Kaip rasti tinklaraščius, kuriuos galima komentuoti

12

kaip rasti tinklaraščius

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: „Kaip man rasti tinkamus tinklaraščius, kuriuos galėtum pakomentuoti?“. Taigi galbūt atėjo laikas parašyti įrašą apie tai, kaip rasti tinklaraščius, kuriuose galite reguliariai lankytis ir palikti komentarą.

Priežastys, kodėl turėtumėte komentuoti, šiame tinklaraštyje buvo aprašytos daugybę kartų. Tikimės, kad jūsų priežastys yra produktyvios ir naudingos visiems susijusiems žmonėms. Tyrimo metu susidūriau su vaizdo įrašais, kuriuose žmonėms sakoma komentuoti, norint gauti atgalines nuorodas, paprastai siūlant netinkamus metodus, kurie privertė mano odą nuskaityti.

Jūs tikriausiai gaunate daugybę nepageidaujamų komentarų, kurie sugadina jūsų komentarų aplankus ne tik todėl, kad daug nesąžiningų žmonių bando laimę, bet ir todėl, kad dauguma tinklaraščio lankytojų nemoka komentuoti! Taip pat yra paskata ir suvokimas, ką komentavimas gali padaryti ir žmonėms.

Tačiau geriausių tinklaraščių radimas gal tik pusė mūšio, bet tai yra gera kova norint laimėti. Peržiūrėkite šią infografiką:

Kaip rasti tinklaraščius, kuriuos galima komentuoti

Ir čia yra kodas, kurį galite įklijuoti į savo įrašus (per teksto režimą), jei norite pasidalinti šia „Infographic“ su savo skaitytojais.

Kam komentuojate?

Patartina mintyse organizuoti, kam norėtumėte perskaityti jūsų komentarus. Tai nustatys, kurių tinklaraščių ieškote. Ar norite užmegzti strateginius ryšius su kitais tinklaraščių autoriais savo nišoje? O gal bandote pritraukti naujų skaitytojų į savo tinklaraštį?

Štai kodėl, prieš galvodami apie tai, kaip rasti tinklaraščius, kurie galėtų jums padėti, turėtumėte tinkamai komentuoti. Priešingu atveju jūs aklai skelbsite tamsoje, o visas jūsų sunkus darbas nukris kurtiesiems, neproduktyviai dirvoje ar net bus paprasčiausiai ignoruojamas.

Prieš pradėdami išsiaiškinkite, kas jūsų idealus skaitytojas jūsų galvoje. Taip pat tirkite tinkamus dalykus, kurie padėtų jūsų karjerai. Tai padės sutaupyti daug laiko ir leis pelningai sutelkti paiešką, ypač pradžioje.

Kurių trukdžių vengti

Atsižvelgiant į jūsų komentavimo motyvus, kai kuriuos iš jūsų gali sunerimti, ar jūsų komentaruose esančios nuorodos nėra sekamos, ar ne. Na, nebent jūs komentuosite dėl juodos kepurės SEO ir atgalinių nuorodų, tai neturėtų būti problema. Nepamirškite, kad jūsų komentarai su nuorodomis yra tai, ką daro šlamšto siuntėjai. Ar esate tikri, kad tai tikrai padės jūsų verslui?

Į ką turite susitelkti, atkreipkite dėmesį į tinklaraščio autorių, gaukite moderatorių (tiek žmonių, tiek automatizuotų) pritarimą ir perskaitykite visus, kurie praeina. Jūsų komentaras turi išsiskirti aukščiau kitų, siūlydamas vertę, pramogas ir tęsdamas pokalbį.

Yra būdų, kaip rasti priimtinas nuorodas į jūsų tinklaraštį. Gali būti, kad pasiseks rasti tinklaraštį, kuriame įdiegtas „CommentLuv“ papildinys. Jei taip pat esate narys, turėsite galimybę pasirinkti tinkamą nuorodą atgal į naujausius įrašus, kad galėtumėte pridėti savo komentarą.

Akivaizdžiausia vieta pradėti

Yra šis nuostabus dalykas, vadinamas „Google“, kuris visiškai dominuoja mūsų gyvenime. Ji išmokė savo paieškos sistemų vorus ieškoti tinklaraščių, nes čia ras naujausią informaciją. Taip yra todėl, kad tinklaraščiai atnaujinami kur kas dažniau nei internetiniai puslapiai, sukuriant daug mielos naujos indeksuojamos medžiagos.

Taigi, jei norite sužinoti, kaip rasti tinklaraščius, kuriuos galite komentuoti, įveskite į paieškos juostą savo konkretų ar pasirinktą raktinį žodį kalbos ženkluose. Lažinuosi, kad pirmieji 30 ir daugiau įrašų bus tinklaraščiai. Vėliau galite pridėti papildomų priedų, tokių kaip „CommentLuv“ arba „Palikti atsakymą“, kad rastumėte tinklaraščių, pritaikytų komentarams.

Pritaikykite paieškos rodinį eidami į nustatymus ir padidindami rezultatų skaičių puslapyje. Norėdami rodyti tik praėjusio mėnesio įrašus, naudokite paieškos įrankių skirtuką. Jums bus naudinga komentuoti naujus įrašus prieš kitus, kad nustatytumėte sceną ir pirmiausia suprastumėte savo nuomonę.

Vietos, kaip rasti tinklaraščius

Yra daugybė vietų, kur žmonės registruoja savo tinklaraščius, tikėdamiesi, kad kažkas juos suras. Pirmieji į galvą ateina tokie dienoraščių katalogai kaip „Alltop“, „Geriausias žiniatinklyje“, „Apie mus“ ir „Blogarama“. Čia galite ieškoti tinkamo dalyko pagal temą ar kategoriją.

Kitose vietose yra RSS skaitytojai, pvz., Feedly.com, Feedspot.com ir daug daugiau. Taip pat galite išbandyti „Google Alerts“, kuris tikrai suteiks naujausią turinį, tačiau manau, kad pasirinkimas yra šiek tiek ribotas, nes rezultatus nenaudingai valdo algoritmai.

Socialinės žymių svetainės, tokios kaip „Reddit“, „Mix“ („StumbleUpon“ pakaitalas) ir „Triberr“, suteiks jums prieigą prie daugybės tinklaraščių, kuriuos lengvai galima tirti per nišą ir turinį. Tai turi papildomą naudą, nes yra puiki vieta komentuoti, ypač jei ateityje svarstysite galimybę pateikti savo tinklaraštį.

Stebėkite kitus komentatorius

Populiarumas yra labai galingas rinkodaros įrankis, kuris dažnai neatpažįstamas dėl galimo poveikio. Susitelkite į tinklaraščių ir platformų paiešką, kur žmonės renkasi, pageidautina, kad jų būtų daug. Tai puikios vietos, kaip rasti tinklaraščius komentavimo tikslais. Jei čia komentuoja kiti žmonės, turėtumėte tai daryti ir jūs!

Ieškokite socialinių grupių socialinių tinklų svetainėse, tokiose kaip „Facebook“ ir „LinkedIn“, ypač tose, kuriose dažnai lankomasi ir kurios užsiima. Tai puikiai tinka rasti ne tik potencialius skaitytojus, bet taip pat galite pasiekti jų tinklaraščius, kad galėtumėte komentuoti. Aistringi ir kruopštūs komentatoriai privalo turėti įdomių tinklaraščių su didele auditorija.

Taip pat atsiminkite tinklaraščių kūrimo platformas, tokias kaip „Medium“, „Pulse“ ir „WordPress“ ir kt. Jos turi savo skaitytojų kanalus ir kiekvieną dieną skelbia daugybę įrašų. Kitos socialinės žiniasklaidos svetainės, tokios kaip „Instagram“, „Twitter“ ir net „YouTube“, suteiks jums naudingą prieigą prie tinkamų tinklaraščių. Ir paprašykite savo draugų rekomendacijų tinklaraščiams komentuoti!

Kokią komentavimo taktiką naudoti

Kaip sakiau anksčiau, svarbu turėti strateginį tikslą jūsų komentavimo veiklai. Taip pat verta apsvarstyti kitus motyvus, pavyzdžiui, pagerinti savo reputaciją ar pritraukti dėmesį į savo patirtį. Geriausias būdas yra padėti: siūlyti sprendimus, atsakyti į klausimus, suteikti empatijos, suteikti altruizmą, kuris pagerina kitų žmonių gyvenimą.

Pabandykite ieškoti populiarių tinklaraščių su aktyvia skaitytojų auditorija. Norėdami greitai pasiekti naujausius jų pranešimus, užsiprenumeruokite jų RSS kanalus. Paskelbkite savo nuomonę kuo anksčiau, kad kiti laikytųsi jūsų, o ne jūs turėtumėte prisitaikyti, norėdami pasakyti ką nors kita.

Būkite aktualūs, aktualūs ir palankūs. Jei nesutinkate, pateikite pagrįstą argumentą, pagrįstą įrodymais. Niekada nepakenkite niekam, ypač tinklaraščio autoriui ar nuolatiniams skaitytojams. Daugiausia dėmesio skirkite draugystei, o ne priešams, net jei tai prieštaringai.

Žinios, kaip rasti tinklaraščius, yra tik pradžia!

Sužinoję, kaip rasti tinklaraščius, kuriuos galite komentuoti, tuo viskas neturėtų sustoti. Turite sekti, kuriuose tinklaraščiuose lankėtės. Sukurkite skaičiuoklę, kad įrašytumėte kiekvieno tinklaraščio pavadinimą, temą, URL ir autoriaus vardą (naudoti, kai sveikinsite juos komentare). Paminėkite komentaro temą, paskelbimo datą ir tikslą ar tikslą.

Svarbu reguliariai apsilankyti tinklaraštyje ir sužinoti, ar kas nors neatsakė į jūsų komentarą. Atsakykite žmonėms, turintiems: autoriui ir kitiems komentatoriams. Pažiūrėkite, ar galite plėtoti pokalbį ar diskusiją. Tada pridėkite tai prie savo komentavimo veiklos įrašo.

Visa tai yra tinklaraščių kūrimo santykių su autoriais ir kitais skaitytojais dalis. Viskas dėl nuolatinio pasirodymo ir pastebėjimo dėl teisingų priežasčių. Pasirūpinkite, kad tinklaraštininko sėkmė ir populiarumas būtų būtini. Jūsų buvimas netruks pritraukti daugiau skaitytojų ir komentatorių į šiuos tinklaraščius.

Pasirengę rasti tinklaraščius, kuriuos galite komentuoti?

Kad išvengtumėte šios užduoties, sutelkkite dėmesį į penkių tikrai gerų tinklaraščių paiešką. Nustatykite prieigą prie jų kanalų ir reguliariai komentuokite juos. Pateikite vertę, kokybišką turinį ir nuoseklumą. Visada sutelkite dėmesį į autorių ir kitus skaitytojus, o ne į save. Jūsų galimybė atsiras vėliau.

Kai palengvinsite komentavimą, įskaitant komentavimo įrašo išsaugojimą, ieškokite dar penkių tinklaraščių. Įsitikinkite, kad jie puikiai atitinka jūsų tikslus. Plėtokite savo santykius su visais, susijusiais su šiais tinklaraščiais. Nuplaukite ir pakartokite.

Sukūrę sėkmingą komentavimo portfelį, praneškite mums apie tai mano komentarų laukelyje. Papasakokite, kaip tai pagerino jus, jūsų verslą ir jūsų pozicijas tinklaraštyje. Mes tikrai vertinsime bet kokius patarimus ir mielai išgirsime apie jūsų patirtį!

Alice Elliott
Naujausios Alice Elliott žinutės (matyti viską)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More