Kaip rasti patikimą šuns gelbėjimą

Kaip rasti patikimą šunų gelbėjimą, mūsų klausia reguliariai. Kai geri šunys (ir ar ne visi) patenka į blogus žmones (tiek daug ten), atspėk, kas dažnai moka didžiausią kainą? Šunys daro su savo gyvenimu. Atsakymas į mūsų tinklaraščio įrašą apie tai, kodėl gerai gauti šunį iš veisėjo, buvo toks populiarus, kad mes manome, kad išgelbėtiems šunims turėtų būti skirtas pelnytas vienodas laikas.

Ne visi šunų gelbėjimai yra sukurti vienodai, todėl tik jūs, būsimasis šunų tėvas, turite atlikti deramą kruopštumą ieškant geros reputacijos šuns. Štai kaip.

Kaip rasti patikimą šunų gelbėjimą

Tamsioji šuns gelbėjimo pusė

Gerų, atsidavusių rūpestingų šunų augintojų darbas yra nutrauktas. Pasaulyje yra daugybė šuniukų malūnininkų ir kiemo veisėjų, todėl gerbiami veisėjai turi atidžiai tikrinti, kas gauna savo šuniukus. Tas pats pasakytina ir apie šunų gelbėjimo pasaulį.

Šunų gelbėjime yra labai tamsioji pusė. Yra netikrų lėšų rinkėjų, žmonių, kurie vogia šunis ir bando juos „grąžinti į namus“, gelbėja kovojančius tiek, kad šunys dėl to kenčia, ir ego, kurie neturi verslo šunų gelbėjimo versle. Taip, šunų gelbėjimas yra verslas.

Gerai žinomiems šunų gelbėtojams tai reiškia, kad jie tikrina jus tiek, kiek turėtumėte. Straipsnyje Viktorijos Stillwell tinklaraščiui „Pozityviai“ Debby McMullen rašo: „Akloji veisėjo neapykanta yra dar viena įprasta tema tarp gelbėtojų pakraščių. Galų gale klaidingas įspūdis, kad visi veisėjai yra atsakingi už prieglaudos šunų mirtį, yra neteisingas. Daugiau apie šią temą galima rasti Šis straipsnis. “

Sunkūs šunų gelbėtojai nepakeis savo požiūrio daugiau nei įsitikinę šunų augintojai. Tai irgi gerai. Pasaulyje yra vietos abiem. Šis rašytojas palaiko abu.

Remiantis šių metų „Washington Post“ straipsniu, šunų gelbėjimo pasaulyje yra blogis. Manoma, kad šunų gelbėtojai perka gyvūnus iš komercinių jų augintojų. Įsivaizduokite: jie susirenka į šunų aukcionus – vietą, kurioje kameros yra uždraustos. Iš vienos pusės, gelbėtojai, kurie veisėjus žeria kaip beširdžius ir nerūpestingus gyvūnais, iš tikrųjų perka iš jų gyvūnus ir sako, kad jie yra išgelbėti gyvūnai. Tai pelno karas, žmonės.

Dėl mažesnių prieglaudų šunų populiacijos kai kurioms gelbėjimo grupėms, ypač toms, kurios skiriamos specialioms veislėms, sunku rasti tai, ko nori įvaikintojai. Viena auksinių retriverių gelbėjimo grupė kreipėsi į aukcionus pamačiusi, kad nuo 2016 m. Atėjo 40 proc. Mažiau šunų.

Norėdami sužinoti daugiau, galite perskaityti visą „Washington Post“ straipsnį apie šunų aukcionus ir gelbėjimo grupes.

Kartais gelbėjimo pasaulis nėra toks, koks atrodo, ir kitais atvejais, jis yra vietoje ir tiems šunims reikia mūsų pagalbos, kad jie išliktų gyvi. Kada mes tapome pasauliu, kuriame mirtis yra atsakymas į tai, kad neturite pakankamai vietos pasilikti? Tai vyksta kiekvieną dieną šioje šalyje ir, tiesą sakant, visame pasaulyje. Milijonai gyvūnų yra sunaikinti, nes šioje planetoje jiems paprasčiausiai nėra pakankamai vietos, nėra pakankamai namų juos priimti ir neužtenka pinigų jiems aprūpinti.

Sustabdykite kovą: „Negaliu leisti žmonėms galvoti, kad Marija padarė visą sunkų darbą šiame transporte, kai aš aiškiai tai padariau“. „Ar žinai, kad ji visą dieną sėdi ant užpakalio ir neskambina tiek daug į prieglaudas, kiek aš?“

Aukščiau išvardyti faktiniai teiginiai, kuriuos per daugelį metų turėjau slapta. Kodėl kai kuriuose naminių gyvūnėlių gelbėjimo būreliuose yra tiek daug kovų ir „aš galiu tai padaryti vienas“ mantrų? Galų gale žmonės nenorės aukoti, o kas tada kenčia? Šunys, kuriems reikia pagalbos, paima didžiausią naudą ir gali sumokėti gyvybe.

Jei esate gelbėtojas ir kada nors buvote užkluptas blogos valios ar bendravote kryžiažodžius paštu ar el. Paštu apie kitą gelbėtojų bendražygį, protingai pagalvokite, kodėl tai darote. Plačioji visuomenė stebi, ir daugelis iš mūsų nori padėti, todėl palengvink mums tai. Pašėlęs mane išjungia, nesvarbu, kas ką padarė.

gelbėjimo šunys

Kaip rasti gerą reputaciją turintį šunų gelbėtoją ar šunų prieglaudą

Atlikite namų darbus: Įvaikinti šunį per patikimą šunų prieglaudą ar gelbėjimą yra viena iš galimybių. Jei eisite šiuo keliu, elkitės atsargiai (prieš).

  1. Ar grupė yra 501c3? 501c3 reiškia, kad grupė turi licencijas, yra ne pelno siekianti įmonė, yra atleidžiama nuo mokesčių dėl savo labdaros pobūdžio ir IRS ją pripažįsta.
  2. Sužinokite, ką apima atrankos procesas. Tikimasi, kad užpildysite paraišką, pateiksite nuorodų ir norėsite leisti apsilankyti namuose. Niekas nenori, kad šuo vėl atsidurtų prieglaudoje ar dar blogiau.
  3. Paklauskite kitų žmonių, kuriems pasitikite, apie jų patirtį (-as) prieglaudoje ar gelbėjime. Jūs įnešate naują gyvenimą į savo, todėl esate skolingas sau, kad būtumėte tikri, jog jis pasiliks su jumis.

Paprašykite medicininių įrašų: Dauguma prieglaudų ir gelbėtojų, su kuriais susidūriau, gali pasakyti, ką žino apie šunį, tačiau taip pat gali papasakoti apie visas esamas sveikatos sąlygas. Be to, jie turės jūsų medicininius dokumentus apie visas procedūras ar operacijas, atliktas, kol šuo buvo prižiūrimas.

Prieš pasirašydami, atidžiai perskaitykite sutartis: Bet koks turto keitimas (ir, deja, įstatymų požiūriu šuo laikomas nuosavybe) turėtų būti pasirašytas abiem šalims tenkinančia sutartimi. Sutartis suteikia patikimumo gelbėjimo grupei, tačiau taip pat užtikrina jūsų, kaip ir naujojo šuns savininko, teises ir pareigas.

Užduokite klausimus apie šuns istoriją: Kaip jis ar ji atėjo į pagalbą? Kur jis buvo rastas? Kokios buvo aplinkybės? Aš mačiau atvejų, kai prieglaudos šunys randa naujus namus, o paskui ateina pirminis savininkas, galbūt jų šuo buvo pamestas ir dabar jūs jį turite. Yra tiek daug nežinomųjų, kas yra visiškai gerai. Gerai žinomas gelbėjimas jums pasakys, ką jie žino, ir bus skaidrus, kai neturės kuo pasidalinti.

Žinokite grįžimo politiką: Kartais tai tiesiog neišeina. Šunų gelbėjimo pasaulyje taip pat yra recidyvų dažnis. Nors kai kurios gelbėjimo grupės neatsiims šuns, jos raštu parašys, ką jūs darote su šunimi, jei negalite jo laikyti. Gelbėjimo grupė, kuri susierzina dėl jūsų užklausos šiuo klausimu, man rūpi ir ji turėtų rūpėti ir jums. Šuo turėtų likti su jumis, tačiau gyvenimas kupinas netikėtų problemų. Geriausia būti pasiruošusiam.

Eiti į socialinę žiniasklaidą: Gandai gyvena internete, ir tikrai neturėtumėte patikėti viskuo, ką skaitote. Vis dėlto reikia atsižvelgti į bendrus veiksnius. Ar internete skaitai daug negatyvo apie grupę? Ar jie teisingi? Ar jie gerbiami? Ruošdamasis šiai istorijai, aš iš tikrųjų paskambinau į dvi „Cocker“ gelbėjimo grupių, su kuriomis dirbau, veterinarijos tarnybas. Aš paklausiau, ar galėčiau su kuo nors pasikalbėti apie šunis, kuriuos XYZ grupė atneša kaip galimą įvaikintoją. Registratūros darbuotojas neturėjo problemų priimti pranešimą, kad kas nors man paskambintų.

Susipažinkite su šunimi, jei įmanoma: Internete radote šunį, o jis pavogė jūsų širdį. Jei galite aplankyti jį ir geriau jį pažinti, tada eik. Atminkite, kad dauguma prieglaudų šunų turi tam tikrą istoriją. Mažų mažiausiai kažkas privertė juos ten nusileisti. Bandžiau vaikščioti per šunų prieglaudą ir įveikiau pusiaukelę, kol nesugriuvau į ašarų balą. Žinau, kad nesu viena, todėl populiarėja internetinės svetainės, kuriose priimami benamiai šunys. Jei galite susitikti su juo ir paklausti apie jį, puiku. Neapleisk šuns, jei jis turi baimės ar net skausmo požymių: niekada negali žinoti, kas nutiko. Gyvūnų prieglaudose vyksta daugybė nuostabių istorijų. Apsvarstykite galimybę būti vienu iš jų, jei tai jums prasminga.

Apsvarstykite galimybę skatinti šunį: Vieni didžiausių mano herojų yra globojami šunys. Globojant šunį laikinai, padidės tikimybė, kad šuo ras amžinai namus. Globodami globos namus, skriaudžiami ar apleisti šunys gali būti mokomi, būti socializuoti ir įgyti supratimo, kaip geriau prisitaikyti prie daugybės situacijų. Globodama šiam šuniui taip pat suteikiate galimybę ir netgi galite tapti tuo, ką gelbėjimo pasaulio žmonės meiliai vadina „globos nesėkme“. Kitaip tariant, šuo tampa tavo, nes, na, meilė būna.

Ironiška, jei pažvelgsite į šį sąrašą, tos pačios gairės taikomos tam, kaip rasti patikimą šunų veisėją.

šunų gelbėjimo patarimai

Šunų gelbėjimas virš ir už jo

Yra ir kitų dalykų, kuriuos daro geros reputacijos šunų gelbėjimas ir kurie gali padėti jums ieškoti kito pūkuoto BFF:

  • Užtikrinti, kad šuo būtų nuolat atnaujinamas dėl skiepų / titrų, ištirtų širdies kirminų ir kad jis buvo gydomas bet kokiomis sveikatos problemomis.
  • Į jūsų gyvenimą ateina sterilizuota ar kastruota, kad nepageidaujami šuniukai neatsitiktų.
  • Jie tikrinasi tave tiek pat, kiek ir tu.
  • Vykdomi visi federaliniai, vietos ir valstijų įstatymai dėl gelbėjimo.

Didžioji raudona vėliava

Būkite įspėti ir žinokite, kad gerbiamos gelbėjimo grupės stebi jūsų elgesį internete tiek pat, kiek ir jūs. Ar žudote kitus gelbėjimo darbus? Rašyti dalykus, kuriems nėra vietos socialiniuose tinkluose? Asmeniškai aš, būdama gelbėjimo grupė, būčiau bijojusi atiduoti šunį, kuriam reikia pagalbos, į jūsų rankas.

Kada negalima gelbėti šuns

Kaltė. Jei jūsų gelbėjimo draugai ar šeimos nariai, ar ne, tik gelbėjimo visuomenė apskritai kaltina jus išgelbėjus šunį, tai nėra gera priežastis judėti į priekį. Jūs žinote, kas jums geriausia, ir bet koks spaudimas daryti tai, kas, jų manymu, yra „teisingas dalykas“, niekam netinka. Vienas „Facebook“ draugas bandė mane kibernetiškai patyčiuoti, kai aš išėjau gindamas gerbiamų šunų augintojų, aiškindamas, kad esu labai gerbiamas gerbiamas šuo. Pyktis, vitriolis ir „mano kelias ar greitkelis“ kenkia draugystei ir kenkia šunims. Taigi sustabdykite. Tai taip lengva.

šunų gelbėjimas

Būti informuotam

Savo puikiame kūrinyje apie šunų gelbėjimo klaidą, kita naminių tinklaraštininkių, Stephanie Seger dalijasi statistika Nacionalinė naminių gyvūnėlių populiacijos tyrimo ir politikos taryba (NCPPSP) kurio misija yra surinkti ir išanalizuoti patikimus duomenis, kurie dar labiau apibūdina gyvūnų (šunų ir kačių) skaičių, kilmę ir disponavimą JAV. Ji rašo: „Nepaisant populiaraus įsitikinimo #AdoptDontShop būreliuose, dauguma atsisakytų šunų neturėjo savo šuns iš augintojo. NCPPSP tyrimų duomenimis, 30,8% žmonių, atsisakančių savo šuns, jį įsigijo per draugą, o 22,5% – per prieglaudą. Gerokai toliau sąraše buvo selekcininkas (10,6%), nepažįstamasis (10,4%) ir valkataujantis (9,3%). Naminių gyvūnėlių parduotuvės sudarė 4% viso atsisakiusių šunų skaičiaus “.

Skaitykite daugiau iš Stephanie su visa ataskaita apie gelbėjimo klaidas čia.

šuo prieš tai

Kodėl žmonės gelbėja?

„Kai netekau pirmojo šuns Semo, žinojau du dalykus: kad netrukus pamilsiu kitą šunį ir, antra, kad kitas mano šuo bus gelbėjimas“, – sako šunų mama ir šunų gelbėjimo savanorė Celia-Campbell Smith iš Indianapolio, Indianos. „Visame pasaulyje yra tiek daug nuostabių šunų, kurie nepaisomi. Jie myli taip pat nuožmiai (gal net labiau) nei šunį, kurį išsirenkate iš veisėjo ar naminių gyvūnėlių parduotuvės. Šie šunys atėjo iš apačios ir vis tiek atleidžia žmonėms ir juos myli. Man reikėjo Anguso tiek, kiek jam manęs, tuo nėra jokių abejonių. Taip pat svarbu nepamiršti, kad priėmę gelbėjimą, jūs išgelbėsite dviejų šunų gyvybę. Šuo, kurį parsivežate namo, ir šuo, kuris gauna veislyno vietą prieglaudoje ar gelbėdamas. Gelbėjimas išgelbsti gyvybes, taip paprasta. “ (žr. Anguso nuotrauką aukščiau prieš ir po)

Pirmasis mano kokeris buvo šuniukų malūno gelbėjimas. Tikiu, kad kol įstatymai nebus griežtesni ir nebus priimti įstatymai dėl šunų, jie niekada nepasikeis. 2012 m. Apsilankę Lankasterio apygardoje, Pensilvanijoje, įsivaizduokite mano siaubą atradus šuniukus, parduodamus su šparaginėmis pupelėmis.

Neseniame tinklaraščio įraše tinklaraštininkas iš šunų ir gelbėtojas Rachaelis Wardas Johnsonas iš 2 keliaujančių šunų nagrinėjo temą: „Ar gerai paklausti ko nors, jei jų šuo gelbsti?“ Mes prisidėjome prie savo atsakymo ir raginame perskaityti jos prozą ir tai, kodėl ji nebeklausia.

„Wigglebutt Warriors“ yra šio tinklaraščio lėšų rinkimo dalis, o mes kryžiuojame, kad išsaugotume šunų gyvybes. Mūsų šuo Dexteris buvo kilęs iš patikimo veisėjo, kuris savo ruožtu mane išgelbėjo nuo savęs. Ar aš vėl gelbėčiau? Taip. Ar aš vėl eisiu pas patikimą selekcininką? Taip. Manau, sakyti, kad mano širdis plaka šunį, reiškia gyventi juo iki galo ir kiekvieną dieną stengiuosi tai padaryti.

Taigi, kaip mes galime padaryti abu ir palaikyti gerbiamus šunų augintojus ir gerbiamus šunų gelbėjimo darbus? Nes šiame pasaulyje yra vieta abiem. Mes visų pirma palaikome šunų nelaikymą prieglaudose ir gelbėjimą: patekti į dugną to, kas juos ten nugabeno, sumažinti nepageidaujamų augintinių …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More