Kaip rasti matematikos mokymosi išteklius naudojant

„Learnamic“ yra puikus šaltinis mokytojams ir tėvams, norintiems rasti matematikos mokymosi šaltinių. Patikrinkite, kaip tai veikia čia.

kaip rasti matematikos mokymosi šaltinių

Kiek iš jūsų kada nors prireikė mokymosi šaltinių ir pagalvojo: „Aš tiesiog šoksiu į kompiuterį ir greitai tai rasiu“.

Po 30 minučių vis dar neradote ir suprantate, kad sugaištate laiko ieškodami, galėtumėte pradėti gaminti tai, ko jums reikia.

Tai nutiko man ne kartą, bet turiu kažką naujo, kuriuo norėčiau pasidalinti su jumis.

Man buvo kompensuota už laiką rašyti šį įrašą, tačiau visos mano nuomonės yra sąžiningos ir man nereikėjo pateikti teigiamos apžvalgos.

Neseniai radau naują nemokamą paieškos programą, kuri padės greitai rasti tai, ko ieškote. Jis vadinamas „Learnamic“.

Kas yra „Learnamic“

Skirtingai nuo kitų paieškos sistemų, „Learnamic“ skiria vieną dėmesį … kad padėtų jums rasti mokomoji medžiaga kad patiks ir jums, ir vaikams.

Ši svetainė turi vieną misiją … „Padėti žmonėms rasti geriausius mokymosi išteklius jiems ir jų vaikams, nesvarbu, ar jie nemokami, ar mokami, ar tai knygos, programos, internetinės klasės,„ YouTube “vaizdo įrašai, spausdintuvai ar kitas formatas.“

Man patinka, kad jie ne tik teikia išteklius, iš kurių jie uždirba pinigus, ir jie nereklamuoja savo ar dukterinių įmonių išteklių. Tai leidžia jiems būti visiškai nešališkiems!

Kaip naudoti „Learnamic“

Pirmiausia pereikite prie „Learnamic“.

Tada turėsite keletą galimybių. Pirmasis jūsų pasirinkimas yra Paieška:

  • Tiesiog įveskite tai, ko ieškote, ir pasirodys išteklių sąrašas.

Mano pirmos klasės mokinys vis dar kovoja su vietos verte, todėl to ir nusprendžiau ieškoti. Kai pirmą kartą ieškojau, gavau internetinių klasių sąrašą.

vietos vertės paieška

  • Tada galite pasirinkti pažymio lygį, į kurį norite sutelkti dėmesį, kainą, šaltinio tipą ir kt. Pirmosios paieškos metu gavau daug išteklių iš Khano akademijos, bet norėjau sužinoti, ką dar galėčiau rasti. Kadangi mano vaikas mėgsta būti „iPad“ … Spustelėjau tą ir radau įdomų žaidimą, kurį jis gali žaisti. Mes tikrai išbandysime šią savaitę !!!

  • Galiausiai turite išteklių sąrašą, kurie padės išmokti šios koncepcijos. Galite nuskaityti žemyn ir rasti tai, kas geriausiai atitinka jūsų ir jūsų vaikų poreikius.

Kitas jūsų pasirinkimas yra naršyti:

Pirmas žingsnis – grįžti prie „Learnamic“ ir nuskaityti žemyn. Dabar pamatysite temų sąrašą … žinoma, jūs mane pažįstate, turėjau patikrinti matematikos dalykus. Išbandžiau skaičiavimo temą ir radau įvairiausių šaltinių iš nemokamų spausdinamų dalykų, mokymo programų ir žaidimų. Man patiko, kad visa tai buvo čia pat, vienu spustelėjimu.

Išbandykite: raskite matematikos mokymosi šaltinių savo mažiesiems

Spėkit, atėjo jūsų eilė. Ar yra tema, kuriai reikia šiek tiek daugiau pagalbos? Kažkas, ko pats nesugebėjai išsiaiškinti.

Išbandykite ir pažiūrėkite, ar rasite tai, ko jums reikia!

Tada galite dalyvauti dovanų teikime.

„Learnamic“ šiuo metu siūlo ypatingą. Jei išbandysite paieškos variklį ir parašysite apžvalgą, būsite pasirengę laimėti „Amazon“ dovanų kortelę, o geriausia apžvalga gaus 100 USD vertės dovanų kortelę.

Tai yra abipusė nauda. Turite rasti matematikos mokymosi šaltinių ir galbūt laimėti „Amazon“ kortelę laiku per Kalėdas.

Sek juos

Kaip ir dauguma šių dienų įmonių, „Learnamic“ teikia puikius išteklius per socialinę žiniasklaidą. Jų „Facebook“ puslapiuose yra puikių straipsnių apie švietimą ir geriausios praktikos, kaip išmokyti mūsų vaikus, todėl tai yra puikus laikytis!

Facebook

„Twitter“

„Pinterest“

Tikiuosi, kad „Learnamic“ padės jums rasti tai, ko jums reikia, be valandų paieškų !!

Tu tai supratai

Reičelė

Juliette Leufke nuotrauka „Unsplash“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More