Kaip sumažinti raukšles plaunant veidą?

Kasdien plauname veidą, bet ar žinote, kad tai gali sumažinti veido raukšles, jei tinkamai plausite veidą. Daugelis žmonių galvoja, kad veidas plaunamas tik valymui. Tačiau tai nėra vienintelis tikslas. Valymas skatina ingredientų iš produktų, kuriuos tepame ant veido, pavyzdžiui, veido losjono ir stangrinamojo akių kremo, įsisavinimą.

Paprastai yra du skirtingi odos tipai – sausa ir riebi oda. Įprastai manome, kad mūsų odos tipas yra vienas iš jų. Tačiau tai nėra teisinga. Iš tikrųjų visų mūsų veido oda yra mišraus tipo. Riebiausia yra nosies sritis, o sausiausia – oda aplink akis. Todėl turėtume pasirinkti tinkamus kremus skirtingiems veido odos atvejams.

Kadangi oda aplink akis yra sausiausia ir ploniausia veido vieta, labai svarbu pasirinkti stangrinamąjį akių kremą, todėl turime rinktis tokį, kuris būtų nejautrus ir turėtų natūralių sudedamųjų dalių. Be to, labai svarbu suprasti, kaip jį tepti ant veido, nes jis bus nenaudingas, jei mūsų veidas neįsisavins stangrinamojo akių kremo ir veido kremo sudedamųjų dalių.

Kaip teisingai valyti veidą?

1. Naudokite kelis drėgnus vatos diskelius ir ant jų užtepkite nedidelį kiekį veido valiklio.

2. Užtepkite makiažo valiklio ant PENKIŲ sričių:

a. Kaktos
b. Kairį skruostą
c. Dešinysis skruostas
d. Nosis
e. Smakras
3. 3-iuoju ir 4-uoju pirštais prilaikykite vatos tamponą ir braukite į viršų ir į išorę ant kaktos.

4. Judėkite ratu per visas akis

5. Ant nosies eikite aukštyn ir žemyn

6. Judėkite ratu per skruostus

7. Judėkite aukštyn ir žemyn abiejose burnos pusėse

8. Judėkite į išorę ant kaklo ir smakro

9. Nuplaukite veidą naujais drėgnais vatos tamponėliais, kartodami 3-8 veiksmus.

10. Pakeiskite visiškai naujais vatos diskeliais ir taip pat kartokite 9 veiksmą, kol vatos diskeliai nebebus nešvarūs.

Tepkite veido toniką ir veido kremą

Pakartokite pirmiau nurodytus 1-8 veiksmus, kad galėtumėte tepti veido priežiūros toniką ir veido kremą. Vietoj vatos diskelio galite naudoti rankas.

Tepkite stangrinamąjį akių kremą

Įtrinkite nedidelį kiekį stangrinamojo akių kremo ir pakartokite 4 veiksmą.

Pastebėjau, kad mano veidas labai pasikeitė ir raukšlės sumažėjo vien tik prausiant veidą ir naudojant stangrinamąjį akių toniką ir veido kremą pirmiau nurodytu būdu maždaug savaitę. Tai stebuklinga!

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Lietuviški

Aprangos vaikams 2023 m: Naujausios tendencijos ir stiliai

Aprengti vaikus gali būti sudėtinga užduotis, ypač kai reikia išrinkti jiems tobulą suknelę. Tačiau keičiantis mados tendencijoms ir tobulėjant mados pramonei, aprengti vaikus tapo lengviau nei bet kada anksčiau. 2023 m. galime tikėtis įdomių ir unikalių vaikiškų suknelių tendencijų. Ryškios ir drąsios spalvos Viena ryškiausių 2023 m. vaikiškų suknelių tendencijų – ryškių ir drąsių spalvų […]

Read More
Lietuviški

Kada jums reikia glikogeno?

Visada – net kai miegate. (Kai pabundate, jūsų kepenų glikogenas būna išsekęs maždaug 50 proc.) Mūsų organizmui reikia nuolatinio energijos kiekio, kad galėtų tinkamai funkcionuoti (o jei nuolat deginate energiją važiuodami, jos reikia dar daugiau), todėl angliavandenių trūkumas mityboje gali sukelti nuovargį, prastą protinę veiklą, ištvermės ir ištvermės trūkumą. Tačiau užsiimdami mažo intensyvumo veikla deginate […]

Read More
Lietuviški

Madingi drabužiai moterims

Jaučiate nuobodulį? Galbūt norėtumėte apsvarstyti galimybę paieškoti madingų drabužių moterims, kurie padėtų nutraukti nuobodulį. Moteriški rūbai internetu geriausias pasirinkimas ieškant rūbų.Štai kuo įdomūs moteriški drabužiai. Stilingas Jei norėtumėte palyginti vyrų ir moterų dėvimus drabužius, pastebėsite, kad moteriški drabužiai yra stilingesni. Jie kuriami ir reklamuojami taip, kad moterys norėtų juos įsigyti, kad gerai atrodytų, o vyrams […]

Read More