Kaip rasti aukščiausios kokybės parduodamus SARM

0

Parduodami SARM

Jei ketinate įdėti į savo kūną medžiagų, kurios padėtų jums auginti raumenis ir sumažinti riebalus, tuomet norite tai padaryti efektyviai ir saugiai, tiesa? SARM gali būti nepaprastai galingas būdas tai padaryti, jei tik galite rasti parduodamų aukščiausios kokybės SARM.

Tai yra daug sunkiau, nei jūs pagalvotumėte, dėl įvairių pagrindinių priežasčių, kurias aš jums dabar paaiškinsiu. Aš jums pasakysiu apie SARM kokybę, aš jums pasakysiu, iš kur neturėtumėte jų pirkti, ir aš jums pasakysiu, kaip nustatyti geriausią SARM šaltinį.

Be to, aš jums pasakysiu apie keturias įmones, kurias pats naudojau per pastaruosius trejus metus. Galbūt nenorėsite naudoti tų tikslių, tačiau bent jau jie suteiks jums puikią idėją, ko ieškoti, kai reikia ieškoti, kur nusipirkti saugių ir efektyvių SARM.

Kodėl labai svarbu pirkti aukštos kokybės SARM

Kaip ir nieko nereglamentuojamo, taip ir šiukšlių yra labai daug. Nustatyta, kad kai kurie SARM buvo supjaustyti kitomis cheminėmis medžiagomis, o tai niekaip nesusiję su jų pirkimo tikslu. Iš esmės, bet kokie seni skysčiai ir chemikalai, kuriuos jie gali rasti, ne geresni už gatvės narkotikus.

Blogiau, kad nustatyta, kad kai kurie iš jų nėra SARM, o užmaskuoti prohormonai ir anaboliniai steroidai. Vieną minutę pagalvokite apie tai, manote, kad vartojate Ostarine, tačiau vietoj to tikrai vartojate gyvybei pavojingą steroidą.

Jei norite išlikti saugūs, tuo pačiu pjaudami riebalus, kaupdami miltus ir įgydami neįtikėtiną energijos kiekį, labai svarbu, kad jūs patektumėte į aukščiausios kokybės SARM, o šimtaprocentinis grynumas būtų pasiekiamas, jei žinote, kur ieškoti. Tokiu būdu gausite didžiulę naudą šiais būdais:

 • Grynieji SARM dramatiškai tave papildo ir sunkina raumenis
 • SARM apsaugo jus nuo raumenų netekimo, net jei turite kalorijų deficitą
 • Naudodami tikrus SARM, per vieną 12 savaičių ciklą galite sumažinti riebalų kiekį iki 5%
 • Kai kurie SARM padidina energijos lygį ir atkūrimo laiką

aukščiausios kokybės SARM

Vietos, kurių neturėtumėte pirkti SARM

Tai nėra taip gerai žinoma, tačiau dauguma SARM iš tikrųjų gaminami Kinijoje. Jie turi šias didžiules gamyklas, kurios tiesiog išpumpuoja daiktus ir juos eksportuoja (kaip ir beveik visa kita). Tada jis supakuojamas, kai yra importuojamas ir parduodamas su įvairiomis prekių ženklų etiketėmis.

Bet dalykas yra tas, kad gerbiamos SARM kompanijos, norėdamos patikrinti grynumą, nepriklausomai laboratoriškai tiria partijas, kurias importuoja prieš jas parduodamos. Tačiau ne visos įmonės tai daro.

Taigi, jei norite išvengti blogos kokybės SARM pirkimo, turėtumėte išvengti kelių jų užsakymo:

 • Kinijos pardavėjai paprastai (nepirkite tiesiogiai)
 • Pirkimas iš „Ali Baba“ ar „eBay“ iš Kinijos pardavėjų
 • SARM pirkimas iš turgaviečių, kurie juos gauna iš Kinijos (tai vadinama „drop shipping“)
 • Kaip gauti SARM iš bet kurio šaltinio, kuris neskelbia grynumo ataskaitos

Tai gali atrodyti akivaizdu, bet pernelyg lengva apgauti tai, kas atrodo labai daug. Jūs ieškote aukštos kokybės SARM ir kažkas juos pigiai parduoda jūsų žiūrimoje rinkoje. Jūs iš tikrųjų nekreipiate per daug dėmesio, tačiau sąraše sakoma, kad jie yra gryni, todėl ryžtingai žengiate.

Jūs tiesiogine prasme neįsivaizduojate, ar gausite gerų SARM, ar ne, nesukurtų grynų, ar dar blogiau supjaustytų kitais dalykais, kad suskystintumėte skystį ar miltelius. Tai košmaras, kuris gali baigtis mirtimi ar sunkia liga, todėl iš tikrųjų labai svarbu laikytis pardavėjų iš geriausių SARM kompanijų sąrašo, kurį patvirtina daugybė įrodymų.

kur nepirkti sarms

Kaip pastebėti aukščiausios kokybės SARM

Taigi, kaip tiksliai pastebite aukštos kokybės SARM? Ypač tada, kai neturite supratimo, ko ieškote, ir negalite patys išanalizuoti SARM miltelių ar skysčių?

Na, jūs turite pažvelgti į keletą pagrindinių aspektų, ką daro geriausi SARM šaltiniai, kad galėtumėte pastebėti tendencijas, kurios yra pagrindas gauti įrodymus, patvirtinančius jų teiginius.

 1. Pirma, grynumo ataskaitos yra būtinos. Jie taip pat turi būti dabartiniai. Įsitikinkite, kad patikrinote datas, nors jos gali būti pasenusios, nes gali būti, kad jos pirko didelę partiją ir vis dar ją parduoda. Patikrinkite, ar laboratorija, teigianti, kad patikrino grynumą, laboratorijoje, kurią pareiškė ataskaita, galite peržiūrėti, tikrai. Jei norite dar labiau patikrinti, atsiųskite el. Laišką įmonei, kad įsitikintumėte, jog jie atliko tuos grynumo testus. Aš tai padariau asmeniškai keturioms įmonėms, kurias akimirksniu jums rekomenduosiu kaip geriausius SARM šaltinius. Grynumas visada bus 100% arba keistai net didesnis nei 100%. Nesijaudinkite, tai nėra apgaulė, tai tik tai, kaip grynumas registruojamas iš mėginio ir yra gana standartinis cheminio grynumo testavimui. Tai, be grynumo, įmonė turi įrodyti, kad jie mielai palaiko pretenzijas su pinigų grąžinimo garantijomis. Taigi jūs visada ieškote įmonės, kuri pasiūlytų tą sandorį.
 2. Po to viskas taip pat, kaip ir bet kuriai įmonei, kad galvojate ką nors pirkti iš interneto. Pažvelkite į jų interneto svetainės kokybę, ar informacija parodo kompetenciją, ar jie gerai veikia socialinėje žiniasklaidoje.
 3. Be to, svarbios internetinės apžvalgos. Pažvelkite į tokias vietas kaip kultūrizmo forumai ir perskaitykite ją, ieškokite įmonės pavadinimo ir įsitikinkite, kad aplink kompaniją yra daug teigiamų kalbų. Tai tikrai sveikas protas.

Atlikę visus deramo patikrinimo darbus, galite pateikti užsakymą. Aš tai padariau su kiekviena iš šių keturių bendrovių, išvardytų žemiau mano geriausių SARM šaltinių sąraše. Bet jūs negalite tikėtis stebuklų su SARM, net kai jie yra 100% gryni. Jūs turite sunkiai dirbti, progresyvi sporto salė, kurią palaiko kardio darbas ir puiki dieta viso jūsų ciklo metu. Aš jums sakau, kad tikrai sužinosite, ar tie SARM veikia ir ar jie yra tikri SARM (vienintelis šalutinis poveikis bus testosterono slopinimas).

Jei dar nesinaudojote SARM, patikrinkite mano SARMs101 vadovas!

Geriausias SARM šaltinis

4 geriausi SARM šaltiniai internete

Taigi dabar aš šiek tiek paaiškinau, kaip pastebite gryniausius ir geriausios kokybės parduodamus SARM, aš atliksiu išsamias apžvalgas apie aukščiausios kokybės SARM pardavėjus, kuriuos radau per pastaruosius kelerius metus.

Kelis kartus užsisakiau iš visų šių būdų ir per kelis ciklus naudojau kiekvieno iš SARM šūsnis, kad pamatyčiau, kaip mano kūnas reaguoja. Be testosterono sumažėjimo kartu su SARM, kurie tai daro, aš neturėjau jokių problemų.

Tik pastaba jums, vaikinai, kad tai nėra jokia tvarka. Kiekvienas iš jų turi skirtingą pasiūlą, skirtingas kainas ir daug ką nulems asmeninis pasirinkimas, taip pat tai, kur gyvenate pasaulyje.

 1. „Science.Bio“ – absoliučiai geriausia SARM kompanija

Jei ieškote gero pavyzdžio, kaip turėtų atrodyti geriausia SARM kompanija, tai tikrai verta atidžiai apžiūrėti. Štai kodėl aš juos įtraukiau į sąrašo viršų, nes jie tiesiog sukuria precedentą, kokybės lygį, kad parodytų, ko ieškote iš bet kurios įmonės.

Kainos geros, būkime sąžiningi, kainos yra svarbios visiems. Jūs nenorite, kad SARM būtų per pigūs, tai yra įspėjamasis ženklas. Jūs ieškote tos „saldžios vietos“ viduryje. Jie parduoda ir birių miltelių SARM, ir skystus SARM. Pateiksime jums pavyzdį, kad galėtumėte pamatyti kainos ir apimties skirtumus.

1 g (bendra 1000 mg dozė) S-4 Andarine miltelių kainuoja 49,99 USD. S-4 į skystos formos, tai kainuoja 79,99 USD už bendrą 1500 mg dozę užrakinta 1 skysčio uncija skysčio (tankis 50 mg / ml).

Taigi, jūs iš esmės mokate maždaug 1/3 daugiau už skysčio svyravimą, o tai yra gerai, ir tai iš tikrųjų yra gana pagrįsta, nes kai kurie pardavėjai už skystus SARM ima dvigubai daugiau.

Taigi, ką jūs gaunate iš mokslo. „Bio“ yra pagrindinis visko, ko žiūrite, ieškodamas, kur įsigyti aukščiausios kokybės SARM, kontrolinis sąrašas:

 • Išsamus diapazonas, apimantis visus pagrindinius SARM ir kai kuriuos mažiau žinomus
 • Grynumo ataskaitas galima rasti tiesiog spustelėjus nuorodą kiekviename produkto puslapyje
 • Kainos yra pagrįstos ir nejuokingos milteliams, palyginti su skysčiais
 • Visiems pirkimams taikoma pinigų grąžinimo garantija
 • Nemokamas vidaus ir tarptautinių užsakymų pristatymas (virš 300 USD už tarptautinį)

Nors Mokslas. „Bio“ gali būti ne ta įmonė, kuriai jūs galiausiai nusprendėte užsisakyti savo SARM. Tai puikus JAV importuotojo, kuris parduoda tik aukščiausios kokybės SARM, pavyzdį, remdamasis visomis garantijomis. Jie didžiuojasi savo kompanija, o SARM kokybė yra tikrai puiki, remiantis mano paties patirtimi.

geriausia SARM kompanija

 1. „SwissChems“

Šie vaikinai yra gana nuostabūs, jei atvirai. Nors jie vadinami Šveicarijos chemais, nemanykite, kad jie turi ryšį su Šveicarija, kalbant nei apie įmonę, nei iš kur jie gauna SARM.

„Swiss Chems“ parduoda tik kapsules, todėl negalima rinktis jokių SARM miltelių ar skysčių. Jie įprato, bet aš tikrai nežinau, kodėl jie nustojo pardavinėti skystį, taip gali būti todėl, kad jis buvo iš Kinijos. Jie taip pat parduoda injekcinius SARM skysčius, tačiau aš nerekomenduočiau pabandyti to naudoti, nebent žinote, ką darote.

Kaip jau sakiau, kapsulės yra lengviausias ir patogiausias būdas tiksliai dozuoti SARM, tačiau jos yra brangesnės, nes tas kapsules turi sujungti kažkas.

Kalbant apie kainas, imkime pavyzdžiu „Cardarine“ (GW501516). 60 kapsulių, kiekviena dozė 10 mg (bendra dozė 600 mg) kainuoja 139,95 USD. Taigi jos yra brangesnės už kapsules, kurias galima įsigyti mano geriausiose Europoje parduodamose SARM, tačiau kalbant apie užsakymą JAV, jos tikrai yra geriausias pasirinkimas.

Kartu jie siūlo viską, ko galite tikėtis iš SARM pardavėjų, ir mano pakartotiniai užsakymai tai liudija:

 • 100% grynas aukščiausios kokybės SARM
 • Laboratorijos grynumo ataskaitos patikrintos ir paskelbtos kiekviename produkto puslapyje
 • Patogios kapsulės palengvina dozavimą
 • Visiška pinigų grąžinimo garantija
 • 20% nuolaida kriptovaliutos mokėjimams

Kaip matote, vėlgi, šie vaikinai atitinka kriterijus, apie kuriuos kalbėjau kaip apie parduodamų SARM šaltinį. Nors kai kuriems žmonėms kapsulės gali būti šiek tiek brangios, galite jas tiesiogine prasme dozuoti nesijaudindami, o dozuoti – tiesiogine prasme bet kur.

šveicariškos chemos

 1. „Sarms4You“ – geriausia vieta pirkti ES piliečiams skirtus SARM

Trečia, mano geriausių vietų rasti SARM pardavimui sąrašas yra „Sarms4You“. Tai dar vienas aukštos kokybės mažmenininkas, kurį užsisakiau, bet tik vieną kartą, nes esu JAV, o šie vaikinai – Europoje. Norėjau pamatyti, kaip jie lyginami kokybe.

Galiu pasakyti, kad jie yra aukštos kokybės SARM pardavėjai ir jie yra čia pat ES, kad jūs, vaikinai, norintys išbandyti SARM Europoje, tikrai lengvai patektumėte į grynas SARM.

Jie parduoda žalius miltelius ir tuos pačius miltelius kapsulių pavidalu. Kapsulės yra brangesnės, bet leiskite man pasakyti, kad kapsulės yra pagrindinis paprastas būdas dozuoti SARM ir jas naudoti. Taigi jūs mokate už neįtikėtiną patogumą, ir jie yra viena iš nedaugelio bendrovių, kurios iš tikrųjų parduoda kapsules (dauguma parduoda miltelius ir skystį).

Pateiksime jums kainų pavyzdį, kad pamatytumėte, kaip šie vaikinai palygina turimų SARM kainodarą

1 g (1000 mg) MK-677 miltelių kainuoja 60 EUR (apie 70 USD). 60 kapsulių, kiekviena dozė 10 mg, jums kainuos 75 eurus (bendra 600 mg dozė). Taigi, kaip matote, kapsulės iš esmės yra dvigubai didesnės už miltelių kainą.

Vėlgi, „Sarms4You“ pažymi visus tuos laukelius, kurių ieškome geriausioje SARM kompanijoje:

 • Jie parduoda daugybę SARM miltelių ir kapsulių pavidalu
 • Kokybė užtikrinama per dabartines trečiųjų šalių laboratorijos ataskaitas svetainėje
 • Yra visa pinigų grąžinimo garantija
 • Jie siunčiami visame pasaulyje, nemokamas pristatymas visame pasaulyje, kai užsakymai viršija 120 eurų
 • Įsikūrę Europoje, jie yra idealus geriausias SARM šaltinis toje srityje

Trečia, mano sąraše tai nereiškia, kad jie yra trečioje vietoje. Jei esate Europoje, jie turėtų būti sąrašo viršuje, nes jums lengviau juos užsisakyti ir jums nereikės susidurti su griežtesniais muitinės patikrinimais, kurie egzistuoja importuojant ir eksportuojant tarp JAV ir ES.

sarms4you

 1. Įrodyti peptidai

Taigi paskutinis mano parduodamų aukščiausios kokybės SARM sąrašas yra kitas JAV mažmenininkas. Patikrinti peptidai.

Jie turi visiškai unikalų pardavimo tašką tarp bendrovių, kurias čia apžvelgiu. Man jie yra viena iš geriausių SARM šaltinių kompanijų, nes jų parduodami SARM yra pagaminti JAV. Taigi jums nereikia spręsti problemų, susijusių su SARM, importuojamais iš Kinijos (kurios vis tiek gali tapti problema, nes …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More