Kaip rasti matematikos mokymosi išteklius naudojant

„Learnamic“ yra puikus šaltinis mokytojams ir tėvams, norintiems rasti matematikos mokymosi šaltinių. Patikrinkite, kaip tai veikia čia.

kaip rasti matematikos mokymosi šaltinių

Kiek iš jūsų kada nors prireikė mokymosi šaltinių ir pagalvojo: „Aš tiesiog šoksiu į kompiuterį ir greitai tai rasiu“.

Po 30 minučių vis dar neradote ir suprantate, kad sugaištate laiko ieškodami, galėtumėte pradėti gaminti tai, ko jums reikia.

Tai nutiko man ne kartą, bet turiu kažką naujo, kuriuo norėčiau pasidalinti su jumis.

Man buvo kompensuota už laiką rašyti šį įrašą, tačiau visos mano nuomonės yra sąžiningos ir man nereikėjo pateikti teigiamos apžvalgos.

Neseniai radau naują nemokamą paieškos programą, kuri padės greitai rasti tai, ko ieškote. Jis vadinamas „Learnamic“.

Kas yra „Learnamic“

Skirtingai nuo kitų paieškos sistemų, „Learnamic“ skiria vieną dėmesį … kad padėtų jums rasti mokomoji medžiaga kad patiks ir jums, ir vaikams.

Ši svetainė turi vieną misiją … „Padėti žmonėms rasti geriausius mokymosi išteklius jiems ir jų vaikams, nesvarbu, ar jie nemokami, ar mokami, ar tai knygos, programos, internetinės klasės,„ YouTube “vaizdo įrašai, spausdintuvai ar kitas formatas.“

Man patinka, kad jie ne tik teikia išteklius, iš kurių jie uždirba pinigus, ir jie nereklamuoja savo ar dukterinių įmonių išteklių. Tai leidžia jiems būti visiškai nešališkiems!

Kaip naudoti „Learnamic“

Pirmiausia pereikite prie „Learnamic“.

Tada turėsite keletą galimybių. Pirmasis jūsų pasirinkimas yra Paieška:

  • Tiesiog įveskite tai, ko ieškote, ir pasirodys išteklių sąrašas.

Mano pirmos klasės mokinys vis dar kovoja su vietos verte, todėl to ir nusprendžiau ieškoti. Kai pirmą kartą ieškojau, gavau internetinių klasių sąrašą.

vietos vertės paieška

  • Tada galite pasirinkti pažymio lygį, į kurį norite sutelkti dėmesį, kainą, šaltinio tipą ir kt. Pirmosios paieškos metu gavau daug išteklių iš Khano akademijos, bet norėjau sužinoti, ką dar galėčiau rasti. Kadangi mano vaikas mėgsta būti „iPad“ … Spustelėjau tą ir radau įdomų žaidimą, kurį jis gali žaisti. Mes tikrai išbandysime šią savaitę !!!

  • Galiausiai turite išteklių sąrašą, kurie padės išmokti šios koncepcijos. Galite nuskaityti žemyn ir rasti tai, kas geriausiai atitinka jūsų ir jūsų vaikų poreikius.

Kitas jūsų pasirinkimas yra naršyti:

Pirmas žingsnis – grįžti prie „Learnamic“ ir nuskaityti žemyn. Dabar pamatysite temų sąrašą … žinoma, jūs mane pažįstate, turėjau patikrinti matematikos dalykus. Išbandžiau skaičiavimo temą ir radau įvairiausių šaltinių iš nemokamų spausdinamų dalykų, mokymo programų ir žaidimų. Man patiko, kad visa tai buvo čia pat, vienu spustelėjimu.

Išbandykite: raskite matematikos mokymosi šaltinių savo mažiesiems

Spėkit, atėjo jūsų eilė. Ar yra tema, kuriai reikia šiek tiek daugiau pagalbos? Kažkas, ko pats nesugebėjai išsiaiškinti.

Išbandykite ir pažiūrėkite, ar rasite tai, ko jums reikia!

Tada galite dalyvauti dovanų teikime.

„Learnamic“ šiuo metu siūlo ypatingą. Jei išbandysite paieškos variklį ir parašysite apžvalgą, būsite pasirengę laimėti „Amazon“ dovanų kortelę, o geriausia apžvalga gaus 100 USD vertės dovanų kortelę.

Tai yra abipusė nauda. Turite rasti matematikos mokymosi šaltinių ir galbūt laimėti „Amazon“ kortelę laiku per Kalėdas.

Sek juos

Kaip ir dauguma šių dienų įmonių, „Learnamic“ teikia puikius išteklius per socialinę žiniasklaidą. Jų „Facebook“ puslapiuose yra puikių straipsnių apie švietimą ir geriausios praktikos, kaip išmokyti mūsų vaikus, todėl tai yra puikus laikytis!

Facebook

„Twitter“

„Pinterest“

Tikiuosi, kad „Learnamic“ padės jums rasti tai, ko jums reikia, be valandų paieškų !!

Tu tai supratai

Reičelė

Juliette Leufke nuotrauka „Unsplash“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More