Kaip rasti geriausius internetinius mokymo darbus

Šiame straipsnyje gali būti mūsų partnerių nuorodų. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų atsisakymą.

Mūsų pasaulis tampa vis labiau virtualus. Šiandien beveik bet kokias žinias ar paslaugas galite pasiekti internete, jei turite „Wi-Fi“ ryšį.

Išsilavinimas nesiskiria. Internetiniai mokymo darbai yra alternatyva mokymui akis į akį. Tai leidžia mums susisiekti su pedagogu iš viso pasaulio.

Didėjant internetinio švietimo paklausai kyla vienodas poreikis tiems, kurie gali teikti paslaugą, o mokymo internetu darbus rasti yra lengviau nei bet kada anksčiau.

Nors tiesa, kad daugumoje internetinių mokymo darbų reikės mokymo licencijos arba specializuoto laipsnio, daugeliui laisvų darbo vietų nėra ir jie gali pasiūlyti galimybes ir ne mokytojams.

Mokymo internete darbai skiriasi tiek, kiek dalykų galite mokyti, tačiau jie paprastai skirstomi į penkias pagrindines kategorijas.

  • Kolegijos fakultetas
  • K-12 mokytojai
  • Suaugusiųjų švietimas
  • Anglų kalbos mokytojai
  • Mokytojai

Aptarsime kiekvieną iš šių kategorijų, kiekvienai keliamus reikalavimus ir tai, kur galite rasti internetinius mokymo darbus.

Geriausios internetinės mokymo darbo vietos

Kolegijos fakultetas

Internetinės kolegijos klasės vyksta jau daugiau nei dešimtmetį, daugėja programų ir universitetų, kurie yra visiškai prisijungę.

Internetiniai kolegijos kursai apima visų akademinių ir profesinių dalykų spektrą tiek bakalauro, tiek absolvento lygmeniu ir siūlo internetinėms mokytojoms daugybę galimybių.

Yra internetinio mokymo galimybių 100% virtualiuose koledžuose, tokiuose kaip Pietų Naujojo Hampšyro, Kapelos ar Valdeno universitetai.

Mokytojai taip pat gali rasti internetinių galimybių tradicinių kolegijų ir universitetų nuotolinio mokymo programose. Kai kurios geriausiai vertinamos internetinės programos priklauso įprastiems plytų ir skiedinių universitetams.

Reikalavimai

Daugeliui internetinių dėstymo darbų kolegijos lygiu reikės magistro ar daktaro laipsnio, tačiau dėstytojų ar instruktorių pozicijos gali būti ne. Nepaisant jūsų laipsnio lygio, visoms internetinėms dėstytojų pozicijoms reikės patirties ir patirties toje srityje, kurią mokote.

Kur rasti internetinių kolegijos fakulteto darbų

Žinoma, ieškant darbo ieškančių svetainių, tokių kaip „Indeed.com“, „Glassdoor“ ar „Zip Recruiter“, galima greitai surinkti galimus internetinius dėstytojų dėstymo darbus, tačiau geriausia, jei eisite tiesiai į šaltinį.

Pradėkite išnagrinėdami galimybes savo srities ar valstijos kolegijose ir universitetuose arba ieškokite tiesiogiai jus dominančių mokyklų ir programų. Jei norite išplėsti paiešką, išsamų internetinių mokyklų ir mokyklų, siūlančių internetines programas, vadovą rasite čia.

K-12 mokytojai

Nors K-12 internetinis mokymas nėra toks paplitęs, kaip visoje šalyje, jis vis labiau populiarėja ir tampa vis daugiau internetinių mokymo darbo vietų.

Virtualiose valstybinėse mokyklose laikomasi tų pačių standartų ir reikalavimų, kaip ir tradicinėse mokyklose, taip pat yra daugybė sričių ir specializacijų. Taigi šiose programose taip pat reikalingi specialiojo ugdymo atestuoti pedagogai, taip pat keliaujantys asmenys, tokie kaip logopatologai ir ergoterapeutai.

Tačiau svarbu pažymėti, kad ne visos internetinės mokyklų programos siūlo paslaugas visoms K-12 klasėms, kai kurios daugiausia dėmesio skiria konkrečiam pažymių diapazonui, o ne visam K-12.

Reikalavimai

Internetinės K-12 programos mokymo reikalavimai bus tokie patys, kaip ir mokymo tradiciniame mokyklos rajone reikalavimai. Nors reikalavimai gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo valstybės, K-12 internetinėms mokymo darbo vietoms reikės minimalaus bakalauro laipsnio ir valstybinio sertifikavimo / licencijavimo.

Kur rasti internetinių K-12 mokymo darbų

Dvi didžiausias internetines K-12 mokyklų programas vykdo „Connections Academy“ ir „K12“, kurios abi siūlo programas keliose valstybėse.

Taip pat galite ieškoti internetinių programų pagal valstiją, kad rastumėte galimų darbų.

Suaugusiųjų švietimas

Suaugusiųjų švietimo programos yra dar vienas sparčiai augantis internetinio švietimo sektorius, kuris siūlo galimybes mokytis internete.

Nors internetinės kolegijų ir universitetų programos techniškai gali patekti į „suaugusiųjų“ švietimo sritį, internetinis suaugusiųjų švietimas paprastai yra pritaikytas vyresniems nei įprasto koleginio amžiaus studentams. Be to, internetinės suaugusiųjų švietimo programos paprastai yra skirtos tiems, kurie nori užsidirbti GED, išmokti specialių įgūdžių įsidarbinti ar dalyvauti tęstiniame mokyme, kad galėtų tęsti savo karjerą.

Siekiantiems įgyti GED / diplomą ar įgūdžių darbo vietoje, internetinės suaugusiųjų švietimo programos pasiūlys anglų kalbos raštingumo ir matematikos, anglų kalbos kaip antrosios kalbos kursus, taip pat darbo įgūdžių. Šios programos taip pat gali suteikti pradinio lygio mokymą tam tikroms profesijoms.

Kiekviena valstybė turėtų pasiūlyti tam tikrą suaugusiųjų švietimo programą. Tačiau ne visada tai gali būti internetinė galimybė. Taip pat internete galite rasti keletą suaugusiųjų GED / diplomų programų, kurios gali jums padėti, neatsižvelgiant į vietą, tačiau paprastai už jas bus mokama.

Kita vertus, tęstinio mokymo programos paprastai siūlomos per kolegijas ir universitetus tiems, kurie jau turi vidurinės mokyklos diplomą ar aukštesnį išsilavinimą ir nori tęsti savo karjerą. Kai kuriais atvejais tęstinis mokymas gali būti reikalavimas ar galimybė tiems, kurie atnaujina licenciją, pavyzdžiui, mokytojams.

Reikalavimai

Internetinio suaugusiųjų švietimo mokymo reikalavimai skirsis priklausomai nuo dalyko, programos ir valstybės, tačiau paprastai jiems reikalingas bent jau bakalauro laipsnis dalyko srityje, taip pat išankstinis mokymo ar patirties pramonėje.

Kur rasti internetinių suaugusiųjų švietimo darbų

Nors valstybės vadovaujamose programose galbūt rasite suaugusiųjų GED / diplomo mokymo internete, bet kur yra keletas variantų, kuriuos galite ieškoti įsidarbindami.

Čia yra internetinės suaugusiųjų švietimo programos, į kurias reikia atsižvelgti: „Excel“ vidurinė mokykla, GED akademija ir „Keystone“ mokykla. „HigherEd Jobs“ galite plačiau ieškoti internetinių suaugusiųjų švietimo darbų.

Norėdami tęsti internetinį darbą, galite atlikti paiešką naudodami „Indeed“, „Job Finder“, „Zip Recruiter“ arba tiesiog ištirti konkrečius jus dominančius kolegijas ar universitetus.

Mokytojai

Dar vienas augantis internetinio švietimo sektorius yra mokymas internetu.

Dabar galite rasti beveik bet kokio lygio lygio ar dalyko dėstytojus, o instrukcijas galite atlikti patogiai savo namuose.

Svarstantys apie internetinį mokymą galėtų dirbti korepetitorių įmonėje arba išplėsti savo klientus.

Reikalavimai

Reikalavimai skiriasi priklausomai nuo dalyko ir pažymio lygio, taip pat nuo to, ar dirbate įmonėje, ar kuriate savo internetinį korepetitorių verslą.

Paprastai tiems, kurie moko vidurinės ar kolegijos studentus, reikės tos srities bakalauro laipsnio ir tam tikros mokymo patirties. Kai kurioms programoms gali prireikti net mokymo laipsnio ar licencijos.

Tačiau tiems, kurie moko jaunesnius studentus arba kuria savo verslą, gali prireikti tik šios srities patirties, kad galėtų pradėti mokyti internete.

Kur rasti internetinių auklėjimo darbų

Yra daug internetinių auklėjimo įmonių, ir greita paieška daugelį jų atskleis. Kai kurie iš jų apima „Tutor.com“, „Chegg“, „Course Hero“ ir „Skooli“. Šioms platformoms reikalingi įvairių dalykų ir klasių vadovai.

Jei norite savarankiškai teikti mokymo paslaugas internete, galite dėti skelbimus „Craigslist“, „Facebook Marketplace“ ir kaimynystės grupėse. Nors jūs patys turite susirasti studentų, teikdami savo mokymo paslaugas, privalote pasilikti visus pinigus!

Anglų kalbos mokytojai

Iš visų šiame straipsnyje aprašytų internetinių mokymo darbų pastaraisiais metais labiausiai mokėsi anglų kalbos.

Pastaraisiais metais kilo didžiulė anglų kalbos mokymo paklausa, ypač Kinijoje ir kitose Azijos šalyse. Paklausa atsirado dėl tarptautinių kompanijų, norinčių įdarbinti kandidatus, kurie mokėtų anglų kalbą, o anglų kalba dabar yra plačiausiai mokoma kalba visame pasaulyje. Kadangi anglų kalba dabar laikoma būtina ateities sėkmės sąlyga, padaugėjo ir vaikų, besimokančių anglų kalbos kaip antrosios kalbos, ir tai dar labiau padidino paklausą.

Laimei, naudojant internetines anglų kalbos mokymo platformas, lengviau nei bet kada patenkinti šį poreikį neišvykstant iš savo šalies ar net iš savo namų. Geriausia tai, kad dauguma šių programų jau sukūrė jums pamokas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai juos pristatyti!

Reikalavimai

Paprastai internetinės anglų kalbos mokymo platformos reikalauja, kad būtumėte gimtoji anglų kalba (daugelis nori, kad gyventumėte Šiaurės Amerikoje) ir turėtumėte bakalauro laipsnį, tačiau nebūtinai dėstytojo.

Daugelis taip pat reikalauja, kad būtumėte sertifikuoti TEFL (dėstykite anglų kalbą kaip užsienio kalbą), tačiau tai gali padėti jums gauti pažymėjimą. Jūs taip pat galite palyginti lengvai gauti sertifikatą naudodamiesi internetine programa.

Kiti reikalavimai apims greitą internetą, internetinę kamerą ir geras ausines / mikrofoną instrukcijoms atlikti.

Kur rasti internetinių anglų kalbos mokymo darbų

Kaip ir daugumoje šiame sąraše esančių darbų, jūs turite keletą galimybių mokyti anglų kalbos internete.

Žinomiausios anglų kalbos mokymo platformos internete yra VIPKID, „Qkids“, „Education First“, „Teach Away“ ir „Gogokid“.

Paskutinės mintys

Pasaulis tampa vis labiau skaitmeninamas, o kiekvienais metais internete tampa prieinama daugiau informacijos ir paslaugų. Išsilavinimas nesiskiria ir nuolat didėja internetinių mokytojų darbo paklausa.

Iš pirmo žvilgsnio galite pagalvoti, kad nesate kvalifikuotas mokyti internete, tačiau yra daugiau galimybių, nei galite manyti, ir jų tampa daugiau kiekvieną dieną.

Nepamirškite, kad internetinio mokymo darbai apima internetinius koledžo dėstytojus, internetinius K-12 mokytojus ir keliaujančius asmenis, internetinius suaugusiųjų švietimo mokytojus, internetinius mokytojus ir internetinius anglų kalbos mokytojus.

Jei turite bakalauro laipsnį ir kompetenciją viename ar keliuose dalykuose, jums greičiausiai yra internetinis mokymo darbas. Jei esate gimtoji anglų kalba, tikriausiai esate kvalifikuotas mokyti internete.

Be to, jums tereikia patirties vienoje ar keliose srityse ir galimybės ieškoti klientų, norint pradėti savo internetinį korepetitorių verslą.

Korepetitorių darbas internete yra toks pat įvairus, kaip ir mokomieji dalykai, ir taip lanksčiai jie sukuria puikų šurmulį ar net visą darbo dieną.

Taigi, ko tu lauki? Išeikite ir raskite savo tobulą internetinį mokymo darbą jau šiandien!

Kalbėti apie Uždirbti pinigai.

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė „Your Money Geek“ ir buvo pakartotinai paskelbtas gavus leidimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More