Kaip rasti savo šoninį šurmulį

kaip rasti savo šoninį šurmulįPirmiausia pateikiame įdomią statistiką: daugiau nei 35% Jungtinių Valstijų darbuotojų dabar yra laisvai samdomi darbuotojai arba nepriklausomi rangovai, ir šis skaičius tik didėja. Žengiant dar vieną žingsnį, pasak CNN Money, daugiau nei 44 milijonai amerikiečių turi tam tikrą šalutinį šurmulį.

Atrodo, kad vis daugiau žmonių įtraukia būdus užsidirbti papildomų pajamų ir užsidirbti iš savo aistrų. Vieni tai daro kaip pomėgį, o kiti uždirba deramą pragyvenimą tik iš to, kas anksčiau buvo jų „šoninis šurmulys“. Nuoširdžiai sakant, šis tinklaraštis yra šalutinis šurmulys man, gimusiam iš aistros, tačiau, nepaisant to, jis suteikia gražių pajamų.

Paprasčiau tariant, šoninis šurmulys yra kažkas, ką darote „iš šono“, turėdamas mintį, kad tai suteiks tam tikrų pajamų jūsų pirminėms pajamoms papildyti.

Tiesą sakant, vis daugiau gydytojų pradeda savo šurmulį ir uždirba pasyvias pajamas. Tiek gydytojų, su kuriais kalbuosi, norėdami paminėti tokio poreikį. Tiesą sakant, mes apie tai kasdien kalbame savo „Facebook“ grupėje „Pasyvių pajamų dokumentai“ ir aš išryškinu savo tikrųjų gydytojų istorijų serijos gydytojų pavyzdžius, tokius kaip dr. Edna Ma ir dr. Buckas Parkeris.

Kodėl ir ar verta?

Pripažinkime, kad medicina, kaip žinome, keičiasi. Senoji paradigma ir lūkestis, koks yra gydytojo gyvenimas, nebėra aktualūs. Anksčiau tai buvo paprasta: sunkiai dirbk, eik į mokyklą, pradėk praktiką, gerbk savo bendruomenę ir žavėkis, nuolat jaustis išsipildžiusi ir turi nepaprastai šviesią finansinę ateitį.

Tačiau didėjant studentų paskolų skolai, mažėjant kompensacijoms, medicinos verslui, didėjant ginčo aplinkai ir gydytojų perdegimui, senų laikų nebėra.

Anksčiau man buvo sakoma, kad geriausias būdas užsidirbti pragyvenimui kaip gydytojas yra „tiesiog būti gydytoju“. Tačiau tokių patarimų dažniausiai sulaukia vyresni gydytojai, kurie žinojo tik vieną būdą. Mano paties tėvas yra puikus pavyzdys. Jis manė, kad kvaila praleisti mano pastangas kitoms įmonėms, kol pats vieną dieną ligoninės administracija pasakė, kad jį pakeis jaunesnis chirurgas, pasiryžęs pasiimti pusę algos.

Yra galia turint pasirinkimą. Pasiekti finansinę laisvę ir nuspręsti, kaip ir kada norite praktikuoti mediciną, iš tikrųjų suteikiama. Tiesą sakant, tai manęs nevertė lenktis dėl vaistų. Greičiau tai padarė mane apkabinti mano pozicija. Tai man leido praktikuotis iš aistros, o ne iš reikalo.

Taip pat malonu būti gydytoju yra tai, kad tai leido man siekti tam tikrų šalutinių rūpesčių be kitų spaudimo ir finansinių apribojimų. Kol gauname deramas pajamas, beveik stebiuosi, kodėl visi nepabandys?

Blogiausiu atveju taip, galbūt jūs rizikavote šiek tiek laiko, jėgų ir šiek tiek pinigų, tačiau vis tiek turėsite darbą ir priemonių pasirūpinti savo šeima. Tikriausiai tiesiog atsidursite toje pačioje vietoje, kurioje pradėjote. Bet geriausiu atveju yra finansinės laisvės gyvenimas, ir argi tuo neverta rizikuoti?

Pasirenkate savo šoninį šurmulį

Dažnai man kyla klausimas: kaip pasirinkti tinkamą šurmulį? Na, norėdamas tinkamai tai padaryti, pateikiu keletą patarimų, kuriuos turiu.

Ne visada galvokite, kad pirmasis turi būti namų bėgimas

Prisiminkite, kada išeidavote iš mokymų. Buvo tiek daug spaudimo susirasti tinkamą darbą. Tiesą sakant, tiesa ta, kad dauguma žmonių nepasilieka pirmi. Tai laiptelis; jie įgyja patirties, sužino, kas yra svarbu, dar labiau apibrėžia savo aistras, įvyksta gyvenimas ir ateityje jie nusileidžia, tikiuosi, geresnėje padėtyje. Manau, kad tas pats ir su šoniniais šurmuliais.

Vis dėlto manau, kad dauguma gydytojų daro tokį didelį spaudimą savo pasirinktam šurmuliui, kad būtų tobulas ir keičia gyvenimą, kad dažnai net nepradeda. Kai kurie tai vadina „analizės paralyžiumi“, kai ten sėdi ir bandai išsiaiškinti kiekvieną rezultatą, o tai darydamas niekada nepradedi.

Pavyzdžiui, prieš kelerius metus kalbėjausi su buvusiu savo gyventoju ir jis kalbėjo apie norą pradėti nekilnojamojo turto srityje. Mes išnagrinėjome įvairius variantus ir, atsižvelgdami į jo tikslus, laiko prieinamumą ir norą, atrodė, kad investicijos iki raktų atrodo gera vieta pradėti.

Tačiau jis negalėjo nuspręsti, ar nori viską padaryti pats. O gal jis turėtų investuoti į sindikacijas? Kuris iš jų turėjo geriausią kelią į finansinę laisvę? Mano pasiūlymas buvo pasirinkti vieną ir paleisti.

Pasirodo, jis buvo taip susirūpinęs dėl visų skirtingų scenarijų ir rezultatų, kad praėjo treji metai ir niekas nepasikeitė. Jis vis dar svarsto, koks būtų geriausias būdas. Neleisk, kad tai būtum tu.

Apibrėžkite savo „kodėl“ ir tikslus

Galbūt girdėjote apie „Finding Your Why“ koncepciją iš tokių motyvacinių pranešėjų kaip Simonas Sinekas ar Tony Robbinsas. Tiesiog „YouTube“, jei norite sužinoti, ką jie sako. Bet idėja yra ta, kad kelionę pradėsite apibrėždami KODĖL norite kažko siekti (šiuo atveju – šoninis šurmulys), ir tai padės jus išvaryti teisinga linkme.

Taigi, kodėl ar galvojate siekti šoninio šurmulio? Ar norite mažiau dirbti ir daugiau keliauti? Ar tai padės sumokėti dalį jūsų kalnuotų skolų? Ar taip galite pateikti geresnių dalykų savo šeimai? Ar todėl, kad norite daugiau laiko praleisti su artimaisiais?

Kai pradėsite nuo KODĖL galite pakeisti inžinierių ir išsiaiškinti, kokius tikslus turite pasiekti, kad praktiškai jus pasiektumėte.

Ar norite padidinti savo pajamas 5 USD per mėnesį, 10 USD per mėnesį ir 20 EUR per mėnesį? Per kiek metų norėtumėte, kad tai įvyktų? 5, 10, 15 metų?

Rask savo kodėl ir išsikelti realius, su laiku susijusius tikslus.

Pažink save

Tai gali atrodyti šiek tiek kvailai, bet daugelis iš mūsų niekada neskyrė laiko, kad visa tai padėtų ant stalo ir išsiaiškintų, kas mes esame ir kuo užsiimame. Mes visą savo medicininį mokymą ir mokymąsi taip sutelkėme dėmesį į šį vienintelį kelią.

Taigi, jūs turite tai iš tikrųjų išsiaiškinti – kokie jūsų interesai, kokie jūsų įgūdžiai? Jei pinigai nebūtų išeitis, ką darytumėte? Vis dėlto pinigai yra svarbūs, tad ką prasminga daryti? Užrašykite juos.

Prisimenate tuos senus asmenybės testus, tokius kaip Myersas-Briggsas? Na, mano draugai, kurie yra aukščiausios klasės konsultantai, iš tikrųjų naudoja testus visiems savo naujiems darbuotojams. Jie nuolat bando įvertinti savo stipriąsias puses, kad galėtų jų dvigubai sumažinti ir gauti pagalbos dėl silpnybių. Manau, kad žmonėms, kurie siekia šalutinių šurmulių, verta juos paimti. Man patinka 16 asmenybių.

Taigi sąžiningai įvertinkite tai, kas jus domina ir gerai.

Pagalvokite, kiek turite laiko

Pažvelkite į savo tvarkaraštį. Kada galite skirti laiko dirbti? Ar galėtum pabusti valandą anksčiau? Ar turite laiko po to, kai vaikai miega, ar mokykloje? Ar turite prastovų budėjimo metu ar tarp pacientų, kur galėtumėte kažko siekti? Ar jūs tikrai neturite laiko ir turite rasti visiškai pasyvų šurmulį?

Daugelis mano pažįstamų gydytojų sako, kad jiems reikia tokios prastovos, kad galėtų žiūrėti į „Netflix“. Suprantu, bet tai brangus laikas. Juokingiausia, kai kalbuosi su gydytojais, kurie skiria papildomą laiką savo šoniniams šurmuliams, jie sako, kad tai iš tikrųjų juos pagyvina. Skirtingų smegenų dalių naudojimas yra stimuliuojantis. Kiek jūsų jaučia daugiau pavargote po to, kai valandas sėdėjote ant sofos?

Išsiaiškinkite, kiek valandų per dieną ar savaitę norite skirti, ir tai gali padėti nustatyti, koks šoninis šurmulys gali būti prasmingas.

Sužinokite, kokie yra šoniniai šurmuliai

Dabar, kai tikslai yra tiksliai apibrėžti, atėjo laikas išsiaiškinti, kokios transporto priemonės yra, kad patektumėte ten, kur norite.

Šį gydytojų šurmulio sąrašą reikia pradėti nuo vienos. Pažiūrėkite, ar kas nors nesuvokia jūsų susidomėjimo ir neatitinka jūsų tikslų bei laiko apribojimų. Akivaizdu, kad tai ne visas sąrašas, ką galėtumėte padaryti, bet tai sąrašas, kurį žinau, kad gydytojai iš tikrųjų siekė.

Galbūt jūs tiesiog norite uždirbti kelis šimtus dolerių čia ir ten, kol stovite eilėje ar tarp atvejų. Tada mokamų apklausų atlikimas gali būti jums naudingas. Galbūt norite ką nors išplėsti ir sukurti, pakeisti pasaulį ir turėti didžiulį pajamų potencialą. Tada atrodo, kad galbūt norėsite sukurti tam tikrą verslą.

O gal tiesiog patekti į nekilnojamąjį turtą, kaip man visiškai patinka? Gal pradėsite investuoti į sutelktinį finansavimą, ar nusipirkti vieną turtą per metus, ar investuoti į sindikatus ar fondus?

Kad ir kaip būtų, pažiūrėkite, ką galite įsivaizduoti save darantį, ir taip pat užrašykite.

Investuokite į savo išsilavinimą

Kai išsiaiškinsite, kuriose srityse galbūt norėsite dirbti, investuokite į švietimą. Raskite tinklaraščius šiomis temomis, raskite knygų, raskite kursus. Nebijokite atsiimti šiek tiek pinigų, kad galėtumėte investuoti į šiuos dalykus. Pvz., Jei jus domina telemedicina, galite pradėti peržiūrėti šį kursą. Žmonės šaiposi išleisdami knygai 29,99 USD arba savaitgalio konferencijai ar kursui – 1500 USD.

Tačiau aš galvoju apie tai investicijos. Aš išleidau pinigus šiems dalykams ir jie grąžino didžiulius dividendus. Mes išleidome nesuskaičiuojamus šios sumos kartotinius, kad tai pasiektume per savo karjerą (daugiau nei 200 000 USD daugumai iš jūsų ten yra), taigi, iš visų žmonių turėtume žinoti, kad turime augti ir investuoti, ir mokytis.

Raskite mentorius

Galiausiai suraskite erdvėje žmonių, kurie daro tai, ko tikitės. Nebijokite kreiptis į juos, bet nepamirškite jų laiko. Geriausi studentai yra tie, kurie nori ten šokti, mokytis ir išsiaiškinti, kokią vertę jie gali suteikti ant stalo.

Štai kokia yra praktika (mes visi tai išgyvenome). Valandas ir dienas praleidome apkasuose, tačiau tai buvo geriausias būdas mokytis. Kartais prasminga net mokėti už tą mentorystę ar treniravimą.

Tiesiog padaryk tai

Pripažinkime, kad turime vystytis kartu su laiku. Kai to nepadarysite, tada žmonės griūna ir žlunga. Nesėkmės baimė dažnai neleidžia žmonėms pradėti, bet vėlgi, jūs turite suprasti, kad tai yra baimė neveikimas tai turėtų jus labiausiai jaudinti.

Galimybių ten nėra. Vienas iš mano mėgstamiausių tinklalaidžių yra „Kaip aš tai sukūriau“. Tai verslininkų ir „Instagram“, „Airbnb“ ir „Lyft“ įkūrėjų pasakojimai. Didžioji dauguma jų neturėjo gilios kilmės ir kilmės versle. Dažniausiai sėkmingiausi yra tie, kurie mato problemas ar galimybes ir nebijo žengti tikėjimo šuolio ir pradėti.

Taigi eksperimentuokite, bandykite, tobulėkite. Tai yra raktas į sėkmę ir jūsų šurmulio radimą. Jei dar neįšokote, padarykite tuos ateinančius metus tais, nuo kurių pradėsite.

Bet kokie kiti patarimai, kaip surasti šoninį šurmulį?

Susijęs:


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More