Kaip rasti meilę ir klestinčius santykius

myli rankasMeilės radimas yra viena iš labiausiai ieškomų gyvenimo patirčių. Prieš kelerius metus mes apklausėme mūsų ramybės gentį, kad sužinotume, ko jie labiausiai ieško. Taip jie atsakė:
1. Mylintys santykiai
2. Turtas
3. Gyvenimo tikslas
4. Laimė
Atrodė, kad jei rasime meilę santykiuose, jei rasime turtus, jei rasime gyvenimo tikslą, TADA mes būsime laimingi.

Jei vieno dalyko, kurio dažniausiai ieškome savo gyvenime, yra santykiai, tai kodėl santykiai sukelia tiek daug nusivylimų ir kančių? Romantika ir santykiai yra viena didžiausių kančios priežasčių planetoje. Tai sukuria keletą giliausių žaizdų, kurias išgydyti daugeliui gali prireikti metų, o ne viso gyvenimo. Kai kuriems šios žaizdos gali palikti nuolatinius randus. Ir tai tiems, kurie randa santykius, tada kyla nusivylimas tų, kurie ieškojo ir vis dar negali jų rasti. Braukimas kairėn, braukimas dešinėn, ieškojimas, ieškojimas ir vis tiek be jokios naudos! Ugh! Prakeiktas, jei randi, ir prakeiktas, jei nerandi!

Gerai, aš suteikiu santykiams blogą apgaulę, o tai yra visiškai nesąžininga. Ne santykiai yra problema; problemą sukelia santykių perspektyva. Dažnai meilė ir santykiai gali būti painiojami kaip tas pats dalykas, tačiau meilė ir santykiai yra du labai skirtingi dalykai. Santykiai yra konteineris, kurį dedame tarp dviejų žmonių, o tai, ką dedame į konteinerį, lemia santykių kokybę. Kur meilė yra tai, ką jauti savyje. Meilė nėra santykiai. Mes galime jausti meilę santykiuose, galime jausti meilę ne santykiuose. Mes negalime jausti jokios meilės santykiuose, o mes negalime jausti jokios meilės už santykių ribų.

Kai mes remiamės santykiais kaip į tariamą meilės šaltinį, tada mes dedame viltį į tai, kas yra didelis kintamasis. Santykiai gali keistis kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką. Viskas, ko reikia, yra kitoks požiūris į tai, kaip susilaukti vaiko, kokiu keliu eiti vakarieniauti į uošvius, kokioje emocinėje būsenoje esate, ar net ar pjaustyti svogūną žiedais ar segmentais !! (Taip, mes net turėjome nesutarimų šiuo klausimu!) Santykiai yra keblus dalykas. Jie klesti dėl vienybės ir suskaidomi dėl nesutarimo. Jie yra sudėtingi ir dėl savo santykinio pobūdžio jie poliarizuojasi. Tai reiškia, kad jie atneš jums geriausius ir blogiausius laikus (ir tai gali būti per vieną savaitę ar net dieną!)

Kur meilė poliarizuojasi. Meilė nėra kintama. Meilė neturi teigiamo ir neigiamo krūvio. Meilė yra tiesiog meilė. Meilė nėra nei gera, nei bloga. Meilė neturi skausmo, meilė yra bebaimė, meilė yra tyra ir meilė niekada negali būti pažeista. Tai kodėl meilėje yra tiek daug pykčio ir kančios? Kai mes atskiriame meilę ir santykius kaip du skirtingus dalykus, tada mes tai pradedame suprasti. Santykiai nėra meilės šaltinis, jie yra mūsų meilės ištakos. Į konteinerį dedame meilę.

Taigi, kur randame meilę … pažvelkite į save. Meilė yra mūsų esmė. Tai pats pagrindas to, kas mes esame. Meilė yra subtiliausias mūsų būties aspektas. Kaip sakė Anita Moorjani, knygos „Dying To Be Me“ autorė: „Žinojau, kad tai iš tikrųjų yra vienintelis gyvenimo tikslas: būti savimi, gyventi savo tiesa ir būti meile, kokia esame“.

Kodėl meilę taip sunku rasti? Nes mes to siekiame santykiuose, kai jo nėra. Norint rasti meilę, reikia nukreipti žvilgsnį į vidų, giliai per ego sluoksnius, į mūsų ugningą širdies centrą viduje. Tai ten, visada šalia, ar yra santykių talpykla, ar ne. Ir taip, kartais sunku rasti. Kai radote neribotą meilės šaltinį, mes turime ką įpilti į tą indą ir jį užpildyti. Įsivaizduokite, kad į tą indą pilate neribotą meilę, o ne savo stresą, pyktį, nuoskaudą, nevertumą, pyktį ir gėdą? Kas tada nutinka santykiams? Voila! Tai visiškai pasikeičia! Mano vidurinės mokyklos šūkis Šv. Grigaliaus kolegijoje buvo „Quae Seminaveris Metes“, kuris išvertus iš lotynų kalbos reiškia: „Pjausi tai, ką pasėsi“. Įdėkite meilę ir pamatykite, ką įkvepiate santykiuose.

__________________________

„Empowerment“ seriją sudaro 3 vienos valandos galios garso įrašai apie meilės paiešką, gausos apraišką ir gyvenimo tikslo atradimą. Jūs gausite ne tik tris atsisiųstas garso įrašus, bet ir gausite el. Knygų versijas ir knygą, kad užfiksuotumėte tuos didelius aukso grynuolius, kurie pakeis jūsų gyvenimą.

„Empowerment“ serija įgalino ir pakėlė žmones visame pasaulyje tokiais komentarais kaip Susana, kuri sakė:

„Norėjau išreikšti savo dėkingumą jums, kai jūs atidarėte duris tam, ko jau seniai bandžiau pasiekti: Aš, mano vidinė jėga. Jūsų įgalinimo serija kalbėjo tiesiai į mano širdį ir įkvėpė mane būti meile. Taigi ačiū, ačiū, ačiū už visą jūsų triūsą ir visas tas žinias taip gražiai ir paprastai. “

Ir tada Juozapas D pasakė „Galimybė besąlygiškai mylėti save, kurti gausą ir suprasti savo gyvenimo tikslą buvo atgaivinta per įgalinimo seriją. Sveikiname Tomą, pasaulis turi tai išgirsti “.

Įgalinimo reklaminė juosta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More