipsnį „Genealogy Gems“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More